Kosgebkredim

Evde Dikiş İşi Yapmak

Evde Dikiş İşi Yapmak

Evde dikiş işi yaparak para kazanmak isteyen ve dikiş işinden anlayan bayanlar birbirinden farklı ürünleri dikerek ek gelir elde etmekte. Sizde herhangi bir düz dikiş makinesine sahipseniz bu işleri alabilirsiniz. Evde Dikiş İşi Yapmak isteyenlerin evlerine kadar gönderilen işlerin neler olduğu aşağıda belirtilmiştir. Bu işler arasında gösterilen; bez torba dikim işi, evde perde dikim işi veya evde nevresim dikim işini yaparak ayda 3 bin lira kazanabilirsiniz.

Evde Dikiş Yaparak Para Kazanın

Genellikle ev hanımları tarafından yapılan ve güzel paralar kazandıran dikiş işleri yılın her döneminde bulunur. Birbirinden farklı ürünlerin ev ortamında dikilmesi karşılığında sizde ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken sahip olduğunuz makineye uygun olan ürünü belirlemek ve iş başvurusunda bulunmak. Ev işlerini yapan bayanlar bu tür işleri günün istedikleri saatinde yapabilirler. Herhangi bir iş yerinde çalışanlar akşamları veya hafta sonlarında bu işi yapmak için başvuruda bulunabilir. Sizde ne tür olursa olsun bu tür dikim işlerini rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Az önce de belirttiğimiz gibi bu işi yapmak isteyenler öncelikli olarak dikmek istedikleri ürünü belirlemelidir. Çünkü dikmek istediğiniz ürün için birbirinden farklı firmalar ile çalışmanız gerekecektir. Bir örnek vermek gerekirse bez kese dikimi işi veren firmalar nevresim dikimi işini temin etmemektedir.

Nevresim Dikme İşi

Evde Dikiş İşi Yapmak isteyenlerin neredeyse büyük bir bölümü bu işi yaparak bu iş sahasına giriş yapar. Sizde eğer bir makineye sahipseniz evlere nevresim işi veren firmalar ile iletişime geçmelidir. Düz makine ile bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Firmalar tarafından belirlenen ölçülerde kesimi yapılan nevresim kumaşlarını dikmek çok zor değildir. Yılın her döneminde temin edilen bu işi bay veya bayan herkes yapabilir. Firmalardan aldığınız ürün başına bir ücret ödemesi yapılmakla birlikte; isteyenler bu işi aylıklı olarak da yapabilirler. Dikiş makinesi olan veya makine ile dikiş yapmayı seven herkes günde; 3 ile 6 saatine ayırmak şartı ile bu iş sayesinde ek kazanç elde edebilir.

Evde Bez Torba Dikimi

Birbirinden farklı amaçlar için kullanılan bez torbaların dikimi; ev hanımları tarafından yapılmaktadır. Farklı ebatlarda belirlenen bez torbaları makine kullanan her bayan rahatlıkla yapabilir. Sizde evinizin bir köşesinde; Evde Dikiş İşi Yapmak için boş vakte sahipseniz bu işi yapabilirsiniz. Evinize kadar gönderilen bez parçalarını birleştirip dikmek ve bunun sonucunda istenilen ebatlarda bez torba elde etmekle birlikte ayda; 2 bin liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz. Evlere bez torba dikim işi veren firmalar aracılığı ile sizde bu işe başvuruda bulunabilir veya hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bez Çanta Dikim İşi

Evde çalışıp para kazanmak isteyen bayanların yapabileceği işlerden birisi de bez çanta dikim işi olarak bilinir. Dikiş İşi Yapmak isteyen ev hanımlarının para kazanmaları adına; evlerine kadar gönderilen bu iş oldukça kolaydır. Alınan siparişlerin ebatlarına uygun olarak dikmeniz ve zamanında teslim etmeniz karşılığında ayda 2.500 lira kazanabilirsiniz. Özellikle firmaların promosyon olarak verdiği bez çantalar bilindiği üzere birbirinden farklı model ve ebatlardadır. Sizde evinizde oturduğunuz yerden dikiş makinesi ile bu ürünü dikerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Overlok İşi Yapmak

Evde Dikiş İşi Yapmak isteyenlere gönderilen bir diğer iş da Overlok işidir. Sahip olduğunuz 3 veya 5 iplik overlok makinesi ile yapılan bu iş ile ayda 3 bin lira kazanma imkanına sahipsiniz. Birbirinden farklı ürünlerin etrafına overlok çekmek karşılığında bir çok sabit maaş ile çalışandan daha fazla kazanma imkanına sahipsiniz. Yukarıda belirttiğimiz dikim işleri arasında en çok kazandıran veya en çok talep gören iş olarak bilinen bu işi bu konuda tecrübe sahibi olanlar rahatlıkla bulabilirler. Sizde overlok işi veya diğer dikim işlerinden herhangi birisini hemen talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Merve dedi ki:

  Merhaba, modelistlik bilgim var. Kalıp çıkartma serileme ve modelleme yapabiliyorum. Makinalarim mevcut. Sipariş verebilirsiniz
  İstanbul Bağcılar
  kizkucuk1@gmail.com

 2. Merve dedi ki:

  Merhaba, modelistlik bilgim var. Kalıp çıkartma serileme ve modelleme yapabiliyorum. Dikiş ve overlok makinam mevcut. Her türlü giyim, abiye ve gelinlik de dahil olmak üzere yapilir. Bana ulaşabilirsiniz
  kizkucuk1@gmail.com