Kosgebkredim

Ankara Evde Yapılacak Ek İşler

Ankara Evde Yapılacak Ek İşler

Ankara’da yaşayan bayanların evlerinde çalışarak para kazanmasına imkan veren ek işler. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile sizde evinizde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanın. Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut, Sincan, Altındağ, Pursaklar, Gölbaşı, Polatlı ve Çubuk’ta ikamet edenlere ek iş imkanı. Sizde birbirinden farklı el becerisi gerektiren ek işleri yaparak; çalışabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için; Ankara Evde Yapılacak Ek İşler listesinden kendinize uygun olan işi belirleyerek iş talebinde bulunmalısınız.

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2021

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi; Ankara ve çevresinde ikamet eden bayanlar evlerinde ek iş yaparak ek gelir elde etmektedir. On binlerce ev hanımı bu tür işler yaparak; aile bütçelerine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Bazı bayanlar; arkadaş veya komşuları ile birlikte küçük gruplar oluşturarak daha büyük işler almakta ve daha fazla kazanmaktadır. Bu nedenle sizde ister kendi başınıza isterseniz kuracağınız küçük gruplar ile bu tür işler talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; Ankara Evde Yapılacak Ek İşler listesinde belirtilen işlerden kendinize uygun olanını belirlemek olacaktır. Belirlediğiniz işleri ise Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile temin edebilir ve para kazanabilirsiniz. Çankaya ve Keçiören bölgesinde bu tarz işler yapan bayanların ise en çok tercih ettiği ek işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Sizde bu bölgede ikamet ediyorsanız; evde paketleme işlerini yaparak güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

Ankara’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2021

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu bölgedeki bayanların en çok talep ettiği işlerin başında; evde paketleme işleri gelmektedir. Kolay iş grubunda bulunan bu tür işleri isteyen bütün bayanlar; rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilir. Firmalar; tarafından belirlenen ürünlerin ev ortamında paketlenmesi ve ambalajlanması işini kısa sürede öğrenerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayda bin lira ile 2 bin lira arasında para kazanmanıza imkan veren bu işi Ankara Evde Yapılacak Ek İşler arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Alacağınız ürünleri istenilen süre zarfında eksiksiz olarak teslim etmeniz karşılığında parça başı ücret ile ödeme alırsınız. Bu noktada dikkat etmeniz gereken; çok para kazanmak adına yüksek miktarlarda ürün talebinde bulunmamanız. Eğer istenilen ürünleri zamanında teslim edemezseniz firmalardan iş alma konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle öncelikli olarak küçük adetlerde iş talebinde bulunmanız yararınıza olacaktır.

Evde Çalışarak Para Kazanın

Genellikle ev hanımları, çocuklarının bakımına yardımcı olacak kimsesi olmayanların. Kendisine uygun bir iş bulamayanların tercihi evde çalışmaktır. Ülke genelinde on binlerce insan sadece evinde iş yaparak geçimini sağlamaktadır. Bunun ile birlikte aldığı maaş ile ay sonunu getiremeyenler de ek kazanç adına bu tür işler yapmaktadır. Tek maaşlı olan ailelerde bayanlar tarafından aile bütçesine katkıda bulunmak adına da bu tarz işler talep görmektedir. Başka bir deyişle nedeni her ne olursa olsun evde çalışarak para kazanmak adına ek iş yapabilirsiniz.

Bu işler bazen paketleme, dizme, kutulama, boyama, montaj veya örgü işleri olabilir. El beceriniz ve bu tarz işler için ayırabileceğiniz zamana bağlı olarak talep edeceğiniz işler farklılık gösterebilir. Ancak her ne iş olursa olsun; evinizde ek iş yapmak istiyorsanız günde en az 3 ile 5 saatinizi ayırmanız gerekmektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız; Ankara Evde Yapılacak Ek İşler listesinden işinizi belirleyebilirsiniz.

Ankara’da Evlere Verilen Ek İşler

Her geçen gün artın ihtiyaçlar karşısında aldığınız maaş yetersiz geldiğinde ilk akla ek iş yapmak gelir. Türk toplumu olarak çalışarak para kazanma kültürüne sahip olduğumuz için; her ne iş olursa yaparım mantığı halen geçerlidir. Bu nedenle; bir çok ev hanımı iş olsun da ne iş olursa olsun  diyerek ek iş aramaktadır. Ancak bu biraz riskli olmaktadır. Bir çok fırsatçının bu durumu lehine çevirerek haksız kazanma arzusu ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı Sizde evde ek iş yapmak isterken bu tarz insanlar ile karşılaştığınızda uyanık olmalısınız. Bu nedenle şunu rahatlıkla belirtmek isterim ki; size ek iş vereceğini vadederek sizlerden her ne isim altında para talep eden olursa dikkate almamanız olacaktır. Sonuç olarak gerçek ek iş veren firmalar hiç bir şekilde sizden bir ücret talep etmemektedir. Bu uyarıyı yaptıktan sonra Ankara Evde Yapılacak Ek İşler hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum;

 • Evde kına paketleme işi
 • sabun paketleme işi
 • mandal paketleme işi
 • çerez paketleme işi
 • balon poşetleme işi
 • toka paketleme işi
 • boncuk paketleme işi
 • kokulu mum paketleme işi
 • örgü işleri
 • dantel işleri
 • internet üzerinden ek işler
 • priz montajı işi
 • kalem montajı işi
 • pipet işi
 • karton bardak işi

Yukarıda belirttiğimiz; Ankara Evde Yapılacak Ek İşler olarak dikkat çekmektedir. Sizde bu tarz işlerden kendinize uygun olanını belirleyerek ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Belirttiğimiz işler sayesinde sizde ayda 2 bin liraya kadar ek gelir elde edebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse; evden para kazanabilmeniz için birbirinden farklı onlarca fırsat bulunmaktadır. Bu konuda önemli olan ise doğru fırsatı yakalamak olacaktır. Evde yapacağınız işler sonuç olarak sizlerin para kazanmasına imkan verecektir. Her şeyden önce yapacağınız işin kendiniz için uygun olup olmadığına iyi karar verin ve talepte bulunun. 

Ankara Evde Maske İşi

Son dönemin en popüler ek işi olan evde maske işi oldukça ilgi görmektedir. Her şeyden önce evden çıkmadan para kazanmanıza bu iş imkan vermektedir. Salgın nedeni ile evden çıkmanın yasak olduğu zamanlarda bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bununla birlikte hayatın vazgeçilmezi haline gelen maske kullanımı oldukça arttı. Durum böyle olunca ihtiyaç duyulan maskelerin temin edilmesinde ev hanımları oldukça etkin bir şekilde görev almaktadır.

Her şeyden önce amacı evde para kazanmak olan bayanlar için büyük bir iş sahası oluştu. Evde maske dikme işinin yanında maske paketleme işi bu nedenle en çok yapılan işler listesinde ilk sıraya yükseldi. Ayrıca yılın her döneminde bu işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Maske ihtiyacının daha uzun süre bitmeyecek olması bu işin de uzun süre yapılacağının kanıtıdır. Bundan dolayı sizde evinizde bu işi yapmak isteyebilirsiniz. Başka bir deyişle evde maske işi yaparak sizde para kazanmaya baylayabilirsiniz.

S.Yıldız

Merhabalar; Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Fatma dedi ki:

  Merhabalar,
  evden paketleme, motaj, yapıştırma ve benzeri işleri rahatlıkla hızlı bir şekilde yapabilirim.. işin yoğunluğuna göre 3-4 kişi organize edebilirim. ankara altındağ

 2. Avatar SAFİYE dedi ki:

  Merhaba, Ankara Çankayada ikametgah etmekteyim.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 3. Avatar Hakan ayaz dedi ki:

  İyi günler Ankara keçiörende oturuyorum 2 sabit çalışmak istiyoruz maddi durumda sorunlarımız var dönüş yaparsanız çok mennun olurum.

