Kosgebkredim

Evde Paketleme İşi Başvurusu

Evde Paketleme İşi Başvurusu

Evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok aradığı ve en çok tercih ettiği işlerin başında bilindiği üzere Paketleme İşleri gelmektedir. Birbirinden farklı evde paketleme işi başvurusu imkanları sayesinde; ayda 3.500 TL ile 6.000 TL. arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun için isteyenler ek iş olarak isteyenler ise sabit iş olarak bu işi talep etmektedir. Ülke genelinde binlerce kişi sadece bu işi yaparak para kazanmakta ve ailesini geçindirmektedir. Sizde bu işi yapabilirim diyorsanız biran önce Evde Paketleme İşi Başvurusu yapmalısınız.

Evde Paketleme İşleri

Ülke geneline verilen bu işi yapmak isteyenlerin herhangi bir yaş aralığında olması gerekmemektedir. İsteyenler günün istedikleri saatinde bu işi yapabilirler. Ayrıca isteyenler hafta sonlarında da bu işi rahatlıkla yapabilirler. Bu esnek çalışma imkanın tanındığı işe bu nedenle büyük ilgi gösterilmektedir. Özellikle ev hanımları evde paketleme işi yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Sizde nedeni ne olursa olsun; evde çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız bu işi talep etmelisiniz. Ayrıca bu işi yapmak isteyenlerin herhangi bir tecrübe veya ustalığa sahip olması gerekmemektedir. Kendisine güvenen ve bu işi yapabilmek adına evinin bir bölümünü ayırmaları yeterli olacaktır.

Paketlenmesi gereken ürünleri üreten, imal eden veya ihraç eden firmalar; işçilik ücretlerinin her geçen gün artması bu iş için uygun atölye kiralaması yüksek maliyet gerektirmektedir. Ayrıca çalışanların sigortası, yemek, ulaşım ve diğer masraflarını karşılamak oldukça maliyet gerektirmektedir. Bu işi yapmak isteyenler sigortasız olarak çalışmak zorunda kalsa da; kazandıkları para ile kendi sigortalarını rahatlıkla yatırabilirler. Bu nedenlerden dolayı firmalar ev hanımlarına ihtiyaç duymaktadır.  Bundan dolayı sizde ek iş almak adına Evde Paketleme İşi Başvurusu formunu hemen doldurmalısınız.

Para Kazandıran Paketleme İşi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birbirinden farklı yüzlerce ürünün paketlenmesi işini talep etmek isteyenler; yapmak istedikleri ürünü belirlemesi gerekmektedir. Çünkü firmalar kendi ürettikleri ürünler için ev hanımı aradığından dolayı hangi işi yapmak istiyorsanız; o firmaya ulaşmanız ve başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Yapacağı işi belirlemede yardımcı olmak adına; en çok gönderim yapılan ve en çok talep gören evde paketleme işi türlerinin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse; ilk 10 sırayı aşağıdaki ürünler almaktadır,

 1. sabun paketleme işleri
 2. kokulu mum paketleme işleri
 3. kına paketleme işleri
 4. boncuk paketleme işi
 5. oyuncak paketleme işi
 6. çorap paketleme işi
 7. balon paketleme işi
 8. iğne paketleme işi
 9. kürdan paketleme işi
 10. pipet paketleme işi

Ev Hanımlarına Para Kazanma İmkanı

Evde oturmaktan sıkılan ev hanımları, kendisine uygun bir bulamayan bayanlar, aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları. Kredi veya kredi kartı borcu nedeni ile ay sonunu getirmekte zorlanan tüm aileler. Evde Paketleme İşi Başvurusu yaparak sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken belirtilen bu tür işlerden yapmak istediğiniz işi belirlemek. Bu tür işler için de evinizin bir bölümünü ayırmanız ve günde 3 ile 5 saatinizi bu işe ayırmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sizde bir çok sabit maaş ile çalışandan daha fazla kazanabilirsiniz. Evinizin rahatlığında oturduğunuz yerden para kazanmanıza imkan veren bu işi isteyenler; kendileri, isteyenler ise akraba, komşu veya arkadaşları ile birlikte yapabilirler. 3 ile 5 kişilik küçük grup kuranlar iş alma ve daha fazla kazanma konusunda bir adım daha ileridedir. Sizin de bu tür bir imkanınız varsa muhakkak değerlendirmelisiniz.

Paketleme İşi Nasıl Bulunur

Ayda 3.500 lira ile 6.000 lira arasında bir gelir elde etmenize imkan veren bu işi yapmak isteyenlerin en çok zorlandığı konu ise bu işi temin etme durumu ile ilgilidir. Bilindiği üzere bu kadar çok kazandıran ve ilgi gören işi bulmak o kadar da kolay olmayacaktır. Ayrıca evlere iş veren firmalar bu konuda biraz da sıkıntı çıkartmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise geçtiğimiz yıllarda yaşadıkları sıkıntılardan kaynaklıdır. Evde ek iş yapmak isteyenler çok daha fazla kazanmak adına yapamayacakları sayılarda iş almış ve zamanında teslim edememiştir. Buda bir çok firmanın zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Bu neden ile firmalar iş verirken son derecede titiz davranmaya başladılar. Geçtiğimiz yıllarda tecrübe sahibi olanlara bu neden ile öncelik tanımaktadır. Bunun ile birlikte bu işi talep edenlerin çok olması ve telefonlara cevap vermekte zorlandıkları içinde Telefon numaraları yayından kaldırmıştır. Evde çalışarak para kazanmak isteyenler bu neden ile başvuru işlemlerini İnternet üzerinden yapmak zorundadır.

Sonuç olarak Evde Paketleme İşi Başvurusu yapmak isteyenlerin yapmak istedikleri işi veren firmalara İnternet üzerinden yapacakları kısa bir arama ile ulaşabileceklerini belirtmek isterim. İnternet üzerinden ek iş talebinde bulunacak olanlar iletişim kurmak adına mail adreslerini belirtmelidir. Bu kısa hatırlatmadan sonra bu tür firmalar ile iletişim kurma konusunda sıkıntı yaşayanlar yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Tulay dedi ki:

  Evde gelir olsun diye paketleme işi yapmak istiyorum