Kosgebkredim

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Düşük sermayeli iş fikirleri arasında ilk sırasını koruyan Çiğ Köfte Bayiliği bir çok girişimcinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Küçük sermaye ile iyi para kazandıran bu işi yapmak isteyenlerin ihtiyaç duyacakları. Çiğ köfte dükkanı açmak için bayilik nasıl alınır. Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar hangi şartları aramaktadır. Ücretsiz bayilik veren çiğ köfte markaları hangileri. Çiğ köfte dükkanı açmak için kaç metre kare bir dükkan olması gerekir. Çiğ köfte satışı için eğitim veren markalar hangileri. Çiğ köfte dükkanı nasıl açılır? Çiğ köfteci dükkanı açmak ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Çiğ Köfte Dükkanı Nasıl Açılır

7 den 70 e herkesin severek yediği çiğ köfte Ülkemizin her bölgesinde kolaylıkla satılmaktadır. Küçük bir dükkanda ne iş yapılır diye araştırma yapanların bir çoğu bu işi yapmak istemiştir. Şehrin kalabalık caddelerinde veya alışveriş merkezlerinde bu tarz bir dükkanı görmeniz mümkündür. Acılı veya az acılı olarak satışı yapılan bu ürüne olan ilgi her gün yeni bir çiğ köfteci dükkanının açılmasına neden olmaktadır. Düşük sermaye ile kurulabilen bu iş kısa sürede yatırım maliyetini kolaylıkla çıkarmaktadır. Ayrıca bu işi yapmak isteyen ve bu iş hakkında bilgisi olmayanlara bir çok firma eğitim vererek gerekli donanıma sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu iş hakkında bilgisi olmayanlar bu tür eğitimlere katılarak konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve çok kolay bir şekilde bu işi çevirebilir.

Çiğ köfte dükkanı açmak isteyenlerin öncelikli olarak bu işi yapmak istediği bölgeyi iyi seçmelidir. Şehrin yaya trafiğinin yoğun olduğu caddeler, alışveriş merkezleri, üniversite ve lise gibi okul bölgeleri bu konuda en çok tercih edilen bölgeler olarak dikkat çekmektedir. Sizde bu belirttiğimiz bölgelerde 10 ile 30 metre karelik bir dükkan bularak bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bundan sonra yapılması gereken hangi marka çiğ köfte bayisi olmak istenildiğinin belirlenmesi. Bu konuda oldukça fazla alternatif marka bulunmaktadır. Fakat bulunduğunuz bölgedeki ağız tadına ve insanların bildiği markalar ile çalışmak size büyük avantaj sağlayacaktır. Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar ile görüşmeden önce hangi markanın daha fazla talep gördüğünü belirlemeniz gerekebilir.

Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ülke genelinde popüler olan bu ürün için birbirinden farklı onlarca marka bulunmaktadır. Bu markaların en çok bilinen ve en çok tercih edilenlerini kısaca sıralamak gerekirse;

  • Komegene Çiğ Köfte
  • Tatlıses Çiğ Köfte
  • Adıyamanlı Erkan Usta Çiğ Köfte
  • Battal Bey Çiğ Köfte
  • Oses Çiğ Köfte
  • Adıyörem Çiğ Köfte
  • Omis Çiğ Köfte
  • Afiyet Çiğ Köfte
  • Adıyaman Ömer Usta Çiğ Köfte
  • Ziyafet Çiğ Köfte

Yukarıda Ülke genelinde bayisi bulunan ve herkes tarafından bilinen çiğ köfte markaları belirtilmiştir. Sizde yeni bir iş kurmak adına bu işi tercih ettiyseniz bu markalar ile görüşerek bayilik alabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Dükkanı Açmanın Maliyeti

Açılmak istenilen çiğ köfte dükkanı için genel itibari ile 15 ile 25 bin liralık bir sermaye yeterli olmaktadır. Bazı firmalar en az 20 metre kare ve üzerinde bir dükkana sahip olmanız karşılığında bayilik vermektedir. Franchising almak isteyen girişimcilere hemen hemen bütün firmalar büyük kolay sağlamaktadır. Dükkan açmak için gerekli olan dolap, masa, sandalye, stant ve reklam broşürü gibi malzemeleri düşük ücret karşılığında tarafınıza göndermektedir. Bunun ile birlikte bazı firmalarda açılışa özel belirli miktarda çiğ köfte ve lavaş göndererek açılışını daha kolay yapmanızı sağlamaktadır. Sizde 15 bin lira ile 25 bin liralık bir sermaye ile kolaylıkla bir çiğ köfte dükkanı açabilir ve yaptığınız yatırımı kısa sürede geri alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.