Kosgebkredim

Evde Kalem Montajı İşi Veren Firmalar 2018

Evde Kalem Montajı İşi Veren Firmalar 2018

Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin en çok tercih ettiği işlerden birisi de Evde Kalem Montajı İşi olarak dikkat çekmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi kalem parçalarının birleştirilmesi (montajı) kolay iş kategorisindedir. Sizde bu işi evinizde rahatlıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Evde ek gelir elde etmek isteyen binlerce kişi bu işi talep etmekte ve Evde Kalem Montajı İşi Veren Firmalar 2018 iletişim bilgilerini istemektedir.

Kalem Montajı İşi Nasıl Yapılır

Ek gelir elde etmek isteyenler bu işi evlerinde rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirler. İsminden de anlaşılacağı gibi kalemi oluşturan parçaların birleştirilmesi oldukça kolay bir ek iştir. Bayanlar bu işi rahatlıkla çok kısa bir sürede öğrenebilirler ve günde yüzlerce kalemin montajını yapabilirler. Parça başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işi yapanlar aylık 750 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde edebilirler. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen herkes bu işi firmalardan talep ederek ek kazanç elde etmeye başlayabilir. Normal şartlarda 5 parçadan oluşan kalem montajı işi kalemin özelliğine göre daha fazla parçadan da meydana gelebilir. Farklı özellikle sahip olan kalemlerin montajı için firmalar bir numune ve nasıl yapılması gerektiğini belirten bir şablon da gönderilmektedir. Bu şablon sayesinde gönderilen kalemleri rahatlıkla hazırlayabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Kalem Montajı Ne Kadar Kazandırır

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin rahatlıkla bulup yapabileceği bu iş sayesinde ek gelir elde etme imkanı bulunmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi parça başı bir ücretlendirmenin yapıldığı bu işte ücretler çok düşük gelebilir. Bunun nedeni yapımının kolay olması ve bir kişinin günde yüzlerce kalemin montajını yapabilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu neden ile bu işe çok vakit ayırıp eli hızlı olanların kazancı otomatik olarak artacaktır. Ayrıca bu işi aile bireyleri ile birlikte daha eğlenceli bir hale getirebilir ayrıca gelirinizi de artırabilirsiniz. Normal şartlarda günde 4 ile 6 saatini bu işe ayıran bir kişi aylık 1200 liranın üzerinde bir gelir elde edebilir. Asgari ücretin 1.600 lira olduğundan dolayı kazanılan bu miktar azımsanmayacak bir rakam olarak dikkat çekmektedir. Sizde evinizde televizyon karşısında oturmaktan sıkıldıysanız bu iş tam size göre olabilir.

Kalem Montajı İşi Nasıl Bulunur

Evinde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenlerin en çok sorduğu soruların başında ek gelir getiren bu tarz işlerin nasıl bulunacağıdır. Bilindiği üzere bu konuda insanların ek iş bulması adına en büyük yardımcısı Evlere Ek İş Veren Firmalar olmaktadır. Bu firmalar birbirinden farklı onlarca işin ev hanımları ile buluşması noktasında aracılık yapmaktadır. Sizde bu işi yapmak isterseniz bu tarz firmalar ile iletişime geçebilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Bunun ile birlikte bu tarz firmalardan birbirinden farklı iş ilanları işinde başvuruda bulunabilirsiniz. Evde kalem işi yapmak isteyenler ayrıca bulundukları bölgede kalem imalatı yapan atölye veya iş yerleri ile iletişime geçebilir ve bu işi talep edebilirler.

Evde Para Kazanmak İçin Ne İş Yapılmalı

Ay sonunu getirmekte zorlanan, kredi veya kredi kartı borcu bulunanlar, çocuklarının okul masrafları karşılamak isteyenler. Kısacası acil para ihtiyacı olan herkes evde ek iş yapmak için iş talibinde bulunabilirler. Kişilerin sahip oldukları el becerilerine uygun olan işleri yapmaları daha fazla kazanmalarına ve iş bulmalarına yardımcı olmaktadır. ülke genelinde binlerce kişi birbirinden farklı ek işleri evlerinde yaparak para kazanmaya devam etmekte. Sizde kendi el beceriniz doğrultusunda bulacağınız ek işler ile ek gelir elde edebilir ve para kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bu tarz firmalar ile iletişime geçmeniz olacaktır. Bu firmalar ile iletişim kurma konusunda sıkıntı yaşayanlar yazının alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanarak firmalara ulaşma konusunda yardım alabilirler. Evde Kalem Montajı İşi Veren Firmalar 2018 iş imkanlarından yararlanmak isteyenler iş talebinde bulunmayı unutmasınlar.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Sidal dedi ki:

  Merhaba izmir ilinin selçuk ilçesinde oturuyorum eşimden yeni boşandim 3çocuğum var paraya ihtiyacım var paketleme işi ariyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Anonim dedi ki:

  Merhaba izmir ilinin selçuk ilçesinde oturuyorum eşimden yeni boşandim 3çocuğum var paraya ihtiyacım var paketleme işi ariyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Sidal dedi ki:

  Evde paketleme işi ariyorum

 4. Sema Işıkaltun dedi ki:

  Evde kalem paketleme montaj işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen

 5. Bugse dedi ki:

  Bursa gemlikte oturuyorum evde her türlü paketleme montaj işi yapabilirim

 6. zeynep yayla dedi ki:

  MERHABA ANKARA BATIKENTTE OTURUYORUM EVDE YAPABİLEĞİM İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 7. Sibel Özdemir dedi ki:

  Paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 8. Zuleyha dedi ki:

  Ankara k örende oturuyuyorum bende paketleme işi yapmak istiyorum temiz titiz çalişırım .her türlü zor iişini yaparım

 9. Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle’de oturuyoruz. Üç kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Kalem montaj işi yapmak istiyoruz.

 10. Sebnem oncel dedi ki:

  Adana cukurova’da oturuyorum El becerisi gerektiren her turlu paketleme isini yapabilirim .

  1. Sebnem oncel dedi ki:

   Adana ‘ da oturuyorum ev hanimiyim El isi yapmayi cook seviyorum El becerisi gerektiren her turlu paketleme isini yapabilirim ,zaman ve gun benim icin sorun degil.

 11. burak dedi ki:

  iyi günler zonguldakta oturuyorum evden kalem montajı işi arıyorum bu işte tecrübem var her türlü işi yapabilirim mesajlarınızı bekliyorum lütfen yardım edin.