Kosgebkredim

Evde Paketleme İşi Başvurusu

Evde Paketleme İşi Başvurusu

Evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok aradığı ve en çok tercih ettiği işlerin başında bilindiği üzere Paketleme İşleri gelmektedir. Birbirinden farklı evde paketleme işi başvurusu imkanları sayesinde; ayda 5.000 TL ile 9.000 TL. arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun için isteyenler ek iş olarak isteyenler ise sabit iş olarak bu işi talep etmektedir. Ülke genelinde binlerce kişi sadece bu işi yaparak para kazanmakta ve ailesini geçindirmektedir. Sizde bu işi yapabilirim diyorsanız biran önce Evde Paketleme İşi Başvurusu yapmalısınız.

Evde Paketleme İşleri

Ülke geneline verilen bu işi yapmak isteyenlerin herhangi bir yaş aralığında olması gerekmemektedir. İsteyenler günün istedikleri saatinde bu işi yapabilirler. Ayrıca isteyenler hafta sonlarında da bu işi rahatlıkla yapabilirler. Bu esnek çalışma imkanın tanındığı işe bu nedenle büyük ilgi gösterilmektedir. Özellikle ev hanımları evde paketleme işi yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Sizde nedeni ne olursa olsun; evde çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız bu işi talep etmelisiniz. Ayrıca bu işi yapmak isteyenlerin herhangi bir tecrübe veya ustalığa sahip olması gerekmemektedir. Kendisine güvenen ve bu işi yapabilmek adına evinin bir bölümünü ayırmaları yeterli olacaktır.

Paketlenmesi gereken ürünleri üreten, imal eden veya ihraç eden firmalar; işçilik ücretlerinin her geçen gün artması bu iş için uygun atölye kiralaması yüksek maliyet gerektirmektedir. Ayrıca çalışanların sigortası, yemek, ulaşım ve diğer masraflarını karşılamak oldukça maliyet gerektirmektedir. Bu işi yapmak isteyenler sigortasız olarak çalışmak zorunda kalsa da; kazandıkları para ile kendi sigortalarını rahatlıkla yatırabilirler. Bu nedenlerden dolayı firmalar ev hanımlarına ihtiyaç duymaktadır.  Bundan dolayı sizde ek iş almak adına Evde Paketleme İşi Başvurusu formunu hemen doldurmalısınız.

Para Kazandıran Paketleme İşi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birbirinden farklı yüzlerce ürünün paketlenmesi işini talep etmek isteyenler; yapmak istedikleri ürünü belirlemesi gerekmektedir. Çünkü firmalar kendi ürettikleri ürünler için ev hanımı aradığından dolayı hangi işi yapmak istiyorsanız. O firmaya ulaşmanız ve başvuru formu doldurmanız gerekir. Yapacağı işi belirlemede yardımcı olmak adına; en çok gönderim yapılan ve en çok talep gören. evde paketleme işi türlerinin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse. İlk 10 sırayı aşağıdaki ürünler almaktadır,

 1. sabun paketleme işleri
 2. kokulu mum paketleme işleri
 3. kına paketleme işleri
 4. boncuk paketleme işi
 5. oyuncak paketleme işi
 6. çorap paketleme işi
 7. balon paketleme işi
 8. iğne paketleme işi
 9. kürdan paketleme işi
 10. pipet paketleme işi

Ev Hanımlarına Para Kazanma İmkanı

Evde oturmaktan sıkılan ev hanımları, kendinize uygun bir ek iş bulamadıysanız. Aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız. Kredi veya kredi kartı borcu nedeniyle ay sonunu getirmekte zorlanıyorsanız. Evde Paketleme İşi Başvurusu yaparak sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken hangi işi yapmak istediğinize karar vermek olacaktır. Bu tür işler için de evinizin bir bölümünü ayırmanız ve günde 3 ile 5 saatinizi bu işe ayırmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sizde bir çok sabit maaş ile çalışandan daha fazla kazanabilirsiniz. Evinizin rahatlığında oturduğunuz yerden para kazanmanıza imkan veren bu işi isteyenler; kendileri, isteyenler ise akraba, komşu veya arkadaşları ile birlikte yapabilirler. 3 ile 5 kişilik küçük grup kuranlar iş alma ve daha fazla kazanma konusunda bir adım daha ileridedir. Sizin de bu tür bir imkanınız varsa muhakkak değerlendirmelisiniz.

