Kosgebkredim

Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenler Kibrit Paketleme işi yapabilirler. İsminden de anlaşılacağı gibi kibritlerin istenilen adette kutuya yerleştirilmesi işi çok kolay ve basit bir iştir. Evde ek gelir elde etmek isteyen herkes bunu rahatlıkla yapabilir. Sizde ek kazanç elde etmek adına Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak ister misiniz.

Kibrit Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Çeşitli nedenlerden dolayı evinde çalışmak zorunda kalan ev hanımları ile; hafta sonlarını değerlendirmek isteyenler bu işi yapabilirler. Birbirinden farklı promosyon kibrit kutularının hazırlanması işinde ev hanımları tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedeni bu işin oyalayıcı olması ve ev hanımlarına daha düşük ücretler ile yaptırılmasıdır. Kibrit imalatı yapan atölyeler bu işi yaptırmak için işçi çalıştırmak istemediği için; bu tarz işleri ek iş yapmak isteyenlere verir. Sizde evdeki boş vakitlerinizde veya hafta sonlarında; Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak adına bir başlangıç yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bu işi veren yerlere ulaşmanız olacaktır.

Kibrit Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

Kredi Kartı, Kredi veya herhangi bir borcu nedeniyle ay sonunu getirmekte zorlananlar. Üniversitede okuyan veya okul masraflarını karşılamak isteyen öğrenciler. Boş zamanlarını çalışıp para kazanarak değerlendirmek isteyen tüm vatandaşlarımız bu işi rahatlıkla yapabilirler. Yapımı kolay olan bu işi isteyenler arkadaş veya komşuları ile birlikte de yapabilirler. Evlere ek iş veren firmalar ve kibrit imalatı yapan atölyeler tarafından verilen bu işi herkes talep edebilirler. Evinize kadar gerekli olan tüm malzemeler firmalar tarafından getirilmektedir. Sizin yapmanız gereken ise istenilen adetteki kibrit tanelerini kutulara koyup ambalajlamak olacaktır. Yapımının bu kadar kolay olması maalesef bu iş için verilen ücretin de az olmasına neden olmaktadır. Fakat eli hızlı veya bu iş için ayıracağı vakit fazla olanlar kazançlarını artırabilirler. Kilogram ve adet başı gibi farklı ücretlendirmenin yapıldığı bu iş sayesinde; ayda 1.000 lira ile 2.500 lira arasında bir gelir elde etmeniz mümkün.

Kibrit Kutulayarak Ek Gelir Elde Edin

ülke genelinde on binlerce vatandaşımız evinde ek iş yaparak para kazanmaya devam ediyor. Özellikle ev hanımları bu tarz işler sayesinde harçlıklarını çıkarmakta; hatta aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Sizin de nedeniniz ne olursa olsun; Evde Kibrit Paketleme İşi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Paketleme işleri arasında en çok talep gören ve yapılan bu işi; her yaş grubundan vatandaşımız yapabilmektedir. Sizde ihtiyacınız olan parayı bu işi yaparak karşılamak istiyorsanız; biran önce iş talebinde bulunabilirsiniz. Evde ek iş talep etmek isteyip de firmalara ulaşma konusunda sıkıntı yaşayanlar; yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanabilirler.

Evde çalışarak ek gelir elde etmek ile ilgili farklı türden iş arayanlar evlere iş veren firmalar başlıkla yazımızı okuyarak farklı işler hakkında bilgi sahibi olabilirler. Kendi el becerisine uygun olduğunu düşündüğünüz işler arasından belirleyeceğiniz iş imkanı için firmalardan iş talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Hacer dedi ki:

    Bursada yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum

  2. Emine seymen dedi ki:

    Merhaba ankara da yaşıyorum daha öncesinde paketleme işleri yaptım 7 8 kişiyle birlikte hızlı işler cikarabilirim. .

  3. Furkan dedi ki:

    Evde ek işe ihtiyacım var daha önce bu işi yaptım