Kosgebkredim

Evde Örgü İşi Yapmak

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara alternatif iş fikirleri. El becerisine güvenen bayanlar örgü örerek para kazanmaya devam ediyor. Sizde boş vakitlerini değerlendirebilir ve örgü işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde Örgü İşi Yapmak isteyenlere iş veren yerler ve en çok kazandıran örgü modelleri hakkında bilgi. Bayanların para kazanmalarına imkan veren bu işi isteyen ve örgü örmesini bilen herkes talep edebilir ve para kazanabilir.

Bayanlara Örgü İşi Veren Firmalar

Bayanların gündelik işlerinin dışında kalan zamanlarını değerlendirmek adına yapılan örgü işi kazandırmaya devam ediyor. Birbirinden farklı onlarca ürünün hazırlanması işini bir çok ev hanımı yapmaya devam ediyor. Sizde evde para kazanmak adına örgü örmeyi biliyorsanız bu iş sayesinde para kazanabilirsiniz. Yapımı bilenler için eğlenceli ve keyifli olan bu iş sayesinde sizde asgari ücret ile çalışanlardan daha fazla kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken örmek istediğiniz ürünü belirlemek ve iş talebinde bulunmak olacaktır.

Para Kazandıran Örgü İşleri Nelerdir?

Bayanların evlerinde oturdukları yerden çalışmalarına ve para kazanmalarına imkan veren Evde Örgü İşi Yapmak oldukça ilgi görmektedir. Binlerce ev hanımı sadece bu iş sayesinde harçlığını çıkartmak ile birlikte aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Birbirinden farklı ürünlerin örgü tekniği ile hazırlanması işini yapmak isteyen bayanlara firmalar ihtiyaç duymaktadır. Bunun ile birlikte isteyen bayanlar kendi imkanları ile ördükleri ürünleri kendileri satarak daha fazla kazanabilirler. Son dönemlerde neredeyse her bölgede açılan hanımeli pazarlarında sizde bir tezgah açabilir ve kendi ürünlerini pazarlayabilirsiniz. Bunun ile birlikte İnternet üzerinden sosyal ağları kullanarak yapmış olduğunuz örgüleri rahatlıkla satabilirsiniz.

İlk defa Evde Örgü İşi Yapmak isteyen bayanların yapabileceği ve yapanlara güzel paralar kazandıran ürünlerin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse;

 • Atkı ve Bere takımları
 • Bebek yelekleri
 • Evde Lif Örme işi
 • Gelin hırkası örme işi
 • Gelin şalı örme işi
 • Evde patik örme işi
 • Evde örgü oyuncak işi
 • Evde şal işi

Yukarıda belirttiğimiz örgü işlerinden hangisini isterseniz sizde yapabilir ve kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Belirttiğimiz gibi bu işleri isteyenler evlere örgü işi veren firmalar aracılığı ile yapabileceği gibi isteyenler kendi imkanları ile yaparak daha fazla kazanabilirler.

Örgü İşi Ne Kadar Kazandırır

Bayanların televizyon karşısında oturdukları yerden çalışmalarına imkan veren Evde Örgü İşi Yapmak iyi kazandırmaktadır. Tabi ki yapılan örgü işi de kazanacağınız miktarı değiştirmektedir. Modeli zor ve zahmetli olan ürünler daha fazla kazanmanıza imkan tanımaktadır. Sizde yapmak istediğiniz ürün ve modeli belirleyerek ayda 500 lira ile 2 Bin Lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Nagihan dedi ki:

  Amigurumi oyuncaklar anahtarlıklar hediyelikler örüyorum (Trabzon) Instagram sayfamdan iletişime geçebilirsiniz. 👉🏻@sevimli_oyuncaklar_n