Kosgebkredim

Bursa’da Ev Hanımlarına Ek İş Veren Yerler

Bursa’da Ev Hanımlarına Ek İş Veren Yerler

Bursa ve ilçelerinde ikamet eden ev hanımları bu bölgede; bayanlara ek iş veren yerler sayesinde gelir imkanına kavuşuyor. Bursa Merkez, Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, İnegöl, Gemlik, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi ve Kestel İlçelerinde ikamet eden bayanlar. Özellikle el becerisi gerektiren işler için ev hanımı arayan bu tür firmalar sayesinde sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile sizde kendinize uygun olan bir işi talep edebilirsiniz. Evinizde oturduğunuz yerden çalışmanıza imkan veren bu tür yerler; belirli oranlarda sabit gelir elde etmenize imkan tanımaktadır. Sizde Bursa’da Ev Hanımlarına Ek İş Veren Yerler ile iletişime geçerek  ek iş talibinde bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken el becerinize uygun olan işleri belirlemek ve iş başvurusunda bulunmak.

Bursada Evlere İş Veren Firmalar 2022

Genellikle çocuklu ev hanımları veya kendisine uygun iş bulamayan genç bayanlar; evlerinde çalışmak adına ek iş aramaktadır. Nedeni ne olursa olsun Ülkemizde binlerce bayan evinde çalışarak gelir elde etmektedir. Genellikle el becerisi gerektiren ürünlerin hazırlanması, paketlenmesi, montajı ve işlenmesi bayanlar tarafından yapılmaktadır. Evinizde televizyon karşısında oturduğunuz yerden sevdiğiniz dizileri takip edebilir ve aynı zamanda bu tür işleri yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken el becerinize uygun olduğunuz işi tespit etmek veya daha önceden yaptığınız işi belirterek iş başvurusunda bulunmak olacaktır. Bursada Evlere İş Veren Firmalar 2022 iş imkanları dahilinde; talep topladığı bu işlerden sizde seçtiğinizi talep edebilir ve evinizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kapalıçarşıda Bayanlara Ek İş Veren Yerler

Bursada yaşayan ev hanımları evde ek iş yapmak adına diğer bölgelere göre çok daha büyük avantaja sahiptir. Özellikle tekstil ürünlerinin üretiminin burada yapılması bir çok kişi iş imkanı sunmaktadır. Sizde bu bölgenin kalbi olan Kapalıçarşı esnafı sayesinde bu tür işlere daha rahat ulaşabilirsiniz. Tülbent işi, havlu işi, kına kesesi işi, nişan tepsisi hazırlama işi, Halay mendili süsleme işi bu bölgede en çok talep gören işlerdir. Sizde bu belirttiğimiz işlerin yapımı veya hazırlanması işi için bu bölgedeki dükkanlar ile iletişime geçebilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Benzer şekilde paketleme tarzı işler bir çok bayanın para kazanmasına imkan tanımaktadır. Yaz sezonlarında düğünlerin vazgeçilmezi haline gelen kına paketleri bu işlerin başında gelmektedir. Evinizde komşularız, arkadaş veya akrabalarınız ile birlikte kına paketleme işi yapabilir ve ayda; 2 bin lira kazanabilirsiniz.

Bursa’da Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları 2022

Yukarıda belirttiğimiz işler genel itibari ile el becerisi ile yapılan işlerdir. Bu tarz işleri yapmak isteyenlerin belirli konularda bilgi veya tecrübe sahibi olması gerekmektedir. Tabi ki; Bursa’da Ev Hanımlarına Ek İş Veren Yerler sadece bu tarz işler ile sınırlı değildir. Bununla birlikte bir çok firma; ürünlerinin pazarlanması veya satılması adına ev hanımları ile koordineli olarak çalışmaktadır. Bayan giyim, çocuk giyim, ayakkabı, terlik ve iç çamaşırı gibi ürünlerin satılması karşılığında da çok güzel paralar kazanabilirsiniz. İsteyenler ürün bazlı isteyenler ise katalog ürünü satışı da yapabilirler. Bir çok yeni firma bu piyasada isminden bahsettirmek adına bu tür satışlara azami önem göstermektedir. Sizde isterseniz bu tür firmalar ile iletişime geçebilir veya satış tekniği sayesinde evinizde para kazanabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda İnternet ve Sosyal ağlar sayesinde bu tür işleri yapmak çok daha kolay hale geldi.

Bayanlara Evde Para Kazandıran Ek İş İmkanları

Bursa’da Ev Hanımlarına Ek İş Veren Yerler sayesinde para kazanmanın yanında; isteyenlere farklı para kazanma imkanları hakkında bilgi vermek istiyorum. Bilindiği üzere son zamanların en kolay ve en çok para kazanma yöntemlerinin başında; İnternet aracılığı ile yapılan işler gelmektedir. Milyonlarca insanın Akıllı Telefon, Bilgisayar veya Tablet ile saatlerini internette geçirmektedir. Bu da bir çok kişinin para kazanmasına imkan vermektedir. Sizde İnternet siteleri arasında sörf yaparken para kazanabilirsiniz. Bunun en kolay yöntemlerinin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse;

 • İnternet üzerinden anket doldurma işi
 • mail okuma işi
 • internet üzerinden makale yazma işi
 • internet sitesi kurma işi
 • satış ortaklığı sistemleri
 • video yükleme işi

Yukarıda belirttiğimiz yöntemlerden kendinize uygun olanını belirleyerek; sizde internet üzerinden ek iş yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Sonuç olarak belirttiğimiz işlerden hangisini yapmak isterseniz veya hangisinin kendinize daha uygun olduğunu düşüyorsanız o işe yönelmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Burcin dedi ki:

  Evde paketleme isi ek gelir ariyorum ihtiyacim var dort cocuk okutuyorum

 2. Kader dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Meral dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler .Bursa Yıldırım ilçesi teleferikte oturuyorum

 4. Meral dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 5. fidan semiz dedi ki:

  ev is ariyorum paket isleri

 6. Sümeyye dedi ki:

  Bursa kestel de oturuyorum her türlü paketme vesayre yaparım elim hızlıdır

 7. MUHAMMET YILMAZ dedi ki:

  OSMANGAZİ ESENTEPE DE İKAMET EDİYORUM EK İŞ ARIYORUM

  1. Anonim dedi ki:

   evde paketleme işi ariyurum

  2. Şahin telefun 05422325825 dedi ki:

   Evde paketleme işi ariyorum

 8. Melek dedi ki:

  bu işe çok ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim