Kosgebkredim

Evde Erkeklere Para Kazandıran Ek İşler

Evde Erkeklere Para Kazandıran Ek İşler

Evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen erkelerin yapabileceği ek işler nelerdir? Akşamları veya hafta sonları yapılabilen iş fikirleri.  Evde Erkeklere Para Kazandıran Ek İşler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler. Boş zamanını değerlendirmek ve bu zamanı paraya çevirmek isteyen erkekler hangi işleri yapmalı. Kolay yapılan ve para kazandıran işler sizde evinizde kolaylıkla yaparak para kazanmak ister misiniz? Evden kolay para kazanmanıza imkan veren bu tür işleri yapmak için yapmanız gereken kendinize uygun olan işi belirlemek.

Evden Para Kazanmak

Bazı insanlar için ek iş olarak bazıları için de sürekli bir iş olarak yapılan evden yapılan işlere ilgi her geçen gün giderek artmaktadır. Birbirinden farklı beceri veya ustalık gerektiren bu işleri isteyen herkes yapma imkanına sahiptir. Bilindiği üzere evde ek iş yapmak isteyenlerin bir çoğu aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlananlardan oluşmaktadır. Bunun dışında birikim yapmak veya boş vakitlerini değerlendirmek isteyenlerde bu tarz işleri yapabilmektedir. Fakat en çok maddi anlamda sıkıntı yaşayanlar bu tür işleri aramaktadır. Bu da bu tür işler karşılığında iyi bir gelir elde etme imkanının bulunmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca son dönemde virüs salgını nedeni ile dışarıda fazla ek iş imkanının bulunmaması ve insanların virüs tehlikesi nedeni ile fazla bir süre dışarıda kalmak istememesidir.

Nedeni ne olursa olsun Evde Erkeklere Para Kazandıran Ek İşler ile sizde belirli miktarlarda bir ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu miktar yapılan işin zorluğu veya özelliğine göre farklılık göstermektedir. Sizde ister tek iş olarak isterseniz ek iş olarak aşağıda belirttiğimiz işlerin tamamını evinizden dışarı çıkmadan kolaylıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Erkeklere Uygun Ek İşler

Evde ek iş yapmak denildiği zaman genellikle el becerisi gerektiren ve bayanların yaptıkları işler akla gelmektedir. Fakat bütün ek işler bayanlara uygundur demek doğru değildir. Bir çok ek işi erkekler de kolaylıkla yapabilir. Özel yetenek gerektiren veya makine kullanımı gerektiren işlerin dışında neredeyse her erkeğin kolaylıkla yapabileceği bir çok iş modeli bulunmaktadır. Bu işlerin neler olduğunu bir kaç örnek vererek açıklamak gerekirse;

 • Evde tütün sararak para kazanmak
 • Evde kalem montajı yapmak
 • Evde üçlü priz montajı yapmak
 • Evde İnternet üzerinden para kazanmak
 • Evde ahşap işleri yapmak
 • Evde çiçek yetiştirerek para kazanmak
 • Evde kuş yetiştirerek para kazanmak

Evde Tütün Sarma İşi

Evde çalışarak para kazanmak isteyen erkeklerin kolaylıkla yapabileceği işlerden birisi olan tütün sarma işi yılın her döneminde kolaylıkla bulunmaktadır. Sarılmış tütün ürünlerinin yasaklanmasından sonra bu işi olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Evinizde akşamları veya hafta sonlarında oturduğunuz yerden bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işte ne kadar hızlıysanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Kutu başı ücretlendirme yapılmaktadır ve her bir kutu tütün sarma işi için 10 ile 20 lira arasında  ücret ödemesi yapılmaktadır. Bu iş sayesinde sizde evinizde ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Erkeklere Evde Montaj İşi Veren Yerler

Erkeklerin kolaylıkla yapabileceği ve ek gelir elde edebileceği ek işlerden bir diğeri de montaj işleri olarak bilinir. Bir çok ürünün montajı evlere gönderilmektedir. Erkek veya bayanlar bu tür işlere büyük ilgi göstermektedir. Evinizde bir masanın üzerinde kolaylıkla bu işleri yaparak para kazanmak imkanına sahip olabilirsiniz. Kalem montajı, oyuncak montajı ve priz montajı bu konuda en çok ilgi gören işlerin başını çekmektedir. Tornavida, kontrol kalemi ve bir pense ile bu tür işleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin herhangi bir ustalık veya tecrübeye sahip olması da gerekmemektedir. Evden para kazanmak isteyen tüm erkekler bu tür işleri kolaylıkla bulabilir ve yapabilirler.