Paketleme İşi Nasıl Bulunur

Ayda 5.000 lirayla 9.000 lira arasında bir gelir elde etmenize imkan veren bu işi yapmak isteyenlerin en çok zorlandığı konu ise bu işi temin etme durumu ile ilgilidir. Bilindiği üzere bu kadar çok kazandıran ve ilgi gören işi bulmak o kadar da kolay olmayacaktır. Ayrıca evlere iş veren firmalar bu konuda biraz da sıkıntı çıkartmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise geçtiğimiz yıllarda yaşadıkları sıkıntılardan kaynaklıdır. Evde ek iş yapmak isteyenler çok daha fazla kazanmak adına yapamayacakları sayılarda iş almış ve zamanında teslim edememiştir. Buda bir çok firmanın zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle firmalar iş verirken son derecede titiz davranmaya başladılar. Geçtiğimiz yıllarda tecrübe sahibi olanlara bu neden ile öncelik tanımaktadır. Bunun ile birlikte bu işi talep edenlerin çok olması ve telefonlara cevap vermekte zorlandıkları içinde Telefon numaraları yayından kaldırmıştır. Evde çalışarak para kazanmak isteyenler bu neden ile başvuru işlemlerini İnternet üzerinden yapmak zorundadır.

Sonuç olarak Evde Paketleme İşi Başvurusu yapmak isteyenlerin yapmak istedikleri işi veren firmalara İnternet üzerinden yapacakları kısa bir arama ile ulaşabileceklerini belirtmek isterim. İnternet üzerinden ek iş talebinde bulunacak olanlar iletişim kurmak adına mail adreslerini belirtmelidir. Bu kısa hatırlatmadan sonra bu tür firmalar ile iletişim kurma konusunda sıkıntı yaşayanlar yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanabilirler.

İnternetten Paketleme İşi

Evde paketleme işi başvuru yapmak isteyenler; internet üzerinden bu işi verenlerle iletişim kurabilir. Tabi ki bu konuda bir uyarıda bulunmak isterim. Son dönemde evlere ek iş vereceğini belirterek para isteyenlerin sayısında ciddi bir artış var. İnsanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyenler bu yöntemle dolandırıcılık yapmaktadır. İnternet üzerinden iş vereceğini belirten ve sizden bu sebeple para isteyenlere inanmayın. Gerçek manada iş veren hiçbir firma sizlerden para talep etmez. Sebebi veya bahanesi ne olursa olsun sizden ücret isteyenlere itibar etmeyiniz. Para kazanmak adına iş ararken mağdur durumuna düşebilirsiniz. Bu sebeple İnternet üzerinde bu tür iş vereceğini iddia eden yüzlerce firma bulunmaktadır.

Tabi ki internet üzerinden gerçek manada iş veren firmalara da ulaşmanız mümkündür. Bu konuda bilindik, geçmişi olan veya güven veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekir. Özellikle daha önceden bu işi yapanların referansları ile firma belirlemek çok daha mantıklı olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Tulay dedi ki:

  Evde gelir olsun diye paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Meral dedi ki:

  Paketi iş istiyorum mümkünse.

 3. merve dedi ki:

  iş itiyorum

 4. Fadime dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 5. Emine dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum, konyada oturuyorum, böyle bir işe ihtiyacım var

 6. Gamze içli dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var bu işe gerçekten çok ihtiyacım var

 7. Ayşe dedi ki:

  İşsizim

 8. Alperen dedi ki:

  Küçük de olsa birikim yapabilmek için evde paketleme işi arıyorum.

