Kosgebkredim

Ankara Evde Yapılacak Ek İşler

Ankara Evde Yapılacak Ek İşler

Ankara’da yaşayan bayanların evlerinde çalışarak para kazanmasına imkan veren ek işler. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile sizde evinizde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanın. Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut, Sincan, Altındağ, Pursaklar, Gölbaşı, Polatlı ve Çubuk’ta ikamet edenlere ek iş imkanı. Sizde birbirinden farklı el becerisi gerektiren ek işleri yaparak; çalışabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için. Ankara Evde Yapılacak Ek İşler listesinden kendinize uygun olan işi belirleyerek iş talebinde bulunmalısınız.

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2023

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi. Ankara ve çevresinde ikamet eden bayanlar evlerinde ek iş yaparak ek gelir elde etmektedir. On binlerce ev hanımı bu tür işler yaparak; aile bütçelerine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Bazı bayanlar; arkadaş veya komşuları ile birlikte küçük gruplar oluşturarak daha büyük işler almakta ve daha fazla kazanmaktadır. Bu nedenle sizde ister kendi başınıza isterseniz kuracağınız küçük gruplar ile bu tür işler talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken. Ankara Evde Yapılacak Ek İşler listesinde belirtilen işlerden kendinize uygun olanını belirlemek olacaktır. Belirlediğiniz işleri ise Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile temin edebilir ve para kazanabilirsiniz. Çankaya ve Keçiören bölgesinde bu tarz işler yapan bayanların ise en çok tercih ettiği ek işlerin başında. Paketleme işleri gelmektedir. Sizde bu bölgede ikamet ediyorsanız; evde paketleme işlerini yaparak güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

Ankara’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu bölgedeki bayanların en çok talep ettiği işlerin başında. Evde paketleme işleri gelmektedir. Kolay iş grubunda bulunan bu tür işleri isteyen bütün bayanlar; rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilir. Firmalar; tarafından belirlenen ürünlerin ev ortamında paketlenmesi ve ambalajlanması işini kısa sürede öğrenerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayda beş bin lira ile 10 bin lira arasında para kazanmanıza imkan veren bu işi. Ankara Evde Yapılacak Ek İşler arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Alacağınız ürünleri istenilen süre zarfında eksiksiz olarak teslim etmeniz karşılığında parça başı ücret ile ödeme alırsınız. Bu noktada dikkat etmeniz gereken; çok para kazanmak adına yüksek miktarlarda ürün talebinde bulunmamanız. Eğer istenilen ürünleri zamanında teslim edemezseniz firmalardan iş alma konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle öncelikli olarak küçük adetlerde iş talebinde bulunmanız yararınıza olacaktır.

Evde Çalışarak Para Kazanın

Genellikle ev hanımları, çocuklarının bakımına yardımcı olacak kimsesi olmayanların. Kendisine uygun bir iş bulamayanların tercihi evde çalışmaktır. Ülke genelinde on binlerce insan sadece evinde iş yaparak geçimini sağlamaktadır. Bununla birlikte aldığı maaş ile ay sonunu getiremeyenler de ek kazanç adına bu tür işler yapmaktadır. Tek maaşlı olan ailelerde bayanlar tarafından aile bütçesine katkıda bulunmak adına da bu tarz işler talep görmektedir. Başka bir deyişle nedeni her ne olursa olsun evde çalışarak para kazanmak adına ek iş yapabilirsiniz.

Bu işler bazen paketleme, dizme, kutulama, boyama, montaj veya örgü işleri olabilir. El beceriniz ve bu tarz işler için ayırabileceğiniz zamana bağlı olarak talep edeceğiniz işler farklılık gösterebilir. Ancak her ne iş olursa olsun; evinizde ek iş yapmak istiyorsanız. Günde en az 3 ile 5 saatinizi ayırmanız gerekmektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız. Ankara Evde Yapılacak Ek İşler listesinden işinizi belirleyebilirsiniz.

Ankara’da Evlere Verilen Ek İşler

Her geçen gün artın ihtiyaçlar karşısında aldığınız maaş yetersiz geldiğinde ilk akla ek iş yapmak gelir. Türk toplumu olarak çalışarak para kazanma kültürüne sahip olduğumuz için. Her ne iş olursa yaparım mantığı halen geçerlidir. Bu nedenle; bir çok ev hanımı iş olsun da ne iş olursa olsun  diyerek ek iş aramaktadır. Ancak bu biraz riskli olmaktadır. Bir çok fırsatçının bu durumu lehine çevirerek haksız kazanma arzusu ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı Sizde evde ek iş yapmak isterken bu tarz insanlar ile karşılaştığınızda uyanık olmalısınız. Bu nedenle şunu rahatlıkla belirtmek isterim ki; size ek iş vereceğini vadederek sizlerden her ne isim altında para talep eden olursa dikkate almamanız olacaktır. Sonuç olarak gerçek ek iş veren firmalar hiç bir şekilde sizden bir ücret talep etmemektedir. Bu uyarıyı yaptıktan sonra Ankara Evde Yapılacak Ek İşler hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum;

 • Evde kına paketleme işi
 • sabun paketleme işi
 • mandal paketleme işi
 • çerez paketleme işi
 • balon poşetleme işi
 • toka paketleme işi
 • boncuk paketleme işi
 • kokulu mum paketleme işi
 • örgü işleri
 • dantel işleri
 • internet üzerinden ek işler
 • priz montajı işi
 • kalem montajı işi
 • pipet işi
 • karton bardak işi

Yukarıda belirttiğimiz; Ankara Evde Yapılacak Ek İşler olarak dikkat çekmektedir. Sizde bu tarz işlerden kendinize uygun olanını belirleyerek ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Belirttiğimiz işler sayesinde sizde ayda 10 bin liraya kadar ek gelir elde edebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse; evden para kazanabilmeniz için birbirinden farklı onlarca fırsat bulunmaktadır. Bu konuda önemli olan ise doğru fırsatı yakalamak olacaktır. Evde yapacağınız işler sonuç olarak sizlerin para kazanmasına imkan verecektir. Her şeyden önce yapacağınız işin kendiniz için uygun olup olmadığına iyi karar verin ve talepte bulunun. 

