Kosgebkredim

Evde Boncuk İşi Yapmak

Evde Boncuk İşi Yapmak

Evde Boncuk İşi Yapmak isteyenlerin para kazanmasına imkan veren iş modelleri. Boncuk işi yaparak nasıl para kazanılır. Boncuk ile hangi işler yapılır. Evde Boncuk paketleme işi yaparak para kazanmak. Bayanların boncuk işi yaparak para kazanmalarına imkan veren firmalar. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile sizde evde boncuk işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Boncuk İşi Veren Firmalar

Bayanların evde çalışarak para kazanmalarına imkan veren firmalar bu işi göndermeye devam ediyor. Özellikle evde boncuk paketleme işi bir çok bayan tarafından tercih edilmekte veya talep edilmekte. Sizde isterseniz bu işi yapmak adına firmalar ile iletişime geçebilir ve para kazanabilirsiniz. Evde Boncuk Paketleme işi dışında; boncuk ile yapılan farklı ürünlerin hazırlanması işini de talep edebilirsiniz. Özellikle boncuk işi vitrin takımı yapanlar oldukça fazla kazanmakta. Sizin de boncuk ile hazırlanan dantel ürünlerine karşı yeteneğiniz varsa bunu değerlendirebilir ve para kazanabilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme İşi

Ek iş yaparak para kazanmak isteyen bayanların neredeyse hepsi paketleme işi yaparak bu tür işlere başlangıç yaparlar. Bilindiği üzere birbirinden farklı yüzlerce ürünün paketlenmesi işini firmalar evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara vermektedir. Bu kapsamda verilen paketleme işlerinden birisi de Evde Boncuk Paketleme İşi olarak bilinir. Yapımı kolay ve eğlenceli olan bu işi isteyen tüm ev hanımları yapabilir.

Boncuk İşi Yapmak isteyenlerin ev hanımı olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir işte çalışan veya ek iş yapmak isteyen herkes bu işi talep edebilir. İsteyenler bu işi akşamları veya hafta sonlarında rahatlıkla yapabilirler. Firmadan gönderilen farklı renk veya modeldeki boncukları ayıklamanız ve istenilen adette paketlenmesi işi kolay ek işler arasında gösterilir. Bu nedenle her yaş grubu bu işi talep edebilir ve para kazanabilir.

Bayanlara Para Kazandıran Ek İş

Ülke genelinde on binlerce vatandaşımız para kazanmak adına ek iş yapmaya devam ediyor. Bu işler birbirinden farklı olsa da genel itibari ile el becerisi gerektiren işlerden oluşmaktadır. Sizde acil para kazanmak veya sürekli olarak az da olsa bir gelirim olsun istiyorsanız evde ek iş yapabilirsiniz. Bu kapsamda ev hanımlarının en çok tercih ettiği işler arasında gösterilen Boncuk İşi Yapmak ilgi görmektedir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece paketleme işi boncuk ile yapılan diğer işlerde yapanlara para kazandırmaktadır. Son dönemde boncuk ile yapılan takı veya süs ürünleri oldukça ilgi görmektedir. Boncuk ile yapılan bileklik veya kolyelerin hazırlanması genellikle bayanlar tarafından yapılmaktadır. Sizde takı konusundaki zevkinize güveniyorsanız aradığınız ek iş tamda bu olabilir.

El becerisine güvenen ve boncuk işi yapmak isteyen bayanlar Evlere Ek İş Veren Firmalar  imkanları dahilinde verilen bu işi almak için hemen başvuruda bulunması gerekmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda bu tür iş veren yerler ile iletişime geçebilir ve sizde iş talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Esra dedi ki:

  Merhaba Erzurum’da oturuyorum işimde titiz dakik çalışırım zamanında işlerimi teslim ederim geri dönüş yaparsanız sevinirim 🙏

 2. Ali dedi ki:

  Evde bol vaktim var titiz ve düzeniyim

 3. Saime dedi ki:

  Antalya Kemer de oturuyorum. Elim beceriklidir, dönüş yapın pişman olmazsınız.

 4. Leman dedi ki:

  Hatay samandagda oturuyorum paket işi yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim

 5. Hacer dedi ki:

  Burada oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 6. Filit Aldırma dedi ki:

  Merhaba bende iş istiyorum her türlü pagetleme işi yaparim

 7. Saime dedi ki:

  Ankara keciorende yaşıyorum iki kişiyiz paketleme işi yapmak istiyorum lütfen acil dönüş yaparmisiniz

 8. Songül Üresin dedi ki:

  19 yaşındayım antalya da yaşıyorum çalışmıyorum 7kişiyiz ailem le birlikte yapmayı düşünüyoruz bu işi yapabileceğimizi düşünüyoruz bu işe ihtiyacımız var

 9. Hacer Dinç dedi ki:

  Boncuk işini yapabilirim gerçekten çok ihtiyacım var

 10. ayca dedi ki:

  Izmitte oturuyorum elim cok hizlidir paketleme ve boncuk isi yapabilirim Verilen isi en kisa zamanda ve tertemiz teslim ederim .Donuslerinizi bekliyorum

  1. Esma durmuş dedi ki:

   İsmim Esma durmuş. 24 yaşındayım. Babam ve üvey annemle birlikte Ankara çubukta yaşıyorum. Babam serbest meslek sahibidir ve virüsten dolayı işleri çok çok azalmış durumda. Kirada oturuyoruz.
   Üvey annem belirsiz zamanlarda astım krizi geçirdiği için evde yalnız bırakamıyoruz. Bu yüzden evden çalışıp ev bütçesine destek sağlamak istiyorum. Elim bu işlere yatkındır. İstenilen zamanda eksiksiz teslim edebilirim.

 11. Didem dedi ki:

  Çorum/ merkez de yaşıyorum,
  Beş kişilik ekibimle bu işte yetenekli ve tecrübeliyiz,
  İletişime geçmenizi bekliyoruz.

 12. Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle’de oturuyoruz. Üç kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Boncuk paketleme işi yapmak istiyoruz.

 13. Nazlı Baltacı dedi ki:

  Adana Seyhan da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 14. Zeynep dedi ki:

  Boncuk paketleyebilirim lütfen geri dönüş yaparmısınız.

 15. seda dedi ki:

  bilecikte oturmaktayım. ailemle birlikte boncuk işi yapıp para kazanmak istiyoruz. boncuk işi ile ilgili bilgi ve deneyimimiz var. her türlü siparişe yanıt verebiliriz. lütfen en kısa zamanda benimle irtibata geçin.

 16. bircan avluk dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum 3 kişilik ekibimle evde boncuk işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız seviniriz