 9. Sefa çoruh dedi ki:

  Paketleme işinde tecrübeliyim ve işe ihtiyacım var

 10. Hilal dedi ki:

  Paketleme işimde olmak istiyorum

 11. Tülay dedi ki:

  İşsizim,

 12. Ruken dedi ki:

  Ben Diyarbakır da yaşıyorum elim yatkındır Boyle işlere çok yapmak isterim

 13. Sazimet dedi ki:

  Merhaba evde paketleme yapacagim is arıyorum yardimci olurmusunuz

 14. Barış dedi ki:

  Öğrenciyim zor durumdayım bana geri dö üs yapasanz

 15. Halit Araz dedi ki:

  Başvuru yapmak istiyorum iki yengem var onlar yapicak. Dükkanımız var

 16. Rahime dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkındır böyle işlere

 17. Aykut dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapılır

 18. Kübra dedi ki:

  İse ihtiyacim vr

 19. Merve dedi ki:

  Adana’da oturuyorum bende bu işi yapmak istiyorum

 20. Ayşe dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu da oturuyorum geçim sıkıntı sı oldugu için paketleme işi istyrm yardımcı olur musunuz acaba

 21. Serap dedi ki:

  7 kişilik aileyiz paket isini temiz ve vaktinde yapariz

 22. Nebiye dedi ki:

  Borcumuz cok var evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımci olurmusunuz

 23. Rukiye dedi ki:

  evde yapmak için ek iş istiyorum lütfen yardımcı olun

 24. Esma dedi ki:

  Maddi durumumuz olmadigi is is istiyorum.

 25. Gul GOZELCEOGLU dedi ki:

  Özel çocuk annesiyim tam zamanlı çalışamıyorum onu bırakıp bütün günüm çoğunlukla evde geçiyor maddi yöndende ihtiyacım var acil evde paketleme işi istiyorum hić farketmez lütfen en kısa zamanda dönüş bekliyorum çok disiplinli titiz çalışırım elim hızlıdır memnun kalacağınızdan eminim sağlıkla kalın

 26. Songül uzun dedi ki:

  Samsuna canik de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 27. elif gökçek dedi ki:

  merhaba tekirdağ çorluda oturuyorum evde iki kişiyiz ve paketleme işi arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 28. Merve dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Niğde de yaşıyorum.

 29. Rukiye aydın dedi ki:

  Düzce Akçakoca da oturuyorum ve evde e paketleme işi yapmak istiyorum 3 çocuğum için istiyorum

 30. Yasemin dedi ki:

  Mersinde yaşıyorum evden paketleme işi arıyorum 11 aylık kızım var eşime yardımcı olabilmek için çalışmak istiyorum borcumuz çok yardımcı olur musunuz

 31. Ahmet dedi ki:

  Merhabalar diyarbakır merkezde oturuyorum her türlü paketleme işinde çalışırım evleniyorum ek iş olarak para kazanmam lazım 3 kişilik grubum var ilgilenenler mail adresimden ulaşabilirler

 32. Ayşegül Yıldız dedi ki:

  Acil paketleme isi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 33. Havva ogun dedi ki:

  Lütfen geri dönüş yepın işe ihtiyacım var

 34. Zekiye dedi ki:

  Adana’da oturuyorum Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Annem babam yok

 35. Güler dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi montaj işleri yapmak istiyorum İstanbul Maltepe de ikamet ediyorum
  KOSGEB tarafından eğitim aldım sertifikam var girişimci olarak da hizmet vermek istiyorum tek başıma çalışıyordum şimdi işten çıkarıldık işsizim acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim çalıştığım firma kapandı evim kira çalışanım yok bir yerde gelirim yok borcum var lütfen yardımcı olun

 36. vahide dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 KİSİYİZ.tam zamanında yapmaya özen gösteririz donerseniz cok seviniriz

 37. Semiye dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 38. Melek dedi ki:

  Bitlis Tatvan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum evde 7 kız olduğumuz için grup halinde daha kolay paketliyceğimi düşünüyorum bu işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim . Teşekkürler.

 39. Duygu dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 40. Tuğba dedi ki:

  Merhaba. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Gerçekten ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 41. Demet Karahan dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Annem ve kız kardeşimde paketleme işi yapabilir. 3 KİŞİYİZ. Belmek boyama ve mefruşat bölümünü bitirdik. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim Teşekkürler

  1. Nazlı dedi ki:

   Banada söylemiştiniz hangi firmayla çalıştığınızı

 42. Serpil dedi ki:

  Merhabalar çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayabilmek için evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun

 43. Bircan dedi ki:

  Manisa sehzadeler nurlupinarda oturuyorum evde ek is ne olirsa yaparim

 44. Suzan dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim varr

 45. Elif Karaca dedi ki:

  Öğrenciyim ihityacim var ilgilenip geri dönerseniz sevinirim

 46. Ayşe dedi ki:

  Merhaba eşim engelli dört kızım var işe ihtiyacım var esin çalışmıyor çok zor durum dayım işe ihtiyacım var kirada oturuyorum evde paketlme yapmak istiyorum

 47. Müjgan dedi ki:

  Merhaba geçim sıkıntılarımız var evde paketleme işi yapmak istiyorum zamaninda teslim edebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim

 48. ipek dedi ki:

  Merhabalar adım İpek telefon almam içi acil para kazanmam lazım evde boş bos derslere giriyorum paketleme işi yaparım herturlu yardım ederseniz sevinirim iyi gunler.