Ankara Evde Maske İşi

Son dönemin en popüler ek işi olan evde maske işi oldukça ilgi görmektedir. Her şeyden önce evden çıkmadan para kazanmanıza bu iş imkan vermektedir. Salgın nedeniyle evden çıkmanın yasak olduğu zamanlarda bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bununla birlikte hayatın vazgeçilmezi haline gelen maske kullanımı oldukça arttı. Durum böyle olunca ihtiyaç duyulan maskelerin temin edilmesinde ev hanımları oldukça etkin bir şekilde görev almaktadır.

Her şeyden önce amacı evde para kazanmak olan bayanlar için büyük bir iş sahası oluştu. Evde maske dikme işinin yanında maske paketleme işi bu nedenle en çok yapılan işler listesinde ilk sıraya yükseldi. Ayrıca yılın her döneminde bu işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Maske ihtiyacının daha uzun süre bitmeyecek olması bu işin de uzun süre yapılacağının kanıtıdır. Bundan dolayı sizde evinizde bu işi yapmak isteyebilirsiniz. Başka bir deyişle evde maske işi yaparak sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Kübra dedi ki:

  Ankara Pursaklar da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım

 2. Semra dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum. Paketleme işi yaparım

 3. Fatma hoke dedi ki:

  Fatma hoke kecioren ovacikda oturuyorum paketleme olur orgu olur elislerim itinayla yaparim hercesit orgu yaparim

 4. Duygu dedi ki:

  Mrb evde paketleme işinde calışmak istiyorum

 5. Tuğba dedi ki:

  sincanda oturuyorum evde ne is olsa yaparim

 6. Gülsüm dedi ki:

  Evde her ne iş olursa yaparım

 7. İrem dedi ki:

  Bende keçiören etlikde oturuyorum paketleme işi istiyorum

 8. Aybüke dedi ki:

  Keçiören etlik te oturuyorum paket işi yapmak istiyorum

 9. Gamze dedi ki:

  Bnde paketleme işi istiyorum 4 kişiyiz ve elimiz hızlıdır Altındağ bölgesinde oturuyorum

 10. Emine dedi ki:

  Merhabalar Çankaya’da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum paketleme örgü ….her konuda becerikli olduğuma kesinlikle inanıyorum .

 11. Sevcan dedi ki:

  Paketleme işi montaj işi yapabilirim el becerim çok iyidir dikiş nakış aksesuar halk eğitim kursu bitirdim

 12. Ayse dedi ki:

  Merhaba çalışmak istiyorum evde paketleme işleri yapabilirim

 13. Hatice Aydemir dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Zeynep dedi ki:

   Ben de keçiören de oturuyorum.evde paketleme olur, örgü olur, etamin olur yapabilirim

 14. Hanım dedi ki:

  Paketleme ısı istiyorum ankara altındagda oturuyom dönüş olursa sevırım

 15. Emine dedi ki:

  Ankara Sincan Yenikent de oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 16. FATMA TAŞÇI dedi ki:

  Ankara Keçiören evde paketleme işi istiyorum bilgi alabilir miyim

 17. Ayten KURNAZ dedi ki:

  Ankara Etimesgut a oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum lutfen bilge verirmisiniz

 18. Fatma Ata dedi ki:

  çalışmak için cevabınızı bekliyorum

 19. Erol Dalar dedi ki:

  Memur Emeklisiyim evde paketleme işi yapmak istiyorum el becerim gayet iyidir daha öncede paketleme işi yaptım Ankara Keçiören de ikamet ediyorum.

 20. Derya yalçınkaya dedi ki:

  Ankara sincandayim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 21. Mahide dedi ki:

  Paketleme işi ile ilgili bilgi alabilir miyim keçiören/ankara

 22. Zeynep dedi ki:

  Ankara Gölbaşı paketleme işiyle ilgi bilgi alabilirmiyim

 23. Latife Seymen dedi ki:

  Paketleme işi yaomak istiyorum Ankara Eryaman dan lütfen ilgi verin

 24. Salih beldek dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum eşimle birlikte

 25. Cemile dedi ki:

  Merhaba ben Cemile Ankara kahramankazan yaşıyorum 4 kişilik ekibimle birlikte evde iş yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 26. Dilek Durmuş dedi ki:

  Evde maske paketleme işi

 27. Gözde dedi ki:

  Ankara Kazan’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 28. Bekir dedi ki:

  Ankara Etimesgut evde paketleme işi yapmak istiyorum

 29. Hilal dedi ki:

  Yenimahalle de oturuyorum. Hasta kızım için evde iş yapmam gerekiyor. Yardımcı olurmusunu

 30. Ayse dedi ki:

  Sincan’da ki paketleme iletişim numarası nedir

 31. Özlem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 32. Özlem Erkeç dedi ki:

  Sincan/Ankarada otuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum5_6 kişilik ekibimde var

 33. Zeynep dedi ki:

  Ankara çankaya evde paketleme montaj incik boncuk bileklik gibi isler ne olursa yaparım

 34. Selver dedi ki:

  Selver ankara karapücekte yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum

 35. Songul dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ankara keciorendeyim

 36. Songul sezgin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ankara keciorendeyim

 37. Narin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Yardimci olursanız sevinirim

 38. candan dedi ki:

  ankara mamakta yaşıorum evde paketleme yapmak istiorum

 39. Sabiha GÖKCE dedi ki:

  Ankara Çankayada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 40. Duygu dedi ki:

  Ev hanımıyım ve evde iş imkanı istiyorum paketleme poşetleme vs

 41. Abdüssamed GÜMÜŞ dedi ki:

  Eşim ile birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz simdiden tşk ederim

 42. Tuğba dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 43. Mehmet dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Oldukça boş zamanım var ve tek yaşıyorum.

