Kosgebkredim

Evde Çorap Katlama İşi Yaparak Para Kazanın

Evde Çorap Katlama İşi Yaparak Para Kazanın

Evinde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara ayda; 500 lira ile 1.500 lira arasında para kazanma imkanı. Evinizde oturduğunuz yerden Evde Çorap Katlama İşi Yaparak Para Kazanın. Bunun için yapmanız gereken evler çorap paketleme işi veren firmalara iş başvurusunda bulunmak olacak. Ev hanımlarının ek gelir ihtiyaçlarını karşılayacağı bu işi yapmak çok kolay. Firmalar tarafından gönderilen çorapları istenildiği gibi katlayıp paketlemeniz karşılığında para kazanabilirsiniz. Televizyon karşında veya oturduğunuz yerden Evde Çorap Katlama İşi Yaparak Para Kazanın.

Evlere Çorap İşi Veren Firmalar

İster ek gelir elde etmek için isterseniz sabit bir gelir elde etmek için bu işi yapabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi bu iş kolay iş kategorisindedir. Firmalardan gelen yüzlerce çorabı birleştirip paketleyerek sizde ek gelir elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden evlere iş veren firmalar veya çorap firmaları ile iletişime geçerek iş talebinde bulunun ve para kazanmaya başlayın. Evinizde oturduğunuz yerden bu işi rahatlıkla yapabilecek ve sizde para kazanabilirsiniz. Bu konuda ev hanımlarına para kazandıran evlere ek iş veren firmaları kullanabilirsiniz.

Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Ek iş yapmak için internet sitelerinde iş arayanların karşısına muhakkak bu iş çıkmıştır. Bir çok kişi bu işin nasıl bir iş olduğunu merak etmekte ve bu konu hakkında bilgi almak istemektedir. Bu iş denildiği zaman bir çok kişi bu işi yanlış anlayabilir. Genellikle bu işi büyük firmalar kendileri yapmak ile birlikte bu iş için makineler kullanılmaktadır. Çorabı üst üste koyup diken veya üzerine etiketini yapıştıran makineler bu işin gerçek sahibidir. Fakat bu tür makineleri her firma temin edememektedir. Bunun yerine el ile çalışan küçük makineler temin edilmektedir. Bunun en büyük nedeni ise bu tür makinelerin çok pahalı olmasıdır. Az önce de belirttiğimiz çorap imalatı yapan; küçük ölçekli işletmeler el ile kumanda edilen bu tür makineler ile bu işi yürütmek zorundadır. Bu makinelerin kullanılması için de insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu tarz imalat yapan küçük ölçekli işletmeler bu iş için eleman almaktan kaçınmaktadır. Bunun en büyük nedeni; çalıştıracağı işçilerin sigorta, yemek, servis ve diğer giderlerinin çok daha pahalıya gelmesindendir. Bu sıkıntıdan kurtulmak isteyen çora imalatçıları bu işi evinde yapmak isteyen bayanlara bu işi vermeyi tercih etmektedir. Bu firmalar için daha ekonomik olmak ile birlikte bir çok ev hanımının da para kazanmasına imkan sağlamaktadır. Sizde bu imkandan yararlanarak Evde Çorap Katlama İşi Yaparak Para Kazanabilirsiniz. Sizde evde sadece bir dikiş makinesi ile bu işin nasıl yapıldığını aşağıda yayınladığımız videoyu izleyerek öğrenebilir ve bu işi talep edebilirsiniz.

Bayanlara Çorap Paketleme İşi

Bu işin nasıl yapılacağı ile ilgili yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler dahilinde sizde bu işi yapabilirsiniz. Küçük bir makine ile yapılan bu işi isteyen bütün bayanlar çok kısa bir sürede öğrenebilirler. Tabi ki bu işi yapmak isteyen herkesin makine sahibi olması da gerekmemektedir. Çünkü bu işi temin eden firmalar bu makineleri size kullanmanız için ücretsiz bir şekilde verecektir. Sizde verilen bu makineler ile evde ek iş yapabilecek veya aile bütçesine katkıda bulunabileceksiniz. Yaptığınız tüm çoraplar adet başı ücret ile ücretlendirilmekte olup isteyenler ise sabit iş garantisi ile sabit bir ücret karşılığında evinde sürekli olarak bu işi yapabilirler. Yaz veya kış aylarında birbirinden farklı çoraplar üretildiği ve kullanıldığı için yılın tüm aylarında bu işi rahatlıkla bulabilir ve Evde Çorap Katlama İşi Yaparak Para Kazanın.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Mihriban Azime dedi ki:

  Ek iş istiyorum

 2. Ebru karen dedi ki:

  Merhaba biz 2 komşu paketleme işi yapmak istiyoruz

 3. Melahat göz dedi ki:

  Her türlü paketleme yapabilirim

 4. Ayşe dedi ki:

  Ben ayşe evde ek isi yapmak ustiyorum ihtiyacim var

  1. Gülizar dedi ki:

   Evde ek is yapmak istiyorum her turlu paketleme isi yaparim

 5. Ayşe ülgen dedi ki:

  Ben ayşe evde ek isi yapmak ustiyorum ihtiyacim var