Kosgebkredim

Belediyelerin Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

Belediyelerin Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

Evde ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına iş imkanı sağlayan Belediyeler. Belediyelerin Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı. İşkurun ev hanımlarına gönderdiği ek işler. Evde paketleme işi yapmak isteyen bayanların yapması gerekenler. Evde para kazanmak isteyen bayanlar ek iş nasıl bulur. Evde ek iş yapmak ile ilgili merak edilenler ve ek iş başvurusu yapmak isteyenler için merak edilen soruların cevapları.

Ev Hanımlarına Para Kazanma İmkanı

Çeşitli nedenlerden dolayı Ülke genelinde yüz binlerce ev hanımı evlerinde iş yapmaya çalışmaktadır. Bu bayanlar bazen kendi el becerileri ile yaptıkları ürünleri satmakta bazıları ise birbirinden farklı firmalar adına iş yapmaktadır. Gündelik işlerin dışında kalan zamanlarını el işçiliği yaparak geçiren bayanlar yaptıkları işin türüne göre ayda 500 lira ile 3 Bin Lira arasında bir gelir elde etmektedir. Bu tür iş yapmak isteyen bayanlar Belediyelerin Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı olup olmadığını merak etmektedir. Bu tür iş imkanı sunan Belediyelerin hangileri olduğu ve verilen işlerin neler olduğu sürekli araştırılmaktadır. Sizde evde çalışarak para kazanmak adına iş arıyorsanız bu işi nasıl bulabileceğiniz aşağıda belirtilmektedir.

Belediye Hangi Ek İşleri Vermektedir

Ev hanımlarının aile bütçesine katkıda bulunmaları adına yaptıkları ek işlerden bazıları Belediyeler tarafından verilmektedir. Özellikle paketleme, etiket yapıştırma veya kutulama işleri en çok verilen işlerdendir. Belediye yaptığı etkinliklerde promosyon veya hediye olarak verdiği bir çok ürünü ev hanımlarına hazırlatmaktadır. Bunlar bazen Mevlit şekeri, Kandil Simidi, Gül Paketleme veya Davetiye işleri olabilmektedir. Az önce de belirttiğimiz gibi Belediyeler hem bağlı bulundukları sınırlar içerisinde ikamet eden ev hanımlarının para kazanmalarına imkan tanımakta hem de yaptırılacak olan işlerin daha uygun fiyatlara temin etmektedir. Bu iki etkenden dolayı bir çok ev hanımı Belediyeler tarafından verilen bu tür işler sayesinde para kazanmaktadır. Sizde bağlı bulunduğunuz Belediyede bu tür iş imkanının olup olmadığını rahatlıkla öğrenebilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz.

Belediyelerin Bayanlara Para Kazandıran Uygulamaları

Yukarıda belirttiğimiz işlerin dışında bir çok Belediye çok daha farklı uygulamalar yaparak ev hanımlarının para kazanmalarına imkan tanımaktadır. Bu imkanlardan birisi olan ve büyük ilgi gören ev hanımları pazarı bir çok ailenin para kazanmasına imkan tanımaktadır. Özellikle el emeği ile yapılan ürünlerin halka daha kolay ulaşması adına kurulan bir çok el işleri pazarı vardır. Bu pazarlarda evinde kendi imkanları ile yaptığı ürünleri satan ev hanımları güzel gelirler elde etmektedir. Bebekler için örülen hırka, yelek, patik gibi ürünlerin yanında havlu oyaları ve tülbent oyaları oldukça ilgi görmektedir. Sizinde bu tür ürünler hakkında el beceriniz varsa bunları bu tür pazarlarda satabilirsiniz. Belediyelerin Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı dahilinde kurulan bu tür pazarlarda herhangi bir stant açma ücreti alınmamaktadır. Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler bölgelerinde bu tür pazar yoksa açılması adına belediyelere giderek bu tür bir alan tahsisi için görüşebilirler.

İşkur Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

İşkur Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

Belediyelerin dışında Devlet kuruluşu olan İşkur da ek iş verme konusunda hazırlıklara devam etmektedir. Bilindiği üzere evde ek iş yapmak isteyen bayanlar ya kendi imkanları ile iş bulacak yada Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile iş temin etmek durumundadır. Bu tür iş vereceğini fırsata çevirmek isteyen bir çok kişi ev hanımlarına iş vereceğini taahhüt ederek belirli miktarlarda para talebinde bulunduğu bilinmektedir. Bu konuda yapılan açıklamalarda evlere ek iş verecek olan firmaların herhangi bir isim altında kimseden para talebinde bulunmadığını belirtmek isterim. Eğer ek iş yapmak adına bu tür firmalar ile iletişime geçmek isterseniz ve sizden belirli bir ücret karşılığında iş vereceğini belirten bir firma varsa kesinlikle bu tür firmalardan uzak durmalısınız.