 44. Nermin Toptaş dedi ki:

  Ankara Etimesgut da otuyorum iki çocuğum var okula gidiyo biri bu yüzden dışarda çalışacak durumum yok evde paketleme yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 45. Yasemin dedi ki:

  Ankara Sincan yenikentte yaşıyorum evde paketleme şi yaparak ek gelir elde etmek istiyorum

 46. Gönül dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum cocuklarim kücük oldugu icin calisamiyorum

 47. Ülkü dedi ki:

  Ankara akderede ikamet ediyorum. Evde paketleme yaparak ek iş yapmak istiyorum

 48. Dila Yağmur Kara dedi ki:

  Ankara keçiören incirlide yaşıyorum evde paketleme şi yaparak ek gelir elde etmek istiyorum

 49. Gonca dedi ki:

  Ankara Çankaya’da ikamet ediyorum evde iş imkanı istiyorum

 50. Merve dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum teşekkürler

 51. Leyla elmas dedi ki:

  Evde paketleme iş istiyorum yardımcı olursanız srvinirim

 52. Sevda Keser dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 53. Demet Elçin Topçu dedi ki:

  Evde paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek istiyorum

 54. GÜLSEREN dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

 55. Mehmet Yörür dedi ki:

  Merhabalar,
  Evden paketleme işi arıyorum acilen.
  Hızlı el pratik ve bol zamana sahibim, teslimatlar kusursuz ve zamaninda yapılacaktır.
  Ankara/Altındağ

 56. Hilal dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 57. Lefika dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 58. esra dedi ki:

  evde is yapmak istiyorum ekipte kurabilirim yardimci olursaniz cok sevinirim

 59. Cansu kadıkıran dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 60. Gökçe dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum Ankarada oturuyoruz inşallah bizede nasip olur sevgiler

 61. Saniye Hülya Yılmaz dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 62. Betül dedi ki:

  Öğrenciyim, evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

 63. Sümeyye Çelik dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var bebeğim var dışarda çalışamıyorum lütfen yardımcı olun

 64. İrem dedi ki:

  Altındağ bölgesinde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum. Hangisi olursa olsun farketmez hepsini yapabilirim. Ulaşırsanız sevinirim.

 65. Erdal Yalcin dedi ki:

  E ve paketleme işi yapmak istiyorum.

 66. Hacer Çavuş dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum bardak toka mandal fark etmez sentepede oturuyorum

 67. Hüsniye dedi ki:

  Paketleme işi arıyorum BATIKENT ankara

 68. Ayşe KARA dedi ki:

  bardak toka cep telefonu kabı paketleme işi istiyorum keçiören Ankara

 69. Hanım dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum.
  Keçiören-Ankara

 70. Sena dedi ki:

  Merhaba yaşım 23 iş deneyimlerim çok fakat evde rahatsız annem olduğu için burdayım. Dönüş sağlanırsa sevinirim. Ankara Keçiören

 71. şehri dedi ki:

  maske paketleme işi istiyorum Keçiören/Ankara

 72. Dilan dedi ki:

  Toka paketleme işi yapmak istiyorum. Sincan/Ankara

  1. derya dedi ki:

   güvenilir mi kardeşim bizde sincandayiz bu işi yapmak istiyoruz bilgi verebilirmisin

   1. gamze dedi ki:

    evde paketleme işi yapmak istiyorum ANKARA ALTINDAG

  2. Meliha dedi ki:

   Toka paketleme ve bardak paketleme işi yapmak istiyorum.Ankara /Sincan

 73. Yeşim dedi ki:

  Toka paketleme işi yapmak istiyorum. MAMAK /ANKARA

  1. Emine dedi ki:

   Paketleme işi almak istiyorum Mamak bolgesinde oturuyorum toka bardak mandal balon paketleme işi yapabilirim bilgi verirseniz sevinirim

 74. Şengül dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 75. ZEHRa dedi ki:

  Ankara mamaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum nolur geri dönüş sağlayın

 76. Şengül dedi ki:

  Ankara Pursaklar da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 77. Merve dedi ki:

  Ankara Keçiören’de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 78. Seda dedi ki:

  Ankara Altındag da oturuyorum.Evde karton bardak paketleme işi yapmak istiyorum 2tane çocugum var onların okul masraflarını karşılamak istiyorum

 79. Yasemin Arslan dedi ki:

  Ankara Mamak/Şehitlikte oturuyorum evde paketleme, hafif dikiş, katlama işleri yapmak istiyorum.

 80. Bade dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 81. Sema dedi ki:

  Ankara Yenimahalle de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 82. Tuğçe dedi ki:

  Ankara beştepe kız öğrenci yurdunda kalıyorum, üniversite öğrencisiyim ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorum.

 83. Elmas öztürk dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 84. Tugba dedi ki:

  Ankarda yasiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum donus yaparsanız sevinirim

 85. Nokta dedi ki:

  Evde paket işi yapmak istiyorum

 86. Buse dedi ki:

  Ankara çubukta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 87. Kamer dedi ki:

  Ankara golbasinda oturuyorum evde ek iş istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 88. Döndü Aydınlı dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

 89. sema alsay dedi ki:

  Ankara yenimahalle de ikamet ediyorum evde ek iş paketleme işleri yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 90. Merve dedi ki:

  Ankara da yaşıyorum ve evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 91. Bahar Meriç dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

 92. Anonim dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 93. Ece dedi ki:

  Ankaradayım evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim

  1. Hülya dedi ki:

   Ankara Mamak’ta oturuyorum acil ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 94. Bilge dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum karapürcekte oturuyorum lüftfen yardımcı olun

 95. Nuray dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işine ihtiyacım var

 96. Dilber dedi ki:

  Merhaba bilgi verirmisiniz karton bardak isi için

 97. Saadet dedi ki:

  Mrblar ankara k.örende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 98. Poyraz dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işini zevkle yapabiliriz dönüş yaparsaniz sevinirim

 99. Nurcan dedi ki:

  Merhaba Ankara sincan da yaşıyorum. El becerim iyidir evde paketleme yapmak istiyorum .

 100. Tuba dedi ki:

  Ankaradayım. Evde her türlü paketleme işini zevkle yaparım. Lütfen imkan verin. Teşekkür ederim.

 101. selim dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Keçiören’de oturuyorum, bilgi alabilir miyim?

 102. Ülkü dedi ki:

  Merhaba paketleme işi hakkında bilgi almak istiyorum

 103. Yağmur dedi ki:

  Evde paketleme işleri yapmak istiyorum. Batikentte oturuyorum. El becerim iyidir.

 104. Kevser yağız dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım maske paketleme işi
  yapmak istiyorum teşekkürler

 105. Elif beyza çetin dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişik bi gurubum var geri dönüş yapabilirseniz teşekkür ederim işe ihtiyacımız var

 106. Ecem dedi ki:

  Ögrenciyim ve evde calismaya ihtuyacim var lutfen yardimci olur musunuz ?

