Kosgebkredim

Eskişehir Evde Ek İş İmkanları

Eskişehir Evde Ek İş İmkanları

Eskişehir, Odunpazarı, Tepebaşı, Sivrihisar, Çifteler, Seyitgazi veya Alpu civarında ikamet eden binlerce kişi; evinde ek iş yaparak para kazanmaya devam ediyor. Sizde ekonomik anlamda zor günler geçiriyorsanız; Kredi veya Kredi Kartı borcunu ödemekte zorlanıyorsanız, Okul masraflarını karşılamak istiyorsanız evde ek iş yapabilirsiniz. Bu bölgemizde ikamet eden bayanlar diğer bölgelere göre büyük bir avantaja sahiptir. Özellikle bu bölgeye ait olan lüle taşı işlemeciliği bayanlara ek iş imkanı tanımaktadır. Bununla birlikte üniversite öğrencilerinin en çok talep ettiği takı tasarımı işi de oldukça iyi kazandırmaktadır. Sizde ek gelir elde etmek adına; Eskişehir Evde Ek İş İmkanları listesinde belirtilen işleri talep edebilirsiniz.

Evde Lüle Taşı İşlemeciliği Yaparak Ek Gelir Kazanın

Sadece Ülkemizde değil tüm Dünyada oldukça ilgi gören lüle taşı; Eskişehir veya çevresinde ikamet edenlere ek iş imkanı sunmaktadır. Oldukça yumuşak olan bu taşı işlemek oldukça kolay olduğu için bayanlar tarafından; oldukça fazla ilgi görmektedir. Bu iş hakkında Eskişehir Halk Eğitim Merkezi ve Özel İşletmelerce Lüle Taşı İşlemeciliği kursları verilmektedir. İsteyen bayanlar bu kurslara katılarak bu iş hakkında belge ve eğitim alabilirler. Ev işleri dışında kalan zamanını değerlendirmek veya para kazanmak isteyen ev hanımları da; bu imkandan yararlanarak evinde ek iş yapabilir. Özellikle vitrin süsleri, pipo, ağızlık, tespih vb. ürünlerin evde işlenmesi veya hazırlanması sayesinde; sizde ek gelir imkanına kavuşun.

Eskişehir Takı Tasarım İşi

Ülkemizdeki en fazla öğrencisine sahip olan üniversite başta olmak üzere 2 üniversiteye ev sahipliği yapan Eskişehir; oldukça genç bir nüfusa sahiptir. Bu nedenle yaşanacak şehirler sıralamasında ilk sıralardaki yerini korumaya devam ediyor. Bir çok üniversite öğrencisi okulunu bitirdikten sonra buraya yaşamaya devam etmektedir. Bu kadar çok genç nüfusa sahip olan bu şehirde takı ürünlerine; bu kadar çok ilginin olması kadar doğal bir şey olamaz. Bu ilgide yüzlerce kişinin ek gelir elde etmesine yardımcı olmaktadır. Takı ürünlerinin satışını yapan bir çok iş yeri bu takıların tasarlanması veya hazırlanması konusunda bayanlardan yardım almak zorunda. Tasarım konusunda kendisine güvenen ve el becerisine sahip olan genç veya yaşlı bayanlar; bu işi talep edebilirler ve Eskişehir Evde Ek İş İmkanları ile para kazanabilirler. Bulunduğunuz bölgedeki bu tür ürünlerin satışının yapıldığı yerler ile iletişime geçerek sizde bu işi talep edebilirsiniz.

Eskişehir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

Yukarıda belirttiğimiz işler Eskişehir Evde Ek İş İmkanları dahilinde en çok yapılan işler olarak dikkat çekmekle birlikte; bunların dışında da farklı ek işler yapılabilir. Özellikle evlere ek iş veren firmalar Ülkemizin er bölgesinde olduğu gibi burada da ev hanımlarına birbirinden farklı iş imkanları sunmaktadır. Sizde el beceriniz doğrultusunda bu firmalar ile iletişime geçebilir ve yapmak istediğiniz ek işi talep edebilirsiniz. Özellikle evde paketleme işi, kutulama işi, montaj işi bayanlar tarafından en çok talep gören ek işlerdir. Sizde birbirinden farklı bu tarz ek işlerden herhangi birisini talep edebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden evlere ek iş veren firmalar ile iletişim kurarak sizde; ek iş talibinde bulunun. Ek iş talebinde bulunmak adına firmalar ile iletişim konusunda sıkıntı yaşayanlar; sitemizi kullanabilirler. Yazının alt kısmında bulunan yorum bölümü aracılığı ile bu tür firmaların sizler ile iletişim kurmasını sağlamak adına; isminizi, bilindiğiniz semti ve mail adresinizi yazabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. ahmet eren dedi ki:

  Eskişehir /Tepebaşı-Uluönder mahallesinde ikamet etmekteyim. Evimde her türlü paketleme, kutu yapımı, Word- Excel de yazı yazma, takı tasarımı vb. İşleri yapabilirim. İhtiyaç halinde iletişime geçmenizi arz ederim. ahşap montaj işinden de anlarım. ayrıca şahsi aracım ve bilgisayarım var.

 2. Emrah dedi ki:

  Eskişehir den paketleme isi yaparım

 3. MURAT dedi ki:

  Eskişehir Odunpazarında ikamet ediyorum. Hertürlü paketleme işi yapabilirin

 4. Cevriye koca dedi ki:

  Eskisehir tepebaşinda oturuyorum işe ihtiyacim var evde çorap ,galoş vs paketleme işi yapabilirim

 5. Serap Faydacı dedi ki:

  Eskişehir Odunpazarında ikamet ediyorum. Hertürlü paketleme işi yapabilirin

 6. Vildan özçelik dedi ki:

  Eskisehir odunpazari yenidogan mahallesinde oturuyorum eve paketleme işi veya elbecerisi isteyen iş istiyorum ev hanimiyim yardımcı olursanız çok sevinirim

 7. Gamze dedi ki:

  Eskişehir tepebaşında ikamet etmekteyim. Evimde paketleme, kutu yapımı, Word Excel de yazı yazma, takı tasarımı vb. İşleri yapabilirim. İhtiyaç halinde iletişime geçmenizi arz ederim.

 8. Ravza zorlu dedi ki:

  Eskisehir tepebasinda oturuyorum eve katkı sağlamak istiyorum dha önce toka paketleme işi de yapmistim