Kosgebkredim

Ev Hanımlarına Para Kazandıran Ek İşler

Ev Hanımlarına Para Kazandıran Ek İşler

Ev hanımlarının evlerinde oturdukları yerden çalışarak para kazanmalarına imkan veren ek işler nelerdir. Evlere ek iş veren firmalar tarafından ev hanımlarına gönderilen ek iş listesi ve para kazanma yöntemleri. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen Ev Hanımlarına Para Kazandıran Ek İşler. Evde hangi ek işler yapılır ve nasıl para kazanılır. Ek gelir elde etmek isteyen bayanlar için en çok talep gören ek işler hakkında genel bilgi sahibi olmak isteyenler yazımızı okuyun.

Bayanlara Evde Para Kazandıran Ek İşler Nelerdir?

Her geçen gün artan masraflar karşısında tek maaşlı aileler oldukça zorlanmakta. Kredi borcu, kredi kartı borcu, faturalar ve çocukların masrafları derken aldığınız maaş ile ay sonunu getirmekte zorlandığımız zamanlar olmuştur. Bu gibi durumlarda evin hanımları para kazanarak aile bütçesine katkıda bulunmak için ek iş arayışına girmekte ve para kazanmak istemektedir. Bu gibi durumda olan on binlerce ev hanımı birbirinden farklı ek işleri evlerinde yapabilmekte ve aile ekonomisine katkıda bulunmak adına paralar kazanmaktadır. Sizde belirttiğimiz gibi durumlar karşısında zor günler geçiriyorsanız evinizde oturduğunuz yerden ek iş yapabilir ve gerekli olan paraya kazanabilirsiniz. Evde çalışarak hem ev işlerini zamanında yapabilir, çocuklarınız ile ilgilenebilir vede çalışabilirsiniz. Evde çalışmak isteyenlerin günde 3 ile 5 saatlerini bu tarz işler için ayırmaları yeterli olacaktır. Bu süre içerisinde rahatlıkla tarafınıza verilen işi bitirebilir ve gündelik işlerinize dönebilirsiniz. Bu noktada Ev Hanımlarına Para Kazandıran Ek İşler listesinde en çok talep gören ve en çok kazandıran ek işler aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu işlerden kendinize uygun olanın belirleyebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Evde Para Kazanma İmkanı

Ülke genelinde on binlerce ev hanımı evinde ek iş yaparak geçimini sağlayacak miktarda para kazanmaktadır. Bu tarz işleri isteyenler tek başlarına, isteyenler ise ailesi ile birlikte yaparak kazancını artırabilir. Özellikle son zamanlarda Ev Hanımlarına Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile binlerce bayan bu tarz işlere kavuşmakta ve para kazanmaktadır. Bayanların el becerisi ile yaptıkları işleri bulma noktasında aracılık yapan bu tür firmalar ev hanımlarının en büyük yardımcısı haline dönüştü. Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız bu tür firmalar ile iletişime geçebilir ve kendinize uygun olan ek işi talep edebilirsiniz. Bu tür firmalarda montaj, etiketleme, paketleme, örgü, boyama, dizme, ayıklama, poşetleme vb. türlerinden onlarca çeşit iş bulunmaktadır. Sizde bu tür işler arasından el becerinize en uygun olanını belirleyerek para kazanma noktasında bir girişimde bulunabilirsiniz.

