Kosgebkredim

Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar iş başvurusunda bulunarak sizde evinizde para kazanmaya başlayın. Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin son günlerde en çok talep ettiği ürünlerin başını maske paketleme işi çekmektedir. Maske kullanımının bu kadar yaygın olduğu bu günlerde bir çok firma tedarik konusunda sıkıntı yamamak adına bu işi ev hanımlarına yaptırmaktadır. Üretimi yapılan maskeler tekli ambalajlandıktan sonra belirli sayıda kutulara paketlenerek sevk edilmektedir. Bu yeni iş fırsatı olarak görülmek ile birlikte bir çok bayan tarafından yapılmaktadır. 

Evde Paketleme İşi Yapmak

Ev hanımlarının en çok tercih ettiği evde para kazandıran iş fikirleri arasında paketleme işleri ilk sırayı almaya devam ediyor. El becerisine dayalı olarak yapılan bu işi isteyen her yaş grubundaki ev hanımları kolaylıkla yapabilir. Herhangi bir makine veya teçhizata gerek duyulmadan yapılan bu iş belki de bu neden ile bir çok bayan tarafından tercih edilmektedir. Paketlenecek ürün ve paketleme malzemelerinden oluşan bu işi isteyenler evinin herhangi bir odasında bir masa üzerinde kolaylıkla yapabilirler. Gün içerisinde istediğiniz saat aralığında yapacağınız paketleme işleri ile ayda 2 bin lira ile 3 bin lira arasında bir gelir elde etmeniz mümkün. Sizde bulunduğunuz bölgede evlere paketleme işi veren firmalar ile görüşerek kendinize uygun bir ürün paketleme işi alabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi son günlerde Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar oldukça ilgi görmektedir. Bir çok ek iş yapan ev hanımı bu işi almak için büyük çaba harcarlar. Bayanların bu işe büyük ilgi göstermesinin bir çok nedeni olmak ile birlikte öne çıkanları; yapımının kolay olması, uzun zamanlı iş fırsatının verilmesi, kazancının iyi olması. Bu nedenlerden dolayı yıllardır bu tarz işleri yapan ev çalışanları bu işe büyük ilgi göstermektedir. Sizde evden çıkmadan para kazanmak için iş arıyorsanız bu işi düşünebilirsiniz.

Evde Maske İşi Yapmak

Hayatımızın bir parçası haline gelen ağız maskelerinin imalatından paketlenmesine kadar bir çok kişiye iş imkanı sunduğu kaçınılmaz. Özellikle dikiş konusunda bilgi sahibi olan ve tecrübesi olanlar maske dikimi işinden iyi paralar kazanmaya devam etmekte. Sizin de bu konuda geçmiş yıllardan bir deneyiminiz varsa bunu değerlendirebilir ve maske dikme işi yapabilirsiniz. Bu işi yapan bayanlar aylık 3 bin lira ile 5 bin lira arasında bir gelir elde etme imkanına sahiptir. Bunun ile birlikte maske lastiği dikme işini yapan ev hanımlarının da sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu tür dikim işlerinin dışında ağız maskelerinden para kazanmak isteyen bayanlar maske paketleme işlerine büyük ilgi göstermektedir. Son günlerde Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar binlerce iş başvurusu aldılar. Bunların da büyük bir bölümüne iş göndererek para kazanmalarına yardımcı oldular. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız bu işi talep edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

Özellikle evlerinden çıkmadan para kazanmak isteyen bayanlar tarafından tercih edilen paketleme işleri yıllardır varlığını sürdürmektedir. Birbirinden farklı ürünlerin ev ortamında ayıklanması, istiflenmesi, kutulanması ve paketlenmesi kolay işler arasında gösterilir. Bu işler kolay olduğu için çok fazla talep görmekte ve her ev hanımı tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak veya küçük çaplı birikim yapmak için ek iş yapmak istiyorsanız Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçebilir ve bir ek iş sahibi olabilirsiniz. Günde 3 ile 6 saatini bu tür işlere ayırabilen bir ev hanımı aylık ortalama 2 bin lira ile 3 bin lira arasında bir gelir elde edilebilir. Bu rakam evinden çıkmadan ek iş yaparak kazanıldığında iyi bir rakam olarak kabul edilir. Sizde bu rakamlarda para kazanmak istiyorsanız hemen ek iş başvurusunda bulunmalısınız.

