Kosgebkredim

Evde Ek İş Veren Firmalar

Evde Ek İş Veren Firmalar

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere sunulan iş imkanları. Evde Ek İş Veren Firmalar tarafından gönderilen işler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler. Evinizde oturduğu yerden çalışmak veya para kazanmak adına yapılacak işler. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler hangi işleri bulabilir. Ayda 4 bin lira para kazanmanıza imkan veren ek işler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler. Evde Ek İş Veren Firmalar ile iletişim nasıl kurulur. Ev hanımlarının evde para kazanmalarına imkan veren iş modelleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler.

Evlere İş Veren Firmalar

Çeşitli nedenlerden dolayı on binlerce kişi aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlanmaktadır. Sabit bir işi olmayan veya daha fazla para kazanmak zorunda olanlar ek iş yapmak zorunda kalmaktadır. Özellikle ev dışında herhangi bir iş yerinde çalışma imkanı olmayan ev hanımları; evinde çalışmak adına iş ararlar. Buna imkan veren bir çok iş modeli veya bu işleri veren firma bulunmaktadır. Doğru iş ve doğru firma ile sizde hayal ettiğiniz ek gelire kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken kendinize uygun olan işi belirlemek ve bu işi veren firmalar ile iletişime geçmek. Evlere İş Veren Firmalar bu tarz işleri evde çalışmak isteyenler ile buluşması konusunda bur köprü görevi oluşturmaktadır. Ayda 2.000 liradan 4 bin liraya kadar para kazanmanıza imkan veren bu tür firmalar ile iletişime geçerek sizde hemen iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evde Yapılacak İş Fikirleri

Ülkemizde on binlerce bayan evde ek iş yaparak para kazanmaya devam etmektedir. Bu bayanlar paketleme, ayıklama, kutulama, dikme, etiketleme, pazarlama veya ütüleme gibi çok farklı işleri yapmaktadır. Asıl olan kendisine uygun olan işi belirlemek veya bu işi talep etmek olan bayanlar oldukça iyi paralar kazanmaktadır. Sizde nedeni ne olursa olsun para kazanmak veya boş vakitlerinizi değerlendirerek paraya çevirmek istiyorsanız; bu tarz ek işler yapabilirsiniz. Tabi ki evde yapılan işler sadece bunlardan ibaret değildir. Yukarıda belirttiklerimizin yanında yüzlerce farklı iş modeli bulunmaktadır. Bu işler arasında en çok tercih edilen veya kısa sürede para kazanmanıza imkan verenleri aşağıda belirtiyoruz. Sizde bu işlerden herhangi birisini yapabilirim diyorsanız; Evde Ek İş Veren Firmalar etiketi ile iş talebinde bulunabilirsiniz.

Bayanlara Evde Para Kazandıran İşler

Aile bütçesine katkıda bulunmak veya boş vakitlerini paraya çevirmek isteyen ev hanımları genellikle el becerisi ile yapılan işleri tercih etmektedir. Evde örgü işi veya evde dantel işi gibi el becerisi gerektiren işler büyük ilgi görmektedir. Özellikle bebek hırkası, gelin hırkası ve gelin şalı işi çok yapılan ve kolay bulanan işler arasındadır. Bununla birlikte kolay ek işler listesinin ilk sırasını alan kına paketleme işi, evde tespih dizme işi, evde etiket işi ve kutu katlama işleri de oldukça ilgi görmektedir. Fakat evde çok para kazanmak isteyen ve bu işler için günde en az 5 ile 8 saatini ayırabilenler olursa çok daha farklı işleri tercih edebilirler. Son dönemde evde en çok para kazandıran işler denildiği zaman İnternet üzerinden yapılan işleri görebilirsiniz. Birbirinden farklı uygulamalar ile sizde sadece telefon veya tabletiniz ile para kazanabilirsiniz.

Evde İnternetten Para Kazanmak

Evde Ek İş Veren Firmalar dışında farklı işler ile para kazanmak isteyenlere bu tarz işleri araştırmalarını öneririm. Son dönemin en kolay veya en çok kazandıran işleri hep İnternet üzerinden yapılmaktadır. Dünya genelinde bilindiği üzere Youtube üzerinden kazanılan paraların limitleri bulunmamaktadır. Yılda milyonlarca dolar para sadece bu kanal üzerinden verilmektedir. Bunun dışında fazla İnternet ve bilgisayar bilgisine sahip olmadan para kazandıran farklı işler de bulunmaktadır. Bunların neler olduğundan bahsetmek istiyorum.