 49. Görkem Taylan dedi ki:

  Merhaba. Ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum, elim hızlıdır. Ev hanımıyım hiçbir engelim yok. Tek odağım bu iş olur. Teşekkürler

 50. FATİH ÖZTÜRK dedi ki:

  Merhabalar. KAPALI CEZA İNFAZ KURUMUNDA infaz koruma memuru olarak görev yapmaktayım… Çok şükür çalışıyoruz ama maaşlarımızın düşük olması, herşeyin üst üste zamlanması, evin kirası, alım gücünün giderek düşmesi maddi sıkıntılarımızı giderek artırdı. Şimdide çok şükür eşim hamile ve ikiz bebek bekliyoruz.. Bir kaç ay içerisinde doğum olucak inşallah. Maddi yükümlülüğümün üzerine birde malüm yüksek çocuk masraflarının binecek olması beni farlı iş kollarında çalışmaya mecbur bıraktı. Eğer sizlerde müsade ederseniz, sizin vereceğiniz bu evde paketleme işine talibim. Allahın izni ile layıkıyla yapacağımdan hiçbir şüphem yok. Kendi asli işim gibi sahip çıkar, ürünleri en güzel şekilde ve zamanında teslim her şekilde ederim. Gerisi sizin taktirinizdir. Teşekkür ediyor, İyi çalışmalar diliyorum…

 51. Ümmü dedi ki:

  Merhaba denizlinin pinarkent mahallesinde oturuyorum.esime destek olmak istiyorum yeni evliyiz odemelerimiz var hamileyim ve evde yapilacak ek is ariyorum.paketleme,etiket,anahtarlik vb. Isleri yapabilirim.lutfen yardimci olur musunuz

 52. Özge dedi ki:

  Merhabalar,
  Paketleme işinde hangisi olursa olsun yaparım elim hızlıdır. İş seçimi yapmak iatemiyprum bütğn paketleme işi olur. İstnabul Beylikdüzü nde ikamet etmekteyim. Olumlu dönüşünü bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim

 53. Meral dedi ki:

  Meral izmir karabağlar 48 yaş ihtiyacım var

 54. Anonim dedi ki:

  Aksarayda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 55. Nihal dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 56. Ece dedi ki:

  Adım Ece üç çocuk annesiyim 30 yaşındayım ancak evde çalışabilir çocuklaım kız 8kiz yaşında oğlum 6tı yaşında birde bebeğim var o da 5 aylık daha kirada oturuyorum samsun tekkeköy deyim lütfen bana baketleme işi verin bişman olmazsınız gerçekte çok ihtiyacım var

 57. Tuğba dedi ki:

  Merhaba. İstanbul Güngören de oturuyorum. Evde oldukça boş zamanım oluyor bu yüzden paketleme işi yapmak istiyorum. Daha önce yaptım böyle işleri elim oldukça yatkındır. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 58. Sermin dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 59. Derya dedi ki:

  Bilend3bilend364@gmail.com İstanbul da oturuyorum bende çalışmak istiyorum

 60. Zeliha dedi ki:

  Merhaba evde kürdan paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz?

  1. Leyla dedi ki:

   İlgileniyorum

 61. İnci dedi ki:

  Adım inci İzmir karabaglar da oturuyom 30 yaşındayım 1 çocuk annesiyim ihtiyaclarini karşılayabilmem için bu işe ihtiyacım var
  Dönüş sağlarsanız sevinirim

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba elim cok hizlidir evde hem cocuguma bakip hem calismak istiyorum ankara yenimahallede oturuyorum .donus yapabilir msnz?