Eve İş Veren Firmalar

Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar ile çalışma imkanına sahip olanlar yukarıda da belirttiğimiz üzere iyi paralar kazanmaktadır. Bunların dışında birbirinden farklı işleri ev hanımlarına gönderen firmalar farklı işler de temin etmektedir. Paketleme işleri başta olmak üzere, dikim işleri, örgü işleri, kutulama işleri, etiket işleri ve tütün sarma işleri bu alanda an sık verilen işlerdendir. Sizde bu tarz işlerden herhangi birisini yaparak aile bütçesine katkıda bulunacak miktarda para kazanabilirsiniz. Aylık 1.500 lira ile 3 bin lira arasında bir gelir sahibi olmanıza yardımcı olan bu tür firmalara hemen ulaşmanız gerekmektedir. İrtibat kurma konusunda sıkıntı yaşayanlar ise yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanarak seslerini duyurabilirler.

Serdar YILDIZ

Serdar YILDIZ Merhabalar; İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden Kosgeb hibe, Kosgeb kredi, Esnaf Destekleri ve faizsiz krediler hakkında yazılar yayınlamaktayım. Sitemizin bu konular hakkında yayınlamış olduğu yazılar tamamen bilgi amaçlı olup herhangi bir kredi veya hibe işlemlerine aracılık yapmamaktayız. Tamamen bilgi amaçlı olun yazılarımızı okuyarak bu alanda bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Fatmanur aydemir dedi ki:

  Darıca/nenehatunda oturuyoruz 4 kişiyiz elimiz cok hızlıdır daha önce paketleme fabrikalarinda çalıştık şuan çok ihtiyacimiz var.

 2. Avatar zeynep yayla dedi ki:

  MERHABA İSMİM ZEYNEP 35 YAŞINDAYIM ANKARA / BATIKENT DE OTURUYORUM EVDE PAKETLEME İŞİ VE MONTAJ İŞİNE İHTİYACIM VAR ÜRÜNLERİ İSTENEN MİKTARDA VE HIZLI BİRŞEKİLDE DÜZENLİ YAPARIM.

 3. Avatar Mercan dedi ki:

  Ek işine çok ighiyacim var 24yaşimdayim evde bu işi yapabilecek 5kişi var

 4. Avatar sevda çelik dedi ki:

  merhabalar bursa da ikamet etmekteyim maske paketleme işi yapmak istiyorum.

 5. Avatar Çağla dedi ki:

  Merhaba İstanbul Pendik’te ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 🙏🏻

 6. Avatar Sümeyra Armağan dedi ki:

  Sümeyra Armağan 24 yaşındayım evliyim ev hanimiyim cok ihtiyacimiz var bu işe esimle evdeyiz musaitiz gece gunduz yuzlerce urun cikarabiliriz lutfen yardimci olun burdur merkezde oturuyoruz. kredilerimiz var cok ihtiyacımız var

 7. Avatar AYSE DEMIR dedi ki:

  Covit 19 esim issiz kiramizi ödeyemiyorum bizde evde maske paketleme istiyorum

 8. Avatar Duygu dedi ki:

  4 oğlum var ne paketleme işi olursa yaparım tek başıma bakıyorum bakacak insanım yok yoksa çalışırim ALLAHA şükür elim ayağım tutuyor Antalya Kepez de ikahmet ediyorum

 9. Avatar Selda dedi ki:

  Evde maske paketleme işi yapmak istiyorum kayseri melikgazi

 10. Avatar Süreyya dedi ki:

  Bende paketleme yapmak istiyordum

 11. Avatar Hayriye dedi ki:

  Gerçekten çok ihtiyacm var buna 1 çocuğum var eşim cezaevinde o yuzdnw

 12. Avatar Özlem dedi ki:

  İsmim özlem erzurumda yaşıyorum ev hanımıyım evde kına paketi yada tespih işi yapmak istiyorum

 13. Avatar Safinaz yaşar dedi ki:

  Bursa emekte oturuyorum çalışamıyorum ise ihtiyacım var Donuşyapmanizi rica ediyorum

 14. Avatar Omer olcek dedi ki:

  Benimde ek ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.

 15. Avatar Emine seymen dedi ki:

  Merhaba pandemik dönemi başlarinda bu işi yaptım ve bu işi 10 kişilik bir ekiple yapacağım ankara da yaşıyorum geri dönüş sağlarsınız çok sevinirim

 16. Avatar Cansu Yıldız dedi ki:

  Bende evde ek is istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 17. Avatar Serap dedi ki:

  Yalova da yaşıyorum evde maske paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Avatar Bahar dedi ki:

   Sizden iş istiyorum layıkıyla yerine getiririm ne kadar zamanda ne kadar isterseniz fazlasını da yaparım çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlayın saygılarla ..

