Kosgebkredim

Ankara Evde Yapılacak Ek İşler

Ankara Evde Yapılacak Ek İşler

Ankara’da yaşayan bayanların evlerinde çalışarak para kazanmasına imkan veren ek işler. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile sizde evinizde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanın. Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut, Sincan, Altındağ, Pursaklar, Gölbaşı, Polatlı ve Çubuk’ta ikamet edenlere ek iş imkanı. Sizde birbirinden farklı el becerisi gerektiren ek işleri yaparak; çalışabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için; Ankara Evde Yapılacak Ek İşler listesinden kendinize uygun olan işi belirleyerek iş talebinde bulunmalısınız.

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2022

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi; Ankara ve çevresinde ikamet eden bayanlar evlerinde ek iş yaparak ek gelir elde etmektedir. On binlerce ev hanımı bu tür işler yaparak; aile bütçelerine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Bazı bayanlar; arkadaş veya komşuları ile birlikte küçük gruplar oluşturarak daha büyük işler almakta ve daha fazla kazanmaktadır. Bu nedenle sizde ister kendi başınıza isterseniz kuracağınız küçük gruplar ile bu tür işler talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; Ankara Evde Yapılacak Ek İşler listesinde belirtilen işlerden kendinize uygun olanını belirlemek olacaktır. Belirlediğiniz işleri ise Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile temin edebilir ve para kazanabilirsiniz. Çankaya ve Keçiören bölgesinde bu tarz işler yapan bayanların ise en çok tercih ettiği ek işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Sizde bu bölgede ikamet ediyorsanız; evde paketleme işlerini yaparak güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

Ankara’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu bölgedeki bayanların en çok talep ettiği işlerin başında; evde paketleme işleri gelmektedir. Kolay iş grubunda bulunan bu tür işleri isteyen bütün bayanlar; rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilir. Firmalar; tarafından belirlenen ürünlerin ev ortamında paketlenmesi ve ambalajlanması işini kısa sürede öğrenerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayda bin lira ile 2 bin lira arasında para kazanmanıza imkan veren bu işi Ankara Evde Yapılacak Ek İşler arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Alacağınız ürünleri istenilen süre zarfında eksiksiz olarak teslim etmeniz karşılığında parça başı ücret ile ödeme alırsınız. Bu noktada dikkat etmeniz gereken; çok para kazanmak adına yüksek miktarlarda ürün talebinde bulunmamanız. Eğer istenilen ürünleri zamanında teslim edemezseniz firmalardan iş alma konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle öncelikli olarak küçük adetlerde iş talebinde bulunmanız yararınıza olacaktır.

Evde Çalışarak Para Kazanın

Genellikle ev hanımları, çocuklarının bakımına yardımcı olacak kimsesi olmayanların. Kendisine uygun bir iş bulamayanların tercihi evde çalışmaktır. Ülke genelinde on binlerce insan sadece evinde iş yaparak geçimini sağlamaktadır. Bunun ile birlikte aldığı maaş ile ay sonunu getiremeyenler de ek kazanç adına bu tür işler yapmaktadır. Tek maaşlı olan ailelerde bayanlar tarafından aile bütçesine katkıda bulunmak adına da bu tarz işler talep görmektedir. Başka bir deyişle nedeni her ne olursa olsun evde çalışarak para kazanmak adına ek iş yapabilirsiniz.

Bu işler bazen paketleme, dizme, kutulama, boyama, montaj veya örgü işleri olabilir. El beceriniz ve bu tarz işler için ayırabileceğiniz zamana bağlı olarak talep edeceğiniz işler farklılık gösterebilir. Ancak her ne iş olursa olsun; evinizde ek iş yapmak istiyorsanız günde en az 3 ile 5 saatinizi ayırmanız gerekmektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız; Ankara Evde Yapılacak Ek İşler listesinden işinizi belirleyebilirsiniz.

Ankara’da Evlere Verilen Ek İşler

Her geçen gün artın ihtiyaçlar karşısında aldığınız maaş yetersiz geldiğinde ilk akla ek iş yapmak gelir. Türk toplumu olarak çalışarak para kazanma kültürüne sahip olduğumuz için; her ne iş olursa yaparım mantığı halen geçerlidir. Bu nedenle; bir çok ev hanımı iş olsun da ne iş olursa olsun  diyerek ek iş aramaktadır. Ancak bu biraz riskli olmaktadır. Bir çok fırsatçının bu durumu lehine çevirerek haksız kazanma arzusu ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı Sizde evde ek iş yapmak isterken bu tarz insanlar ile karşılaştığınızda uyanık olmalısınız. Bu nedenle şunu rahatlıkla belirtmek isterim ki; size ek iş vereceğini vadederek sizlerden her ne isim altında para talep eden olursa dikkate almamanız olacaktır. Sonuç olarak gerçek ek iş veren firmalar hiç bir şekilde sizden bir ücret talep etmemektedir. Bu uyarıyı yaptıktan sonra Ankara Evde Yapılacak Ek İşler hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum;

 • Evde kına paketleme işi
 • sabun paketleme işi
 • mandal paketleme işi
 • çerez paketleme işi
 • balon poşetleme işi
 • toka paketleme işi
 • boncuk paketleme işi
 • kokulu mum paketleme işi
 • örgü işleri
 • dantel işleri
 • internet üzerinden ek işler
 • priz montajı işi
 • kalem montajı işi
 • pipet işi
 • karton bardak işi

Yukarıda belirttiğimiz; Ankara Evde Yapılacak Ek İşler olarak dikkat çekmektedir. Sizde bu tarz işlerden kendinize uygun olanını belirleyerek ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Belirttiğimiz işler sayesinde sizde ayda 2 bin liraya kadar ek gelir elde edebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse; evden para kazanabilmeniz için birbirinden farklı onlarca fırsat bulunmaktadır. Bu konuda önemli olan ise doğru fırsatı yakalamak olacaktır. Evde yapacağınız işler sonuç olarak sizlerin para kazanmasına imkan verecektir. Her şeyden önce yapacağınız işin kendiniz için uygun olup olmadığına iyi karar verin ve talepte bulunun. 

Ankara Evde Maske İşi

Son dönemin en popüler ek işi olan evde maske işi oldukça ilgi görmektedir. Her şeyden önce evden çıkmadan para kazanmanıza bu iş imkan vermektedir. Salgın nedeni ile evden çıkmanın yasak olduğu zamanlarda bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bununla birlikte hayatın vazgeçilmezi haline gelen maske kullanımı oldukça arttı. Durum böyle olunca ihtiyaç duyulan maskelerin temin edilmesinde ev hanımları oldukça etkin bir şekilde görev almaktadır.

Her şeyden önce amacı evde para kazanmak olan bayanlar için büyük bir iş sahası oluştu. Evde maske dikme işinin yanında maske paketleme işi bu nedenle en çok yapılan işler listesinde ilk sıraya yükseldi. Ayrıca yılın her döneminde bu işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Maske ihtiyacının daha uzun süre bitmeyecek olması bu işin de uzun süre yapılacağının kanıtıdır. Bundan dolayı sizde evinizde bu işi yapmak isteyebilirsiniz. Başka bir deyişle evde maske işi yaparak sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Semra dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum. Paketleme işi yaparım

 2. Fatma hoke dedi ki:

  Fatma hoke kecioren ovacikda oturuyorum paketleme olur orgu olur elislerim itinayla yaparim hercesit orgu yaparim