Kosgebkredim

Bilecik Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları

Bilecik ve ilçelerinde ikamet eden ev hanımlarının evlerinde çalışarak para kazanmalarına imkan veren firmalar. Evde çalışarak para kazanmak isteyen; Bilecik ve çevresinde oturan ev hanımlarının yaptığı ek işler. Aile bütçesine yardımcı olmak isteyen ev hanımlarına para kazanmak imkanı sunan yerler. Sizde fabrika ve benzeri yerlerde çalışmak istemiyorsanız; Bilecik Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bilecik Ev Hanımlarının Yaptığı Ek İşler

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi Bilecik ve İlçelerinde bir çok bayan; evinde ek iş yaparak ek gelir elde etmeye devam ediyor. Sizde kendinize uygun bir iş bulamıyorsanız veya çocuklarınızın bakımı nedeni ile bir işe giremiyorsanız; evde ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi tamamladıktan sonra kalan vaktinizi televizyon  karşısında geçirmekten sıkıldıysanız biran önce; ek iş başvurusunda bulunmalısınız. Günde 3 ile 5 saatinizi bu tarz işlere ayırabilirseniz aylık 1.500 veya 2.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenlerin başında; el becerinize uygun olan ek işi belirlemeniz ve bu işi veren firmalara ek iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. Bilecik veya çevresinde bu şartları taşıyan bayanların en çok talep ettiği işlerin başında; örgü işleri, dikiş işleri, paketleme işleri ve pazarlama işleri olarak dikkat çekmektedir. Sizde belirttiğimiz bu iş türlerinden herhangi birisini yapabilir veya aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Bozüyük Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

Bilecik ilinin en büyük ilçesi olan Bozüyük fabrikalar bakımından oldukça geniş bir potansiyele sahiptir. Halkının büyük bir bölümü burada kurulan fabrikalarda çalışarak geçimini sağlamaktır. Bu nedenle gelir seviyesi fabrikaların vermiş olduğu ücrete bağlı olmaktadır. Bu fabrikaların bir çoğu bayanların çalışmasına uygun olsa da bir çok ev hanımı; bu tarz yerlerde çalışmak istememektedir. Bunun en büyük nedenlerinin başında vardiyalı sistem çalışmak zorunda olunmasıdır. Akşam ve gece vardiyasının bayanlara uygun olmadığını düşünen ve evdeki çocuklarının bakımını yapacak kimsesi olmayanlar; bu fabrikalarda çalışamamaktadır. Bu nedenle dolayı çalışamayan bayanlar ise eşinin aldığı maaşa destek olmak adına farklı iş arayışlarına girerler. Bu noktada ise ev hanımlarının en büyük yardımcısı; Ülke genelinde olduğu gibi Evlere Ek İş Veren Firmalar olmaktadır.

İstanbul, Ankara ve Bursa’ya olan yakınlığından dolayı bir çok firma bu bölgede yaşayan ev hanımları; evde yapılacak iş gönderme konusunda sıkıntı yaşamazlar. Bozüyük ve çevresinde ikamet eden bayanlar bu konuda oldukça şanslıdır denilebilir. Sizde bu bölgede ikamet ediyor ve evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız; bu tür firmalardan ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evde Dantel İşi Yaparak Para Kazanın

Yukarıda da belirttiğimiz gibi evde çalışmak isteyen ve el becerisine sahip bayanlar; oya işi yaparak güzel paralar kazanmaktadır. Özellikle Bursa’daki bir çok tekstil firması el ile yapılan oya işçiliği için el işi düzgün ev hanımları aramaktadır. Oya yapma konusunda kendisine güvenen bayanlar bu işi talep etmeleri karşılığında; ek gelir elde edebilirler. Yapılacak olan işin modeli ve türüne göre farklı fiyat uygulanmaktadır. Benzer şekilde bazı işler yumak başı bazıları ise takım başı ücrete tabidir. Sizde bu tür ek iş yaparak evinizde ayda 500 lira ile 2 bin lira arasında bir gelir elde edebilir veya aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak; Bursa’da Ev Hanımlarına Ek İş Veren Yerler ile iletişime geçmelisiniz.

Evde Satış Yaparak Para Kazanmak

Bilecik Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları dahilinde en çok yapılan işlerden bir tanesi de; evde satış yaparak para kazanmak olarak dikkat çekmektedir. Bu bölgemizde yüzlerce ev hanımı birbirinden farklı ürünün satışı noktasında güzel paralar kazanmaktadır. Bu nedenle sizde satış konusunda kendinize, çevrenize ve ikili ilişkilerinize güveniyorsanız rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda temizlik ürünleri, bebek veya çocuk kıyafetleri, iç çamaşırı ve kozmetik ürünler en çok satılan ve en çok kazandıran satış ürünleri olarak dikkat çekmektedir. Sizde bunlar veya bunların dışında herhangi bir ürünün satışı ile ek gelir elde etmek istiyorsanız kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Ondan sonra Satmak istediğiniz ürünün internet sitesine girerek buradan satış ortaklığı yapabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken bilindik ve kaliteli ürün satışı yapan markaların satış sorumluluğunu almak olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Fatima elalmis dedi ki:

    Merhaba bozüyük te oturuyorum eve is götürme ihtiyacım var lütfen geri dönün bana