 107. Demet Karahan dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Annem ve kız kardeşimde paketleme işi yapabilir. 3 KİŞİYİZ. Belmek boyama ve mefruşat bölümünü bitirdik. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim Teşekkürler

 108. Hamza dedi ki:

  Hemen bana iş lazim

 109. Büşra yapar dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum. Geri donus yaparsaniz memnun olurum.

 110. Hasret dedi ki:

  Merhabaa Altındağda oturuyorum evde pakatleme işi yapmak isterim elim aşırı hızlıdır günde 4-5 iş birden alabilirim ilgilenenler ulaşabilir cevabınızı bekliyorum

 111. Yüzgül dedi ki:

  Meraba evde paketlemi isine ihticim var yardimci olursaniz sevinirim

 112. Buse Burcu Yarar dedi ki:

  Merhaba ben Buse. Öğrenciyim. Pandemi süresinde aileme destek olmak istiyorum. Öğrenciyim. Bir arkadaşımla birlikte bu işi yapmak istiyoruz. Ankara/sincanda oturuyorum. Elimiz gayet pratik ve hızlıdır. Boş vaktimiz fazla olduğu için istediğiniz miktarda paketleme yapabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok memnun oluruz.

 113. Didem dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum annem ve bende paketleme isi yapabiliriz geri dönüş yaparsanız cok sevirim

 114. Gülay Kızılırmak dedi ki:

  Merhaba ben Gülay
  Etimesgut elvankentte oturuyorum
  Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler

 115. Nuran dedi ki:

  40 50 kisilik kurulmus calismak isteyen ekip arkadaslarimiz var. Elimizdeki iş bitti yeni iş arıyoruz herhangi bir ise hazırız paketleme, dantel, örgü.. Ekibimiz hızlı ve tecrübeli hepimizin ise ihtiyacı var. Is durumuna gore sayımız daha da artabilir. Ankara pursaklarda ıkamet ediyoruz.

 116. Esra gizem erboğa dedi ki:

  Adım Esra Gizem Erboğa. Ankara/Çankayada ikamet ediyorum. Öğrenciyim. Kirada oturuyorum, babam çalışmıyor. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim yatkındır. Geri dönüşünüzü bekliyorum. Teşekkür ederim.

 117. Melike Durna dedi ki:

  Adım Melike Durna Ankara Çankaya da ikamet etmekteyim.Öğrenciyim kira da oturuyoruz annem çalışmıyor kredi borcu ödüyoruz bu işe çok ihtiyacım var daha önce de bu tarz bir iş yaptım elim yatkındır.

 118. Raziye Gökçe dedi ki:

  Adım Raziye .Ankara Mamakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 119. Özgür dedi ki:

  Merhaba ben Özgür,
  Ankara Keçiören de oturuyorum. Öğrenciyim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Annem ve ben evde paketleme yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Teşekkür ederim

 120. Hatice Göktaş dedi ki:

  HATİCE GÖKTAŞ
  ANKARA/KEÇİÖREN
  YAŞ:27 (2 KİŞİYİZ)
  DAHA ÖNCE BÖYLE BİR İŞ YAPMADIM.
  GÜNDE SİZİN VERECEĞİNİZ RAKAMI KESİN YETİŞTİRİRİM.(GECEMİ GÜNDÜZÜMÜ AYIRACAK ZAMANIM VAR)KENDİME GÜVENİYORUM.BU KONUDA ATİK VE HIZLIYIM.
  HAFTALIK VEYA AYLIK OLABİLİR.
  BANKA IBAN YOLUYLA
  LİSANS MEZUNUYUM FAKAT ; ÇALIŞMIYORUM. EVDE BOŞ ZAMANLARIMI DEĞERLENDİRMEK ADINA SİZE DE KATKIM OLMASI İÇİN BAŞVURUDA BULUNMAK İSTİYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM

 121. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba mamakta oturuyorum evde paketleme işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 122. Aytac dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiörende oturuyorum çalışmıyorum evde paketleme işi yapmayı çok isterim,, elim çabukdur gerü dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler 😊

 123. Rumeysa dedi ki:

  Merhaba ben Rumeysa.
  Ankara / Keçiören’de oturuyorum. Öğrenciyim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Annem ve ben evde paketleme yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler 🙂

 124. Esra dedi ki:

  Merhabalar ankara mamak da oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum

 125. Ezgi dedi ki:

  Merhaba Keçiören de ikamet ediyorum ek iş istiyorum

 126. Berfin Narin dedi ki:

  Lütfen öğrenciyim çok ihtiyacım var 5 kişiyiz hemen teslim ederiz

 127. Berfin Narin dedi ki:

  Merhaba Mamakta oturuyorum balon paketleme işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 128. Nurgül dedi ki:

  Ankara Altındağ da oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum 25 yaşındayım. Sabun maske kına balon her türlü paketleme işi yapabilirim. Geri dönüş yapabilirseniz sevinirim işe ihtiyacım var.

 129. Nurgül dedi ki:

  Ankara Altındağ da yaşıyorum. Ev hanımıyım her türlü paketleme işi yaparım. 25 yaşındayım.

 130. Berfin Narin dedi ki:

  Merhaba Mamakta oturuyorum balon paketleme işini yapmak isiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 131. Berfin Narin dedi ki:

  Merhaba Mamakta oturuyorum balon paketleme işini yapmak istiyorum geri dönüş yapabilirseniz sevinirim iyi günler dilerim

 132. Berfin Narin dedi ki:

  Merhaba Mamakta oturuyorum balon paketleme işini yapmak istiyorum geri dönüş yapabilirseniz sevinirim iyi günler dilerim.

