Kosgebkredim

Elektrik Prizi Montajı İşi Veren Firmalar

Elektrik Prizi Montajı İşi Veren Firmalar

Evde montaj işi yaparak para kazanmak isteyenlere birbirinden farklı ürünlerin montaj işi verilmeye devam ediliyor. Evinizde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanmak istiyorsanız aradığınız iş bu olabilir. İster erkek ister bayanlar bu tarz işlere büyük ilgi göstermektedir. Evde çalışarak para kazanmak adına yapılan bu işi günün istediğiniz saatinde rahatlıkla yapabilirsiniz. İster herhangi bir işi olmayanlar ister ek iş yaparak para kazanmak isteyen iş sahibi olanlar bu işi talep edebilirler. Elektrik Prizi Montajı İşi Veren Firmalar  bir çok ilimize bu işi vermeye devam etmekte. Sizde ek iş yaparak para kazanmak adına evde montaj işi arıyorsanız hemen ek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Evde Montaj İşi Yaparak Para Kazanmak

Aile bütçesine katkıda bulunmak veya aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlanan vatandaşlarımızın bir çoğu evinde ek iş yapmaktadır. El becerilerine uygun bir iyi bulabilenler aylık bin lira ile 3 bin lira arasında bir gelir elde edebiliyor. Birbirinden farklı işleri ev ortamında yapmak ek iş yapmak isteyenler için oldukça önemlidir. Günün istenildiği saatinde yapılabilen ve kimseden emir almadan rahatlıkla çalışabileceğiniz bu tarz ek işler bu neden ile büyük ilgi görmektedir. Ev hanımları bu konuda en çok iş başvurusunda bulunan ve bu alanda en çok çalışan kişiler olarak bilinmektedir. Ayrıca evde ek iş yapmak isteyenlerin belirli bir yaş aralığı veya diploma zorunluluğu bulunmadığından herkes bu tarz işlere kolaylıkla başvuruda bulunabilmektedir. Sizde nedeni ne olursa olsun ek bir kazanç elde etmek adına evlere verilen bu tarz işlere hemen talep oluşturabilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

El becerisi ile ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği ve yılın her döneminde yaptığı işlerin başını montaj işleri almaktadır. Birbirinden farklı onlarca ürün ev ortamında hazırlanmakta ve satışa hazır hale getirilmektedir. İmalatçı firmalar daha uygun fiyata yapıldığı için evlere bu işi göndermeye devam etmektedir. Bu kapsamda verilen işler arasında ilk sırada olan Elektrik Prizi Montajı İşi hakkında bilgi vermek ve diğer montaj işlerinden bir kaç örnek vermek istiyorum.

Piriz Montajı İşi Veren Yerler

Elektrikçi dükkanlarında veya Yapı Malzemeleri satışı yapan yerlerde hazır halde satılan prizlerin büyük bir bölümü evlerde ek iş yapanlar tarafından hazırlanmaktadır. Normal duvarlara takılan prizlerin yanında üçlü priz, dörtlü priz, beşli priz gibi her evde bulunan ve kullanılan bu ürünler bir çok kişinin ek gelir kaynağı olarak dikkat çekmektedir. El becerisi ile yapılan bu iş için bir kontrol kalemi, bir pense ve bir yıldız uçlu tornavidaya sahip olmanız yeterli olacaktır. Priz imalatı yapan firmalar gerekli olan diğer tüm malzemeleri evinize kadar getirip teslim edecek ve hazırlanan ürünleri evinizde alacaktır.

Başta İstanbul, Ankara, Kayseri, İzmir ve Bursa’da bu işi bulmak diğer illere göre çok daha kolaydır. Bunun nedeni ise bu tür ürünlerin imalatı bu bölgelerde daha fazla bir şekilde yapılıyor olduğundandır. Bunların dışında kalan bölgeler de ise bu tür işleri daha çok bu tür ürün satışı yapan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Elektrik Prizi Montajı İşi Veren Firmalar adet başı ücret ödemesi yaptığından dolayı bu işi ne kadar çok yaparsanız kazancınız da bir o kadar artacaktır. Bu işi yapacak olan bur kuşunun günde 5 ile 6 saatini bu işe ayırması karşılığında ortalama 2 bin liralık bir gelir elde etmesi mümkündür.

Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlanan aileler, kredi veya kredi kartı borcu nedeni ile zor günler geçiren aileler ek işlere büyük ilgi göstermektedir. Ayrıca evde boş boş oturmaktan sıkılan bu boş zamanı paraya çevirmek isteyenler birbirinden farklı ek iş imkanlarını değerlendirebilir. El becerisine dayalı bu tarz işler arasında gösterilen montaj işlerini bir çok kişi herhangi bir tecrübe sahibi olmadan bile kolaylıkla yapabilirler. Evinde montaj işi yapmak isteyenler piriz montajı işi dışında aşağıda belirttiğimiz işlerden herhangi birisini kolaylıkla yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunacak miktarda para kazanabilirler.

 • Evde oyuncak montajı işi yaparak para kazanmak
 • Evde kalem montajı yaparak para kazanmak
 • Evde anahtarlık montajı yaparak para kazanmak
 • Evde mandal montajı işi yapmak
 • Evde abaküs montajı işi yaparak para kazanmak
 • Evde toka montajı işi yaparak para kazanmak

Sizde hemen Elektrik Prizi Montajı İşi Veren Firmalar  ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz. Piriz işi dışında bir iş yapmak isteyenler yukarıda belirttiğimiz montaj işlerinden herhangi birisini hemen talep edebilir.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Ali Rıza Atmaca dedi ki:

  Evde priz montaj işini yaparım. Konuyla ilgili bilgim var.

 2. tunahan özenir dedi ki:

  Elektirik ve elektironik bilgim var montaj işi için

  iletişim: tunahanozenir@hotmail.com

 3. kenan dedi ki:

  evde priz montaj işi yapabilirim

  1. Ali Rıza Atmaca dedi ki:

   Evde Priz montaj işi yapabilirim. Konuyla ilgili bilgim var.

 4. Gülten demir dedi ki:

  Evde her türlü paketleme montaj işi yaparım izmir kemalpaşa

 5. İrfan yıldırak dedi ki:

  Evde priz montaj işini yaparım

  1. Ali Rıza Atmaca dedi ki:

   Evde priz montaj işini yaparım. Konuyla ilgili bilgim var.

 6. kenan dedi ki:

  evde priz montaj işi yer bursa

 7. Yılmaz dedi ki:

  Evde priz montaj işi yapmak istiyorum.evde üç kişiyiz.yürüme engelim var ihtiyacım var yardımcı olursanız teşekkür ederim .İzmir çeşmede ikametediyorum

 8. Esmatullha dedi ki:

  Tüm elektrik dişleriniz

 9. Demet Karahan dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Annem ve kız kardeşimde paketleme işi yapabilir. 3 KİŞİYİZ. Belmek boyama ve mefruşat bölümünü bitirdik. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim Teşekkürler Babam da teknisyen emeklisi

 10. Kutlay dedi ki:

  DÜKKANIM VAR EKIP VAR DONUS YAPARSANIZ SEVINIRIM

 11. zeki dedi ki:

  üçlü priz montajıişi evde yapmaya veya mandal kına toka anahtarlık kalem vs benzeri evde yapacak işler paketlem gibi tlf 05356017860 hayatın cilvesi kaderimizi yasıyoruz her seyler rabbimin veridigidirsadece kısmet yasam cok sükür gaziantep

 12. Ahmet dedi ki:

  Merhaba;

  Evde priz montaj işi için başvurmak istiyorum.

 13. ibrahim özdemir dedi ki:

  Merhabalar,
  Eşimim ve benim gün içinde çok fazla boş zamanı var ve bu tür işlerde de daha önce çıraklık ettik diyebiliriz onca iş arasından gerçekten bu işi yapabileceğimize inandığımız için buraya yazmak istedik şimdiden teşekkürler ederiz.

 14. Arzu KARABAĞ dedi ki:

  Antalya döşemealtında oturuyorum. elim pratik ve bu tür işlere yatkın daha önce 7 sene teknik serviste çalışyım. bu işe yapmak istiyorum. lütfen. teşekkürler

 15. ÜMİT KARAKOÇ dedi ki:

  EVDE PRİZ MONTAŞ İŞİ