 4. Avatar Lefika dedi ki:

  Merhaba Ankara Çubuk ta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 5. Avatar Hilal bilgen dedi ki:

  Merhaba, Ankara Çankayada ikametgah etmekteyim.
  Pandemiden dolayı maddi olarak zor zamanlar yaşadığım için bu işe ihtiyacım var. Emeğim,
  alın terim ile kazanmak istiyorum. Siz değerli kişilerin iletişim bilgilerimden geri dönüşlerini bekliyor olacağım. Şimdiden teşekkürler.

  1. Avatar Ayşe dedi ki:

   Merhaba Aydınlıkevler de oturuyorum. Pandemiden dolayı çalışamıyorum. Her türlü paketleme işini özenle yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Avatar baran dedi ki:

  ANKARA/ALTINDAĞ DA OTURUYORUM EVDE PAKETLEME İŞİNE DAİR HER İŞİ YAPABİLİRİM EŞİM İLE ELIMIZ HIZLI BI SEKILDE TESLIM EDEBILIRIZ YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIZ

 7. Avatar Meryem dedi ki:

  Ankara etimesgut ta oturyrm her türlü paketleme işini özenle yaparım

 8. Avatar Ekin dedi ki:

  Paketleme işini hızlı bir şekilde yapabilirim.

  1. Avatar Aleyna dedi ki:

   Merhaba
   Ankara mamakta oturuyorum paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 9. Avatar Elif Çetin dedi ki:

  Ankara gölbaşında otuyorum el becerilerim vardır çabuk kapat yaparım dönüşlerinizi bekliyorum

 10. Avatar RABİA SOĞUK dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapmak istiyorum güvenle ve temiz titiz calismaya özen gösteririm güvenebilirsiniz.ve günlük 12saat full boş günlük yüksek sayı isteseniz bile istenilen sayı tam tamına yapıp iletirim elim hızlıdır dönüş sağlarsanız sevirim

 11. Avatar FATİH ARI dedi ki:

  MERHABA İYİ GÜNLER ANKARA SİNCANDA OTURUYORUM PANDEMİDEN DOLAYI İŞSİZİM ACİL İŞE İHTİYACIMIZ VAR

 12. Avatar Reyhan dedi ki:

  Bende evde paketleme işi istiyorum ..ankara kuzeykentte oturuyorum

 13. Avatar Tülay dedi ki:

  Ankara Etlik de oturuyorum evde ek iş istiyorum eşim işsiz ve sigortasız Bir kızım var bende işsizim verilen işi temiz ve titizlik ile bitirir teslim ederim lütfen acil cevap verin kızım küçük olduğu için dışarı işi yapamıyorum acil dönüş yapın nolur Allah razı olsun inşallah.

 14. Avatar Songül dedi ki:

  Merhaba Sincan’da oturuyorum acil ek iş istiyorum

 15. Avatar Derya dedi ki:

  Ankara çubuk ta ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 tane çocuğum var eşime destek olmak istiyorum

 16. Avatar Oğuz dedi ki:

  Merhabalar eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 17. Avatar Nur dedi ki:

  Merhaba bende evde ek iş yaparak eşime destek olmak istiyorum elim hızlıdır daha önce de yaptığım iş dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler. Ankara /sincan

 18. Avatar Saadet dedi ki:

  MRBLAR ben ankara k.örende oturuyorum evde her türlü iş yaparım paketleme ütü ne olur özenle yapılır.

 19. Avatar Dilek dedi ki:

  Merhaba evde her türlü paketleme isi yapabilirim. Zamanında temiz bir şekilde teslim ederim

  1. Avatar Figen Eşmebaşı dedi ki:

   Engelli annesiyim çocuğuma araba almak için para kazanmam lazım bu işte tecrübem yok ama elimden geleni yaparım desteğinizi bekliyorum

   1. Avatar Anonim dedi ki:

    figen hnm normal tekerlekli sandalye işinize yarar mı

 20. Avatar İrem dedi ki:

  Merhaba pandemiden dolayı işsizim ve borçlarım birikti iş arıyorum el becerisine ve paketleme deneyimine sahibim . Geri dönüş sağlarsanız çok teşekkür ederim.

 21. Avatar İrem dedi ki:

  Merhaba Ankara çankaya da oyuruyorum 21 yaşındayım pandemiden dolayı işsizim borçlar birikti iş arıyorum el becerisine ve paketleme deneyimine sahibim. Geri dönüş sağlarsanız çok teşekkür ederim.

 22. Avatar Zeynep Ünal dedi ki:

  Merhabalar. Keçiören’de yaşıyorum. Pandemi’den dolayı işten ayrıldım. Her türlü paketleme işini yaparım.Dönüş yaparsanız sevinirim.Teşekkürler

 23. Avatar senem dedi ki:

  merhabalar, ankara etimesgutta oturuyorum. 23 yaşındayım öğrenciyim acil paraya ihtiyacım var. her turlu evden ek iş yaparım el becerim vardır. En kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim. İyı çalışmalar..

 24. Avatar Ayşe dedi ki:

  Merhaba, keçiörende ikamet etmekteyim. Bu işlere elim yatkındır. Öğrenciyim. 3 kişiyiz. Büyük bir titizlikle yaparız hatta ek sipariş bile alabiliriz. Geçimimizi sağlamak için bu işe çok ihtiyacımız var. Geri dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyor olucağım.

 25. Avatar Ayten dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum eşim emekli 2 çocuğum var evde paketleme işi yapmak istiyorum

 26. Avatar tuğçe dedi ki:

  ankara mamakta ikamet ediyorum evde yapilabilecek paketleme tarzı işleri yapabilirim

 27. Avatar tuğçe dedi ki:

  ankara mamakta oturuyorum 2 tane kucuk çocugum oldugu icin dısarda çalısamyrum ve şuan bi gelire cok ihtiyacm var titizlik ve düzenle çalısırım hic bir problem yaşamazsınız eger yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

 28. Avatar Büşra dedi ki:

  Keçiören’de oturuyorum bende bu ısı temız ıtınalı bır sekılde yaparım açıl dönüş yapın lütfen ıhtıyacım var

 29. Avatar Kiraz dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum evde ek iş arıyorum elim hızlıdır en kısa sürede teslim edilir

  1. Avatar Zeynep dedi ki:

   Keçiören’de oturuyorum özenle yaparım daha öncede yapmışdım evde ek iş yine ihtiyacımı var

 30. Avatar Cilem kiziltaş dedi ki:

  Merhaba ankara cankayada oturuyorum ise ihtiyacim var lutfen yardimci olurmusunuz

 31. Avatar Teslime dedi ki:

  Merhaba üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim. 20 yaşındayım. Okul paramı biriktirmek için evde ek iş istiyorum. Evde 3 kişiyiz rahatlıkla yaparız ve daha öncede ipe ceviz dizme işi yaptık. bu tür ek işlere tecrübemiz var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Avatar MUSTAFA YILDIZ dedi ki:

   Ankara/Altındağ bolgesinde ikamet etmekteyim ise cok ihtiyacim var uzaktan egitim icin.paketleme her turlu isi yapabilirim 4 kisilik bir aileyiz kisa surede biter iş.

 32. Avatar Nazlı Yıldız dedi ki:

  Merhaba, okul öncesi mezunuyum. Mamak ta ikamet ediyorum. El becerime oldukça güveniyorum. Her türlü paketleme işini özenli ve dikkatli bir şekilde yapabilir ve zamanında teslim edebilirim. Şimdiden ilginize teşekkür ederim…

 33. Avatar Nazmiye Gülengen dedi ki:

  Adım NazmiyeGülenge ev hanımıyım evde her türlü paketleme işini yaparım Ankara keçi örende ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim ek işe ihtiyacım var saygılar Not eposta oğlumundur

  1. Avatar Gunsel dedi ki:

   Merhaba evse paketleme isi yapmak istiyorum 3 kisiyis lutfen yardimci olurmusunuz

   1. Avatar Bilge dedi ki:

    Bende evde paketleme isi yapmak istiyorum lutfen Ankara altinda

 34. Avatar Anonim dedi ki:

  Mrb bende paketleme işi istiyorum ankara sincandayim

 35. Avatar İlayda dedi ki:

  Yağ etiketleme ve paketleme işinde çalışıyordum kısa süre içerisinde işten çıkarıldım küçülmeye gittikleri için mecbur kalındı böyle işlere elim yatkın iş alamazsam ay başı evsiz kalabilirim Demetevlerde oturuyorum daha 21 yaşındayım dil eğitimi aldığım için evden çıkamıyorum çalışamıyorum.