 62. Sami dedi ki:

  Evde paketleme işi başvurmak istiyorum

  1. Ayşenur Kemerci dedi ki:

   Benimde bu işe çok ihtiyacım var ve bu işi yapabileceğime eminim daha önce bu tarz işler yaptım geri dönüşünüzü bekliyorum teşekkürler

 63. Ayşenur dedi ki:

  İhtiyaçtan değil daha çok can sıkıntısından bişeylerle uğraşmak istiyorum dönüş sağlarsanız çok sevinirim🙏🏻

 64. Rojbin özer dedi ki:

  Merhaba Ben AYDIN Söke’den ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var

 65. Buse Gök dedi ki:

  Merhaba 17 yaşındayım lise öğrencisiyim. Annemle kirada oturuyorum gelire çok ihtiyacım var. Annem sadece evin gelir giderine zar zor yetebiliyor. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 66. Kübra dedi ki:

  Bende paketleme işi arıyorum Antalya’da ikamet ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

 67. Leyla yılmazoğlu dedi ki:

  Evde çalışmak için paketleme işi arıyorum yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var

  1. Aslı dedi ki:

   Merhaba Bursa Osmangazi Demirtaş mahallesinde oturuyorum. Benim de acil evde iş yapıp para kazanmaya ihtiyacım var. Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim. Üniversite mezunuyum tekstil işinden anlarım ve elimden her iş gelir dönüşünüzü bekliyorum

 68. Duygu morkoç dedi ki:

  Merhabe 25 yaşındayım evde çalışmıyorum.paketlene işi istiyorum yapabilirim.ihtiyaclarimi gidermek için.

 69. Şevval dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum haber bekliyorum teşekkürler

  1. Tuğçe Sağlam dedi ki:

   Merhabalar biz 2 kişiyiz izmit te oturuyoruz paketleme işi yapmak istiyoruz pandemi süreci olduğu için çalışamıyoruz ihtiyaçlarımızı karşılayamıyoruz olumlu dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 70. Sengul dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum hangisi olursa farketmez hepsini yapabilirim

 71. Sümeyye dedi ki:

  Meraba 5 ay sonra benim düğünüm varda eksikleriki almam için evde paketleme işine ihtiyacım dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.!!

 72. Dilan dedi ki:

  İyi günler adım Dilan Ağrı Diyadin de yaşıyorum lise mezunuyum ev hanımıyım iki oğlum var kendime güveniyorum çok şükür elim hızlı ve pratik tir İnşallah beni görürsünüz bu işi bileğimin hakkıyla alacsğımı ve sizi çok memnun edeceğime söz veriyorum

 73. Zeynep dedi ki:

  başvuru yapmak istiyorum

 74. Ilknur dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapabilirim. Ankarada oturmaktayım. Eve katkım olması için ihtiyaç duyduğumdan dolayı başvuru yapmak istedim. Umarım dönüş sağlarsınız.

 75. Nurcan demir dedi ki:

  Merhaba Nurcan demir ev hanımıyım işe çok ihtiyacım var

 76. Emine akman dedi ki:

  Ben evde paketleme isi yapmak istiyorum zonguldak ereglide oturuyorum 33yasindayim

 77. Fatma uzkan dedi ki:

  İstanbul Esenyurta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum birçok iş yaptım elim yatkındır ve hızlıdır lütfen yardımcı olurmusunuz geri dönüş lütfen

 78. Özlem dedi ki:

  Merhaba,İstanbul’da yaşıyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 79. Merve dedi ki:

  Merhaba. Antalya/ Kepez de yaşıyorum. Üniversite eğitim fakültesi öğrencisiyim. Uzaktan olduğu için eğitim masraflarim için çok gerekli. Nolur geri dönüş yapın.

  1. Nihal dedi ki:

   Merhabalar. Artvin’de yaşıyorum ismim Nihal 29 yaşındayım. Elim bu tarz işlere yatkındır. Bu ile çok ihtiyacım var.

 80. Aylin dedi ki:

  Merhabalar ..Ankara da ikamet ediyorum ..Evde paketleme işi istiyorum ..Lütfen olumlu olumsuz dönüş sağlar mısınız ..Teşekkürler

 81. Aslı dedi ki:

  Kutulama, paketleme işi yapmak istiyorum. Kazanç elde etmem lazım. Elim hızlıdır. Yardımcı olursanız sevinirim.
  Yeşilpınar/Eyp

 82. KAZIM KAYA dedi ki:

  Merhabalar ben Antalya Serik te oturuyorum.emekliyim 1500tl maaş alıyorum.eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyorum.ben tertipli düzenli ve iş seven birisiyim.bu işlere çok ihtiyacım var.şimdiden teşekkür ederim.