 18. Avatar Yasemin bayrak dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum evde maske paketleme işi için cevap bekliyorum

 19. Avatar Turkan dedi ki:

  Daha önce bu işi yapmıştım bende bi işi istiyorum

 20. Avatar Leyla ibrahim dedi ki:

  Evde maske paketleme işi yapmak istiyorum. Bu işi yapacak 6 kişiyiz. Kayseri de oturuyoruz. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 21. Avatar Zuhal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum eşime yardımcı olmak isyiyorum

 22. Avatar Melek dedi ki:

  Merhaba ankarada yaşıyorum ev bütçesine katkıda bulunmak için bu ek işe ihtiyacım var

 23. Avatar Raziye Acı dedi ki:

  Konya’da yaşıyorum iki çocuğum var kızım rahatsiz dışarda çalısamam dönüş yaparsan8z sevinirim

 24. Avatar Erva dedi ki:

  Sakarya’da Adapazarı’nda yaşıyorum . Evde ek gelire ihtiyacımız var lütfen geri dönüş olsun…

 25. Avatar Mehtap dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum evde 3 kisiyiz bu işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 26. Avatar Burcu dedi ki:

  Adana/Yüreğir
  Bütün paketleme işlerini yapabilirim.
  Büyük titizlikle ve hızlı bir şekilde hallederim.

 27. Avatar Eray dedi ki:

  Merhaba İstanbul Çekmeköy de oturuyorum maske paketleme işinde daha önce çalıştım . Elim yatgın geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 28. Avatar Neslihan dedi ki:

  Tekirdağ Kapaklı 4 Kişiyiz Hızlı Bir Şekilde paketleme İşini yapabiliz.

 29. Avatar Aydın Gökhan Özen dedi ki:

  Merhaba
  İstanbulda yaşıyorum. Bu işe ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz.

 30. Avatar Ümmü dedi ki:

  Antalya da kirada oturuyorum. Evde paket işine çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim

 31. Avatar Birsen Öztürk dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum paketleme isi

 32. Avatar Kb06nf dedi ki:

  İşe ihtyacmız var 4 kişiyz yer ankara dnüş yaparmsnz

 33. Avatar Hatice Hado dedi ki:

  Gaziantepte oturuyorum 4 çocuğum var. 4 çocuğumdan beni eşim terk etti.Nerede olduğunu bilmiyorum . Çocuklarımla mücadele ediyoruz işim yok kiracıyız zor durumdayım bu işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkür ederim.

 34. Avatar Sedanur dedi ki:

  Manisa Turgutlu da oturuyorum tekstillerde çalışıp maske yaptım elim oldukça hızlı dönüş yaparsanız sevinirim

 35. Avatar Anonim dedi ki:

  merhaba bursa osmangazide oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var

 36. Avatar Esma dedi ki:

  Merhaba ben Sakarya karasuda oturmaktayım.bu işi çok ihtiyacım var maske faketleme pandemiden dolay işsiz kaldık hiç bı gelirim yok .gecelerde uyumam gerekirse yeterki bı gelirim olsun dönüş yaparsınız çok sevinirim.simdiden teşekürler

 37. Avatar gülkandemir dedi ki:

  Eve maske dikiş işi istiyorum makineciyim makinem var

 38. Avatar Zeynep Sarı dedi ki:

  Sakarya’da oturmaktayım maske işine ihtiyaçım var

 39. Avatar elif dedi ki:

  MERHABA. GEBZE KOCAELİDE YAŞIYORUM. HİJYENE ÇOK ÖNEM VERİRİM. ÜRÜNLERİ KENDİ ARABAMLA ALIP TESLİM EDEBİLİRİM. İŞE İHTİYACIM VAR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..

 40. Avatar pınar dedi ki:

  merhaba ankara keçiören de oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 41. Avatar ZEHRA BABACAN dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum bende evden çalışıp para kazanmak istiyorum elim hızlıdır zamanında teslim edebilirim itinayla çalışırım hijyen konusunda çok dikkatliyimdir bu işe ihtiyacım var başvurumu kabul ederseniz sevinirim teşekkürler

 42. Avatar ZEHRA dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorumbende evden çalışıp para kazanmak istiyorum elim hızlıdır zamanında teslim edebilirim itinayla çalışırım hijyen konusunda çok dikkatliyimdir bu işe ihtiyacım var başvurumu kabul ederseniz sevinirim teşekkürler

 43. Avatar Sakine eren dedi ki:

  Kiradayım geçinemiyorum 3 tane de çocuğum var ek iş yapmak istiyorum bu yüzden bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

 44. Avatar Gül bökü dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun sultangazi istanbul

 45. Avatar Birsen dedi ki:

  Kocaelide yaşıyorum evde maske paketleme işi istiyorum çok ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 46. Avatar İrem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. . Bursa- nilüfer

