Kosgebkredim

Bilecik Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları

Bilecik Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları

Bilecik ve ilçelerinde ikamet eden ev hanımlarının evlerinde çalışarak para kazanmalarına imkan veren firmalar. Evde çalışarak para kazanmak isteyen Bilecik ve çevresinde oturan ev hanımlarının yaptığı ek işler. Aile bütçesine yardımcı olmak isteyen ev hanımlarına para kazanmak imkanı sunan yerler. Sizde fabrika ve benzeri yerlerde çalışmak istemiyorsanız Bilecik Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bilecik Ev Hanımlarının Yaptığı Ek İşler

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi Bilecik ve İlçelerinde bir çok bayan evinde ek iş yaparak ek gelir elde etmeye devam ediyor. Sizde kendinize uygun bir iş bulamıyorsanız veya çocuklarınızın bakımı nedeni ile bir işe giremiyorsanız evde ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi tamamladıktan sonra kalan vaktinizi televizyon  karşısında geçirmekten sıkıldıysanız biran önce ek iş başvurusunda bulunmalısınız. Günde 3 ile 5 saatinizi bu tarz işlere ayırabilirseniz aylık 1.500 lira ile 2.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenlerin başında el becerinize uygun olan ek işi belirlemeniz ve bu işi veren firmalara ek iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. Bilecik ve çevresinde bu şartları taşıyan bayanların en çok talep ettiği işlerin başında örgü işleri, dikiş işleri, paketleme işleri ve pazarlama işleri olarak dikkat çekmektedir. Sizde belirttiğimiz bu iş türlerinden herhangi birisini yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Bozüyük Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

Bilecik ilinin en büyük ilçesi olan Bozüyük fabrikalar bakımından oldukça geniş bir potansiyele sahiptir. Halkının büyük bir bölümü burada kurulan fabrikalarda çalışarak geçimini sağlamaktır. BU neden ile gelir seviyesi fabrikaların vermiş olduğu ücrete bağlı olmaktadır. Bu fabrikaların bir çoğu bayanların çalışmasına uygun olsa da bir çok ev hanımı bu tarz yerlerde çalışmak istememektedir. Bunun en büyük nedenlerinin başında vardiyalı sistem çalışmak zorunda olunmasıdır. Akşam ve gece vardiyasının bayanlara uygun olmadığını düşünen ve evdeki çocuklarının bakımını yapacak kimsesi olmayanlar bu fabrikalarda çalışamamaktadır. Bu tür nedenlerden dolayı çalışamayan bayanlar ise eşinin aldığı maaşa destek olmak adına farklı iş arayışlarına girerler. Bu noktada ise ev hanımlarının en büyük yardımcısı Ülke genelinde olduğu gibi Evlere Ek İş Veren Firmalar olmaktadır. İstanbul, Ankara ve Bursa’ya olan yakınlığından dolayı bir çok firma bu bölgede yaşayan ev hanımları evde yapılacak iş gönderme konusunda sıkıntı yaşamazlar. Bozüyük ve çevresinde ikamet eden bayanlar bu konuda oldukça şanslıdır denilebilir. Sizde bu bölgede ikamet ediyor ve evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız bu tür firmalardan ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evde Dantel İşi Yaparak Para Kazanın

Yukarıda da belirttiğimiz gibi evde çalışmak isteyen ve el becerisine sahip bayanlar oya işi yaparak güzel paralar kazanmaktadır. Özellikle Bursa’daki bir çok tekstil firması el ile yapılan oya işçiliği için el işi düzgün ev hanımları aramaktadır. Oya yapma konusunda kendisine güvenen bayanlar bu işi talep etmeleri karşılığında ek gelir elde edebilirler. Yapılacak olan işin modeli ve türüne göre farklı fiyat uygulanmaktadır. Bazı işler yumak başı bazıları ise takım başı ücrete tabidir. Sizde bu tür ek iş yaparak evinizde ayda 500 lira ile 2 bin lira arasında bir gelir elde edebilir ve aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak Bursa’da Ev Hanımlarına Ek İş Veren Yerler ile iletişime geçmelisiniz.

Evde Satış Yaparak Para Kazanmak

Bilecik Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları dahilinde en çok yapılan işlerden bir tanesi de evde satış yaparak para kazanmak olarak dikkat çekmektedir. BU bölgemizde yüzlerce ev hanımı birbirinden farklı ürünün satışı noktasında güzel paralar kazanmaktadır. Sizde satış konusunda kendinize, çevrenize ve ikili ilişkilerinize güveniyorsanız rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. Son zamanlarda temizlik ürünleri, bebek ve çocuk kıyafetleri, iç çamaşırı ve kozmetik ürünler en çok satılan ve en çok kazandıran satış ürünleri olarak dikkat çekmektedir. Sizde bunlar veya bunların dışında herhangi bir ürünün satışı ile ek gelir elde etmek istiyorsanız kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Satmak istediğiniz ürünün internet sitesine girerek buradan satış ortaklığı yapabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken bilindik ve kaliteli ürün satışı yapan markaların satış sorumluluğunu almak olacaktır.

S.Yıldız

Merhabalar; Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Refika dedi ki:

  İy günler bende bilecikte yaşıyorum eve iş istiyorum

 2. Avatar Anonim dedi ki:

  İy günler bende bilecikte yaşıyorum bende eve iş istiyorum

 3. Avatar Yasemin Elibol dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş istiyorum pasta borekte olabilir mail atabilirsiniz

 4. Avatar Sultan dedi ki:

  Merhaba evde yapabilecek iş ariyorum yardımcı olursanız sevinirim

 5. Avatar Gülcan sezer dedi ki:

  Merhaba. Evden yapabileceğim iş arıyorum. Evde boş vaktimi değerlendirmek amaçlı paketleme işi yapabilirim. Cevabınızı mailden bekliyorum

  1. Avatar Gülcan sezer dedi ki:

   Bozüyük /Bilecik te yaşıyorum

 6. Avatar Kamile dedi ki:

  Ben Bilecik’te yaşıyorum evde kına şeker paketleme işleri istiyorum evde bı calisamayan kızım için bide ben varım durumum iyi değil boş boş oturuyoruz evde boş oturmak değil evde iş yapmak istiyoruz telefon numaramı bırakıyorum lütfen arayınız 05424415011

 7. Avatar Fadime dedi ki:

  Herkese merhaba ben bilecikte ikamet ediyorum. Kendi evimde calisip para kazanabilecegim bir iş ariyorum. Boyle bir is verebilecek olan kisilerle iletisime gecmek istiyorum. Mesajlarinizi bekliyorum.