Kosgebkredim

Evde Çanta Dikme İşi

Evde Çanta Dikme İşi

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin yapabileceği işler nelerdir. Evde dikim işi yapmanıza imkan veren firmalar. Bayanlara evde Çanta Dikme İşi ne kadar kazandırır. Kimler evde çanta dikerek para kazanabilir. Bayanlara evde para kazanmaları adına evlere dikiş işi veren firmalar hangileri. Evlere iş veren firmaların iletişim bilgilerine nasıl ulaşılır. Sizde ek kazanç elde etmek adına evde çanta dikebilir veya para kazanabilirsiniz.

Bayanlara Dikiş İşi Veren Firmalar

Dikiş işi yapan ve evinde dikiş işi yapacak makinesi bulunan bayanların bir çoğu; bu iş sayesinde ek gelir elde ediyor. Evlere dikiş işi veren firmalar özellikle nevresim ve tül perde dikimi işi göndermekte. Bununla birlikte bazı çanta firmaları işlerini yetiştirme konusunda sıkıntı yaşadığından dolayı; bu işi ev hanımlarına göndermektedir. Sizde isterseniz bu tür dikim işlerini talep ederek evde ek iş yapmak adına bir başlangıç yapabilirsiniz.

Evinde dikiş makinesine sahip olan bayanlar; Evde Çanta Dikme İşi yaparak ayda 2 Bin lira ile 3 Bin lira arasında bir gelir elde edebilir. Bu nedenle evde çalışmak isteyen bayanların en çok tercih ettiği veya en çok para kazandığı dikiş işleri aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu işlerden herhangi birisini talep edebilir veya para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Nevresim Dikimi İşi

Bayanların dikiş işi yapmak istediklerinde en kolay ve en çok bulabileceği iş türü; nevresim dikimi olarak bilinir. Yüzlerce nevresim firması hazırladıkları nevresimlerin uç kısımlarının dikilmesi işi için evde çalışacak bayana ihtiyaç duymaktadır. Düz makine dikişi olarak bilinen bu işi dikiş dikmeyi bilen bütün bayanlar tarafından rahatlıkla yapılabilir. Sizde evde dikiş işi yaparak para kazanmak adına evde bu işi yapabilir ve ayda 2 Bin lira kazanabilirsiniz.

Evde Yastık Dikimi İşi

Nevresim dikimi yapan bayanların bir çoğu bu iş ile bağlantılı olan yastık dikme işini de talep ederler. Bilindiği üzere nevresim takımlarının vazgeçilmez bir parçası olan yastıkların dikimi ev hanımları tarafından sevilerek yapılmaktadır. Firmalar tarafından gönderilen yastık kumaşlarına fermuar veya düğme dikme işi; kolay ve eğlenceli bir iş olarak tarif edilir. Parça başı bir ücretlendirmenin yapıldığı bu işi ile sizde aile bütçesine katkıda bulunabilir veya para kazanabilirsiniz. Evde Çanta Dikme İşi ile birlikte bu işi de yaparak kazancınızı artırabilirsiniz.

Evde Çanta Dikim İşi

Dikiş konusunda iyi derecede bilgi ve tecrübeye sahip olan bayanlar; Evde Çanta Dikme İşi için başvuruda bulunabilirler. Diğer dikim işlerine göre bu daha zor bir iş olduğundan dolayı getirisi de bir o kadar fazladır. Bilindiği üzere çantalar çok daha teferruatlı veya zahmetli ürünlerden oluşmaktadır. Çanta dış dikişlerinde yapılacak bir hatanın maalesef geri dönüşü olmamaktadır. Sizde bu konuda tecrübe veya el becerinize güveniyorsanız evlere dikiş işi veren firmalardan bu işi talep edebilirsiniz.

Evde çanta dikme işini yapacak makine tecrübeye sahip olan bayanlar; ayrıca kendi tasarımlarını yaparak daha fazla kazanabilirler. Bilindiği üzere bayanların büyük önem verdiği veya çok para harcadığı çantaları satmak çok zor değildir. Kendi tasarımınız ile hazırladığınız çantaları isterseniz; küçük bir dükkan açarak isterseniz İnternet üzerinden sosyal ağları kullanarak rahatlıkla satabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Derya dedi ki:

  Benim paraya ihtiyacı var

 2. Derya dedi ki:

  Bilend3bilend364@gmail.com İstanbul da oturuyorum

 3. Zeynep dedi ki:

  Ise ihtycm yardmci olrmsnz

 4. ilknur dedi ki:

  herkese iyi günler. paraya ihtiyacım var bu yüzden ek iş arıyorum. daha önce çeşitli çantalar dikip satmış birisiyim ve bu konuda devam edip para kazanmak istiyorum. çanta dikiş işi verevek firmalarla irtibata geçmek istiyorum. böyle firmalar bana ulaşabilir ve çalışabiliriz. lütfen çok acil bu işe ihtiyacım var.