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba halkla ilişkiler bölümü öğrencisiyim ek gelire çok ihtiyacım var paketlemeyi annemle beraber yapacağız elimiz hızlıdır tecrübem var daha önce paketleme yapmıştım geri dönüş yapılırsa çok sevinirim teşekkür ederim iyi günler.
   İstanbul Esenyurt

 83. Elif dedi ki:

  Merhaba Adanada yaşıyorum.21 yaşındayım.Evden paketleme yaparak para kazanmak istiyorum.

 84. Aslı dedi ki:

  Merhaba istanbul beylikdüzü de oturuyorum çocuğum olduğu için çalışamıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 85. ismahan Büyükkasap dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum bardak boncuk pipet sabun mum paketleme isleri olabilir cok ama cok ihtiyacim var nolur geri dönüş yapin nolur

  1. Burcu dedi ki:

   Merhabalar Ankara’da yaşıyorum annemle ben eve destek olmak için paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 86. Öykü dedi ki:

  Merhaba, ismim Öykü. Çanakkale de yaşıyorum. Hamileyim ve çalışamıyorum bu yüzden bütün günüm boş geçiyor. Her türlü paketleme işini yapabilirim, geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 87. mahmut erçıktı dedi ki:

  kolay gelsin evde iş ihtitacım var banda iş varmı

 88. Fatma dedi ki:

  Merabalar evde paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yapar mıssın şanlıurfa da yaşıyorum

  1. Filiz dedi ki:

   Mugla milasta yaşıyorum her türlü paketleme işi yapmak istiyorum

 89. Ayşegül dedi ki:

  Merhabalar bir işe ihtiyacım var evde çalışmak zorundayım bnada paketleme işi verebilirmisiniz

  1. Fatma karayel dedi ki:

   Lütfen bende evde ne tür paketleme işi olsa yaparım eşimle kızımla manisa merkezde oturuyorum lütfen bize ulaşım

 90. Serenat dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum elimden her iş gelir daha öncede yaptım

 91. şeyma dedi ki:

  merhabalar…
  Ben İstanbul/Esenlerde ikamet etmekteyim. Bu pandemi döneminde herkes gibi benimde işe ihtiyacım var. Benim 2.5 yaşında oğlum var ve evim kiralık 27 yaşındayım tek bakıyorum ogluma bu yüzden sizden rica ediyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız ?

 92. Eda dedi ki:

  Osmaniye de yaşıyorum paketleme işlerinden anlarım ve yapmak istiyorum

  1. Fatma karayel dedi ki:

   Lütfen bende evde ne tür paketleme işi olsa yaparım eşimle kızımla manisa merkezde oturuyorum lütfen bize ulaşım

 93. Tuğba dedi ki:

  Yeni evliyim eve destek olmak için işe ihtiyacım var bursada yaşıyorum

 94. Yağmur dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

 95. Toprak tuana dedi ki:

  İstanbul Pendik’te yaşıyorum daha önce maske paketleme işi yapmıştım,evde paketleme işi yapmak istiyorum başka bir uğraşım yok şuanda tüm vaktimi bu işe vereceğim

 96. Merve dedi ki:

  Merhaba muşta yaşıyorum işe cok ihtiyacım var her türlü paketleme işini yapabilirim lütfen dönüş yapın.

 97. Ayçin dedi ki:

  Işe ihtiyacım var istanbul ikitelli de oturuyorum lütfen dönün

 98. Burcu Korkmaz dedi ki:

  Merhabalar
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım car 2tane kardeşime bakıyorum kredi borcum var dönüş yaparsanız memnun olurum🙏🏻

 99. Fatma ak dedi ki:

  Merhaba,
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Antalya merkezde oturuyorum. Çalışmıyorum yardımınızı bekliyorum..
  İyi çalışmalar..

