Kosgebkredim

Evde Gazlı Bez Katlama İşi

Evde Gazlı Bez Katlama İşi

Ev hanımlarının evde para kazanmasına imkan veren işlerden birisi olan Evde Gazlı Bez Katlama İşi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler. Evde katlama işi veren firmalar tarafından gönderilen işler. Evde oturduğunuz yerden yapacağınız ve para kazanacağınız işler ile sizde aile bütçesine katkıda bulunun. Evde ek iş yaparak para kazanmak adına ev hanımlarına gönderilen işler hakkında tüm merak ettikleriniz. Evde çalışarak 2 bin lira kazanmanıza imkan veren ek işlerden kendinize uygun olanını hemen talep ederek sizde para kazanmaya başlayın.

Evde Katlama İşi Yaparak Para Kazanın

Ev hanımlarının el becerileri ile para kazandığı bu günlerde birbirinden farklı ek işler bulunmaktadır. Bir çok firma daha düşük ücret talep ettiği için bu tarz işleri ev hanımlarına göndermeye devam etmektedir. Evinizin herhangi bir odasında bir masanın üzerinde kolaylıkla yapılabilen bu tarz işleri ülke genelinde on binlerce ev hanımı yapmaya devam etmektedir. Ev işlerini yapan bayanlar geri kalan zaman aralığında istedikleri saat diliminde çalışarak ek kazanç elde etmektedir. Sizde evdeki boş zamanınızı değerlendirmek ve bu zamanı paraya çevirmek istiyorsanız evde katlama işleri tam da aradığınız iş olabilir.

Birbirinden farklı ürünlerin ayıklanması ve katlanması işi oldukça kolay ek işlerin başında gelmektedir. Firma tarafından evinize kadar getirilen ürünleri istenildiği gibi katlamak ve kolilere koymak oldukça basit bir iştir. Bu işi yapmak isteyenlerin herhangi bir tecrübe veya deneyime sahip olması da istenmemektedir. Bu tarz işleri geçmişte hiç yapmamış olanlar bile bir kaç gün içerisinde bu işin ustası olabilirler. Tamamen el becerine ihtiyaç duyacağınız bu tarz işler için de ayrıca bir alet veya makineye sahip olmanız da gerekmemektedir. Bu alanda ev hanımları tarafından sıklıkla yapılan ve tercih edilen Evde Gazlı Bez Katlama İşi  hakkında bilgi vermek istiyorum.

Evde Bez Katlama İşi

Evde bez katlama işleri bilindiği üzere yıllardır bayanlar tarafından yapılmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda bu iş denildiği zaman ilk akla gelen temizlik bezi katlama işi geliyordu. Fakat bir kaç yıldır bu işi bulmak biraz zorlaştı ve buna alternatif olarak Gazlı Bez Paketleme İşi arttı. Bilindiği üzere hastanelerde pansuman için kullanılan gazlı bezler belirli bir ölçüde olmakta ve standart bir şekilde katlanmaktadır. Bu ürünü üreten firmaların bazıları kendileri hazır bir şekilde ürünü piyasaya sürdüğü gibi bazı firmalar da top halinde ürettiği bu ürünü ev hanımlarına kestirmekte ve katlamaktadır. Ev hanımları tarafından hazırlanan ve katlanan gazlı bezler paketlenmeden önce dezenfekte işlemine alınmakta ve daha sonra özel paketlerine konulmaktadır.

Yapımı çok kolay olan bu ek işi her yaş grubundaki erkek veya bayanlar yapabilir. Firmalar bu işi verirken yapacak olan kişinin yaşına veya eğitim durumuna bakmamaktadır. İşini doğru ve temiz bir şekilde yapacak ve verilen ürünü eksiksiz teslim edecek kişileri aramaktadır. Firma tarafından evinize kadar getirilen gazlı bezleri istenilen ölçüde kesmeniz ve tarif edilecek şekilde katlamanız yapmanız gerekendir. Bu kadar basit bir işi ev ortamında sizde kolaylıkla yapabilir ve aylık 2 bin lira gibi bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen herkes bu işi Evde Gazlı Bez Katlama İşi veren firmalar aracılığı ile veya bulunduğu bölgedeki medikal ürün satışı yapan yerler ile görüşerek temin edebilir. Sizde ek kazanç elde etmek adına bu işi yapmak için uygun olduğunuzu firmalara belirtebilir ve hemen iş talebinde bulunabilirsiniz. Firmalara ulaşma konusunda sıkıntı yaşayanlar yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Leyla dedi ki:

  Cok ihtiyacim var esim rahatsiz onu bakamıyorum lutfen dönüş yapin

 2. Arife dedi ki:

  Amasya Merzifon da ikamet ediyorum katlama işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Anonim dedi ki:

  Adıyamanda oturuyorum Katlama işi yapmak istiyorum

 4. Elif dedi ki:

  Istanbul avcılarda ikamet ediyorum katlama işi yapmak istiyorum

 5. Evsen altıntaş dedi ki:

  Sakarya/karasuda ikametgah ediyoru.evde paketleme işi yapmak istiyorum.donus yaparsanız sevinirim.elim yatkın verilen işi çabuk bitirebilir.

 6. Rumeysa dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyrm ve paketlene ypmk istyrm