 36. Avatar Nazmiye Gülengen dedi ki:

  Ev hanımıyım38yaşında 3çocuk annesiyim mandal veya balon paketleme isini yapabilirimAnkara keçi örende oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim çalışmaya ihtiyacım var saygılar

 37. Avatar Ebru dedi ki:

  Merhaba yenikentte oturuyorum evde yapabilecegim paketleme isi istiyorum ise ihtiyacim var

 38. Avatar defne dedi ki:

  merhaba evde çalışmak istiyorum,elim bu tip işlere çok yatkın. pratik, dakik ve hızlıyımdır.

 39. Avatar Betül dedi ki:

  Evde kına paketlemek istiyorum

 40. Avatar Nuran Cansever dedi ki:

  Merhaba kredi borcumu odemem için işe ihtiyacım var çocuk Gelişimi üniversite mezunuyum çocuğum küçük olduğu için dışarda çalışamıyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 41. Avatar Hülya Dağlık dedi ki:

  Merhaba,
  Başka bir uğraşım olmadığı için haftalık istediğiniz sayıda düzenli ve hızlı paketleme garantisi verebilirim. İki kişiyiz.

 42. Avatar Elif dedi ki:

  Merhaba adım elif 21 yaşındayım paketleme işi istiyorum

 43. Avatar Halime başar dedi ki:

  Evde 5 kişiyiz hizli paketleme yaparız iş istiyoruz

 44. Avatar Munise dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden de yapmıştım geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Avatar Anonim dedi ki:

   Merhaba ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum ama bir türlü çalışacağım yer bulamıyorum, siz nerede bub işi yaptınız yardımcı olur musunuz?

 45. Avatar Hüsne ARSLAN dedi ki:

  ANKARA KEÇİÖREN YUKSELTEPE de oturuyorum gercekten ihtiyacim var

  1. Avatar Zeliha dedi ki:

   Ankara mamakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ve ihtiyacım var yardımcı olmak isterseniz çok sevinirim

 46. Avatar Betül dedi ki:

  Ankara keçiörende yim paketleme isi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 47. Avatar Merve özdemir dedi ki:

  İyi günler benim çalışmaya ihtiyacım var bu işler için farketmez her işi yaparım

 48. Avatar Betül dedi ki:

  Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 49. Avatar Canan dedi ki:

  Paketleme işi için görüşmek istiyorum a

 50. Avatar Seda dedi ki:

  Merhaba
  Ankara sincan yenikentte yaşıyoruz. Evde 3 kadın paketleme işi yapmak istiyoruz. Daha evvel paketleme ile ilgili iş tecrübemiz var. Zamanında, hızlı, temiz ve düzenli iş yapabiliriz.

 51. Avatar Zeliha dedi ki:

  Ankara mamak oturuyorum çalışmıyorum zamanında teslim yapabilirim

 52. Avatar Hande dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum

 53. Avatar Amine dilan çelik dedi ki:

  Evden ek iş arıyorum günlük 8 10 saatimi ayırabilirim çalışmıyorum.

 54. Avatar Melek Özçubuk dedi ki:

  Iyi günler ankara ilcesinde oturmaktayım ve evde yapılan ek iş deneyimim mevcut yutdısında bu işle ugrastım suan evde oldugum için aile bütcesine katkı saglamak için paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 55. Avatar Anonim dedi ki:

  Sincanda oturuyorum uzun zamandır arıyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 56. Avatar Fatma dedi ki:

  Fatma ankara mamak 23 yaşındayım lise mezunuyum bu işi ihtiyacım var.

 57. Avatar Meryem Aksűt dedi ki:

  Merhabalar Ankara Polatlı da yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

 58. Avatar Lara dedi ki:

  Iyi günler bende mamak oturuyorum bende paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sdvinirim

 59. Avatar Hamza dedi ki:

  Ankara Keçiören de ikamet ediyoruz 5 kişiyiz ekip her türlü paketlemeyi kısa sürede yapar. Bu ise ihtiyacımız var.

 60. Avatar Derya dedi ki:

  Merhaba
  3 kişiyiz bütün günümüz evde geçiyor istenilen sayıda çok rahatlıkla Yapabiliriz

 61. Avatar mustafa dedi ki:

  ankara keçiörende oturuyorum ek işe ihtiyacım

 62. Avatar Anonim dedi ki:

  Cok acil işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 63. Avatar Senanur ülker dedi ki:

  Liseyi bitirdim evdeyim kız kardeşimle yapıcaz bu iş i evde

 64. Avatar Rabia Yerli dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum evde paketleme işi istiyorum elimiz yatgın iki kişiyiz bu işi de cok seviyoruz ihtiyacımız var işe geri dönüş yaparsanız bizi çok sevindirirsiniz. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Kolay gelsin

 65. Avatar Emine dedi ki:

  Ankara Keçiören de ikamet ediyorum.Her türlü paketleme işlemi yapabilirim . Dönüş yaparsanız sevinirim.

 66. Avatar Zeliha dedi ki:

  Mamak da oturuyorum evde iş ihtiyacım var

 67. Avatar Ebru dedi ki:

  Üniversite mezunuyum bu işe ihtiyacim var her türlü paketleme işini özveriyle ve vaktinde yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevaba girersiniz

 68. Avatar Abdulmelik dedi ki:

  S,,a evde yapılabilecek işler arıyorum sürekli iş imkanı var ise çok iyi olur teşekkür ederim

 69. Avatar Ayşe Nur Saraç dedi ki:

  Ankara Mamak’ta oturuyorum. Dört kişilik bir aileyiz. Maddi olarak gelire ihtiyacım var. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim.

  1. Avatar Berfin dedi ki:

   Merhabalar Ankara/ Mamakta oturuyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim. 3 kişilik ekibim var. Temiz ve özverili çalışmaya özen gösteririm. Zamanında teslim eder hatta daha fazlasını yapabilirim.

 70. Avatar Semra dedi ki:

  Sincan da oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var döüş yaparsanız sevinirim

 71. Avatar Gülbahar Bostan dedi ki:

  İyi günler mamak ta oturuyorum annemle evde paketleme işi yapmak istiyoruz çok ihtiyacımız eğer dönüş yaparsanız seviniriz..

 72. Avatar Gülbahar Bostan dedi ki:

  Ankara mamak da yaşıyorum annemle ben ek iş yapmak evde paketleme işi çok ihtiyacımız var eğer dönüş sağlarsınız seviniriz

 73. Avatar Mustafa dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 74. Avatar şeyma dedi ki:

  merhaba ankara keçiören de oturuyorum ek iş yapmak istiyorumm

 75. Avatar Arzu dedi ki:

  Merhaba ismim arzu 1 çocuğum var eşimin maaşı yetmiyor ankara keçiörende oturuyorum

 76. Avatar Rabia dedi ki:

  Ankara sincanda yaşıyorum eşim ve ben eve ek iş arıyoruz hangisi olursa yapariz

  1. Avatar Sündüz dedi ki:

   Selamunaleyküm hayırlı günler ben Altındağ da oturuyorum işe çok ihtiyacım var evde iş yapmak için iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 77. Avatar gülkandemir dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum makineciyim makinem var dikiş işi ve paketleme tekstil de çalıştım

 78. Avatar didem dedi ki:

  ankara sincanda oturuyorum pandemi yuzunden evdeyim esim issiz lutfen donus yapin elim cabuktur yapmisligim var paketleme isi

 79. Avatar Ayşe dedi ki:

  Ankara Sincan ve Keçiören de oturuyoruz 4 kişiyiz her türlü paketleme işi veya el işleri yapabiliriz dönüş sağlarsanız sevinirim.