 100. Melek dedi ki:

  Adana/seyhan melek8508@gmail.com paketleme isi yapmak istiyorum evliyim 3 kisiyiz elimiz yatkın her türlü paketleme isi yapabiliriz

 101. Özlem uyumaz dedi ki:

  Merhabalar Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesindeyim.ek işe ihtiyacım var.

 102. Ayşe sayın dedi ki:

  Adım ayse sayın 24 yaşında yım ev hanımı yım 3 tane çocugum var kiracıyım lütfen paketleme yapmak istiyorum 4 kişilik ekibim var lütfen yardım edin 543731801 adana seyhan da oturuyorum

 103. Ayşe sayın dedi ki:

  Lütfen yardım edin 3 tane çocugum var kiracıyım eşim paketleme yapmak istiyorum

 104. Nazmiye Gülengen dedi ki:

  Ev hanımıyım 38yaşında3çocuk annesiyimAnkara keçi örende ikamet ediyorum evde çorap paketleme işi yapmak istiyorum daha önce 2yıl İstanbulda tekstil atölyelerinde calısmıstım bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim saygılar

 105. ZEYNEP KAYA dedi ki:

  Gaziantep’te paketleme işi yapmak istiyorum

 106. Derya dedi ki:

  Daha önce 8 kere paketleme işi yaptım annemle ve ablamla birlikte bu işe ihtiyacımız var üniversite öğrencisiyim ve titizlikle hazırlıyoruz işleri lütfen dönüş sağlar mısınız❤️

  1. Ayşe sayın dedi ki:

   Daha önce yaptınıx nerden başvurusu yaptınız ben de arıyorum

 107. Pınar Sıla Özer dedi ki:

  İyi günler . Evde iş imkanı sunulduğu için çok umutluyum ufakta olsa evime çocuğuma eşime destek olmak istiyorum iş imkanı varsa lütfen bende başvuru yapmak istiyorum

 108. Fatos dedi ki:

  Paketleme islerine cok acil cccccccoooolkkkkkk ihtiyacim var Allah rizasi icin yardim ci olun lutfen acil dönüş yapin

 109. Ömer cansel dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz, iletişime geçerseniz seviniriz

 110. Melis dedi ki:

  İşe ihtiyacım var evde paketleme işinden başka birşey yapamam ne olur yardımcı olun

  1. Ceydanur dedi ki:

   Kütahya merkez oturuyorum balon paketleme işi. İstiyorum 24 yaşındayim evliyim iki tane kızım var

   1. Müslüm dedi ki:

    Konyada yaşıyorum 2 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz

  2. Demet çakap dedi ki:

   Ek ise çok ihtiyacım var eşim 4 aydır çalışmıyor 2 çocuğumuz var çok zor durumdayiz

 111. Feyza Öz dedi ki:

  Karabükte yaşıyorum22 yaşındayım.bu işe ihtiyacım var bütün gün evdeyim.hızlı ve titiz bir şekilde yapabilirim.

 112. melda yağız dedi ki:

  2 arkadaş işe ihtiyacımız var.

 113. melda yağız dedi ki:

  iş istiyoruz 2 arkadaş teşekkürler

 114. ayça aslan dedi ki:

  iş istiyoruz 2 arkadaş. teşekkürler

 115. Yasemin dedi ki:

  Ben Bursa da oturuyorum 5 çocuk annesiyim eşim inşaatta amelelik yapıyor bu işe çok ihtiyacım var dışarda çalışamıyorum lütfen bana dönüş yapın bekliyorum

 116. Ozhan dedi ki:

  Merhablar adim ozhan ozdemir istanbul küçükçekmece sefakoyde oturuyorum esimle ek is yaomak istiyoruz mum veya ecde paket sabun vs nr olursa koronadan dolayı issiz kaldim zor durumdayim

  1. Hatice gires dedi ki:

   Sivas Divriği deyim paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Melike esen dedi ki:

   Merhaba bizde paketleme işi istiyoruz kalabalık aileyiz toplu sipariş alabiliriz. Çalışan Yok ailede virüs ten dolayı 3 çocuk annesiyim lütfen dönüş bekliyoruz Adana Seyhan

 117. Armağan Küçe dedi ki:

  Merhaba adım Armağan Denizlide yaşıyorum evliyim 5 aylık bir bebeğim var başvuru yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 😇