 133. Merve dedi ki:

  Ankara Keçiören’de ikamet ediyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 134. gamze ispir dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum evim kira evde paket isine cok ihtiyacim var lutfen donus yapin

 135. Seda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara gölbaşında oturuyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 136. Emine dedi ki:

  Evde paketleme isi yapamak istiyorum yardimci olrsaniz sevinirim

 137. SEVGİ dedi ki:

  Sincanda oturuyorum bu işe tahmin edebileceğinizden daha çok ihtiyacım var çok kötü durumdayım nolur yardımcı olun banatecrübeliyim daha önceleri paketlemenin hertürlüsünü yaptım nolur yalvarırım artık biriniz duyun sesimi

 138. Sibel dedi ki:

  Ankara mamak hüeyin gazide oturuyorum cok zor durumdayim paketleme mandal paketleme her tür isi yaparim ekibim var

 139. Seçil dedi ki:

  Ankara da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 140. Bahar dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Sincan Ankara

 141. Emre dedi ki:

  Keçiögrende oturuyorum zor durumdayım lütfen ise ihtiyacim var malzemeleri isteğiniz yere bizzat teslim edebilirim

 142. Emre dedi ki:

  İşe cok ihtiyacim var bilgi veririmiainiz

 143. Zeliha dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Altındağ da oturuyorm

 144. Dila Boztepe dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var o yuzden paketleme işine ihtiyacım var

 145. Nevin dedi ki:

  Ek iş yapmak ıstıyorum.Dantel oya işi, paketleme işi lütfen..

 146. Zeynep dedi ki:

  Maddi sıkıntılardan dolayı üniversite okuyamadım eğitimim için istiyorum 🙏🙏

 147. Zeynep Kıymaz dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum eşim ıssız küçük çocuğum var evden yapabileceğim işler arıyorum yardımcı olursaniz sevinirim

 148. Gülümser dedi ki:

  evde ek iş yapmaya ihtiyacim var calisamiyorum suan o yuzden evde paketleme yapmak istiyorum 7 24 saat evdeyim yardimci olur musunuz lutfen dönüş yapar misiniz eşimde bende işsiz kaldik pandemiden dolayi napcagimizi bilemiyoruz lutfen dönus yapin ihtiyacimiz var bu işe

 149. neslihan dedi ki:

  ev hanımıyım 2 çocuğum var esimin işi yok evde maske dikimi veya paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.

 150. Gamze dedi ki:

  Ev hanımıyım çocuklarım var eşimin işi yok evde paketleme islerine cok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 151. talip dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum ankara pursaklar ilçesinde oturuyorum işe çok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

 152. Gamze Koç dedi ki:

  Ankara Çankaya da yaşıyorum apartman görevlisiyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 153. Kenan dedi ki:

  daha önce bu tür işler yaptım elim yatkın ve işimi herzaman en iyi şekilde yaparım umarım güzel işlerimiz olur paketleme işi ihtiyacım var

 154. Esma dedi ki:

  Pandemi sürecinden dolayı eşimle birlikte evdeyiz. Bu işe ihtiyacımız var. Her türlü paketleme işini yapabiliriz

 155. Volkan dedi ki:

  Evde çalışmak istiyorum elim yatkındır her işi yaparım

 156. Duygu dedi ki:

  2 cocuk annesiyim altınagda oturuyorum evde paketleme işi arıyorum eşim ve ben elımız hızlıyardımcı olursanız sevınırım

 157. Özlem dedi ki:

  Ankara Mamakta oturuyorum işe ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.

 158. Gamze koç dedi ki:

  Merhabalar Ankara çankayada oturuyorum apartman eşim apartman görevlisi 2 çocuk annesiyim evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 159. Azize dedi ki:

  Ankara Akyurta oturuyorum. 3 çocuk annesiyim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 160. Bahar dedi ki:

  Evde her turlu paketleme yaparim elim cook hizli ve cok ihtiyacim var lutfen cvp verin ankara kecioren

 161. Dilek dedi ki:

  Ankara kolejde ikamet etmekteyim. Çalışıyorum Fakat ek işe ihtiyacım var kardeşimi okutuyorum. Paketleme işi istiyorum

 162. Leyla dedi ki:

  Ankara kecioren bağlamda oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim daha öncede maske işi yapmıştım teşekkürler

 163. Ceren karaca dedi ki:

  Merhabalar ben Ankara Polatlı da yaşıyorum 25 yaşındayım paketleme işi yapmak istiyorum

 164. Demet dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum gerçekten çok zor durumdayım.iki çocuğum var bakmak zorundayım.Allah aşkına dönüş yapin evde paketleme işine çok ihtiyacım var hangisini verirseniz yaparım elime güveniyorum sizi utandirmam

 165. Tuğbanur dedi ki:

  Merhaba Batıkentte oturmaktayım,her türlü paketleme işini hızlı ve titizlikle yapabilirim,geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

 166. Müzeyde dedi ki:

  Ankara Mamakta oturuyorum bu işe çok ihtiyacim var temizlik ve titizlikler verdiginiz her işi istedigini zaman teslim ederim

 167. Eda dedi ki:

  Merhaba Ankara Altındağ da oturuyorum 21 yaşındayım acil paraya ihtiyacım var düzenli ve dikkatli paketleme yapabilirim tüm gün boyunca müsaitim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 168. Özge dedi ki:

  Keçiören de oturuyorum. Her türlü paketleme işi itinayla ekibimle birlikte yapabiliriz daha öncede kazaklara boncuk işleme işi yaptık dönüş yaparsanız sevinirim

 169. Fatma dedi ki:

  Merhabalar,
  evden paketleme, motaj, yapıştırma ve benzeri işleri rahatlıkla hızlı bir şekilde yapabilirim.. işin yoğunluğuna göre 3-4 kişi organize edebilirim. ankara altındağ

 170. SAFİYE dedi ki:

  Merhaba, Ankara Çankayada ikametgah etmekteyim.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 171. Hakan ayaz dedi ki:

  İyi günler Ankara keçiörende oturuyorum 2 sabit çalışmak istiyoruz maddi durumda sorunlarımız var dönüş yaparsanız çok mennun olurum.

 172. Lefika dedi ki:

  Merhaba Ankara Çubuk ta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Azize dedi ki:

   Ankara akyurta oturuyorum. 3 çocuk annesiyim, evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

   1. Büşra dedi ki:

    Ankara çubuk ta ikamet ediyorum evde ise ihtiyacim var lütfen ama lütfen acil dönüş ekibim var

 173. Hilal bilgen dedi ki:

  Merhaba, Ankara Çankayada ikametgah etmekteyim.
  Pandemiden dolayı maddi olarak zor zamanlar yaşadığım için bu işe ihtiyacım var. Emeğim,
  alın terim ile kazanmak istiyorum. Siz değerli kişilerin iletişim bilgilerimden geri dönüşlerini bekliyor olacağım. Şimdiden teşekkürler.