 80. Avatar Emre dedi ki:

  Ankara-Sincanda ikamet ediyorum.Hertürlü paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüşünüz bekliyorum…
  Teşekkürler…

 81. Avatar Zeynep dedi ki:

  5 kişilik çok çalışkan ve hızlı ekibim var her türlü ise hazırız mamakts otryorz bekliyoruz

  1. Avatar Aslı dedi ki:

   Ankara Batıkent’e oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 82. Avatar Serhat dedi ki:

  Merhaba hangi isi derseniz yaparim paketlemede mamakda oturuyorm 0506568659 WhatsApp dan mesaj atabilirsiniz teşekkürler

 83. Avatar Rukiye Şahin dedi ki:

  Merhaba ben üniversite öğrencisiyim annem ev hanımı kardeşimde üniversite okuyor evde paketleme yapmak istiyoruz. Ben aileme maddi açından destek olmak istiyorum lütfen yardım edin.

 84. Avatar Mete dedi ki:

  Ankara keciorende oturuyorum paketleme isi istiyorum iki kisiyiz duzenli ve titizlikle calismaya haziriz donus yaparsaniz cok memmun oluruz

 85. Avatar Derya dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum işe ihtiyacım var hepsini yapabilirim hangisini isterseniz meile ulaşın lütfen gercekten cok ihtiyacım var

 86. Avatar Zeynep dedi ki:

  Ankara bağlumda oturuyorum paketleme işi istiyorum 2 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim.

 87. Avatar Senanur dedi ki:

  Merhaba, ismim Semanur kaplan Ankara’da yaşıyorum evliyim 1 çocuk annesiyim işe ihtiyacım var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim… Gerektiğinde ekibimiz ve aracımız vardır..

 88. Avatar Sibel dedi ki:

  Ankara ayvalida oturuyorum issizim bakicak kimsem yok cocugum var lutfen yardimci olun her turlu paketleme isi yaparim tecrubem var

 89. Avatar Şeyma dedi ki:

  Ankara Keçiören Etlik tarafında oturuyorum paketleme işi istiyorum elim herşeye yatgin dönüş saglarsiniz sevinirim

 90. Avatar Ebru mercan dedi ki:

  Çankaya’da oturuyorum, ilkokul öğrencisi çocuğum olduğu için dışarıda bir işe giremiyorum, evime katkıda bulunabilmek için evde paketleme işi yapabilecek durumdayım. İş durumuna göre 4 kişilik ekibiz. Boş zamanım fazla olduğu için işleri zamanında yetiştirebilirim

 91. Avatar Gülcan aydoğan dedi ki:

  21 yaşındayım evdeyim elim pratiktir istediğiniz zaman eksiksiz teslim edebilirim ankara etimesgutta oturuyorum

 92. Avatar yusuf dedi ki:

  Merhaba her türlü paketleme işi yaparım elim hızlıdır dönüşlerinizi bekliyorum kolay gelsin.

 93. Avatar Nur Öztürk dedi ki:

  Merhabalar Ankara Keçiörende oturuyorum dinç dinamik eli hızlı bir işciyim 28 yaşındayım pandemiden dolayı çalişamiyorum ve işe ihtiyacım var verilen işi annemle beraber yapıcaz,titiz ve disiplinliyizdir sürekli olarak çalışmak istiyoruz.

 94. Avatar Seymanur dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan’ da oturuyorum .
  İşe ihtiyacım var pandemiden ötürü esimin is durumu biraz sıkiıntılı destek olmak istiyorum dönüs sağlarsanız sevinirim .

 95. Avatar Gül dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme isi yaparım, elim hızlı ve titizlikle yaparım Ankara Sincan da oturuyorum . Dönüş yaparsanız sevinirim.

 96. Avatar songül dedi ki:

  Keçiörende oturuyorum paketleme isi yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim

 97. Avatar Kübra dedi ki:

  Merhaba sincan fatihte oturuyorum . Paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim .

 98. Avatar yonca dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum uzun süre tekstilde çalıştım elim gayet hızlıdır vereceğiniz işi zamanında hızlı ve titiz bir şekilde çalışarak yetiştiririm geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Avatar Gül hira dedi ki:

   Ankara keçiören de ikamet ediyorum lise öğrencisi 1 çocugum var gelirim yok tek başima geçim sağlıyorum evde ek iş paketleme işi yapabilirim evimin geçimine destek olursanız sevinirim işiniz de rabbim kolaylik versin hayırlı haberlerinizi bekliyorum yardımcı olursanız beni sevindirirsiniz …

 99. Avatar PINAR dedi ki:

  Merhaba;

  Sincan da oturuyorum daha 2 aylık evliyim düğünümüzü ailemizin desteği olmadan yaptık ve evimizi eşimle tek başıma kurduk borç harç ile.Pandemiden dolayı eşimin işleri sıkıntılı ve ben borçlarımı ödeyemiyorum ve ek iş yapmaya mecburum.Lütfen geri dönüş yapınız.

 100. Avatar Derya dedi ki:

  Evde 3 kişiyiz rahatlıkla yapabilirim lütfen yardımcı olun ihtiyacım var ankara sincan

 101. Avatar Bahar dedi ki:

  Merhaba Ankarada oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Her türlü paketleme işini hızlı ve sistemli yapabilirim.

 102. Avatar pınar dedi ki:

  meraba kecioren de oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 103. Avatar emel dedi ki:

  merhaba evde paketleme isi yapabilirim bu konuda deneyimim ve ekibim vardir lutfen geri donus yaparsaniz sevinirim bu pandemi doneminde bize destek olurmusunuz lutfenn

 104. Avatar Fatma dedi ki:

  Merhaba etismesgut oturuyorum çok ihtiyacım var yardımcı olun

 105. Avatar Emine dedi ki:

  Merhabalar Keçiören de oturuyorum.Her türlü paketleme işini titizlikle ve özenle yaparım.Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 106. Avatar Beyza dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiören de oturuyorum. Pandemi den dolayı çok sıkışık bir dönemden geçiyoruz. Çocuklarım dan dolayı dışarıda çalışamıyorum evde oturduğum yerden yapabileceğim paketleme işine ihtiyacım var.. Annem kardeşlerim ve komşularımla rahatlıkla yapıp yetiştirebilirim.. Lütfen geri dönüş yapıp yardımcı olursanız sevinirim…

 107. Avatar İlknur dalgıç dedi ki:

  Merhaba eşim çalışmıyor kiracıyız evde yapılacak ek iş arıyorum yardımcı olabilir misiniz?. Teşekkürler

 108. Avatar Şerife dedi ki:

  Merhaba,
  Pursaklar Saray da ikamet etmekteyim. Daha önce teşbih dizme ve çay paketleme işleri yaptım.Özenli ve hızlı bir şekilde verilen işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim.

 109. Avatar kübra dedi ki:

  merhaba pandemi dolayısıyla çalışamayan 3 arkadaşız. ankara mamakta oturuyoruz. her türlü paketleme işini hızlı ve titizlikle yapabiliriz. dönüş yaparsanız çok memnun oluruz.

 110. Avatar Tuğba sarı dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum.Bu işe ihtiyacım var el becerime güveniyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.Bu işe ihtiyacım var.

 111. Avatar Gülbeyaz dedi ki:

  Merhaba keciorende oturuyorum ise ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 112. Avatar Yıldız dedi ki:

  Merhaba! Pursaklar sarayda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 113. Avatar Yıldız dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 114. Avatar Ebru dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincanda oturuyorum
  3 kişi olarak bu paketleme işini yapabiliriz. Geri dönüş olursa çok seviniriz.