 47. Avatar Gözde Targın dedi ki:

  Merhaba Sinop/Merkez de ikamet ediyorum öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 48. Avatar hasret dedi ki:

  Rıca ederım donus beklıyorum 3 cocukluyum ek işe ihtıyacım var hangı paketleme işi olursa olsun yaparım daha once cok yaptım

  1. Avatar Sakin algur dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum 25 kişilik ekip

   1. Avatar Gözde dedi ki:

    Merhaba evde paketleme işi yapamak istiyorum aileme katkıda bulunmak ostiyorum yardımcı olup dönüyapabilirseniz çok sevinirim

 49. Avatar Eda dedi ki:

  Bende maske paketleme isi istiyorum kars merkez

 50. Avatar Hüseyin koc dedi ki:

  Evde maske paketlemek istiyorum numaram

 51. Avatar Hüseyin koc dedi ki:

  Evde maske paketlemek istiyorum yerim busa yıldırım

 52. Avatar Hüseyin koc dedi ki:

  Adim hüseyin ben evde maske paketlemek istiyorum istiyorum numaram

 53. Avatar zehra babacan dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum pandemiden dolayı mart ayından buyana işsizim maske paketleme işini yapmak istiyorum

 54. Avatar Ilaha Yusufoğlu dedi ki:

  Yapabilirim Bursada yaşıyorum çok ihtiyaçim var lütfen yardımcı olurmusunuz

 55. Avatar Sabire dedi ki:

  Ben çocuk gelişimi mezunuyum maske fabrikasında çalıştım özel nedenlerden dolayı çiktim evde iş istiyorum ve şufa var güvenilir mi daha önce böyle birseye başvurmadım

 56. Avatar Ayşegül dedi ki:

  3 tane çocuğum var maddi ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyacim var lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim Ankara Altındağ dan

 57. Avatar Ayse dedi ki:

  İskenderun evde paketleme işi acil lazım dönerseniz

 58. Avatar Nur dedi ki:

  Adım nur ewde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok mutlu olurum teşekkürler .

 59. Avatar Anonim dedi ki:

  Merhaba ben gülnaz istanbulda oturuyom evde paketleme iși yapmak istiyorum

 60. Avatar Gülnaz dedi ki:

  Merhaba ben gülnaz istanbulda oturuyorum evde paketleme iși yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 61. Avatar Yıldız dedi ki:

  Merhabalar bende evde paekletleme işi yapmak istiyoru. Pendik kurt köy yeni şehir mahlalesi İstanbul’da oturuyorum lütfen yardımcı olun

 62. Avatar Şükriye Orhan dedi ki:

  Merhaba Bursa’da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

 63. Avatar Hüsamettin seçkin dedi ki:

  Öğrenciyiz 2 kişiyiz kirada oturuyoruz. Virüs sebebiyle kimse işçi de almıyor kaldık öyle ortada. Lütfen iletişime geçiniz. İstanbul Maltepe de yaşıyoruz .

 64. Avatar Funda Karaalp dedi ki:

  Hatay da ikamet ediyorum ise gerçekten ihtiyacım var donerseniz memnun olurum tesekkurler

 65. Avatar Elif dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum bu işe ihtiyacım var olumlu olumsuz cevap verirseniz sevinirim

 66. Avatar Meral dedi ki:

  Ben k.maraş ta oturuyorum benimde işe ihtiyacım var ve titizlikle paketlerim dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Avatar Betül dedi ki:

   Antalya kepezde arkadaşımla yaşıyorum paketleme yapabiliriz

 67. Avatar Nuray dedi ki:

  Bursa da oturuyorum evde 4 kişiyiz bu işe ihtiyacim var

 68. Avatar Ebru dedi ki:

  Ankara akyurtta ikmaet ediyorum yeni evliyim borcum var yardimici olursaniz cok s3vinirm

 69. Avatar Yasemin Elif dedi ki:

  Evde hijyenik ortamda ve zamanında teslimat ile kardeşimle maske paketleme işine ihtiyacımız var ikamet kocaeli

 70. Avatar TUBA dedi ki:

  MERHABALAR ANKARA ALTINDAĞ YAŞİYORUM BU İŞE ÇOK İHTİYAÇİM EVİMİN İHTIYAÇLARI EVIN GELİRİN SAĞLAMAK İÇİN BU KONUDA BANA YARDİMCI OLURSANIZ SEVINIRIM..