  1. Ayşe dedi ki:

   Merhaba Aydınlıkevler de oturuyorum. Pandemiden dolayı çalışamıyorum. Her türlü paketleme işini özenle yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 174. baran dedi ki:

  ANKARA/ALTINDAĞ DA OTURUYORUM EVDE PAKETLEME İŞİNE DAİR HER İŞİ YAPABİLİRİM EŞİM İLE ELIMIZ HIZLI BI SEKILDE TESLIM EDEBILIRIZ YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIZ

 175. Meryem dedi ki:

  Ankara etimesgut ta oturyrm her türlü paketleme işini özenle yaparım

 176. Ekin dedi ki:

  Paketleme işini hızlı bir şekilde yapabilirim.

  1. Aleyna dedi ki:

   Merhaba
   Ankara mamakta oturuyorum paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 177. Elif Çetin dedi ki:

  Ankara gölbaşında otuyorum el becerilerim vardır çabuk kapat yaparım dönüşlerinizi bekliyorum

 178. RABİA SOĞUK dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapmak istiyorum güvenle ve temiz titiz calismaya özen gösteririm güvenebilirsiniz.ve günlük 12saat full boş günlük yüksek sayı isteseniz bile istenilen sayı tam tamına yapıp iletirim elim hızlıdır dönüş sağlarsanız sevirim

 179. FATİH ARI dedi ki:

  MERHABA İYİ GÜNLER ANKARA SİNCANDA OTURUYORUM PANDEMİDEN DOLAYI İŞSİZİM ACİL İŞE İHTİYACIMIZ VAR

 180. Reyhan dedi ki:

  Bende evde paketleme işi istiyorum ..ankara kuzeykentte oturuyorum

 181. Tülay dedi ki:

  Ankara Etlik de oturuyorum evde ek iş istiyorum eşim işsiz ve sigortasız Bir kızım var bende işsizim verilen işi temiz ve titizlik ile bitirir teslim ederim lütfen acil cevap verin kızım küçük olduğu için dışarı işi yapamıyorum acil dönüş yapın nolur Allah razı olsun inşallah.

 182. Songül dedi ki:

  Merhaba Sincan’da oturuyorum acil ek iş istiyorum

 183. Derya dedi ki:

  Ankara çubuk ta ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 tane çocuğum var eşime destek olmak istiyorum

 184. Oğuz dedi ki:

  Merhabalar eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 185. Nur dedi ki:

  Merhaba bende evde ek iş yaparak eşime destek olmak istiyorum elim hızlıdır daha önce de yaptığım iş dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler. Ankara /sincan

 186. Saadet dedi ki:

  MRBLAR ben ankara k.örende oturuyorum evde her türlü iş yaparım paketleme ütü ne olur özenle yapılır.

 187. Dilek dedi ki:

  Merhaba evde her türlü paketleme isi yapabilirim. Zamanında temiz bir şekilde teslim ederim

  1. Figen Eşmebaşı dedi ki:

   Engelli annesiyim çocuğuma araba almak için para kazanmam lazım bu işte tecrübem yok ama elimden geleni yaparım desteğinizi bekliyorum

   1. Anonim dedi ki:

    figen hnm normal tekerlekli sandalye işinize yarar mı

 188. İrem dedi ki:

  Merhaba pandemiden dolayı işsizim ve borçlarım birikti iş arıyorum el becerisine ve paketleme deneyimine sahibim . Geri dönüş sağlarsanız çok teşekkür ederim.

  1. Reyhan yıldırım dedi ki:

   Ankara keçiörende oturuyorum ise çok ihtiyacım var

 189. İrem dedi ki:

  Merhaba Ankara çankaya da oyuruyorum 21 yaşındayım pandemiden dolayı işsizim borçlar birikti iş arıyorum el becerisine ve paketleme deneyimine sahibim. Geri dönüş sağlarsanız çok teşekkür ederim.

 190. Zeynep Ünal dedi ki:

  Merhabalar. Keçiören’de yaşıyorum. Pandemi’den dolayı işten ayrıldım. Her türlü paketleme işini yaparım.Dönüş yaparsanız sevinirim.Teşekkürler

 191. senem dedi ki:

  merhabalar, ankara etimesgutta oturuyorum. 23 yaşındayım öğrenciyim acil paraya ihtiyacım var. her turlu evden ek iş yaparım el becerim vardır. En kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim. İyı çalışmalar..

 192. Ayşe dedi ki:

  Merhaba, keçiörende ikamet etmekteyim. Bu işlere elim yatkındır. Öğrenciyim. 3 kişiyiz. Büyük bir titizlikle yaparız hatta ek sipariş bile alabiliriz. Geçimimizi sağlamak için bu işe çok ihtiyacımız var. Geri dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyor olucağım.

 193. Ayten dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum eşim emekli 2 çocuğum var evde paketleme işi yapmak istiyorum

 194. tuğçe dedi ki:

  ankara mamakta ikamet ediyorum evde yapilabilecek paketleme tarzı işleri yapabilirim

 195. tuğçe dedi ki:

  ankara mamakta oturuyorum 2 tane kucuk çocugum oldugu icin dısarda çalısamyrum ve şuan bi gelire cok ihtiyacm var titizlik ve düzenle çalısırım hic bir problem yaşamazsınız eger yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

 196. Büşra dedi ki:

  Keçiören’de oturuyorum bende bu ısı temız ıtınalı bır sekılde yaparım açıl dönüş yapın lütfen ıhtıyacım var

 197. Kiraz dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum evde ek iş arıyorum elim hızlıdır en kısa sürede teslim edilir

  1. Zeynep dedi ki:

   Keçiören’de oturuyorum özenle yaparım daha öncede yapmışdım evde ek iş yine ihtiyacımı var

 198. Cilem kiziltaş dedi ki:

  Merhaba ankara cankayada oturuyorum ise ihtiyacim var lutfen yardimci olurmusunuz

 199. Teslime dedi ki:

  Merhaba üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim. 20 yaşındayım. Okul paramı biriktirmek için evde ek iş istiyorum. Evde 3 kişiyiz rahatlıkla yaparız ve daha öncede ipe ceviz dizme işi yaptık. bu tür ek işlere tecrübemiz var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. MUSTAFA YILDIZ dedi ki:

   Ankara/Altındağ bolgesinde ikamet etmekteyim ise cok ihtiyacim var uzaktan egitim icin.paketleme her turlu isi yapabilirim 4 kisilik bir aileyiz kisa surede biter iş.