 115. Avatar barış altun dedi ki:

  3 ay sonra askere gitcem harçlık çıkarmak için paketlme işi yaparım acil lütfen dönüş yaparmısınız çok acil

  1. Avatar barış altun dedi ki:

   ankara mamak yzıyorum lütfen destek

   1. Avatar Ata Güler dedi ki:

    Merhaba bende Mamak ta oturuyorum 05421420642 evde paketleme işi yapabilirim veya yakın bir yerde

 116. Avatar Nur dedi ki:

  Mrb ankara keçiörende oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim annem ve ben acilen dönüş sağlarsanız sevinirim

 117. Avatar Eren dedi ki:

  Merhaba ankara altındağda oturuyorum. Hergün bu işe vaktimi ayırabilirim buna çok ihtiyacım var ailecek geceli gündüzlü yapacağım okadar çok ihtiyacım varki kaç yıldır arıyorum paketleme işi bulamadım lütfen artık 1 allah kulu bu yorumu görsün bana dönüş sağlasın çok istiyorum…

 118. Avatar Aysegul dedi ki:

  Lütfen bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın gunüne teslım ederim

 119. Avatar Başak dedi ki:

  Merhaba, Ankara’da Tuzluçayır’da yaşıyorum. İki kişiyiz, her türlü paketleme işini hızlı ve özenli şekilde yapabiliriz. Teşekkürler şimdiden.

 120. Avatar Özge dedi ki:

  Ailemle birlikte yaşıyorum. Ev ihtiyaçlarına yardım edebilmek adına bu işi yapmak istiyorum. El becerim iyidir ve kendime güveniyorum.

 121. Avatar Tuğba dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum

 122. Avatar Canan Özcan dedi ki:

  Ankara Çankaya’ da oturuyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.Pratik ve titizim,Yardimci olacak ekivim de var.

 123. Avatar Rabia dedi ki:

  Ankara Altındağ da oturmaktayım üniversite öğrencisiyim evde ek gelir için istiyorum 2 kişiyiz her türlü paketleme işini yapabiliriz yardımcı olursanız seviniriz

 124. Avatar Zehra dedi ki:

  Ankara Keçiören-Kuzey Ankara’da oturuyorum. Çoğunlukla evde olduğum için ek iş yaparak bunu değerlendirmek istiyorum. Hem size hem de bana fayda sağlayabilirim. Elim gayet hızlıdır zamanında teslimat uygularım. Temiz ve titiz çalışırım. Çalışırken hijyen açısından eldiven, önlük, tülbent kullanırım, gerekirse maskede takabilirim. 3 kişi olarak çalışabiliriz. Ek iş arıyorum ulaşırsanız sevinirim.

 125. Avatar imran uçakcıoğlu dedi ki:

  merhabalar evde hertürlü paketleme işi yapmak istiyorum elimden heriş titizlikle gelir buna güvenin lütfen dönüş yaparsanız sizi hüsrana uğratmam

 126. Avatar Gulnur dedi ki:

  Paketleme isi ariyorum ankara mamak

 127. Avatar Dilara dedi ki:

  Merhaba Ankara’da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 128. Avatar Anonim dedi ki:

  Merhaba ben Ankara mamak zirvekentteyim her türlü paketleme yapabilirim guruplar oluşturur aldığım işi hemen teslim edebilirim

 129. Avatar Gülsün koşdaş dedi ki:

  Ben Ankara zirve kentte oturuyorum paketleme işi istiyorum yürüme engelli olduğumdan dışarıda çalışamıyorum 7 yıldır burda oturduğum için çevrem geniş gurup oluşturarak tez zamanda aldığım her işi çabucak teslim ederim

 130. Avatar Murat dedi ki:

  Merhaba Sincan Yenikentte oturuyorum.Her türlü paketleme işini titizlik ve özenle hızlı bir şekilde yapabilirim.En kısa sürede cevap verirseniz çok sevinirim.

 131. Avatar Murat dedi ki:

  Merhaba Sincan Yenikentte oturuyorum.Her türlü paketleme işini titizlik ve özenle yapabiliriz.En kısa sürede cevap verirseniz çok memnun olurum.

 132. Avatar Yusuf şahin dedi ki:

  Merhaba Sincan’da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 133. Avatar Yetkin dedi ki:

  Ankara Y. Mahallede oturuyorum. Her türlü paketleme işi yaparım. Maddi sıkıntılardan dolayı ek iş olarak bu işi istiyorum. Elektrik mezunuyum elim her türlü monte işine yatkındır. Umarım bana göre bir işiniz vardır.

 134. Avatar Çağdaş dedi ki:

  Mrba Ankara kecıorende oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum önceden tecrübem var 1 çocuğum var rahatsız onun ihtiyaçları için ıstiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 135. Avatar Tuğçe Eroğlu dedi ki:

  Ankara Altındağ da oturuyorum evde işe ihtiyacım var 25 yaşındayım 2 çocuğum var bakacak kimsem olmadığı için evden çalışmak istiyorum elim hızlıdır daha önce harman çektim işimi temiz ve hızlı yaparım

 136. Avatar Yusra dedi ki:

  Ankara Çankaya da yaşıyorum evde yapılabilecek bütün paketleme işlerini titizlikte emiz bir şekilde annemle birlikte yapabilirim Geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

 137. Avatar Yeşim dedi ki:

  Keçiören de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 138. Avatar Rukiye dedi ki:

  Ankara mamak kutludayım 6 yasinda oglum oldugu icin çalışamıyorum evden paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olun el geçerim vardır

 139. Avatar Dilan dedi ki:

  Merhaba. Ankara keçiören de ikamet ediyorum. Bu işi 2 kişi olarak temiz ve duzenli bir sekilde yapmak istiyoruz. Gercekten ihtiyacimiz var. Geri donus saglarsaniz sevinirim.

 140. Avatar Ebru dedi ki:

  Merhaba ankara akdere de oturuyorum işsizim her türlü paketleme işini yaparım.Zamanım çok olduğundan gününden öncede teslim 4 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim işe ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

 141. Avatar Hacer dedi ki:

  Dönüş yaparsanız sevinirim Dikmen deyim

  1. Avatar Gamze dedi ki:

   Her türlü paketleme işini yapabilirim

 142. Avatar Serpil köse dedi ki:

  Ankara Çankayada yaşıyorum ev paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

  1. Avatar Anonim dedi ki:

   Merhaba bende Etimesgutta oturuyorum.Evde paketleme işi yapabilirim.Dönerseniz sevinirim.

 143. Avatar Zehra t. dedi ki:

  Merhaba.bol bereketli günler dilerim. Pandemi nedeniyle işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işi özenli bir şekilde yapılıp teslim edilir. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 144. Avatar Cansu dedi ki:

  Merhabalar ankara keçiören de ikamet ediyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum

 145. Avatar Büşra Ayhan dedi ki:

  Ankara / Sincan her türlü paketleme işini yapabilirim.

 146. Avatar Fatmanur dedi ki:

  Merhaba evde her türlü paketleme işini yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 147. Avatar Nur dedi ki:

  Ankara gölbaşı nda işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işini titiz bir şekilde yapabilirim geri dönüşünüzü bekliyorum.

 148. Avatar Nilay dedi ki:

  Merhaba bende keciorendeyim evde ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz her türlü paketleme işine talibiz

  1. Avatar Cihangir eren karakas dedi ki:

   Mrb acıl ek ıs arıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım

 149. Avatar Mehmet Gökkeçi dedi ki:

  Maddi ihtiyaçtan dolayı evde paket işi yapmak istiyorum. Karton bardak işi yapmak istiyorum. Ankara Keçiören’de oturuyorum.