Yukarıda belirttiğimiz bu tür olaylardan dolayı gelen şikayetler neticesinde bu tür işler için İşkur yakın bir zamanda aracılık yapacak. Ev hanımlarının evde paketleme işi yapmalarına aracılık yapacak olan İşkur ayda 500 lira ile 1.300 lira arasında bir gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Belediyelerin Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı dahilinde ev hanımlarının ilerleyen dönemde rahatlıkla başvurabileceği ve para kazanabileceği işler paketlemeden ibaret olacaktır. Bir çok farklı marka ve ürünün ev ortamında paketlenmesi işini oldukça kolay bir iş olduğundan isteyen tüm bayanlar bu işi talep edebilecek. Verilecek olan bu işi almak isteyenlerin sigortası olmaması ve İşkur iş arayan sistemine kayıtlı olması yeterli olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Gül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ekibim var izmir altındağ

 2. Aysegül dedi ki:

  Bende evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 3. Nurten dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum paketleme işi lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen

 4. Sema dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen

 5. ebruaydiner dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

 6. Şule dedi ki:

  Öğrenciyiz harçlığımızı çıkarmaya çalışıyoruz daha öncede evden çalıştık 2 kişiyiz hızlıyız da lütfen iletisime geçin çok ihtiyacımız var

 7. fatoş dedi ki:

  lutfen bilgi verin kiraciyim 2 cocugum vat

 8. fatoş dedi ki:

  2 cocugum var evime cocuklarima faydam olsun iatiyorum kiradayim lutfen bilgi verirmisiniZ

 9. sultan dedi ki:

  3 çocuk annesiyim ve ev hanmyım elim cok pratiktir ve bu işe cok ihtiyacm var lütfen çorluda yaşıyorum kiradaym

 10. sultan dedi ki:

  3 çocuk annesiyim ve ev hanmym evde ek iş istiyorum lütfen cok ihtiyacm var

 11. Sude dedi ki:

  Sakarya Adapazarı da yaşıyorum evde ek gelire ihtiyacım var geri dönüş olrusa sevinirim …

 12. ayfer dedi ki:

  bende iş istiyorum geri dönüş yapın lütfen

 13. Kezban Karakuş dedi ki:

  Balıkesir merkezden yazıyorum bende çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz evde paketleme işi el becerim iyidir

 14. Dilek dedi ki:

  Bende iş istiyorum eve paketleme bunun gibi bı çok iş olabilir

 15. Emriye Ulutağ dedi ki:

  Ben 25yıllık tecrübesi olan aşçıyım.Her türlü sıcak yemekleri ve soğuk yemekleri yaparım .Zeytinyağlılar,kahvaltı yemekleri yaparım. Pandemidençalışmıyorum.Acil iş aramaktayım.O yüzden evimde yemek yapıp para kazanmak zorundayım.Iletişim için 05348218071 yemek yaptıracak firmalardan haber bekliyorum.

 16. Çiğdem sever dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum pandemi döneminden dolayı zor günler yaşamaktayız dönüş yaparsanız sevinirim

 17. Anonim dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum pandemi döneminden dolayı zor günler yaşamaktayız dönüş yaparsanız sevinirim

 18. TUBA dedi ki:

  MERHABALAR ANKARA ALTINDAĞ YAŞİYORUM BU KONUDA BANA YARDİMCI OLURMUSUNUZ EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTIYORUM BIR EV HANIM OLARAK ÇOK İHTIYAÇIM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM..

 19. Zühal durmaz dedi ki:

  Izmır mendereste oturuyorum evde yapabileceğim paketleme çiçek vs gibi is ariyorum

 20. Nebahat dedi ki:

  Ev hanımıyım evde yapabileceğim acil iş arıyorum ilgilenen olursa cok sevinirim.istanbul pendik de oturuyorum

 21. MELEK ASAR dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Ankara da ikamet ediyorum.

 22. SONGUL dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum

 23. Şükran dedi ki:

  Merhaba Antalya dayım evde paketleme işi yapabilirim

 24. yasemin dedi ki:

  her türlü paketleme işi yapabilirim

 25. Fikriye topkaya dedi ki:

  Merhaba istanbul sancaktepedeyim bende iş için lütfen geri dönüş bekliyorum kaç yere başvurdum olumlu yada olumsuz dönüş olmadı lutfen

 26. Songül Okudan dedi ki:

  Merhaba Antalya’da yım ,evde ek iş yapmak istiyorum

 27. Sevcan dedi ki:

  Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta

 28. RAHİME dedi ki:

  Ben adana seyhan bölgesinde oturuyorum bu işe çok ihtiyacim var elim hızlıdır iki kisiyiz lütfen bana dönüş yaparsanız çok sevinirim iyigünler

 29. Shemshat Aktash dedi ki:

  Merhabalar kolay gelsin size,ben Çorluda oturuyorum evde paketleme işini yapmak istiyorum yardımcı olsanız çok sevinirim!Çok teşekkürler!

 30. Zeynep dedi ki:

  Evimden ek iş yapmak istiyorum ama bu işi kimlerden alabilirim? Bu işleri bulabilmek için nerelere başvurmaliyim. Yardimci olursaniz sevinirim. İyi günler

 31. Halime dedi ki:

  Eskişehirde ikamet ediyorum ve ev hanimiyim. Son zamanlarda maddi sıkıntı çekiyorum ve ek işe ihtiyacim var. Lutfen bana yardimci olun. Evimden yapabileceğim bir ek işe ihtiyacim var. Ne is olsa yaparım. Yardımınızı bekliyorum

 32. Ayşe dedi ki:

  Ek ise çok ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 33. Hatice dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardimci olun

 34. Sibel Sevimli dedi ki:

  corlu ergenede oturuyorum ek ise cok ihtiyacim var paketleme yada ne is varsa yaparim

  1. Sevcan dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta ihtiyacım

   1. Selma dedi ki:

    Evde hertürlü paketleme işi yaparız ankara keçiörende ikametgah ediyoruz 4 kisiyiz