Kosgebkredim

Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak

Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak

Evde çalışarak para kazanmak isteyen becerikli ev hanımları evde kapı süsü işi yapabilirler. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar evlerinde el işi yaparak para kazanmaya devam ediyor. Sizde el becerinize güveniyor veya boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız; Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak adına bir başlangıç yapabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve malzemeden yapılabilen bu iş sayesinde izde ayda 3.500 lira kazanın.

En Kolay Kapı Süsü Nasıl Yapılır

Son yıllarda evin giriş kapısına birbirinden güzel modellerde yapılmış kapı süsleri bir çok kişinin gelir kapısı haline geldi. El becerisine sahip bayanlar bu ürünleri evlerinde kendileri hazırlamakta veya ek gelir elde etmektedir. Bazı modellerin yapımı çok kolay olmak ile birlikte; bazı modeller ise sabır ve yüksek beceri gerektirmektedir. Sizde Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak adına veya kendi evinizin kapısına asmak adına bu işi yapabilirsiniz. Birbirinden farklı malzemeler ile yapılabilecek olan bu işi isteyen her yaş grubundan bayan evinde rahatlıkla yapabilir. Hem boş vaktinizi değerlendirebilir hem de belirli oranlarla ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Bayanlara Para Kazandıran El İşleri

El becerisine sahip olan bayanlar; evinde televizyon karşısında otururken farklı işleri yapabilir veya para kazanabilir. Bu işler bazen dantel işi, gelin şalı işi olabileceği gibi kapı süsü hazırlama da olabilmektedir. El becerisine güvenen veya eli yatkın olan ev hanımları; kendileri uygun olan il işini evlerinde rahatlıkla yapabilirler ve para kazanabilirler. Ev işlerinden arda kalan zamanlarını bu tür işlere ayıran bayanlar ayda 3.500 lira kazanmakta. Sizde bu tarz işlerden herhangi birisini evinizde rahatlıkla yapabilir veya aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken; yapacağınız el işini belirlemek ve İnternet üzerinden ev hanımlarına el işi veren firmalar ile ilgili araştırma yapmak olacaktır.

Kapı Süsü Hazırlama İşi Ne Kadar Kazandırır

Çeşitli nedenler ile dışarıda herhangi bir iş yerinde çalışmayan bayanlar; evlerinde ek iş yapmak adına iş talebinde bulunmaktadır. Birbirinden farklı ek işleri evinde yapan bayanlar; 2.500 lira ile 3.500 lira arasında bir gelir elde etmektedir. Bu miktar yapılan işin türüne ve zorluğuna göre değişmektedir. Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak da bu tür işler arasında rahatlıkla yapılabilen ve aylık; 3.500 lira kazanmanıza imkan veren işler arasında bulunmaktadır. Keçe, boncuk ve farklı ip türleri ile hazırlanan bu ürünü sizde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu işi veren firmalar olmakla birlikte bir çok bayan kendi tasarladığı kapı süsünü satarak daha fazla para kazanmaktadır.

Sizde daha fazla kazanmak adına evinizde kendinizin temin ettiği veya kendinizin belirlediği bir modelde kapı süsü işi yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. İnternet üzerinden özellikle sosyal ağları kullanarak ürettiğiniz bu tür ürünleri rahatlıkla pazarlayabilir ve sipariş usulü çalışabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. ülkü çınar dedi ki:

  manisa yunusemrede otruyorum ek iş talebim bulunmakta lütfen bilgi alabilirmiyim

 2. Songul isbilir dedi ki:

  Bende bu ikapi susu isleri ile ugrasiyorum bu konuda is desteyinizi beklyorum

 3. Hilal güngör dedi ki:

  Kapı süsü hasır kordon ip yapiminda tecrübeliyim elim pratik evde boş zamanım çok verilen işlemleri kısa sürede halledebilirim gerekli ekipmanlarim var geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 4. Sultan dedi ki:

  İzmir de yasiyorum. Ve gayet iyi bir el becerisine sahibim. Evimden cesitli kapi süsü yapabilirim ve boylece para kazanmak istiyorum. Bana yardimci olun. Mesajlarinizi bekliyorum.