 200. Nazlı Yıldız dedi ki:

  Merhaba, okul öncesi mezunuyum. Mamak ta ikamet ediyorum. El becerime oldukça güveniyorum. Her türlü paketleme işini özenli ve dikkatli bir şekilde yapabilir ve zamanında teslim edebilirim. Şimdiden ilginize teşekkür ederim…

 201. Nazmiye Gülengen dedi ki:

  Adım NazmiyeGülenge ev hanımıyım evde her türlü paketleme işini yaparım Ankara keçi örende ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim ek işe ihtiyacım var saygılar Not eposta oğlumundur

  1. Gunsel dedi ki:

   Merhaba evse paketleme isi yapmak istiyorum 3 kisiyis lutfen yardimci olurmusunuz

   1. Bilge dedi ki:

    Bende evde paketleme isi yapmak istiyorum lutfen Ankara altinda

 202. Anonim dedi ki:

  Mrb bende paketleme işi istiyorum ankara sincandayim

 203. İlayda dedi ki:

  Yağ etiketleme ve paketleme işinde çalışıyordum kısa süre içerisinde işten çıkarıldım küçülmeye gittikleri için mecbur kalındı böyle işlere elim yatkın iş alamazsam ay başı evsiz kalabilirim Demetevlerde oturuyorum daha 21 yaşındayım dil eğitimi aldığım için evden çıkamıyorum çalışamıyorum.

 204. Nazmiye Gülengen dedi ki:

  Ev hanımıyım38yaşında 3çocuk annesiyim mandal veya balon paketleme isini yapabilirimAnkara keçi örende oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim çalışmaya ihtiyacım var saygılar

 205. Ebru dedi ki:

  Merhaba yenikentte oturuyorum evde yapabilecegim paketleme isi istiyorum ise ihtiyacim var

 206. defne dedi ki:

  merhaba evde çalışmak istiyorum,elim bu tip işlere çok yatkın. pratik, dakik ve hızlıyımdır.

 207. Betül dedi ki:

  Evde kına paketlemek istiyorum

 208. Nuran Cansever dedi ki:

  Merhaba kredi borcumu odemem için işe ihtiyacım var çocuk Gelişimi üniversite mezunuyum çocuğum küçük olduğu için dışarda çalışamıyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 209. Hülya Dağlık dedi ki:

  Merhaba,
  Başka bir uğraşım olmadığı için haftalık istediğiniz sayıda düzenli ve hızlı paketleme garantisi verebilirim. İki kişiyiz.

 210. Elif dedi ki:

  Merhaba adım elif 21 yaşındayım paketleme işi istiyorum

 211. Halime başar dedi ki:

  Evde 5 kişiyiz hizli paketleme yaparız iş istiyoruz

 212. Munise dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden de yapmıştım geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Anonim dedi ki:

   Merhaba ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum ama bir türlü çalışacağım yer bulamıyorum, siz nerede bub işi yaptınız yardımcı olur musunuz?

 213. Hüsne ARSLAN dedi ki:

  ANKARA KEÇİÖREN YUKSELTEPE de oturuyorum gercekten ihtiyacim var

  1. Zeliha dedi ki:

   Ankara mamakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ve ihtiyacım var yardımcı olmak isterseniz çok sevinirim

 214. Betül dedi ki:

  Ankara keçiörende yim paketleme isi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 215. Merve özdemir dedi ki:

  İyi günler benim çalışmaya ihtiyacım var bu işler için farketmez her işi yaparım

 216. Betül dedi ki:

  Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 217. Canan dedi ki:

  Paketleme işi için görüşmek istiyorum a

 218. Seda dedi ki:

  Merhaba
  Ankara sincan yenikentte yaşıyoruz. Evde 3 kadın paketleme işi yapmak istiyoruz. Daha evvel paketleme ile ilgili iş tecrübemiz var. Zamanında, hızlı, temiz ve düzenli iş yapabiliriz.

 219. Zeliha dedi ki:

  Ankara mamak oturuyorum çalışmıyorum zamanında teslim yapabilirim

 220. Hande dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum

 221. Amine dilan çelik dedi ki:

  Evden ek iş arıyorum günlük 8 10 saatimi ayırabilirim çalışmıyorum.

 222. Melek Özçubuk dedi ki:

  Iyi günler ankara ilcesinde oturmaktayım ve evde yapılan ek iş deneyimim mevcut yutdısında bu işle ugrastım suan evde oldugum için aile bütcesine katkı saglamak için paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 223. Anonim dedi ki:

  Sincanda oturuyorum uzun zamandır arıyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 224. Fatma dedi ki:

  Fatma ankara mamak 23 yaşındayım lise mezunuyum bu işi ihtiyacım var.

 225. Meryem Aksűt dedi ki:

  Merhabalar Ankara Polatlı da yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

 226. Lara dedi ki:

  Iyi günler bende mamak oturuyorum bende paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sdvinirim

 227. Hamza dedi ki:

  Ankara Keçiören de ikamet ediyoruz 5 kişiyiz ekip her türlü paketlemeyi kısa sürede yapar. Bu ise ihtiyacımız var.

 228. Derya dedi ki:

  Merhaba
  3 kişiyiz bütün günümüz evde geçiyor istenilen sayıda çok rahatlıkla Yapabiliriz

 229. mustafa dedi ki:

  ankara keçiörende oturuyorum ek işe ihtiyacım

 230. Anonim dedi ki:

  Cok acil işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 231. Senanur ülker dedi ki:

  Liseyi bitirdim evdeyim kız kardeşimle yapıcaz bu iş i evde

 232. Rabia Yerli dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum evde paketleme işi istiyorum elimiz yatgın iki kişiyiz bu işi de cok seviyoruz ihtiyacımız var işe geri dönüş yaparsanız bizi çok sevindirirsiniz. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Kolay gelsin

 233. Emine dedi ki:

  Ankara Keçiören de ikamet ediyorum.Her türlü paketleme işlemi yapabilirim . Dönüş yaparsanız sevinirim.