İnternet Üzerinden Para Kazanmak

İster ek iş olarak isterseniz sürekli ve sabit bir iş olarak İnternet üzerinden yapılan işleri araştırabilirsiniz. İnternet ve bilgisayar bilginize göre farklılıklar gösteren bu tür işler ile bir çok maaşlı çalışandan daha fazla para kazanma imkanına sahipsiniz. Herhangi bir işte çalışanlar boş zamanlarında. akşamları veya hafta sonlarında bu tür işler için zaman ayırabilir. Evde Erkeklere Para Kazandıran Ek İşler dahilinde en çok iş imkanın bulunduğu ve en çok paranın kazanıldığı bu sanal alemde muhakkak size de uygun bir iş bulunmaktadır. Bu konuda İnternet üzerinden nasıl para kazanılır başlığı ile yayınladığımız yazımızı okuyabilir ve bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Serdar YILDIZ

Serdar YILDIZ Merhabalar; İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden Kosgeb hibe, Kosgeb kredi, Esnaf Destekleri ve faizsiz krediler hakkında yazılar yayınlamaktayım. Sitemizin bu konular hakkında yayınlamış olduğu yazılar tamamen bilgi amaçlı olup herhangi bir kredi veya hibe işlemlerine aracılık yapmamaktayız. Tamamen bilgi amaçlı olun yazılarımızı okuyarak bu alanda bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar İBRAHİM ALTINBAŞ dedi ki:

  Ankara da oturuyorum. Evede tütün sarma , kalem montacı ve üçlü piriz montaç işleri istiyorum.

 2. Avatar Hasan dedi ki:

  Tutun sarmak istiyorum
  Acil

 3. Avatar Cihan dedi ki:

  Mrb Muş Bulanık evde iş arıyorum her iş olur

 4. Avatar Harun dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum

 5. Avatar Halil İbrahim dedi ki:

  Evde priz montajı yapmak istiyorum

 6. Avatar Hasan dedi ki:

  Evde tutun sarma isi yapmak istiyorum

 7. Avatar Kemal SARMUSAK dedi ki:

  Merhabalar Spor salonum’da cok fazla boş vaktım oldugundan dolayı ek iş yapmak ıstıyorum GEBZE KOCAELI yardımcı olursanız sevınırım

 8. Avatar Yavuz dedi ki:

  Evde iş arıyorum acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır yaptığım işi özenle yaparım

 9. Avatar Hasan dedi ki:

  Evde is arıyorum acil ek gelir

 10. Avatar MUSTAFA ÖZGÜR dedi ki:

  evde montaj işi istiyorum KOCAELİ

 11. Avatar Mücahit kiriş dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 12. Avatar HALİL dedi ki:

  Merhabalar Ankara Dikmende oturuyorum el becerim iyidir. Evde montaj ve paketleme işi yapmak istiyorum .. Acil dönüş sağlarsanız sevinirim..

 13. Avatar sedanur yurtoğlu dedi ki:

  ankara keçiörende oturuyorum. evde paketleme montaj işi arıyorum

 14. Avatar sedanur yurtoğlu dedi ki:

  ankara keçiören de oturuyorum. evde yapılabilecek işler arıyoruz. 3 kişi birlikte yaparak kısa sürede bitirebiliriz.

 15. Avatar celal dedi ki:

  evde iş istiyorum çok acil ihtiyacım var Antalya merkez

 16. Avatar Yuliya dedi ki:

  Merhaba 3 çocuk anesiim. Işe ihtiyacım var. Kahramanmaras merkez

 17. Avatar ahmet durmaz dedi ki:

  evde montaj işi istiyorum antalya 05376727807

 18. Avatar zeki dedi ki:

  montaj işleri acilen evde iş istiyorum Gaziantep tlf 5356017860

  1. Avatar FERİZ dedi ki:

   İyi akşamlar Tütün sarma işi istiyorum elim baya hızlı ve yatkındır. Acil ihtiyacım var