Kosgebkredim

Evde Dikiş İşi Yapmak

Evde dikiş işi yaparak para kazanmak isteyen ve dikiş işinden anlayan bayanlar birbirinden farklı ürünleri dikerek ek gelir elde etmekte. Sizde herhangi bir düz dikiş makinesine sahipseniz bu işleri alabilirsiniz. Evde Dikiş İşi Yapmak isteyenlerin evlerine kadar gönderilen işlerin neler olduğu aşağıda belirtilmiştir. Bu işler arasında gösterilen bez torba dikim işi, evde perde dikim işi ve evde nevresim dikim işini yaparak ayda 2 bin lira kazanabilirsiniz.

Evde Dikiş Yaparak Para Kazanın

Genellikle ev hanımları tarafından yapılan ve güzel paralar kazandıran dikiş işleri yılın her döneminde bulunur. Birbirinden farklı ürünlerin ev ortamında dikilmesi karşılığında sizde ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken sahip olduğunuz makineye uygun olan ürünü belirlemek ve iş başvurusunda bulunmak. Ev işlerini yapan bayanlar bu tür işleri günün istedikleri saatinde yapabilirler. Herhangi bir iş yerinde çalışanlar akşamları ve hafta sonlarında bu işi yapmak için başvuruda bulunabilir. Sizde ne tür olursa olsun bu tür dikim işlerini rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Az önce de belirttiğimiz gibi bu işi yapmak isteyenler öncelikli olarak dikmek istedikleri ürünü belirlemelidir. Çünkü dikmek istediğiniz ürün için birbirinden farklı firmalar ile çalışmanız gerekecektir. Bir örnek vermek gerekirse bez kese dikimi işi veren firmalar nevresim dikimi işini temin etmemektedir.

Evde Nevresim Dikme İşi

Evde Dikiş İşi Yapmak isteyenlerin neredeyse büyük bir bölümü bu işi yaparak bu iş sahasına giriş yapar. Sizde eğer bir makineye sahipseniz evlere nevresim işi veren firmalar ile iletişime geçmelidir. Düz makine ile bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Firmalar tarafından belirlenen ölçülerde kesimi yapılan nevresim kumaşlarını dikmek çok zor değildir. Yılın her döneminde temin edilen bu işi bay veya bayan herkes yapabilir. Firmalardan aldığınız ürün başına bir ücret ödemesi yapılmak ile birlikte isteyenler bu işi aylıklı olarak da yapabilirler. Dikiş makinesi olan ve bu makine ile dikiş yapmayı seven herkes günde 3 ile 6 saatine ayırmak şartı ile bu iş sayesinde ek kazanç elde edebilir.

Evde Bez Torba Dikimi

Birbirinden farklı amaçlar için kullanılan bez torbaların dikimi ev hanımları tarafından yapılmaktadır. Farklı ebatlarda belirlenen bez torbaları makine kullanan her bayan rahatlıkla yapabilir. Sizde evinizin bir köşesinde Evde Dikiş İşi Yapmak için boş vakte sahipseniz bu işi yapabilirsiniz. Evinize kadar gönderilen bez parçalarını birleştirip dikmek ve bunun sonucunda istenilen ebatlarda bez torba elde etmek ile birlikte ayda 2 bin liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz.Evlere bez torba dikim işi veren firmalar aracılığı ile sizde bu işe başvuruda bulunabilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Evde Bez Çanta Dikim İşi

Evde çalışıp para kazanmak isteyen bayanların yapabileceği işlerden birisi de bez çanta dikim işi olarak bilinir. Evde Dikiş İşi Yapmak isteyen ev hanımlarının para kazanmaları adına evlerine kadar gönderilen bu iş oldukça kolaydır. Alınan siparişlerin ebatlarına uygun olarak dikmeniz ve zamanında teslim etmeniz karşılığında ayda 2.500 lira kazanabilirsiniz. Özellikle firmaların promosyon olarak verdiği bez çantalar bilindiği üzere birbirinden farklı model ve ebatlardadır. Sizde evinizde oturduğunuz yerden dikiş makinesi ile bu ürünü hazırlayabilir ve sizde ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Overlok İşi Yapmak

Evde Dikiş İşi Yapmak isteyenlere gönderilen bir diğer iş da Overlok işidir. Sahip olduğunuz 3 veya 5 iplik overlok makinesi ile yapılan bu iş ile ayda 3 bin lira kazanma imkanına sahipsiniz. Birbirinden farklı ürünlerin etrafına overlok çekmek karşılığında bir çok sabit maaş ile çalışandan daha fazla kazanma imkanına sahipsiniz. Yukarıda belirttiğimiz dikim işleri arasında en çok kazandıran iş olarak bilinen bu işi bu konuda tecrübe sahibi olanlar rahatlıkla bulabilirler. Sizde overlok işi veya diğer dikim işlerinden herhangi birisini hemen talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Esma dedi ki:

  15 yıllık tecrübem var evde dikiş işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim küçükçekmecedeyim

 2. Yusuf dedi ki:

  Mrb adanada bay bayan tadilat yerim var fason canta torba yasyastik bu tarz bütün isleri yaparim

 3. Ümit dedi ki:

  İstanbul fatih çapada evde sanayi overlok makinem var yastık diktim canta pike dikerim.

 4. Aynur dedi ki:

  İstanbul alibeykoy deyim 23 yıl dikiş deneyimim var evde overlok düz dikiş işi arıyorum

 5. Saime dedi ki:

  Antalya Kemer de yasiyoyaşıyorum. Evde dikiş dikiyorum makinem var.

 6. Tuğba dedi ki:

  Merhaba abaya çocuk giyim bayan giyim nevresim takımı vs dikimleri yapmaktayim 16 yıldır terzilik yapıyorum evimin bı odasi benim iş odam her türlü dikim için sizden haber bekliyorum
  Beylikdüzü Gürpınar da ikamet etmekteyim

 7. Gülcan Arslan dedi ki:

  İstanbul Beylikdüzü’nde profesyonel olarak,abiye günlük giyim, çocuk giyim ve ev tekstili nevresim dikmekteyim.

 8. Kezban dedi ki:

  Kagitane gültepe evde dikis dikebilirim acil ise ihtiyacim var

 9. Meral dedi ki:

  Evde dikiş işi istiyorum Avrupa Okmeydanı dayım düz dikiş herşey dikerim

  1. Filiz dedi ki:

   Evde dikiş isi ıstiyorum makinam ve tecrübem var