 71. Avatar Pinar dedi ki:

  Erzurum merkez bu işte çalışmak istiyorum

 72. Avatar Tugce karaman dedi ki:

  Manisa salihlide oturuyorm bu isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  1. Avatar Pinar dedi ki:

   Erzurum merkez bu işte çalışmak istiyorum

 73. Avatar qristi dedi ki:

  Evde ek iş almak istiyorum paketleme esener menderesde oturiyorum

 74. Avatar Rihem dedi ki:

  Bu işe ihtiyacim var kayseri oturyorum

 75. Avatar Filiz gülümser dedi ki:

  Sivastan yazıyorum bu işi istiyorum

 76. Avatar Fatma gökcen dedi ki:

  İyi günler maske paketleme işi yapmak istiyorum ben Manisa Alaşehir ilçesinde oturuyorum üniversite öğrencisiyim gelirim olmadığı için bu işi istiyorum Yardımcısı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim. 😊

 77. Avatar Nesrin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 78. Avatar Nigar Onarım dedi ki:

  Manisa Merkez Sehzadelerde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten işe çok ihtiyacım var yardımcı olup geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1. Avatar Aleyna dedi ki:

   İşe ihtiyacım var bebegim oldugu için gidemiyorum evde iş istiyorum istanbulda yaşıyorum

 79. Avatar FATMA dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 80. Avatar Neslihan dedi ki:

  4 aylik bebegim var ihtiyacim var onu birakip çalışamıyorum evde paketleme işi istiyorum

 81. Avatar Rabia Sinem dedi ki:

  Rabia Sinem Özmen 26 yaşındayım önlisans mezunuyum bekarım çalışmıyorum Ankara sincanda ikamet ediyorum

 82. Avatar İlkay begdeda dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum

 83. Avatar Hatice dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 84. Avatar Fatma dedi ki:

  Ağrı merkez de oturuyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 85. Avatar Ayşe dedi ki:

  Sakarya Adapazarında oturuyorum evde bu işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparmisiniz

 86. Avatar Zehra tok dedi ki:

  Yalova da yaşıyorum İsmim Zehra maske işi yapmak istiyorum

 87. Avatar Demet dedi ki:

  Bursa oturuyorm maske paketleme işi istiyorm evde 4kısiyız yaparız şimdiden teşekkür ederim

 88. Avatar Demet dedi ki:

  Bursa da oturuyorum evde maske paketleme işi yapmak istiyorum şimdiden teşekkür ederşm

 89. Avatar Demet dedi ki:

  Bursa da oturuyorum evde maske paketleme işi yapmak istiyorum geri döner senızsevinirim

 90. Avatar Elif öztürk dedi ki:

  İstanbul kadıköy göztepede ikamet edıyorum. Evde çalışacağım iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevınırım.

 91. Avatar Elif dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum

 92. Avatar Elif Özyol dedi ki:

  Antalya Muratpaşa’da yaşıyoruz. Pandemiden dolayı eşim aylarca işsiz kaldı ve desteğe ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 93. Avatar Sümeyye Güngör dedi ki:

  Adım Sümeyye. Ankara’da sincan ilçesinde oturuyorum.
  Evimiz kira, anne ve babamla yaşıyorum. Babam pandemi den dolayı şu an işsiz, annem ise ev hanımı. Bu tarz işlere elim yatkındır, ki uğraşmayı üretmeyi severim. Bol bol da vaktim var günüm evde geçiyor. İşe çok ihtiyacım var, yardımcı olursanız çok sevinirim.

 94. Avatar Sümeyye Güngör dedi ki:

  Adım Sümeyye. Ankara’da oturuyorum.
  Evimiz kira, anne ve babamla yaşıyorum. Babam pandemi den dolayı şu an işsiz, annem ise ev hanımı. Bu tarz işlere elim yatkındır, ki uğraşmayı üretmeyi severim. Bol bol da vaktim var günüm evde geçiyor. İşe çok ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim.

 95. Avatar Ceyda dedi ki:

  Merhaba ismim ceyda istanbulda yaşıyorum ögrenciyim. Maske işi almak istiyorum

 96. Avatar Serap dedi ki:

  Istanbul avcilarda oturuyorum maske paketleme yapmak

 97. Avatar Simge dedi ki:

  Yenimahalle / ANKARA

 98. Avatar Emine dedi ki:

  Konya merkez paketleme işi arıyorum

 99. Avatar Zehra afsar dedi ki:

  Mrb evde paketleme isi yapmak istiyorum tam gününde teslim ederim.ğercekten bu işe çok ihtiyacm var.tesekkurler

 100. Avatar Zehra afsar dedi ki:

  Mrb evde paketleme isi yapmak istiyorum tam gününde teslim ederim.

