Kosgebkredim

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Evde ek iş yapmak için iş nasıl bulunur. Evlere iş veren firmalar ile iletişime nasıl geçilir. Bayanlara uygun evde ek iş imkanları nelerdir. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar; Evde Ek İş Yapmak İstiyorum diyorsanız ne yapmalısınız. Birbirinden farklı iş imkanları sunan firmalardan ek iş nasıl alınır. Evde ek iş yapmak ile ilgi tüm merak ettikleriniz.

Bayanlara Evde İş İmkanı Veren Yerler

Özellikle çocuğu olan ve meslek sahibi olmayan ev hanımları aile ekonomilerine katkıda bulunmak adına evde ek iş yapmak istemektedir. Bir çoğumuz etrafımızda evinde çalışıp da çok güzel paralar kazanan bayanları görmekteyiz ve bu işin nasıl olduğunu çok merak etmekteyiz. Bir çok kişi çok kazanan bayanları örnek alarak veya ihtiyaçlarını karşılamak adına evde ek iş imkanları hakkında araştırma yapmaktadır. Sizde bu tarz bir araştırma içindeyseniz; size bu konuda en çok kazandıran ve kolay bulunan işlerin neler olduğunu söylemek istiyorum. Bilindiği üzere bir çok kişi bu konuda evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmek istemektedir. Fakat bu tür firmalara nasıl ulaşacakları noktasında bilgi sahibi değildir.

Ek İş Veren Yerler İle İletişim Nasıl Kurulur

Evde ek iş yapmak ve para kazanmak isteyen bayanların en büyük yardımcısı; evlere ek iş veren firmalar olarak dikkat çekmektedir. Bu firmalar birbirinden farklı ek işlerin yapılması adına iş yeri ve bayanlar arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Bu tür ek iş yapmak isteyen bayanların ise bu firmalar ile iletişim kurması veya ek iş başvurusunda bulunması gerekmektedir. Bu nedenle bu firmalara nasıl ulaşıldığı hakkında bir çok soru yöneltilmektedir. Buralara erişmek ve kendisine ek iş talebinde bulunmak isteyen bayanların öncelikli olarak; aşağıda belirtilen soruların cevabını vermeleri gerekmektedir.

 • Evde ek iş imkanlarından daha önce yararlandınız mı
 • Hangi işlere yönelik el becerisine sahipsiniz
 • Günde ek iş yapmak için kaç saatinizi ayırabilirsiniz
 • Kaç kişilik bir iş gücüne sahipsiniz
 • İstenildiği takdirde küçük gruplar oluşturabilir misiniz
 • Evinizde ek iş yapmak için uygun bir ortamın bulunmadığı
 • Geçtiğimiz yıllarda hangi firmalar ile çalıştığınız
 • Neden Evde Ek İş Yapmak İstiyorum diyorsunuz
 • Ek iş yaparak ayda ne kadar kazanmayı planlıyorsunuz
 • Ne tür bir ek iş yapmayı planlıyorsunuz

Yukarıda belirtilen sorular cevapları sizin firmalardan ek iş alıp alamayacağınızı belirlemektedir. Bunun için öncelikli olarak; bu sorulara verilecek uygun cevapları hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca firmalardan ne iş olursa olsun yaparım yerine; yapmak istediğiniz işi direkt olarak talep etmeniz önerilmektedir.

Evde Ek İş Yapmak İçin Ne Yapılmalı

Evde ek iş yapmak isteyenlerin belirli bir yaş aralığında olması gerekmemektedir. Yani isteyen her bayan yaşı kaç olursa olsun bu firmalardan ek iş talebinde bulunabilir. Firmaların başvuruda bulunan on binlerce bayan arasından yukarıda belirttiğimiz kriterler aracılığı ile belirlediği bayanlar gün içerisinde istedikleri saatlerde gönderilen işi yapabilirler. Bu konuda dikkat edilmesi gereken verilen işin zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi olacaktır. Bu konu firmadan bir daha iş alıp alamayacağınızı belirlemektedir. Bu neden ile bu konuya azami önem göstermelisiniz.

Yukarıda belirttiğimiz önemli hatırlatmalardan sonra yapacağını işi belirleyen bayanların yapacağı tek şey ise evlere ek iş veren firmalara iş talebinde bulunmak olacaktır. Bu tür firmalar maalesef telefon numaralarını bildirmemekte olup sadece internet üzerinden iş taleplerini almaktadır. Bunun için İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Araştırma yapmak istemeyenler ise sitemiz üzerinden bu tür firmalara ulaşmak adına yazının alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanabilirler. Evde Ek İş Yapmak İstiyorum ve gün içerisinde oldukça boş vaktim var diyorsanız sizde hemen ek iş talebinde bulunun.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Esra hancı dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var

 2. Siddika polat dedi ki:

  Ben konya ilgindan sizi yazıyorum paketleme işi almak istiyorum evde iki kişiyiz ve günlük 8saatimiz boşta geçiyor bu arada hiç bir firmayla çalışmadım mandal paketleme mandal sabun pipet gibi paketleme işini yaparım aylık gelirimi 3000 yapmayı hedefliyorum ilgilenirseniz sevinirim

 3. nare dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Tuğçe dedi ki:

   Evde ev

 4. Gül dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum şekir Antalya kepez

 5. Hanife dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum

 6. Anonim dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ben. Şehir yalova

 7. Bahadır dedi ki:

  4 kişilik iş gücüne sahibim evde ek iş yapmak istiyorum yalova

 8. Yüksel dedi ki:

  Bende pandemiden dolayı işsizim..evde yapabileceğim… paketleme işi arıyorum…güvenilir firmalarla çalışmak istiyorum….zarf paketleme…mandal…balon…sabun…kürdan..gibi… yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 9. NEZAHAT TÜRK dedi ki:

  ANTALYA / KEPEZ DE OTURMAKTAYIM.EV HANIMIYIM PANDEMİ DOLAYISI İLE İŞ BULAMIYORUM EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ YAPARAK GEÇİMİMİ SAĞLAMAK İSTİYORUM DESTEK VE KONU HAKKINDA YARDIMCI OLMANIZI DİLERİM nezahatturk0760@gmail.com

 10. ÜLKÜ dedi ki:

  Merhaba,
  Evde davetiye katlama işini yapabilirim ,hızlı,temiz ve düzenli çalışırım

 11. zelihanur dedi ki:

  herkese kolay gelsin erzurum da yaşıyorum evde paketleme vs. gibi işleri yapabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

  1. Hatice gires dedi ki:

   evde paketleme işi yapmak istiyorum Sivas Divriği deyim

 12. Elif dedi ki:

  Diyarbakır da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim pratik ve seridir

 13. Ismihan dedi ki:

  Merhaba ben yuzde 53 engelliyim maddi durumum iyi degil paketleme isi yapmak istiyorum afyonda oturuyorum bilgi verirmisiniz

 14. Vesile soyçiçek dedi ki:

  Merhaba evde tesbih paketleme çay bardagı altlıgı paketleyebilirim günde altı saat üç kişilik bir gurubum var daha önce hiç bir firmayla çalışmadım sizlerle çalışmak istiyorum. Çünkü çocuklarımın güzel bir hayatı olsun istiyorum.

  1. Esma durmuş dedi ki:

   İsmim Esma durmuş. 24 yaşındayım. Babam ve üvey annemle birlikte Ankara çubukta yaşıyorum. Babam serbest meslek sahibidir ve virüsten dolayı işleri çok çok azalmış durumda. Kirada oturuyoruz.
   Üvey annem belirsiz zamanlarda astım krizi geçirdiği için evde yalnız bırakamıyoruz. Bu yüzden evden çalışıp ev bütçesine destek sağlamak istiyorum. Elim bu işlere yatkındır. İstenilen zamanda eksiksiz teslim edebilirim.

 15. Nazime Kandemir dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var firmada çalışmadım kendime güveniyorum 1 çocuğum var kiradayım

 16. Nazime Kandemir dedi ki:

  Nazime Kandemir İstanbulda yaşıyorum 1 çocuğum kiradayım firmada çalışmadım ama ihtiyacım çok var bu işi yapabilirim

 17. Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle’de oturuyoruz. Üç kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Evde ek iş yapmak istiyoruz..

 18. Ruken dedi ki:

  Merhaba. 5 kişilik bir grubum var daha önce paketleme işi yapmadım. Ancak evde boş bir odamız ve en az 3-4 saat ayıracak vaktimiz var. Öğrenciyim ve harçlığımı çıkarmam aynı zamanda evin giderlerine katkıda bulunmam ve engelli kardeşime bakmam lazım. O yüzden her türlü paketleme işini yapabiliriz. Ankara/Çankaya hangi paket işi olursa olsun yaparız.

 19. gamze özgümüş dedi ki:

  tekirdağ kapaklıda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 20. mine kaya dedi ki:

  Evde baya bos vaktim var evde paketleme işi veya zarf katlama işi yapabilirim buna uygun el becerim var farklı tasarımlara el yatkınligim va…..ılgilenirmisiniz lutfen

 21. Zeynep dedi ki:

  Şanlıurfa da yaşıyorum evde ek ise ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 22. Edanur dedi ki:

  Bu günlerde maddi sıkıntı çekiyorum ve ek ise ihtiycim var. Evimde ek olarak cesitli isler yapip para kazanabilirim. Yarim zamanli ve tam zamanli olarak çalışabilirim. Boyle isleri verebilecek firmalarla irtibata geçmek istiyorum.

 23. Aysel dedi ki:

  İyi günler evde ek iş yapmak istiyorum mandal işi yapmak istiyorum küçük arkadaş grupları oluşturabilirim günde 3 yada 4 saatimi bu işe ayırabilirim daha önce hiç bir firmayla çalışmadım

 24. eda dedi ki:

  Merhaba.evde davetiye katlama işini tüm gün yapabilirim daha öncesinde hiçbir firmayla çalışmadım.

 25. eda dedi ki:

  Merhaba.evde davetiye katlama işini tüm gün yapabilir ve kendime yardımcı arkadaşlar bulabilirim.daha öncesinde hiçbir firmayla çalışmadım.

 26. Sevil dedi ki:

  Merhaba.evde davetiye katlama işini tüm gün yapabilir ve kendime yardımcı arkadaşlar bulabilirim.daha öncesinde hiçbir firmayla çalışmadım.gelirim olsun diye istiyorum