2018 Yılında Evde En Çok Kazandıran Ek İşler Nelerdir

Evinde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların bir çoğu yapacakları işler arasında en çok kazandıranın hangisi olduğunu merak etmekte ve o işi talep etmektedir. Herkesin amacı kolay ve çok para kazanmak olduğu için bu noktada da farklı beklentiler oluşabilmektedir. Ama maalesef evde çalışmak için verilen bu tarz işler çok abartılı paralar kazanmanıza imkan veremeyebilir. Veya başka bir değişle ne kadar kazanmak istediğinizi iyi belirlemeniz ve ona göre iş tercihinizde bulunmanız olacaktır. Bu demek değildir ki evde ek iş yaparak çok para kazanılmaz. Doğru ve zamanında yapıldığında bir çok ek iş çok güzel paralar kazanmanıza imkan vermektedir. Belirttiğimiz gibi bu işler arasında kendinizin yapabileceği ve kazandıracağına emin olduğunuz işleri tercih etmeniz bu noktada çok büyük öneme sahiptir. Paketleme, dikiş, oya vb. gibi işler muhakkak yapanlara para kazandırmak ile birlikte aylık kazancınız 2 bin liranın üzerine çıkmaya bilir. Fakat çok daha farklı işlere yönelirseniz bu kazancınızı çok fazla yükseltebilirsiniz. Pekala ayda 5 bin lira ve üzerinde para kazanmanıza imkan veren işler nelerdir ve nasıl bulunur.

Ayda 5 Bin Lira Kazandıran Ek İşler

Evinde çalışarak çok para kazanmak istemek hayal değil. Doğru ve zamanında yapılacak bazı işler sayesinde sizde ayda 5 bin liranın üzerinde para kazanabilirsiniz. Bunun için belirli konularda tecrübe, bilgi ve araştırma yapmanız gerekebilir. Bu kısa hatırlatmadan sonra Ev Hanımlarına Para Kazandıran Ek İşler listesinde üst sıraları alan çok kazançlı işler hakkında bir çak tüyo vermek istiyorum. Özellikle İnternet aracılığı ile yapılan işler en çok para kazandıran ek işler listesini oluşturmaktadır. Bilindiği üzere neredeyse interneti kullanmayan kimse kalmadı. Bunu fırsata çeviren bir çok ev hanımı eşinden daha fazla kazanmaya devam ediyor. Özellikle Instagram ve You tube kanallarına iyi kullanan bayanlar ayda 5 bin liranın üzerinde para kazanmakta. Sanal ortamda fazla takipçiye sahip olan bayanlar hiç bir şey yapmadan oturdukları yerden para kazanmakta. Sizde İnternet kanalına sadece video yükleyerek belirttiğimiz miktarda para kazanabilirsiniz. Bunun ile birlikte İnternet sitesi kurmak, makale yazarlığı veya site editörlüğü yapmak İnternet üzerinden çok para kazanmanıza imkan tanımaktadır. Bu konularda bilgi sahibi olan bayanlar kısa sürelerde evinde İnternet başında oturdukları yerden para kazanmakta. Ayrıca İnternet üzerinden satış ortaklığı sistemi oturduğunuz yerden para kazanmanıza  imkan veren bir diğer yöntemdir. Sizde Ev Hanımlarına Para Kazandıran Ek İşler listesinde bulunan İnternet aracılığı ile para kazanma yöntemleri sayesinde çok para kazanabilirsiniz.

S.Yıldız

Merhabalar; Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar ÜLKÜ ŞENCAN dedi ki:

  Merhaba;
  Antalya merkezde yaşıyorum,Boş vakitlerimde bende evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi üzerine Yardımcı olarsanız çok memnun olurum

 2. Avatar Özlem dedi ki:

  Lise mevzunuyum. Daha once paket isi yaptim her turlu paket isi yaparim

  1. Avatar ÜLKÜ ŞENCAN dedi ki:

   İş başvurularını nerden yapıyoruz,başvuru mailini göremedim,bende evde ek iş yapmak istiyorum

 3. Avatar Özlem dedi ki:

  Lise mevzunuyum. Paket isi yapmak istiyoru

 4. Avatar Büşra dedi ki:

  Merhaba Çanakkale de oturuyorum 2 kişiyiz paketleme işi yaomak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 5. Avatar Emel dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım

 6. Avatar Filiz Aslanoğlu dedi ki:

  Ev aldım bu ise çok ihtiyacım var

 7. Avatar Halise dedi ki:

  İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum paketleme yaparım, acil işe çok ihtiyacım var. Elim çok seridir.Lütfen geri dönüşüm yaparsanız sevinirim

 8. Avatar Zahide Çelik dedi ki:

  Gaziantep den paketleme işi yapmak istiyorum han gi iş olursa

 9. Avatar Sevda ozden dedi ki:

  Evde ek is yaparak oara kazanmak istiyorum gonen/balikesir

 10. Avatar Mukaddes ak dedi ki:

  Evde iş istiyorum

 11. Avatar Pınar dedi ki:

  Çanakkale lapsekıde oturuyorum 1 bebegım var ve calişamiyorum bu işe cok ama cok ihfıyacın var geri donüş yaparsanız cok ama cok mutlu olurum

 12. Avatar Zehra dedi ki:

  Evde paketleme istiyorum

 13. Avatar Havva cenkci dedi ki:

  Gercekten guzel bir uygulama evde is imkanı bende bilgilenmek ve bundan yararlanmak istiyorum

 14. Avatar züleyha dedi ki:

  ev hanımıyım ve ek gelire ihtiyacım var her türlü işi yapabilirim lütfen bana yardımcı olun

 15. Avatar Fatma dedi ki:

  Evde dikiş işi yapabilirim

 16. Avatar Nursel Aydoğan dedi ki:

  Merhaba evde her türlü iş yapabilirim.Dikiş,nakış hem makine hem el nakışı ,boncuk dikme,boyama tecrübelerim belgelerim vardır.Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 17. Avatar Nursel Aydoğan dedi ki:

  Merhaba evde her türlü iş yapabilirim.Dikiş,nakış hem makine hem el nakışı ,boncuk dikme,boyama tecrübelerim belgelerim vardır.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 18. Avatar sibel dedi ki:

  merhaba üç çocuklu ev kadınıyım.çocuklarımin okul masraflarına destek olmak için ek ise ihtiyacım var .ekip olarakta yapabilirim.kağıthane gültepe mahallesinde oturuyorum.en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

 19. Avatar Ayşegül dedi ki:

  Merhabalar her türlü paketleme süs yaparim acil iş arıyorum.Konya

 20. Avatar Sultan dedi ki:

  Evde yapilacak paketleme isi ariyorum ihtiyacım var elim hizlidir kisa sürede cok ve verimli is yaparim

 21. Avatar Gamze turan dedi ki:

  Merabalar daha önce paketleme işi yaptım tecrübem var hem para kazanmak hemde vakit geçirmek istiyorum dönüş yaparsanız çok mutlu olurum:)

 22. Avatar Beyza dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim daha önce bu tarz bir işte calistim güvenebilirsiniz yani haftalik 200tl kazansam yeterli umarim geri dönüş yaparsiniz:)

 23. Avatar HATİCE dedi ki:

  ŞANLI URFADAYIM YAŞIM 18 HER Türlü Paket İşi Yapabilirim Çok ihtiyacım
  var Gerçekten

 24. Avatar Birsu dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız
  Her işi yapabilirim

 25. Avatar Türkan kaya dedi ki:

  Her türlü paketleme işini yaparım elim hızlıdır başka bir uğraşımda yok acil işe ihtiyacım var eğer geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 26. Avatar Canan pay dedi ki:

  El sanatları mezunuyum ulasirsaniz beraber calisalim her türlü iş gelir intina ile yapılır sanliurfa haliliye saygılarımla

  1. Avatar Gülcan Kurt dedi ki:

   Merhaba izmit körfez de yaşıyorum yeni evliyim eşim işden çıkarıldı bebegim var evde yapa bilecegim paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 27. Avatar Hatice dedi ki:

  Selam verilen her işi yaparım 2 kişiyiz ALLAH için yardımcı olun Adana seyhan oturuyorum lütfen yardımcı olun.Saygılarımla.