 101. Avatar Rabiya Çalışkan dedi ki:

  Merhaba rabiya ben kocaeli darıca da yaşıyorum 4 çocuk annesiyim 2si okul a gidiyo hepsinin kendine göre ihtiyaçları var 7 kişi yaşıyoruz evde sadece bir kişi çalışıyor daha önce evde paketleme işi yaptım elim yatkındır çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 102. Avatar Rabiya Çalışkan dedi ki:

  Merhaba rabiya ben 4 çocuk annesiyim 2si okul a gidiyo hepsinin kendine göre ihtiyaçları var 7 kişi yaşıyoruz evde sadece bir kişi çalışıyor daha önce evde paketleme işi yaptım elim yatkındır çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 103. Avatar çağla dedi ki:

  ankarada yaşıyorum öğrenciyim üniversite okuyorum elim çok pratiktir. işe talibim

 104. Avatar Burcu Büyükkeskin dedi ki:

  Ankara Keçiören deyim lütfen yardımcı olun 3 çocuğumun masraflarını karşılamak için evde ek iş yapmam gerekiyor elimden her iş gelir dikiş paket etiketleme her işi yaparım lütfen geri dönüş sağlayın

 105. Avatar Demet dedi ki:

  Merhaba İstanbul da yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum çok titizimdir sevgiler

 106. Avatar Sultan dedi ki:

  Ben köyde oturuyorum bu işi yapabilirim evde paketleme

 107. Avatar Selma dedi ki:

  Paketleme işi arıyorum Ümraniye 05418140883

 108. Avatar Selçuk dedi ki:

  Merhaba bursa yıldırım ilçesi ise talibum eğer isterseniz ekip kurabilirim

 109. Avatar Secvan dedi ki:

  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum
  Evde paketleme işi istiyorum evde hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim

 110. Avatar yüsra dedi ki:

  merhaba İstanbul yeşilpınarda ikametgah ediyorum maske paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 111. Avatar Serap dedi ki:

  İşe ihtiyacım var dönüş lütfen

 112. Avatar EMBİYE dedi ki:

  Merhabalar, ailemin evde boş vakti oluyor ve çalışmak istiyorlar.
  (NOT OLARAK EKLEMEK İSTİYORUM ÇEVREMDEKİ TANIDIKLARIMDANDA BİR ÇOK KİŞİ BİZİMLE BİRLİKTE ÇALIŞA BİLİR.)
  BURSA

 113. Avatar Fatma cabaroğlu dedi ki:

  İzmir buca da yaşıyorum çok ihtiyacım var bu işe yardımcı olup dönüş sağlarsanız sevinirim temiz ve hızlı çalışırım

 114. Avatar Esra dedi ki:

  İstanbul Başakşehirde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Avatar Selçuk Mak dedi ki:

   Merhaba bursa yıldırım ilçesi ise talibum eğer isterseniz ekip kurabilirim

 115. Avatar Güller Karapolat dedi ki:

  Adım Güller Karapolat Kayseri Melikgazi’de yaşıyorum. Evliyim 4 çocuğum var ve dördü de öğrenci. eşim işten ayrıldı. Bu işe ihtiyacımız var . İstediğiniz zamanda teslim edebiliriz. 4 kişi olarak çalışacağız. Bu işe gerçekten ihtiyacımız var.

 116. Avatar Atiye Kuyrukoğlu dedi ki:

  Mrblar. İst/Bağcılarda ikamet ediyorum. Maske işinize talepte bulunmak istiyorum. 4 ayrı aile olarak her türlü paketleme itinayla yapılır. Ayrıca yapacak kişi adeti talep doğrultusunda daha da arttırılabilir. Yardımcı olup geri dönerseniz sevinirim. Sağlıklı günler

 117. Avatar Seda dedi ki:

  Bursa gemlik te oturuyorum bu ise ihtiyacim var lutfen geri donermisiniz

 118. Avatar Filiz dedi ki:

  Merhaba Ankarada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum elim çok hızlıdır zamanında itinayla yaparım lütfen bana dönüş yapın çok ihtiyacım var

 119. Avatar Gamze dedi ki:

  Ismim gamze kirikkalede ikmetgah etmekteyim her turlu paketleme isini 4 aile uyem ile hizli bir sekilde yapabiliriz daha once paketleme isi yaptik.Titiz ozenle ve hizli sekilde istenilen surede istenilen kadar urunu teslim edebiliriz.Ogrenciyim fakat suan okumuyorum egitim hayatima ara verdim biraz birikim yapip tekrardan baslayacagim bu yuzden bu ise ihtiyacim var geri donus yaparsaniz mutlu olurum tesekkur ederim.

