Kosgebkredim

Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenler Kibrit Paketleme işi yapabilirler. İsminden de anlaşılacağı gibi kibritlerin istenilen adette kutuya yerleştirilmesi işi çok kolay ve basit bir iştir. evde ek gelir elde etmek isteyen herkes bunu rahatlıkla yapabilir. Sizde ek kazanç elde etmek adına Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak istermisiniz.

Kibrit Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Çeşitli nedenlerden dolayı evinde çalışmak zorunda kalan ev hanımları ile hafta sonlarını değerlendirmek isteyenler bu işi yapabilirler. Birbirinden farklı promosyon kibrit kutularının hazırlanması işinde ev hanımları tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedeni bu işin oyalayıcı olması ve ev hanımlarına daha düşük ücretler ile yaptırılmasıdır. Kibrit imalatı yapan atölyeler bu işi yaptırmak için işçi çalıştırmak istemediği için bu tarz işleri ek iş yapmak isteyenlere verir. Sizde evdeki boş vakitlerinizde veya hafta sonlarında Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak adına bir başlangıç yapabimirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bu işi veren yerlere ulaşmanız olacaktır.

Kibrit Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

Kredi Kartı, Kredi veya herhangi bir borcu nedeni ile ay sonunu getirmekte zorlananlar. Üniversitede okuyan ve okul masraflarını karşılamak isteyen öğrenciler. Boş zamanlarını çalışıp para kazanarak değerlendirmek isteyen tüm vatandaşlarımız bu işi rahatlıkla yapabilirler. Yapımı kolay olan bu işi isteyenler arkadaş veya komşuları ile birlikte de yapabilirler. Evlere ek iş veren firmalar ve kibrit imalatı yapan atölyeler tarafından verilen bu işi herkes talep edebilirler. Evinize kadar gerekli olan tüm malzemeler firmalar tarafından getirilmektedir. Sizin yapmanız gereken ise istenilen adetteki kibrit tanelerini kutulara koyup ambalajlamak olacaktır. Yapımının bu kadar kolay olması maalesef bu iş için verilen ücretin de az olmasına neden olmaktadır. Fakat eli hızlı ve bu iş için ayıracağı vakit fazla olanlar kazançlarını artırabilirler. Kilogram ve adet başı gibi farklı ücretlendirmenin yapıldığı bu iş sayesinde ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde etmeniz mümkün.

Kibrit Kutulayarak Ek Gelir Elde Edin

ülke genelinde on binlerce vatandaşımız evinde ek iş yaparak para kazanmaya devam ediyor. Özellikle ev hanımları bu tarz işler sayesinde harçlıklarını çıkarmakta hatta aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Sizinde nedeniniz ne olursa olsun Evde Kibrit Paketleme İşi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Paketleme işleri arasında en çok talep gören ve yapılan bu işi her yaş grubundan vatandaşımız yapabilmektedir. Sizde ihtiyacınız olan parayı bu işi yaparak karşılamak istiyorsanız biran önce iş talebinde bulunabilirsiniz. Evde ek iş talep etmek isteyip de firmalara ulaşma konusunda sıkıntı yaşayanlar yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanabilirler.

Evde çalışarak ek gelir elde etmek ile ilgili farklı türden iş arayanlar evlere iş veren firmalar başlıkla yazımızı okuyarak farklı işler hakkında bilgi sahibi olabilirler. Kendi el becerisine uygun olduğunu düşündüğünüz işler arasından belirleyeceğiniz iş imkanı için firmalardan iş talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Nagihan dedi ki:

  İki tane çocuğum olduğu için dışarıda çalışamıyorum evde paketleme işi istiyorum

 2. Nagihan dedi ki:

  2 tane küçük çocuğum var dışarıda çalışanlar için evde paket işi arıyorum

 3. Ayşe dedi ki:

  Antalyada evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Aslı dedi ki:

  herkeze merabalar,eve iş istiyorum

 5. Fatma dedi ki:

  Mrb ağrı merkez de oturuyorum öğrenci evinde iki kişiyiz eksiksiz ve zamanın da işi teslim ederiz kpss için dershaneye gitmek istiyoruz ve işsiziz lütfen yardımcı olun çok zor durumdayız imkanımız yok lütfen yardımcı olun bize lütfen

 6. Büşra dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum . İşe ihtiyacım var çok acil . İş bulamıyorum kaç aydır . Lûtfen yardımcı olur musunuz .

 7. Narin Boranlı dedi ki:

  Kocaeli yarimcada oturuyorum evde boş zamanım var ve ise ihtiyacım var lütfen Allah rızası için

 8. Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle’de oturuyoruz. Üç kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Kibrit paketleme işi yapmak istiyoruz.

 9. Öznur dedi ki:

  Ben kibrit işini eskiden yaptım bana yardımcı olursanız sevinirim

 10. Damla dedi ki:

  Daha önce kibrit paketlemede calısmıslığım var ekip olarak seri ve sorunsuz calısmalar yapıyoruz calısmıslığımız var dönüs yaparsanız sevinirim

 11. Mediha dedi ki:

  Adana Yüreğir de ikamet ediyoruz paketleme işi yapmak istiyoruz şimdiden teşekkür ederiz

 12. Kader dedi ki:

  Paketleme isi ariyorum acil yardimci olurmusunuz

 13. Şule budnaur 05384870256 dedi ki:

  Boş vaktim çok ne derseniz yaparım

 14. Şule budnaur 05384870256 dedi ki:

  Paraya çok ihtiyacım var boş vaktimde çok ne olursunuz bana dönüş yapın

  1. Damla dedi ki:

   Merhaba bursa karacabeyde yasıyorum ekip olarak seri paketleme evde ek iş çalışmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 15. Sümeyye dedi ki:

  Paket işini sorunsuz yaparım ekipte var

 16. Anıl dedi ki:

  Herkese selamlar evde kibrit paketleme isiyle ilgileniyorum dah once yaptim bu isten anliyorum. İlgilenen firmalardn mesaj bekliyorum tam ve yarim zamanli olarak calisabilirim acil olarak donus yapin iyi gunler