Kosgebkredim

Evde Kutu Katlama İşi

Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin yaptığı işlerden birisi de Evde Kutu Katlama İşi olarak bilinir. Özellikle ev hanımları bu işi oldukça sık talep etmekte ve para kazanmaktadır. Sizde evde çalışmak için iş arıyorsanız bu işi yapabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı ürünler için hazırlanan kutuları oturduğunuz yerden katlayarak para kazanma imkanın verildiği bu işi herkes talep edebilir. Evde Kutu Katlama İşi veren firmalar aracılığı ile evinize kadar getirilen bu işi yapanlar ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde ediyor.

Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır

Çeşitli nedenlerden dolayı evinde çalışmak zorunda kalan bayanlar birbirinden farklı ek işleri yapmaya  devam ediyor. Evde yapılan işler arasında gönderilen ve yapması çok kolay olan işlerin başında da kutu katlama işi gelmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi bu iş çok basittir. Firmalar tarafından gönderilen kutular işaretli yerlerinden katlanarak kullanıma hazırlanır. Özellikle tabak ve porselen ürün satışı yapan firmalar bu tür işleri ev hanımlarına yaptırmaktadır. Sizde evinizde oturduğunuz yerden televizyon karşısında bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için ayrı bir mekan veya ekipmana ihtiyaç duyulmamaktadır. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler evlere kutu katlama işi veren firmalar aracılığı ile bu işi temin edebilir ve para kazanmaya başlayabilir.

Kutu İşi Ne Kadar Kazandırır

Sermayesiz ek iş yapmak isteyenlerin sadece el becerileri ile yaptığı ek işlerden birisi olan kutu katlama işi parça başı ücret ile ücretlendirilir. İlk etapta verilen rakam çok düşük gibi gelse de günde yüzlerce kutuyu katlamanız çok kolay olacağından alacağınız para da bir o kadar artmaktadır. Evde Kutu Katlama İşi yapmak isteyenler isterlerse kendi başlarına isterlerse de aile bireyleri, arkadaş veya komşuları ile küçük gruplar oluşturabilir ve daha fazla sayıda iş yapabilirler. Bu işi yapmak isteyenlere bir sınır çizilmemiş olmak ile birlikte ne kadar çok talep ederseniz ve aldığınız işi zamanında teslim ederseniz bir o kadar çok iş gönderilmektedir. Eli hızlı ve grup sahibi olanlar bu iş ile günde 20 lira ile 100 lira arasında bir kazanç elde edebilirler.

Evde Çalışmak İçin En Uygun Ek İş

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işi yapmak isteyenlerin herhangi bir sermaye, alet veya ekipmana ihtiyacı bulunmamaktadır. İsteyen herkes bu işi yapmak adına başvuruda bulunabilir. Belirttiğimiz gibi bu işi veren firmalara yapacağınız başvurunun olumlu sonuçlanması neticesinde kutlanacak olan kutular evinize kadar getirilmekte ve alınmaktadır. Sizde evdeki boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız bu işi talep edebilirsiniz. Ayrıca bu işi günün istediğiniz saatinde yapabileceğiniz için diğer işleriniz de yarım kalmaz.

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının en çok tercih ettiği işlerden birisi olan Evde Kutu Katlama İşi yılın her döneminde verilen ek işlerdendir. Bu neden ile ek iş yapmak isteyenler bu işi yılın her ayında talep edebilir ve para kazanabilirler. Sizde bu işi yapmak istiyorum diyorsanız biran önce Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile bu işi talep edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Ayfer dedi ki:

    Evde kutu katlama paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız

  2. Handan dedi ki:

    Izmir goztepedeyim paketleme isi arıyorum lütfen ulasın cok ihtiyacim var trmiz calısır vaktinde yetistiririm