 118. Havva dedi ki:

  Sultanbeyli lütfen artık dönüş yapın

 119. Cagla dedi ki:

  Ben çağla manisada yaşıyorum evde paketleme işi istiyorm üç çocuğum var

  1. Gamze dedi ki:

   Anakrada yaşıyorum paketleme işi istiyori

 120. Elif buse dedi ki:

  Kredi borcumuz var paketleme işi yapmak istiyorum

 121. Anonim dedi ki:

  Paket işi almak istiyorum geri dönüş yapabilirmisini

 122. Aziza dedi ki:

  Merhaba evliyim bir çocuğum var eve paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Hanife dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim.Istanbul Avcılarda oturuyorum

  2. Bensu dedi ki:

   Ev hanimiyim ise ihtiyacim var yardimci olur mussunuz

 123. Rumeysa Nur Öztürk dedi ki:

  Selamlar. Eğer izniniz olursa paketleme işi yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 124. Özlem şimşek dedi ki:

  Evde grup olarak paketleme işi istiyoruz çalışkan bayanlarız bizi tercih ederseniz pişman olmazsınız şimdiden tesekkür ederiz

 125. Ebru dedi ki:

  1 senedir eşim işsiz. Eşimle birlikte evde paketleme işi istiyoruz. İstanbul

 126. Ebru dedi ki:

  1 senedir eşim işsiz. Eşimle birlikte evde paketleme işi istiyoruz.

 127. Ayse dedi ki:

  Evden 5 kişiyiz pandemi den dolayi evde işe ihtiyacımız var hemen yapar bıtırız Erzurum da oturuyoruz

  1. Serpil dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işi istiyorum ben Kırıkkale’de oturuyorum acil işe ihtiyacım var

 128. Sevilay dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum istanbul esenyurtta oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Fatma dedi ki:

   Bende bu işe baswurmak istıyorum Fatma Kuzakçı Edirne kesanda oturuyorum elim bu işe yakındır evlatlarımın giderleri için

  2. Cangül dedi ki:

   Merhabalar daha önce çalışıyordum pandemiden dolayı işimi kaybettim bende evimin bütçesine katkıda bulunmak istiyorum donus yaparsaniz memnun olurum

 129. Kadriye Çekin dedi ki:

  Lütfen yardımcı olursanız sevinirim evde çalışmak istiyorum ihtiyacım var Evde paket işi birden çok paket işi yapabilirim çabuk öğrenirim daha önce çorap paket işi vs yaptım geri dönerseniz sevinirim sevinirim çanakkale biga bekliyorum lütfen geri dönerseniz sevinirim sevinirim

 130. Kadriye Çekin dedi ki:

  Evde paket işi geri dönerseniz sevinirim sevinirim çanakkale biga oturuyorum oturuyorum ihtiyacım var Evde çalışmak istiyorum paket işi geri istiyorum paket işi yaptım daha önce geri dönerseniz sevinirim

 131. Kadriye Çekin dedi ki:

  Evde paket işi istiyorum iki çocuk var çalışmak zorundayım eşim çalışıyor sadece ev kira ona destek olmak istiyorum paket işi geri dönerseniz sevinirim evde çorap vs paket işi yaptım geri dönerseniz sevinirim

 132. Sema saruhan dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum. Elim hızlı ve beceriklidir. Temiz bir çalışma ortamım var. Verilen işi en kısa sürede bitiririm.

  1. Anonim dedi ki:

   Hayırlı geceler ben eşimi kaybettim bir yaşına yeni girmiş kızım var evde paketleme yaparak para kazanmak istiyorum nasıl olur bilgi almak istiyorum

 133. sema nur dedi ki:

  evde paketleme işi istiyorum cok ihtiyacım var

 134. Canan dedi ki:

  Merhaba ben Canan eve iş imkanına çok ihtiyacım var 3 tane hastam var ben Sakarya da ikamet ediyorum

 135. Berfin dedi ki:

  İstanbul ümraniyede yaşıyorum bu işe ihtiyacım var aylardır işsizim.

 136. Fatma dedi ki:

  Bu işi yapanlar varmı nasıl Bi iş ve nasıl bilgi alabiliriz

  1. Zerrin dedi ki:

   Ankarada yaşıyorum iki çocuğum var eşim tek calisiyor eşime evde çalışarak destek olmak istiyorum bana da yardımcı olur musunuz