 234. Zeliha dedi ki:

  Mamak da oturuyorum evde iş ihtiyacım var

 235. Ebru dedi ki:

  Üniversite mezunuyum bu işe ihtiyacim var her türlü paketleme işini özveriyle ve vaktinde yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevaba girersiniz

 236. Abdulmelik dedi ki:

  S,,a evde yapılabilecek işler arıyorum sürekli iş imkanı var ise çok iyi olur teşekkür ederim

 237. Ayşe Nur Saraç dedi ki:

  Ankara Mamak’ta oturuyorum. Dört kişilik bir aileyiz. Maddi olarak gelire ihtiyacım var. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim.

  1. Berfin dedi ki:

   Merhabalar Ankara/ Mamakta oturuyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim. 3 kişilik ekibim var. Temiz ve özverili çalışmaya özen gösteririm. Zamanında teslim eder hatta daha fazlasını yapabilirim.

 238. Semra dedi ki:

  Sincan da oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var döüş yaparsanız sevinirim

  1. N** dedi ki:

   Ankara Sincan da oturuyorum dönüş yapılırsa sevinirim elim hızlıdır 🤗

 239. Gülbahar Bostan dedi ki:

  İyi günler mamak ta oturuyorum annemle evde paketleme işi yapmak istiyoruz çok ihtiyacımız eğer dönüş yaparsanız seviniriz..

 240. Gülbahar Bostan dedi ki:

  Ankara mamak da yaşıyorum annemle ben ek iş yapmak evde paketleme işi çok ihtiyacımız var eğer dönüş sağlarsınız seviniriz

 241. Mustafa dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 242. şeyma dedi ki:

  merhaba ankara keçiören de oturuyorum ek iş yapmak istiyorumm

 243. Arzu dedi ki:

  Merhaba ismim arzu 1 çocuğum var eşimin maaşı yetmiyor ankara keçiörende oturuyorum

 244. Rabia dedi ki:

  Ankara sincanda yaşıyorum eşim ve ben eve ek iş arıyoruz hangisi olursa yapariz

  1. Sündüz dedi ki:

   Selamunaleyküm hayırlı günler ben Altındağ da oturuyorum işe çok ihtiyacım var evde iş yapmak için iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 245. gülkandemir dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum makineciyim makinem var dikiş işi ve paketleme tekstil de çalıştım

 246. didem dedi ki:

  ankara sincanda oturuyorum pandemi yuzunden evdeyim esim issiz lutfen donus yapin elim cabuktur yapmisligim var paketleme isi

 247. Ayşe dedi ki:

  Ankara Sincan ve Keçiören de oturuyoruz 4 kişiyiz her türlü paketleme işi veya el işleri yapabiliriz dönüş sağlarsanız sevinirim.

 248. Emre dedi ki:

  Ankara-Sincanda ikamet ediyorum.Hertürlü paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüşünüz bekliyorum…
  Teşekkürler…

 249. Zeynep dedi ki:

  5 kişilik çok çalışkan ve hızlı ekibim var her türlü ise hazırız mamakts otryorz bekliyoruz

  1. Aslı dedi ki:

   Ankara Batıkent’e oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 250. Serhat dedi ki:

  Merhaba hangi isi derseniz yaparim paketlemede mamakda oturuyorm 0506568659 WhatsApp dan mesaj atabilirsiniz teşekkürler

 251. Rukiye Şahin dedi ki:

  Merhaba ben üniversite öğrencisiyim annem ev hanımı kardeşimde üniversite okuyor evde paketleme yapmak istiyoruz. Ben aileme maddi açından destek olmak istiyorum lütfen yardım edin.

 252. Mete dedi ki:

  Ankara keciorende oturuyorum paketleme isi istiyorum iki kisiyiz duzenli ve titizlikle calismaya haziriz donus yaparsaniz cok memmun oluruz

 253. Derya dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum işe ihtiyacım var hepsini yapabilirim hangisini isterseniz meile ulaşın lütfen gercekten cok ihtiyacım var

 254. Zeynep dedi ki:

  Ankara bağlumda oturuyorum paketleme işi istiyorum 2 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim.

 255. Senanur dedi ki:

  Merhaba, ismim Semanur kaplan Ankara’da yaşıyorum evliyim 1 çocuk annesiyim işe ihtiyacım var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim… Gerektiğinde ekibimiz ve aracımız vardır..

 256. Sibel dedi ki:

  Ankara ayvalida oturuyorum issizim bakicak kimsem yok cocugum var lutfen yardimci olun her turlu paketleme isi yaparim tecrubem var

 257. Şeyma dedi ki:

  Ankara Keçiören Etlik tarafında oturuyorum paketleme işi istiyorum elim herşeye yatgin dönüş saglarsiniz sevinirim

 258. Ebru mercan dedi ki:

  Çankaya’da oturuyorum, ilkokul öğrencisi çocuğum olduğu için dışarıda bir işe giremiyorum, evime katkıda bulunabilmek için evde paketleme işi yapabilecek durumdayım. İş durumuna göre 4 kişilik ekibiz. Boş zamanım fazla olduğu için işleri zamanında yetiştirebilirim

 259. Gülcan aydoğan dedi ki:

  21 yaşındayım evdeyim elim pratiktir istediğiniz zaman eksiksiz teslim edebilirim ankara etimesgutta oturuyorum

 260. yusuf dedi ki:

  Merhaba her türlü paketleme işi yaparım elim hızlıdır dönüşlerinizi bekliyorum kolay gelsin.

 261. Nur Öztürk dedi ki:

  Merhabalar Ankara Keçiörende oturuyorum dinç dinamik eli hızlı bir işciyim 28 yaşındayım pandemiden dolayı çalişamiyorum ve işe ihtiyacım var verilen işi annemle beraber yapıcaz,titiz ve disiplinliyizdir sürekli olarak çalışmak istiyoruz.

 262. Seymanur dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan’ da oturuyorum .
  İşe ihtiyacım var pandemiden ötürü esimin is durumu biraz sıkiıntılı destek olmak istiyorum dönüs sağlarsanız sevinirim .

 263. Gül dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme isi yaparım, elim hızlı ve titizlikle yaparım Ankara Sincan da oturuyorum . Dönüş yaparsanız sevinirim.

 264. songül dedi ki:

  Keçiörende oturuyorum paketleme isi yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim