Kosgebkredim

Evde Kutu Katlama İşi

Evde Kutu Katlama İşi

Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin yaptığı işlerden birisi de Evde Kutu Katlama İşi olarak bilinir. Özellikle ev hanımları bu işi oldukça sık talep etmekte ve para kazanmaktadır. Sizde evde çalışmak için iş arıyorsanız bu işi yapabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı ürünler için hazırlanan kutuları oturduğunuz yerden katlayarak para kazanma imkanın verildiği bu işi herkes talep edebilir. Evde Kutu Katlama İşi veren firmalar aracılığı ile evinize kadar getirilen bu işi yapanlar ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde ediyor.

Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır

Çeşitli nedenlerden dolayı evinde çalışmak zorunda kalan bayanlar birbirinden farklı ek işleri yapmaya  devam ediyor. Evde yapılan işler arasında gönderilen ve yapması çok kolay olan işlerin başında da kutu katlama işi gelmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi bu iş çok basittir. Firmalar tarafından gönderilen kutular işaretli yerlerinden katlanarak kullanıma hazırlanır. Özellikle tabak ve porselen ürün satışı yapan firmalar bu tür işleri ev hanımlarına yaptırmaktadır. Sizde evinizde oturduğunuz yerden televizyon karşısında bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için ayrı bir mekan veya ekipmana ihtiyaç duyulmamaktadır. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler evlere kutu katlama işi veren firmalar aracılığı ile bu işi temin edebilir ve para kazanmaya başlayabilir.

Kutu İşi Ne Kadar Kazandırır

Sermayesiz ek iş yapmak isteyenlerin sadece el becerileri ile yaptığı ek işlerden birisi olan kutu katlama işi parça başı ücret ile ücretlendirilir. İlk etapta verilen rakam çok düşük gibi gelse de günde yüzlerce kutuyu katlamanız çok kolay olacağından alacağınız para da bir o kadar artmaktadır. Evde Kutu Katlama İşi yapmak isteyenler isterlerse kendi başlarına isterlerse de aile bireyleri, arkadaş veya komşuları ile küçük gruplar oluşturabilir ve daha fazla sayıda iş yapabilirler. Bu işi yapmak isteyenlere bir sınır çizilmemiş olmak ile birlikte ne kadar çok talep ederseniz ve aldığınız işi zamanında teslim ederseniz bir o kadar çok iş gönderilmektedir. Eli hızlı ve grup sahibi olanlar bu iş ile günde 20 lira ile 100 lira arasında bir kazanç elde edebilirler.

Evde Çalışmak İçin En Uygun Ek İş

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işi yapmak isteyenlerin herhangi bir sermaye, alet veya ekipmana ihtiyacı bulunmamaktadır. İsteyen herkes bu işi yapmak adına başvuruda bulunabilir. Belirttiğimiz gibi bu işi veren firmalara yapacağınız başvurunun olumlu sonuçlanması neticesinde kutlanacak olan kutular evinize kadar getirilmekte ve alınmaktadır. Sizde evdeki boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız bu işi talep edebilirsiniz. Ayrıca bu işi günün istediğiniz saatinde yapabileceğiniz için diğer işleriniz de yarım kalmaz.

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının en çok tercih ettiği işlerden birisi olan Evde Kutu Katlama İşi yılın her döneminde verilen ek işlerdendir. Bu neden ile ek iş yapmak isteyenler bu işi yılın her ayında talep edebilir ve para kazanabilirler. Sizde bu işi yapmak istiyorum diyorsanız biran önce Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile bu işi talep edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Fatma dedi ki:

  Öğrenci evinde iki kişiyiz çok ihtiyacımız var ağrı merkez de oturuyoruz lütfen yardımcı olun lütfen

 2. Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle’de oturuyoruz. Üç kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Evde kutu katlama işini yapmak istiyoruz.

 3. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben evimde paketleme altın kutusu lokum kutusu karton çanta işleri yaptım deneyimli ve kurallı çalışmayı severim

 4. Özge dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum bu işe ihtiyacım var

 5. Ayşe Kaymaz dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyoruz kızım ve ben kocaeli izmitte oturuyorum

 6. Beste Efecioğlu dedi ki:

  Ankara Altındağ da ikamet ediyorum. Üniversite öğrencisi iki çocuğum var. Hızlı ve düzenli iş yaparim. Acil dönüş sağlarsanız cok sevinirim

 7. Sedef dedi ki:

  Tekirdağ kapaklida oturyom acil işe bu işe ihtiyacım var yardımcı olun

 8. Zehra dedi ki:

  Merhaba .Ispartada üniverste öğrencisiyim bu işe gerçekten çok ihtiyacım var geri dönüşlerinizi bekliyorum

 9. ÖZYİĞİT dedi ki:

  Isparta merkez

 10. Özgü dedi ki:

  Bursada oturuyorum eve iş istiyorum

 11. Öykü dedi ki:

  Erzurumda Yaşıyorum evde ek is yaparim dönüş yaparsanız cok sevirinirim

 12. Ali dedi ki:

  Konyada yaşıyorum ve parakazanmaya ihtiyacim var. Bu konuyla ilgili bilgi almak ve bu işe başlamak istiyorum. Bu konuyla ilgilenen kişilerden haber bekliyorum. Lütfen geri donus yapin.

  1. Aybüke dedi ki:

   Ankara Keçiörende oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 13. bircan avluk dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum 3 kişilik ekibimle evde kutu katlama işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Sevcan dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta ihtiyacım