Kosgebkredim

Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin tecrübeleri dahilinde yapabileceği işlerden biriside  evde dikişi olarak dikkat çekiyor. Farklı dikiş makinelerini kullanmayı bilenler bu el becerisi sayesinde ek gelir elde edebilirler. Sizin de evinizde bir dikiş makinesi varsa evinizde ek iş yapabilir veya ek gelir elde edebilirsiniz. Evde gününü boş geçiren bayanlar; Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanmak ile sizde aile bütçesine katkıda bulunun.

Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar

Evinizde oturduğunuz yerden ek iş yapmanıza imkan veren bu iş sayesinde sizde; belirli oranda bir kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmek olacaktır. Birbirinden farklı ürünlerin dikim işi için bu tür firmalar ev hanımlarını aramaktadır. Sahip olduğunuz makine veya kullanmayı bildiğiniz makineleri belirterek sizde kazanmaya başlayın. Ev hanımlarının evinde çalışıp para kazanmasına imkan veren bu firmalar aşağıda belirttiğimiz işleri göndermektedir. Sizde bu belirtilen işler arasında yapacağınıza inandığınız veya daha önceden yaptığınız işi belirleyebilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Bayanlara Dikiş Dikerek Para Kazanma İmkanı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ev hanımları dikiş makineleri sayesinde çok güzel paralar kazanmaya devam ediyor. Sizin de bu tarz bir el beceriniz varsa bir an önce iş talebinde bulunmalısınız. Daha önceden bu tarz ek iş yapmayanlar için verilen işlerin neler olduğunu kısaca hatırlatmak istiyorum.

 • Evde nevresim takımı diki işi
 • gelinlik dikiş işi
 • piko işi
 • elbise tamiratı işi
 • makine ile hırka işi
 • 23 Nisan kıyafeti dikiş işi
 • Düğme dikim işi

Yukarıda belirtilen ve ev hanımlarının evlerinden rahatlıkla yapmasına imkan verilen dikiş işlerinden herhangi birisini sizde talep ederek çalışmaya başlayabilirsiniz. Dikimini yapmış olduğunuz bu tarz işler sayesinde ayda Bin lira veya  2.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Çalışarak Para Kazanmak

Son zamanlarda ev hanımlarının bir çoğu evinde çalışarak para kazanmak adına ek iş aramaktadır. Sizde günde 4 veya 6 saatinizi ek iş yapmak için ayırabilirseniz ek kazanç elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı ürünlerin hazırlanması, dikilmesi veya paketlenmesi iş sayesinde; belirli miktarda ek gelir elde etmek mümkün. Bunun için yapmanız gereken ise yapacağınız işi belirlemek. Günde kaç saatinizin bu tür işlere ayıracağınızı belirlemek ve evlere ek iş veren firmalara başvuruda bulunmak olacaktır. İster Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanmak isterseniz; el beceriniz dahilinde farklı bir ek işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Asiye Mollakerim dedi ki:

  Evde dikiş işi ve çanta işi yapıyorum, ürettiklerimi satmak için dükkan sahipleri ile iletişime geçmek istiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Hülya dedi ki:

  paff 260 sanayi tipi dikiş nakış makinam var. Nakış sertifikam var. 5yıl nakışçıda çalıştım.
  Nevresim takımı dikişi , piko işi yapabilirm.

 3. Nurten dedi ki:

  İyi günler sanayi tipi dikiş makinem var nevresim çarşaf yastık kılıfı dikerim yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Fatma Doğan dedi ki:

  Evde sanayi tipi makinam var, yıllarca makinede çalıştım. Yardımcı olursanız memnun olurum. Kayseri de eve dikiş işi verecek firma var ise ben talbim

  1. Ebru Bozbakır dedi ki:

   İYİ günler sanayi tipi makinelerim var yıllardır terzilik yaptım evde dikiş dikmek istiyorum nasıl iletişim kurabiliriz

 5. Fatma Doğan dedi ki:

  Evde sanayi tipi makinam var, yıllarca makinede çalıştım. Yardımcı olursanız memnun olurum. Kayseri

 6. Fatma Doğan dedi ki:

  Evde sanayi tipi makinam var, yıllarca makinede çalıştım. Yardımcı olursanız memnun olurum.

 7. Sümbül Aydemir dedi ki:

  Makine nakışı sertifikam var

 8. Şükran dedi ki:

  Evde otumutik düz singer makinem var evde iş istiyorum dönerseniz sevinirim

 9. Ayşegül Demir dedi ki:

  Evde dikiş işi veren firmalar bekliyorum

 10. Zeliha dedi ki:

  Bir zamanlar terzilik isi yapiyordum ama isimi birakmak zoeunda kaldim bir ise ihtiyacim var ve evimden dikis dikmek istiyoirum bana is verebilecek firmalarla gorusmek istiyorum herkese iyi gunler