Kosgebkredim

Evde Para Kazandıran El İşleri

Evde çalışıp para kazanmak son dönemlerin en popüler ek işleri arasında gösterilmektedir. Erkek veya bayanlar farketmeksizin bir çok vatandaşımız evinde ek iş yaparak ek gelir elde etmeye devam etmektedir. Birbirinden farklı el becerisi gerektiren işleri yapan on binlerce aile sırf bu işlerden gelen gelirler ile yatırım yapabilmektedir. Sizde nedeni ne olursa olsun bir ek iş yapmak ve bu ek işi evinizde yapmak istiyorsanız aşağıda belirtilen işlerden birisini hemen talep edebilirsiniz. Evde Para Kazandıran El İşleri olarak bilinen ve binlerce kişiye para kazandıran birbirinden farklı çok basit işler bulunmaktadır. İsteyen tüm bayan ve erkekler bu tarz işleri evlerinde rahatlıkla yapabilirler ve ek gelir elde edebilirler. Bu tür işler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler için yaptığımız çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Evde Para Kazanmak

Tek maaşlı aileler, aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlanan, ev kirasını veya ev kredisi ödeyenler, kredi veya kredi kartı borcu nedeni ile sıkıntı yaşayanlar ve bir çok daha farklı nedeni olanlar evde ek iş yapmak isterler. Maddi anlamda sıkıntılı günler geçirenlerin bir çoğunun aklına hemen bir ek iş yapmak ve acil para kazanmak gelir. Evde ek iş yapmak denildiği zaman bir çok kişinin ev hanımlarına yönelik işlerin olduğu aklına getirse de erkekler için de birbirinden farklı işlerin olduğu bilinmelidir. Aile bireyleri ile birlikte yapılan işler bir çok işten daha fazla para kazanmanıza imkan tanımaktadır. Sizde nedeni ne olursa olsun evinizde oturduğunuz yerden el işleri yaparak ihtiyacınız olan parayı kazanabilirsiniz Şimdi isterseniz kolaylıkla yapılan ve para kazandıran el işlerinden bir kaç örnek verelim.

Para Kazandıran El İşleri

El becerisine güvenen ve el işçiliği yapmak isteyenler bir çok işi evinden çıkmadan rahatlıkla yapabilirler. El işçiliği denildiği zaman herkesin aklına gelen örgü ve dantel  işidir. Tabi ki bu işi yapan binlerce bayan olduğu bir gerçektir. Bu işi yapanlar aile bütçesine katkıda bulunacak miktarda para kazanmaya devam etmektedir. Bunun ile birlikte makine dikişi olarak bilinen dikiş işi de oldukça yaygındır. Özellikle son dönemde evde maske dikme işi veya evde maske lastiği dikme işi bu konuda oldukça ilgi görmektedir. Evinde dikiş makinesi olan erkek veya bayanlar bu işi kolaylıkla yapabilir ve ciddi paralar kazanabilir. Bu tür işler bilindiği üzere adet başı bir ücret ile ücretlendirilir. Bu da ne kadar çok ürün dikerseniz o kadar çok kazanmanızı sağlamaktadır. Bu neden ile bu tür işi yapanların kazanacakları ücret kendi çalışmalarına bağlıdır. Ne kadar çok ürün dikerseniz o kadar çok kazanırsınız. Evde Para Kazandıran El İşleri listesinin ilk sırasını son günlerin en çok yapılan ve en çok aranan işi olan maske dikme işi almaktadır.

Evde Montaj İşi Yapmak

El becerisi ile evinden para kazanmak isteyenlerin yaptığı işlerden birisi de evde montaj işi olarak bilinmektedir. Bir çok ürünün birleştirilmesi yani montaj işi evlerde yapılmaktadır. Özellikle üçlü priz montajı, kalem tıraş montajı, priz montajı ve  tükenmez kalem montajı en çok verilen işlerdir. Sizde evinizde bir masanın üzerinde bu tür ürünleri kolaylıkla montaj edebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin sahip olması gereken tek alet ise bir kontrol kalemidir. 10 liralık bir kontrol kalemi ile sizde ayda 2 bin lira kazanabilirsiniz.

Evde Yemek İşi

Ev hanımları tarafından sıklıkla yapılan ve ciddi paralar kazandıran ek işlerden birisi de evde yemek yapma işidir, El becerisinin yanında el lezzetine güvenen ev hanımları bu işi kolaylıkla yapabilirler. Birbirinden farklı yöresel yemekleri evinde yapan ev hanımları bir çok çalışandan daha fazla para kazanma imkanına sahip olabilir. Özellikle yaprak sarma, mantı, yöresel yemekler ve ev yapımı baklava yapmayı bilenler bu konuda oldukça büyük avantaj sahibidir. Sizde yemek yapmayı seviyorsanız evinizde bu işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Nagehan dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız cok memnun olurum

 2. Emine dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 3. Dilan has dedi ki:

  Antalya Kepez Aktoprak mahallesinde oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş sağlarsanız sevinirim.

 4. Devrim Açıkgöz dedi ki:

  Evde montaj işi yapmak istiyorum. AYKA ELEKRIK ten is tecrubem var. Textilde calisiyorum. Bu alanda is te olabilir. Ciddi maddi açığım var. En kisa zamanda donus yaparsaniz memnun olurum

 5. Özlem Bayram dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işi olur. Ek gelirim olsun istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. Hülya Basol dedi ki:

  Evde ise cik ihtiyacim var elim yatkim ve hizlidir.zamanindan önce teslim ederim geri dönüs yaparmisiniz lürfen

 7. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum iki kisiyiz adana da oturuyoruz

 8. Kübra dedi ki:

  Bende evde yapabileceğim her hangi bir is istiyorum yardimci olurmusunz

 9. Nurten parlak dedi ki:

  Evde paketleme dantel isi yaparim cok ihtiyacim var

 10. Hatice dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum bilgi lütfen haticeuzkul@gmail.com