Kosgebkredim

Evde Örgü İşi Yapmak

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara alternatif iş fikirleri. El becerisine güvenen bayanlar örgü örerek para kazanmaya devam ediyor. Sizde boş vakitlerini değerlendirebilir ve örgü işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde Örgü İşi Yapmak isteyenlere iş veren yerler ve en çok kazandıran örgü modelleri hakkında bilgi. Bayanların para kazanmalarına imkan veren bu işi isteyen ve örgü örmesini bilen herkes talep edebilir ve para kazanabilir.

Bayanlara Örgü İşi Veren Firmalar

Bayanların gündelik işlerinin dışında kalan zamanlarını değerlendirmek adına yapılan örgü işi kazandırmaya devam ediyor. Birbirinden farklı onlarca ürünün hazırlanması işini bir çok ev hanımı yapmaya devam ediyor. Sizde evde para kazanmak adına örgü örmeyi biliyorsanız bu iş sayesinde para kazanabilirsiniz. Yapımı bilenler için eğlenceli ve keyifli olan bu iş sayesinde sizde asgari ücret ile çalışanlardan daha fazla kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken örmek istediğiniz ürünü belirlemek ve iş talebinde bulunmak olacaktır.

Para Kazandıran Örgü İşleri Nelerdir?

Bayanların evlerinde oturdukları yerden çalışmalarına ve para kazanmalarına imkan veren Evde Örgü İşi Yapmak oldukça ilgi görmektedir. Binlerce ev hanımı sadece bu iş sayesinde harçlığını çıkartmak ile birlikte aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Birbirinden farklı ürünlerin örgü tekniği ile hazırlanması işini yapmak isteyen bayanlara firmalar ihtiyaç duymaktadır. Bunun ile birlikte isteyen bayanlar kendi imkanları ile ördükleri ürünleri kendileri satarak daha fazla kazanabilirler. Son dönemlerde neredeyse her bölgede açılan hanımeli pazarlarında sizde bir tezgah açabilir ve kendi ürünlerini pazarlayabilirsiniz. Bunun ile birlikte İnternet üzerinden sosyal ağları kullanarak yapmış olduğunuz örgüleri rahatlıkla satabilirsiniz.

İlk defa Evde Örgü İşi Yapmak isteyen bayanların yapabileceği ve yapanlara güzel paralar kazandıran ürünlerin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse;

 • Atkı ve Bere takımları
 • Bebek yelekleri
 • Evde Lif Örme işi
 • Gelin hırkası örme işi
 • Gelin şalı örme işi
 • Evde patik örme işi
 • Evde örgü oyuncak işi
 • Evde şal işi

Yukarıda belirttiğimiz örgü işlerinden hangisini isterseniz sizde yapabilir ve kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Belirttiğimiz gibi bu işleri isteyenler evlere örgü işi veren firmalar aracılığı ile yapabileceği gibi isteyenler kendi imkanları ile yaparak daha fazla kazanabilirler.

Örgü İşi Ne Kadar Kazandırır

Bayanların televizyon karşısında oturdukları yerden çalışmalarına imkan veren Evde Örgü İşi Yapmak iyi kazandırmaktadır. Tabi ki yapılan örgü işi de kazanacağınız miktarı değiştirmektedir. Modeli zor ve zahmetli olan ürünler daha fazla kazanmanıza imkan tanımaktadır. Sizde yapmak istediğiniz ürün ve modeli belirleyerek ayda 500 lira ile 2 Bin Lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Anonim dedi ki:

  Bebek örgüleri, battaniyeler, atki ve bere takımları, ayrica dantel işlerini örgü grubumuzla temiz ve itinalı olarak uygun fiyatlara yapiyoruz. Toplu siparişlerinizi yurt ici veya yurt dışı olarak alırız. Resimden model çıkartiyoruz. Maille ulasabilirsiniz.
  Burisel@hotmail.com

 2. Saadet Gezer dedi ki:

  Ankara’da ikamet etmekteyim tığ işi herturlu örgü işi yapabilirim gurubum da var

 3. MAKBULE CEVAHİR dedi ki:

  merhaba Ankara da oturuyorum evde örgü işi yapmak istiyorum birçok siteye başvurdum ama hiç cevap gelmedi yardımcı olurmusunuz

 4. yeşim esma dedi ki:

  ergenede oturuyorum elim hızlıdır çabuk yaparım ayrıca dantelde örerim elim çabuk ve güzeldir yatak örtüsü örerim

 5. Kadriye dedi ki:

  Kocaeli ızmit de oturuyorum gurub kura bilirim evde yapa bilecek işler arıyorum

 6. Ebru dedi ki:

  Istanbul sancaktepde oturuyorum Ev hanimiyim bos zamanlarimi. Ek is yaparak ek gelir sagalamak iatiyorum

 7. Hatice dedi ki:

  Merhaba antalya muratpaşadayiz.lif örme işi yapıyorum. Bende evde bu işi değerlendirmek istiyorum çocuk okutuyorum. Kızımda talasemi hastasi ek gelir olursa iyi olur tşk ederim .

 8. Zehra Şen dedi ki:

  Evden her türlü el işi istiyoruz

 9. Gamze dedi ki:

  Çok acil bir işe ihtiyacım var bursa da yaşıyorum. Örgü konusunda gayet becerikliyim. Her türlü orgüyü yapabiliyorum. Örgü işi verebilecek kişilerden mesajlarını bekliyorum. Lütfen yardım edin.