İnternet son dönemde hayatımızın bir vazgeçilmezi haline geldi. Bir kaç saatlik İnternet erişiminin kesilmesi bile büyük sıkıntılar yaşamamıza neden olmakta. Sosyal medya kullanımım yaygınlaştığı bu dönemi fırsata çeviren on binlerce kişi bir çok çalışandan daha fazla para kazanmaktadır. Sizde bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz işlerden herhangi birisini yapabilirsiniz.

 • İnternet üzerinden satış yaparak para kazanmak
 • Sosyal medya hesapları üzerinden para kazanmak
 • İnstagram üzerinden sanal mağaza açarak para kazanmak
 • İnternet sitelerine yorum yazarak para kazanmak
 • Makale yazarlığı yaparak para kazanmak
 • İnternet sitelerine editörlük yaparak para kazanmak
 • Blog kurarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden müzik dinleyerek para kazanmak
 • Anket doldurarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden reklam izleyerek para kazanmak

Yukarıda belirttiklerimiz İnternet üzerinden kolaylıkla yapılan veya para kazanmanıza imkan veren işlerdir. Bu işleri isteyen her yaş grubu erkek veya bayanlar talep edebilir ve para kazanabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. SEMA ÇARKACI dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var acil yardımcı olurmusunuz

 2. Fatma cetin dedi ki:

  4 kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz Ispartadayix

 3. Bilgen dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum.Urgupte yasiyorum.Acil dönüş yaparsanız cok sevinirim

 4. Sevde dedi ki:

  Merhaba kayseri talas ta oturuyorum
  Evde paketleme işi yaparak boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum iş veren firmalar benimle iletişime geçerler ise çok sevinirim

 5. Nadire dedi ki:

  Evde manti işi yapmak istiyorum özbek mantısı yaparım çok güzel acil dönüş yapılırsa sevinirim

 6. Fatma çelik dedi ki:

  Samsunda oturuyorum evdepaketleme işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 7. Gülsüm dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum acil geri dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Sefa çaylı dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var paketleme işleri üzerine iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim elim bu islere yatkın ve pratiğim Antalya/Kepez de ikametgah ediyorum

 9. ASENA GÜLEÇ dedi ki:

  Merhaba , ben Adana’da yaşıyorum , üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim ve babaannemle beraber yaşıyorum hem okul masraflarımı çıkarmak , hemde ihtiyaçlarımı karşılamak için başvuruyorum kurumsal şekilde mağazıcılık işinde çalıştım ve bir çok işte çalıştım, geri dönüş yaparsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

 10. Süleyman dedi ki:

  eşim için başvuruda bulunmak istiyorum evden iş yapmak istiyor yardımcı olabilecek varsa seviniriz

 11. omeraracier@gmail.com dedi ki:

  Ömer,eşim üç bayan toplam beş kişi olarak .Evde paketleme işi, Kayseri Melikgazi, bana dönün

 12. omeraracier@gmail.com dedi ki:

  Ömer ben eşim ve 3 bayan komşusuyla5 kişilik ekip olarak paketleme işi istiyoruz.kayseri Melikgazi de oturuyoruz.bize dönün

 13. Firdevs dedi ki:

  Evde yapabileceğim e yatırabileceğim ise ihtiyacın var

 14. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorun çok ihtiyacım var vr çok acil lütfen bana yardımcı olun kpss için dershane param yok lütfen bana geri dönüş yapın

 15. Kezban dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum elim yatkın

 16. neslihan ozkan dedi ki:

  Kucuk cocugum var ve evde calişip cocuklarima gecindirmek istiyorum acil iş ostiyorum

 17. Durdu nur kekeç dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var paketleme işleri üzerine iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim Konya/Meram da oturuyorum

 18. Sedef dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler Tekirdağ kapakli oturyom 05318906114

 19. Emine kavran dedi ki:

  Ise ihtiyacım var dönüş ysparmisini,

 20. Nesrin dedi ki:

  acil işiçin geri dönüş yapabilir misiniz

 21. Nurcan kaya dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var