 120. Avatar Nurettin dedi ki:

  Gaziosmanpaşa küçükköy bizim ekibimiz vardır hijyene özen gösteriyoruz daha önce yaptık tecrübemiz vardı

 121. Avatar tuğçe dedi ki:

  çalışmaya ihtiyacım var

 122. Avatar caner dedi ki:

  İstanbul Sultangazi de oturuyorum yerimiz müsait evlere iş istiyorum yaklaşık 10 -13 )kişiyiz

 123. Avatar fatma dedi ki:

  kocaeli izmitte oturuyoruz eşim de bende işsiziz kiracıyız ve 3 cocuğumuz var işe ihtiyacımız var

 124. Avatar Ilknur dedi ki:

  Bu ise çok ihtycm vr bna yrdmci olun ltfn

 125. Avatar Sevgi dedi ki:

  İstanbulda ikahmet ediyorum bu işe ihtiyacım var

 126. Avatar SELMA dedi ki:

  Ankarada evde her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursaniz sevinirim öğrenci olduğum icin ek gelire ihtiyacım var

 127. Avatar Elif dedi ki:

  Antalya dayim evdecek iş yapabilirim

 128. Avatar Husniye dedi ki:

  Izmir menemende ikamet ediyorum 2 kisiyiz hizlica yapabiliriz elimiz yatkindir geri donmenizi ekliyor olacagiz

 129. Avatar Umit dedi ki:

  Evde daha once maske isi yaptik 8 kisilik ekibimle bu ekip artabilir ayda 60bin maske yaptim bu ekiple hizli ve temiz iscilik var ekibimde haberinizi bekliyorum

 130. Avatar Ruken dedi ki:

  Ankara/Çankaya’da ikamet ediyorum. 5 kişilik ekibim var. Evimizde boş oda ve müsait alan mevcut aynı zamanda günün en az 2-3 saatini ayırabiliriz. Öğrenciyim ve bu işe ihtiyacım var. O yüzden her türlü paketleme işini yapabilirim.

 131. Avatar canan dedi ki:

  Ev hanımıyım işe ihtiyacım var

 132. Avatar Derya dedi ki:

  İstanbul gaziosmanpaşa’da oturuyorum
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 133. Avatar naciye dedi ki:

  maske paketleme işi taleb ediyorum 3 kisiyiz istanbulda oturuyoruz

 134. Avatar Dilan dedi ki:

  Merhaba İstanbulda yaşıyorum bu işe ihtiyacım var daha önce bir çok iş yaptım 3 kişilik bir ekibim de var aynı zamanda geri dönüş yaparsanız sevinirim

 135. Avatar Gizem dedi ki:

  Merhabalar bu zor günlerde bir çok kişi gibi bende işsizim daha önce evde bir çok iş yaptım 3 kişilik ekibim ile bu işide en hızlı şekilde temizce yapıp size teslim edebilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum (İstanbulda yaşıyoruz)

 136. Avatar Gizem dedi ki:

  Merhabalar bu zor günlerde bir çok kişi gibi bende işsizim daha önce evde bir çok iş yaptım 3 kişilik ekibim ile bu işide en hızlı şekilde temizce yapıp size teslim edebilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 137. Avatar Onur dedi ki:

  Merhaba

  Evde maske paketleme işi hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?
  Ankara/Keçiörende ikamet ediyorum.
  Eşimle beraber yapmak istiyoruz (iki kişiyiz).
  Daha önce benzeri birçok iş yaptık.

  İyi çalışmalar

 138. Avatar Ayşenur dedi ki:

  Ankara Sincan’da ikamet ediyorum. Bu işe özel sebeplerden dolayı ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

 139. Avatar Eda Nur Alsaç dedi ki:

  Merhaba, İstanbul/Kartalda yaşıyorum. Paketleme işini talep ediyorum. Teşekkürler

 140. Avatar Ayla dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe Yenidoğan da ikamet ediyorum evde maske paketlemek istiyorum

 141. Avatar Melisa dedi ki:

  Antalyada yaşıyorum, öğrenciyim ve gelire ihtiyacım var. Evde paketleme işi yapmak istiyorum, geri dönüş yaparsanız sevinirim

 142. Avatar kubra saglam dedi ki:

  merhabalar istanbul uskudar da oturuyorum öğrenciyim annem ve babam yaşlarından dolayı çalışamıyor borclarımız oldugundan dolayı bu işe çok ihtiyacımız var çok hızlı bir şekilde bu işi halledebiliriz umarım dikkate alırsınız ve yardımcı olursunuz tesekkurler

 143. Avatar Anonim dedi ki:

  Konya karatayda ikamet ediyorum bu işi yapmak istiyorum dönüş yapcanızdan hiç ümidim yok ama yinede yine beklicem

