Kosgebkredim

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır. Evde çalışarak ne kadar para kazanılır. Paketleme işleri arasında en çok kazandıran hangisi. Paketleme işi başvuru formu nereden bulunur. Evde ek eş yaparak para kazanmak isteyenler nereden iş alabilir. Evlere paketleme işi veren güvenilir firmalar hangileri. Bu yazımızda; Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır ve hangi paketleme işlerini yapmanız gerektiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizde yazımızı okuduktan sonra; para kazandıran paketleme işleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve bu tür işlerin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Nedir?

İnternet üzerinden evden çalışmak veya evde para kazanmak ile ilgili araştırma yapanların bir çoğu; evde paketleme işlerine denk gelmiştir. Birbirinden farklı ürünlerin paketlenmesi sonucunda para kazanıldığı ile ilgili birbirinden farklı haberleri görmeniz mümkün. Plastik bardaktan boncuğa, kalemden buzdolabı poşetine kadar birbirinden farklı yüzlerce ürünün paketlenme işi olduğu bir gerçektir.

Özellikle bu tür ürünleri imal eden işletmeler paketleme işlerinin daha ekonomik ve daha hızlı gerçekleşmesi adına; evden çalışmak isteyenlerden yardım almaktadır. Yıllardır bir çok firma bu tür işleri ev hanımları ile buluşturmakta ve iki tarafından para kazanmasını sağlamaktadır. Genel olarak parça başı bir ücretlendirme ile yapılan evde paketleme işleri için günün belirli saatlerini ayırmanız gerekmektedir. Firmalar tarafından evinize kadar getirilen bu işleri istenilen sayı, ebat, renk veya farklı özelliklerine göre paketlemeniz istenmektedir. Basit iş modelleri arasında gösterilen; evde paketleme işleri; yapımı kolay olduğundan binlerce kişi tarafından talep görmektedir. Ayrıca kazancının iyi olması bu talebin artmasını sağlamaktadır. Bu nedenle; Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır sorusu evden ek iş yapmak isteyenler tarafından sıklıkla sorulmaktadır.

Evlere Verilen Paketleme İşleri

Tam süreli bir iş yerinde çalışmak istemeyen veya farklı nedenlerden dolayı evinde çalışmak zorunda kalan bayanlar bu tür işlere büyük ilgi göstermektedir. Evde çalışmak isteyenlerin de neredeyse % 50’si paketleme işlerini talep etmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bunun en büyük iki nedeni; işin kolay olması ve kazancının yüksek olmasıdır. Fakat bu konuda en büyük sıkıntı ise başvuruların veya talep edenlerinin sayısının yüksek olması nedeni ile herkesin iş bulamamasıdır.

Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri ve İzmit civarında ikamet edenlerin kolaylıkla bulabildiği bu işler genel olarak tüm Ülke genelinde yapılmaktadır. Kargo ile evlere iş gönderen firmalar aracılığıyla; nerede oturursanız oturun bu işleri talep etmeniz mümkün hale gelmiştir. Az öncede belirttiğimiz üzere birbirinden farklı yüzlerce ürünün paketleme işi için gönderildiğini belirtmiştik. Bu tür işler hakkında hiç bir bilgisi olmayanlara açıklayıcı olması adına; Ülke genelinde en sık yapılan veya en çok talep edilen paketleme işlerinden bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum.

 • Boncuk paketleme işi
 • Kına paketleme işi
 • Çorap paketleme işi
 • Plastik bardak paketleme işi
 • Sabun paketleme işi
 • Düğme paketleme işi
 • Mandal paketleme işi
 • Maske paketleme işi
 • Kokulu mum paketleme işi
 • Kürdan paketleme işi

Yukarıda belirttiğimiz evde yapılan 10 paketleme işinden sizde istediğinizi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hangi işi yapmak istediğinize karar vermeniz ve ek iş talebinde bulunmanız.

Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

Yapılan her işte olduğu gibi evde paketleme işlerinde de kazancın ne kadar olduğu oldukça önemlidir. Belirttiğimiz üzere yapılan bu tarz işler adet başı ücretlendirme ile gerçekleşmektedir. Buda paketleme işlerinin kazanıcının yapan kişiye göre değişikli gösterdiği anlamına gelmektedir. Elin hızlı olan, bu iş için daha fazla zaman ayıran, aile bireyleri ile birlikte bu işi yapanların kazancı doğal olarak daha fazla olacaktır. Bu nedenle evde paketleme işlerinden kazanılan miktarı tek bir rakam olarak belirtmek çok mantıklı değildir. Fakat ortalama olarak belirtmek gerekirse 1.000 TL. ile 5.000 TL. arasında bir gelir elde etmeniz mümkündür.

Yapılan bu tür işlerin sayısı kadar kazanacağınız miktarı değiştiren diğer ayrıntı ise hangi ürünü paketlediğinizdir. Bir düğmeyi paketleme ile bir sabunu paketlemek doğal olarak aynı ücret ile ücretlendirilmemektedir. İşin zorluğu ve ürünün büyüklüğü bu tarz işlerde alacağınız ücreti belirleyen faktörlerin başını çekmektedir.

Paketleme İşi Nasıl Bulunur

İnternet üzerinden yapılan aramalarda genellikle; evlere paketleme işi veren firmaların iletişim bilgileri verildiği yalanı dolaşmaktadır. Maalesef son bir kaç yıldır firmalar İnternet üzerinde yayınlanan iletişim bilgilerini kaldırdı. Bunun en büyük nedeni ise taleplerin fazla olmasıdır. Günde yüzlerce kişinin iş talebini karşılamakta zorlanan firmalar numaralarını İnternet üzerinden kaldırarak ulaşılması zor bir hale geldiler.

Yıllardır bu işi yapan kişiler ile iletişimlerini devam ettiren firmalar bu kişiler üzerinden yeni çalışanlarına ulaşmaktadır. Bu nedenle sizin de çevrenizde bu tarz iş yapan tanıdık birileri varsa onlardan bu tür firmalar ile iletişim konusunda yardım alabilirsiniz. Ayrıca; sitemiz üzerinde bulunan yorum bölümünü kullanarak firmaların sesinizi duyması adına yorumda bulunabilirsiniz.

İşkur Evde Paketleme İşi

İşkur; ev hanımlarının evinde çalışması adına paketleme işleri için aracılık yapacağının bilgisi verdi. Özellikle çocuklu ev hanımlarının aile bütçesine katkıda bulunması adına bu oldukça önemli bir gelişmedir. Herhangi bir iş yerinde çalışmayan, emekli maaşı almayan ve işkur iş arayan kaydı oluşturan her yaş grubundaki ev hanımları; bu imkandan yararlanabilecek. Günde ortalama; 3 ile 5 saatinizi bu iş ayırmanız karşılığında 800 lira ile 2 bin lira arasında bir gelir elde etmeniz mümkün hale gelecek. Şuan itibari ile iş dağıtımına başlanmamış olsa da; olacak gelişmeler karşısında hazırlıklı olmanız adına sizde hemen buradan iş arayan kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Meltem Okur dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı Olursanız sevinirim

 2. Gülbahar Denizhan Aktaş dedi ki:

  Evde zaman geçirip hemde bütçeme katkı olacak bir paketleme işi yapmak isterdim