 150. Avatar Ayça dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum her türlü paketleme isi yapabilirm dönüş yaparsaniz sevinirim

 151. Avatar TUBA dedi ki:

  MERHABALAR BEN TUBA ANKARA ALTINDAĞ YAŞIYORUM . PAKETLEME İŞİNİ İHTIYAÇİM VAR HER TÜRLÜ PAKETLEMEYI TITIZLIKLE TEMİZ YAPABİLİRİM EL BECERIM MEVCUT ..KENDIMDE ELSANATLARI MEZUNUYUM AMA COCUK OLDUĞU İÇİN ÇALİŞMAADIM EVDE BÖYLE EK İŞLERE İHTIYAÇIM VAR BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVIRIM İYİ GÜNLER..

 152. Avatar Melike dedi ki:

  Merhaba mamakta oturuyorum ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 153. Avatar Demet dedi ki:

  Merhaba Keçiören de oturuyorum evde paketleme isine ihtiyacim var paket isi yapabilirim lütfen iletişime gecin

 154. Avatar Demet dedi ki:

  Merhaba benim evde paketleme işine ihtiyacim var evde yapabilecegim bi is istiyorum

 155. Avatar Büşra Şahin dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 156. Avatar Izzet dedi ki:

  Merhaba
  Eryaman da oturuyorum,
  Paketleme iş yapmak istiyorum evden çalışma ihtiyacım var, daha önce Paketleme işi medikal firma da yaptım,
  Tecrübem var , iş temizlik temizlik özenli yaparım
  Yardımcı olursanız sevinirim
  Ironman8180@hotmail.com

 157. Avatar sultan anigi dedi ki:

  adım sultan. ankara yenikentte ikamet ediyoruz. evliyim 3çocuğum var borçlarımızdan dolayı eşim tek başına ıhtiyaçlarımızı karşılayamıyor. bu işe çok ihtiyacımız var. geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 158. Avatar Burcu Balkan dedi ki:

  etimesguta bağlı turkuaz mahallesinde ikamet ediyorum paketleme poşetleme işlerini internet üzerinden yapılabilcek işleri her türlü yapabilirim geri dönüşünüzü bekliyorum teşekkürler

 159. Avatar Cemile dedi ki:

  Merhaba, Çankaya da oturuyorum,herturlu paketleme işini titizlikle yaparimgeri dönüşünüzü bekiyorum

 160. Avatar SATKYNBUBU dedi ki:

  Merhaba.batikentte oturuyorum.evde her türlü paketleme işi yapabilirim.donus yaparsanız sevinirim

 161. Avatar Sonay dedi ki:

  Merhaba paketleme işlerinde çalıştım anlıyorum günde teslimat yaparım ekibim var ne iş olursa vs paketleme montaj ihtiyacım var.

 162. Avatar Mehmet nuri bulum dedi ki:

  Keçiören de oturuyorum; evde yapılabilecek bir çok iş yapabiliriz 4 kişiyiz işimiz yok…

 163. Avatar Makbule dedi ki:

  Merhaba ankara akderede oturuyorum evde paketleme işini yapabilirim iş istiyorum 2 çocuğum var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 164. Avatar Megihan dedi ki:

  Mrh Pursaklarda ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum. Tşk

 165. Avatar Betül dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum.2 kisiyiz elimiz hızlıdır ve temiz çalışırız. Mamak Hüseyingazi de oturuyorum çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum. İyi günler, teşekürler

 166. Avatar Nermin Toptaş dedi ki:

  Merhabalar ben ankara etimesgut ‘ta oturuyorum evde sabun yada kına herhangi bir paketleme işini temiz ve zamanında yaparım bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 167. Avatar Şerife dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 168. Avatar Secvan dedi ki:

  Hertürlü paketleme ve montaj işinide yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen yardımcı olun Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum

 169. Avatar aysun keyvanoglu dedi ki:

  Ankara mamakda oturuyorum.Her turlu paketleme katlama ve montaj isini yapabilirim3 kisiyiz temiz ve duzenli yapariz ve teslim ederiz…

 170. Avatar Emine dedi ki:

  Ankara mamak ta oturuyorum pandemiden dolayı eşimin iş yeri kapatıldı eşimle birlikte her türlü paketleme işini yapabiliriz

 171. Avatar Emine dedi ki:

  Ankara merakta oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim

 172. Avatar Secvan dedi ki:

  Hertürlü paketleme ve montaj işinide yapabilirim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim malzemelri temiz ve düzenli olarak teslim ederim Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum lütfen dönüş yapın

 173. Avatar Buket dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum her turlu paketleme katlama isi layikiyla yaparim.

 174. Avatar zehra dedi ki:

  Merhaba Etimesgut
  hertürlü paketleme işi yapabilirim zamanında teslim edilir. Titiz ve temiz çalışırız. TecrübemTecrübelim vardır.

 175. Avatar Hatice Duran dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum toplu paketleme siparişi alacak sayıya sahibiz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 176. Avatar Emine dedi ki:

  Ankara kecioren etlikte ikamet ediyorum her turlu paketleme isi yapabilirim

 177. Avatar irade dedi ki:

  merhabalar ben öğrenciyim bütün paketleme işlerini yapabilirim. Okul masrafları için çok ihtiyacım vardır. Lütfen bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

 178. Avatar Hilal dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır verilen ürünleri eksiksiz ve düzenli bir şekilde yetiştirebilirim

 179. Avatar Aysegul dedi ki:

  Aysegul Demiröz Ankara Elvankentte yaşıyorum 28 yaşındayım evde yapılacak işe ihtiyacım var akşama kadar evde boşum çocugum veya ugraşacak bir şeyim yok dönüş yaparsanız sevinirim

 180. Avatar dilek dedi ki:

  ankara altındag karapurcek deyım evde paketleme işi yapmaya ihtiyacım var.donuş yaparsanız sevinirim teşekkurler…

 181. Avatar Burak dedi ki:

  Keçiören de oturuyorum, priz montajdan paketlemeye farketmez, bende bu işlerden birini yapmak istiyorum.

 182. Avatar SIDIKA dedi ki:

  Ankara kecioren etlikte oturuyorum evde is yapmak istiyorum bana donus yaprsaniz sevinirim

 183. Avatar Özen dedi ki:

  Merhabalar Ankara’da yaşıyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 184. Avatar Özen dedi ki:

  Merhabalar mamakta yaşıyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 185. Avatar Zehra dedi ki:

  Merhaba her türlü paketleme işi yapabilirim sincanda oturuyorum tecrübem var boncuk kum boncuk bileklik işi yaptım daha önce buket çiçek işide yaptım dikistede iyiyim instagram hesabımdan tanıtımınızıda yapa bilirim dönüş yapar yardımcı olursanız sevinirim

 186. Avatar Fatmanur dedi ki:

  Ankara Keçiören bağlumda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 187. Avatar Sevim dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum. Tecrübe war dönüş yaparsanız sevinirim

 188. Avatar Merve dedi ki:

  Merhaba ismim Merve Ankara Keçiörorende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 189. Avatar Canan KESKİN dedi ki:

  Merhaba Ankara Yenimallede oturuyoruz annemle birlikte yapmak istiyoruz. Titiz ve temiz çalışırız.Geri dönüş yaparsanız çok memnun oluruz . Teşekürler

 190. Avatar GÜLŞAH KESKİN dedi ki:

  Merhaba Ankara Yenimallede oturuyoruz annemle birlikte yapmak istiyoruz. Titiz ve temiz çalışırız.Geri dönüş yaparsanız çok memnun oluruz . Teşekürler

 191. Avatar Yunus dedi ki:

  Ankara Sincan da ikamet ediyorum ailece yapmak istiyorum titiz temiz çalışma ortamina sahip bı şekilde tecrübe vardır

 192. Avatar Secvan dedi ki:

  Hertürlü paketleme işini yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum lütfen dönüş yapın

 193. Avatar Ebru dedi ki:

  ANKARA SİNCAN da oturuyorum. Ev hanımıyım. Her türlü paketleme işini yapabilirim. Bu işe çok ihtiyacım var. Sizde geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 194. Avatar Cansu dedi ki:

  Merhabalar, Mamak Cengizhan Mahallesinde oturuyorum. İlanınıza başvuruda bulunmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 195. Avatar Elif dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim gebeyim doğumama 2 ay laldı bu işe ihtiyacım var

 196. Avatar Anonim dedi ki:

  Mamak’ta oturuyorum elim hızlıdır 05539934050 ise ihtiyacım var

 197. Avatar İrem dedi ki:

  Merhabalar Ankara Sincan da yaşıyorum. Annemle birlikte bu işi yapmak istiyoruz. Daha önce de bu işi yapmıştık deneyimimiz var.

 198. Avatar Beyza Göker dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim. Para konusunda sıkıntı çekiyorum. Ankara sincanda oturuyorum. Elimden her türlü paketleme işi gelir.

 199. Avatar Sevda dedi ki:

  Eryamandayim hızlı teslim yaparım evde paketleme isi yapmak istiyorum

 200. Avatar Hanifi dedi ki:

  Merhaba 4 kişilik bir ekibiz titizlikle yaparız geri dönüşünüzü bekliyoruz

 201. Avatar Züleyha dedi ki:

  Evde 5 kişilik bir ekibiz. Ankara Sincan’da oturuyoruz. Egitimciyiz ve pandemiden dolayı evdeyiz.el beceriniz oldukça yüksektir. ilgilenirseniz seviniriz.

 202. Avatar Fatma dedi ki:

  Merhaba,Ankara Etimesgut’ta oturuyoruz.3-4 kişilik bir grubumuz var.Elimiz hızlıdır.Daha önce bu tarz işler yapmışlığımız var.Elimize gelen her türlü işi temiz bir şekilde teslim ederiz.Ulaşmanızı bekliyoruz.

  1. Avatar Sedanur dedi ki:

   Bnde Etimesgut da oturyorum bu işi yapmak istiyorum cvp verdiler mi size

 203. Avatar Emine dedi ki:

  Ankara Keçiören de ikamet ediyorum ev hanımıyım ek iş yapmak istiyorum

 204. Avatar Gülçin dedi ki:

  Ek gelire ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim bana ivedikle yardımcı olur musunuz?

 205. Avatar Nuran dedi ki:

  Bnm bu işe çok ihtiyacım var istediğiniz tarih hazır olur

 206. Avatar Ceren Acay dedi ki:

  Etimesgut Ankara
  22 yasinda Lisans öğrencisiyim .
  Ek ise ihtiyacim var

 207. Avatar Sevil dedi ki:

  Kronik rahatsızlığımdan dolayı dışarıya çıkamıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 208. Avatar Ayşegül Kaşkaya dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim. 24 yaşındayım. Ekibimle birlikte evde paketleme işi yapabilirim 3 kişiyiz. Sincan ankarada yaşıyorum. İhtiyacımız var.

 209. Avatar Rumeysa dedi ki:

  Hacettepe’ de üniversite öğrencisiyim. Ailemle birlikte yaşıyorum. Ek gelire ihtiyacım var. Evde 4 kişiyiz. Her türlü paketleme işini alabilirim. İşleri hızlı, temiz, özenli ve zamanında yaparız.Pandemiden dolayı dışarıdaki işlere gidemiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  Etlik/Keçiören/ANKARA

 210. Avatar RUMEYSA dedi ki:

  Hacettepe’ de üniversite öğrencisiyim. Ailemle birlikte yaşıyorum. Ek gelire ihtiyacım var. Evde 4 kişiyiz. Her türlü paketleme işini alabilirim. İşleri hızlı, temiz, özenli ve zamanında yaparız. Gerçekten ihtiyacım var. Pandemiden dolayı dışarıdaki işlere gidemiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  Etlik/Keçiören/ANKARA

 211. Avatar ERSİN ULUPINAR dedi ki:

  Ankara/Keçiören’de oturuyorum ekibimle birlikte her türlü paketleme işini titizlikle ve zamanında yaparız.

 212. Avatar Aybüke dedi ki:

  HEMŞİRELIK OGRENCISIYIM. SINCANDA OTURUYORUM
  ZAMANINDA TESLIM YAPARIM

 213. Avatar Rabia dedi ki:

  iki çocuk okutuyorum.mandal sabun balon toka paketleme işi bunları yaparım elim hızlıdır ve bu saydığım işlere çok ihtiyacım var ANKARA/KEÇİÖREN

 214. Avatar seda aybar üzümcü dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum.tek başıma çok fazla zamanım olduğu için çok sayıda ürün çıkartabilirim.geri dönüş yaparsanız sevinirim.(ANKARA)

 215. Avatar Secvan dedi ki:

  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim

 216. Avatar Güllü Aydın dedi ki:

  Kronik rahatsızlığımdan dolayı çalışamıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum evliyim eşime destek olmak için ve çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 217. Avatar Döndü dedi ki:

  Etimesgutta oturuyoruz 5 kişiyiz evde her türlü paketleme işi yapabiliriz

 218. Avatar Neslihan dedi ki:

  Merhabalar evde 3 kişiyiz her türlü paketleme işini yaparız temiz ve güzel ürünleri teslim ederiz toplu işler de alabiliriz daha önce 3 yıl ayakkabı diktik evde el becerimiz iyidir memnun kalırsınız inanın ihtiyacım var düğünüm olacak pandemi den dolayı sigortalı iş bulamıyoruz okul harç paramı yatıramadım dondurmak zorunda kaldım lütfen dönüş sağlarsanız sevinirim ihtiyacım olmasa bu kadar ayrıntıya girmezdim teşekkür ederim Ankara Mamak h gazi de oturuyorum ama Mamak Altındağ k ören her yer olur

 219. Avatar Pervin dedi ki:

  Keçiören deyim iş istiyoruz eve dönüş yaparsanız seviniriz

 220. Avatar Merve YÜKSEL dedi ki:

  Sosyal hizmet uzmanıyım fakat pandemi nedeniyle işten ayrılmak zorunda kaldım evde yapabileceğim bir iş arıyorum sincan etimesgut kahramankazandan olabilir ilgilenirseniz sevinirim

 221. Avatar İmren dedi ki:

  Merhabalar Ankara mamak ‘ta yaşıyorum çok acil işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim daha önce den paketleme işi yapmistim

 222. Avatar Nihal ciftci dedi ki:

  Paketleme işi çok ihtiyacım var ankara mamak

 223. Avatar Nihal ciftci dedi ki:

  Ankara mamak oturuyorum kiradayım evde her türlü paketleme işi yaparim elim hızlıdır gününde teslim edilir lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 224. Avatar Nihal dedi ki:

  Ankara mamak oturuyorum kiradayım evde her türlü paketleme işi yaparim elim hızlıdır gününde teslim edilir lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 225. Avatar Fatma dedi ki:

  ankara ulusta yaşıyorum kızımla beraber paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 226. Avatar Süheyla Hataş dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum sabun paketleme veya toka ne olursa fark etmez sizinle çalışmak istiyorum daha önceden paketleme işi yaptım ekip çalışması olarakta çalışa biliriz ilgilenirseniz sevinirim teşekkürlerr 0 541 685 44 15 tl ulaşabilirsiniz

 227. Avatar Münevver dedi ki:

  Ankara Pursaklarda oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var kirada oturuyoruz eşimin işi yüzünden Ankara’da ikametgah ediyoruz pandemiden dolayı eşim maaşını alamıyor ve giderlerinizi karşılamakta zorlanıyoruz elim hızlıdır gününden önce ürünleri teslim ederim lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 228. Avatar Medine dedi ki:

  Bu işi yapmayı çok istiyorum hergün iletişim’e geçmek için internette araştırmalar yapıyorum lütfen yardımcı olun ihtiyacım var.