 144. Avatar Demet dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum bende annemle birlikte bu işi yapmak istiyorum bu işi sorunsuz yapacağımızdan kuşkunuz olmasın bütün işleri günü gününe teslim edebiliriz.Dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

 145. Avatar Fatma turan dedi ki:

  Çok acil maske paketleme iş istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 146. Avatar Kübra dedi ki:

  2 3 kişilik ekiple gayet hızlı ve başarılı şekilde paketleme işi yapılır. Çok ihtiyacım var. Daha önceden tecrübem de mevcut. İstanbul Başakşehirde ikamet ediyorum. Geri dönüşünüzü bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

 147. Avatar Leyla taştan dedi ki:

  Adım leyla ev hanımıyım 38 yaşındayım kızımla birlimte yapıcaz elim yatkındır bu işlere

 148. Avatar Selma dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Gebze de yaşıyorum. Ev hanımıyım. Bu işi titizlikle yapabilecek 3 kişiyiz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 149. Avatar Selma dedi ki:

  Merhaba ben Kocaeli Gebze’de yaşıyorum ev hanımıyım. Bu işi titizlikle yapabilecek 3 kişiyiz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 150. Avatar Ataman dedi ki:

  Bu işi yapabilirim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

  1. Avatar Secvan dedi ki:

   Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum
   Evde paketleme işi istiyorum evde hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim

 151. Avatar Rabia bolat dedi ki:

  Merhaba adana da yaşiyorum iki kızimla yeni bir hayat kuruyorum bu işede çok ihtiyacim var .Elim hızlidir 3 kişi yiz hizli sekilde yapariz

 152. Avatar Rabia bolat dedi ki:

  Merhaba adana da yaşiyorum iki kızimla yeni bir hayat kuruyorum bu işede çok ihtiyacim var .Elim hızlidir

 153. Avatar Rabia bolat dedi ki:

  Yeni bir hayat kuruyorum iki kızımla bu işe ihtiyacim var.Ev hanimiyim elim hızlidir .Adana da yaşiyorum.Sizden dönüs bekliyorum.

 154. Avatar Anonim dedi ki:

  Adana da oturuyorum yeni bir hayat kuruyorum iki kızımla çok ihtiyacim var.Ev hanimiyim işe ihtiyacim var. Sizde dönüş bekluyorum.

 155. Avatar Tuğba Vildan arık dedi ki:

  Iki kisiyiz bu işe ihtiyacimiz var. Ev hanimiyiz kolaylıkla ve titizlikle yapabileceğimize inanıyoruz. Sizden geri dönüş bekliyoruz.

 156. Avatar Eren dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum 2kişiyiz her türlü yaparız 0553 782 98 43

 157. Avatar Nilay Yılmaz dedi ki:

  Ankara Etimesgut merkezde oturuyorum. 3 kişiyiz her türlü paketleme işi yaparız

 158. Avatar sultan gültekin dedi ki:

  bende evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var çorluda oturuyorum evim kira dönerseniz çok sevinirim sağolun teşekkürler

 159. Avatar Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var.

 160. Avatar hülya dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Antalyada oturuyorum . işe çok ihtiyacım var teşekkürler.

  Cevapla

 161. Avatar hülya dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Antalya’da oturuyorum.

  Cevapla

 162. Avatar Solmaz dedi ki:

  Öğrenciyim acil ise ihtiyacım var kayseri

 163. Avatar Berivan kavak dedi ki:

  Ne olur bende çalışmak istiyorum

 164. Avatar nevin dedi ki:

  bursa yıldırımda oturuyorum ihtiyacım var

 165. Avatar Fatma göçer dedi ki:

  Evde paketleme işi almak istiyorum Konya şelcukluda oturuyorum

 166. Avatar Cigdem Akdemir dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum bana vermek isterseniz 7 kisi yapiyoruz telefon numaram 05051532543

  1. Avatar Özlem dedi ki:

   Evde maske paketleme işi veya diğer paketleme işi de yapmak istiyorum

 167. Avatar Cebrail Güney dedi ki:

  ankara sincanda oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 168. Avatar ömer dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Antalya’da oturuyorum.

 169. Avatar nurcan dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum işe itiyacim var

 170. Avatar Arzu dedi ki:

  Bursa yildırımda oturuyorum ihtiyacim var tesekkurler

 171. Avatar Sumeyye dedi ki:

  Kocaeli dilovasında oturuyoruz ise ihtiyacimiz var donerseniz seviniriz lutfen

  1. Avatar Mutlu kuzgun dedi ki:

   İstanbul Fatih’te ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler