Kosgebkredim

Erzurum Evlere Paketleme İşi

Erzurum Evlere Paketleme İşi

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarına iş gönderen firmalar. Ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen; Erzurum ve çevresinde ikamet eden ev hanımlarına iş gönderen firmalar. Yakutiye, Palandöken, Aziziye, Horasan, Oltu ve Pasinler çevresinde ikamet edenlere iş imkanları. Erzurum Evlere Paketleme İşi yapan binlerce ev hanımı para kazanmakta ve aile bütçesine katkıda bulunmakta. Sizde evinizde oturduğunuz yerden çalışarak; ek gelir elde etmek adına evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Erzurum Evde Ek İş İmkanları

Her geçen gün artan masraflar karşısında aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlananlar; ek iş yaparak ek gelir elde etmeye çalışmakta. Birbirinden farklı işleri ev ortamında yaparak para kazanmak isteyen ev hanımları; kendilerine uygun olan işi firmalar aracılığı ile temin etmeye çalışmakta. Sizde nedeni ne olursa olsun evde ek iş yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Erzurum Evlere Paketleme İşi veren firmalar ile iletişime geçmek olacaktır. Bilindiği üzere Ülke genelinde evde çalışan bayanların büyük bir bölümü; Evde Paketleme İşi yapmakta veya bu tür işleri yapmak istemektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi basit ve eğlenceli olan bu işi her yaş grubundan bayanlar yapabilirler.

Evde Kına Paketleme İşi

Erzurum ve İlçelerinde ikamet eden bayanların en çok yaptığı işlerden birisi olan; evde kına paketleme işi oldukça basit bir iştir. Firmalar tarafından evinize kadar gönderilen kınaları yine firmalar tarafından gönderilen paketlere istenilen miktarda koymak ve paketleri kapatmanız gerekmektedir. Yapmanız gereken bu basit işi isteyenler kendi başlarına isteyenler ise arkadaş, akraba veya komşuları ile birlikte rahatlıkla yapabilirler. Küçük grup oluşturan ev hanımları evde kına paketleme işi sayesinde ayda; 1.500 lira kazanabilirler. Sizde bu işi yapmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız biran önce; Erzurum Evlere Paketleme İşi veren yerler ile iletişime geçmelisiniz.

Evde Tespih Dizme İşi

Evde çalışan bayanlar bu işi rahatlıkla oturdukları yerden yapabilir ve boş vakitlerini değerlendirerek para kazanabilirler. Bilindiği üzere tespih tanelerini üreten imalathaneler bu boncuk tanelerinin ipe dizilmesi için bayanlara ihtiyaç duymaktadır. Farklı sayılarda hazırlanması gereken tespihleri dizmek isteyen bayanlar; bu işi evlerinin bir bölümündü rahatlıkla yapabilirler. Gerekli olan tüm malzemeler üretici firma tarafından evinize kadar gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken gelen malzemeler ile tespihleri hazırlamak ve zamanında teslim etmek olacaktır. Evde çalışmak isteyen tüm bayanlar; evlere tespih işi veren imalatçılar ile iletişime geçerek bu işi talep edebilir ve ayda Bin Lira kazanabilir.

Erzurum Evde Örgü İşi

Erzurum Evlere Paketleme İşi imkanları dışında bayanların evde para kazanmasına imkan veren bir diğer iş; Örgü işi olarak dikkat çekmektedir. Bu bölgemizde ikamet eden ve marifetli ellere sahip olan bayanlar bu işi rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirler. Birbirinden farklı ürünlerin el işçiliği ile örülmesi işi sayesinde ayda; 2 bin liraya kadar bir ek gelir elde etmeniz mümkün. Gelin şalı, bebek hırkası, atkı bere takımı, bayan patiği ve yelek gibi ürünleri örebilen ev hanımları bu işi talep edebilirler. Ayrıca bu belirttiğimiz ürünleri kendi imkanları ile üreten ve İnternet üzerinden satışını yapan bayanlar çok daha fazla para kazanmaktadır. Sizinde bu tür becerileriniz varsa muhakkak bunu değerlendirmelisiniz.

İnternet’ten Ek İş Almak

Yukarıda belirttiğimiz; Erzurum Evlere Paketleme İşi veya diğer ek işleri yapmak isteyen bayanların en çok zorlandığı konu bu işleri bulma konusundadır. Evlere İş Veren Firmalar İle İletişim konusunda sıkıntı yaşayan ev hanımları bu tür yerlerin telefon numaralarını istemektedir. Fakat maalesef bu tür iş veren yerler iletişim bilgisi olarak sadece; İnternet adreslerini belirtmektedir. Bu nedenle evde çalışarak para kazanmak isteyenler; bu tür firmalara İnternet üzerinden erişim sağlamaktadır. Sizde bu tür iş almak adına arayış içerisindeyseniz; sitemizi bu tür firmalara ulaşmak adına kullanabilirseniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. DİLEK dedi ki:

    Merhaba Erzurum’un Oltu ilçesinde yaşiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ulaşırmısınız lütfen

  2. Sema dedi ki:

    Ben.evde.ek.is.yapmak.istiyorum.

  3. Anonim dedi ki:

    Merhaba ben evde paketleme yapabilirim