 229. Avatar yusuf dedi ki:

  Ankara – sincan da yapabilcegimiz paketleme isleri varsa yardimci olurmusunuz rica etsem

 230. Avatar Gamze dedi ki:

  Ankara yenimahallede ikamet etmekteyim daha önce bu tür paketleme işleri yaptım aileme destek olmak için bu işi yapmak istiyorum

 231. Avatar Yasemin dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var daha önceleri takı kutuları yapmıştım.

 232. Avatar Yeliz dedi ki:

  Ankara çankayada oturuyorum kronik rahatsızlığımdan dolayı çalışamıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 233. Avatar Aysegul dedi ki:

  Bu işe ihtiyaç im var her turlu paketleme işi yapılır ve gununde teslim edilir tecrübem var donus yaparsanız sevinirim iyi gunler

 234. Avatar Feride dedi ki:

  Ankara mamaktayim 21 yasindayim 1 çocuğum var eşim askerde gelirim yok cocugumu birakip calisacak kimsem yok evde ek is yapmaak istiyorum lutfen cok ihtiyacım var

 235. Avatar Özlem Akdeniz dedi ki:

  Okuyorum ve ek gelire ihtiyacım var. Hızlı ve temiz bir şekilde hemen teslim ederim. Çok ihtiyacım var. Keçiörende yaşıyorum

 236. Avatar Umut Demir dedi ki:

  Aile geçindiriyorum asgari ücretle çalışıyorum yetmiyor ekstra olarak çalışmak istiyorum. Hızlı şekilde teslim ederim elim hızlıdır. Ankara mamak

 237. Avatar meryem dedi ki:

  Evde 2 kişilik ekibe sahibiz işi özenli bir şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Daha önce evden iş yaptık. Yenimahalle/ANKARA

 238. Avatar AYŞEGÜL KILKIŞ dedi ki:

  Esimden ayrıyım ve üniversiteye yeni başlayan bir kızim var. Pandemi dolayısıyla hem benim hem annemin kronik rahatsızlıģı olması sebebiyle dışarıda çalışamıyorum. Başka gelirim olmadıgindan dolayi acil olarak paketleme isini yapmak istiyorum. Saygılarimla,

 239. Avatar Hanım dedi ki:

  Ankara has köyde oturuyom paketleme ısı yapmak ıstoyorum eşim 6 aydır ıssız yardımcı olursanız sevinirim elim hızlıdır boyle işler yaptığım oldu

 240. Avatar Asli dedi ki:

  Merhaba ben asli ankara yenimahallede oturuyorum.evde paketleme isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var daha onceden tecrubem var tesekkurler

 241. Avatar Tuğçe dedi ki:

  Merhabalar ben de paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara Mamak’ta oturuyorum. Bana ulaşırsanız sevinirim iyi çalışmalar…

 242. Avatar Asena dedi ki:

  Ankara Etimesgut bölgesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorun.

 243. Avatar Ece dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum 28 yaşındayım lisans mezunuyum, evde paketleme işine ihtiyacım var.

 244. Avatar ayşe saraç dedi ki:

  ankara/haymanada yaşıyorum bende bu işi yapmak istiyorum ekibimde var işimi tam zamanında yaparım eşimde çalışmıyor ihtiyacım var

 245. Avatar meryem dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum zamaninda yetistirecegimden emin olun uzun zaman yaptim

 246. Avatar Hacer ak dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işine talibim bu işe şuan çook ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 247. Avatar Beyza Nur Çetin dedi ki:

  Ankara Çankaya’da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 248. Avatar Zehra Nur AKBULUT dedi ki:

  Ankara Keçiören de ikamet etmekteyim. İşe gerçekten ihtiyacım var okul masraflarımı çıkartmam için. Her türlü paketleme ve montaj işini yapabilirim, ekibim de mevcut işi temiz,titiz ve hızlı bir şekilde yapıp teslim edebilirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Avatar Asuman dedi ki:

   Zehranur keciorenin neresindesin size yardimci olabilirim.
   .

   1. Avatar Şerife dedi ki:

    Yardımcı olur musunuz paketleme işi veriyorsanız

   2. Avatar Elif dedi ki:

    Keçiörende ikamet ediyorum paketleme işi veriyorsanız montaj veya el işide olabilir daha öncede yaptım elim hızlı ve yaptığım iş temizdir yardımcı olur musunuz

   3. Avatar elif dedi ki:

    mamakta otruyorum yardımcı olurmusunuz elifb807@gmail.com

 249. Avatar Ezgi bulanık dedi ki:

  Evliyim 2 oglum var mutfak ve cocykların masrafları için ek işe cok ihtiyacım var .cocuklara bakıcak kimse yok .çocukların ikiside küçük biri 8 aylık biri 3 yasonda yardımcı olursanız sevinirim.

 250. Avatar Sümeyye dedi ki:

  Mamakta oturuyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 251. Avatar Gülbeyaz dedi ki:

  Ankara Etimesgutta ikamet ediyorum. Evde 4 kişiyiz har türlü paketleme işi için beceri ve zamanımız var.

 252. Avatar Aleyna Ene dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum. Ögrenciyim buna çok ihtiyacım var aileme katkıda bulunmam lazım

 253. Avatar yaren dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyoruz 2 kisiyiz elimiz cabuk bu ise cok ihtiyacim var lutfen…

 254. Avatar Bahar dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım. Dönüş yaparsanız sevinirim

 255. Avatar Muhammed dedi ki:

  evde her türlü paketleme işi yapılır 5074099301

 256. Avatar Ömer dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum öğrenciyim evde her türlü paketleme işini yaparım.İşe acil İhtiyacım var!!!

 257. Avatar Feyza dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum öğrenciyim üniversiteye yeni başladım ve para biriktirmek istiyorum paketleme işlerini yapabilirim

 258. Avatar Yasemin dedi ki:

  Ankara mamak da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum işsizim dönüş yapın lutfen

 259. Avatar Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle’de oturuyoruz. Üç kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Her türlü işi yapabiliriz.

  1. Avatar Muhammed dedi ki:

   Ankara Polatlı da oruruyorum. Evde yapılabilecegimiz iş ariyiruz. üniversite öğrencisi yim . çok hızliyizdir. Saygılarımla..

 260. Avatar Rukiye dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde yapabileceğim iş ariyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 261. Avatar Burcu dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum ekib halınde çalışabilirim dönüş sağlarsanız sevinirim

 262. Avatar Arzum dedi ki:

  0543 572 17 68
  Ankara Cankaya bahcelievlerde oturuyorum
  Evde yapabilecegim is ariyorum

 263. Avatar Elif dedi ki:

  İyi günler Ankara Sincan da oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 264. Avatar yasemin dedi ki:

  ankara keçiörende oturmaktayım paketleme işi istiyorum iki kişiyiz elim hızlı

 265. Avatar Anonim dedi ki:

  ankara keçiörende oturmaktayım paketleme işi istiyorum iki kişiyiz elim hızlı

 266. Avatar Sümeyye dedi ki:

  Merhaba ,bu ise gerçekten ihtiyacım var,Ankara keciogrende yaşıyorum.

 267. Avatar Duygu dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde yapilabilcek her işe talibim

 268. Avatar Aysegul dedi ki:

  Acil ihtiyacım var işe her türlü paketleme işi yaparım

 269. Avatar Aysegul dedi ki:

  Her turlu paketleme ısı yaparım ve gunune teslim ederım acil ihtiyacım var lütfen

 270. Avatar Ruken dedi ki:

  Ankara/Çankaya’da oturuyoruz . 5 kişilik bir grubumuz var. Her türlü paketleme işini yaparız. Evimizde boş odamız ve ayıracak en az 2-3 saatimiz var. Öğrenciyim kendime aileme ve engelli kardeşime bakmam lazım. O yüzden hangi tür paketleme işi olacağı fark etmez.

 271. Avatar Aleyna Nur Özkan dedi ki:

  Ankara da sincan yenikentte oturuyorum öğrenciyim ve ek ise çok ihtiyacım var ne iş olsa yaparım geri dönüş yapabilirmisiniz

 272. Avatar Hava dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum elim hizlidir paketleme isi istiyorum lutfen yardimci olun ihtiyacim var

  1. Avatar Mehtap dedi ki:

   Ankarada yaşıyorum öğrenciyim ihtiyacım var. El becerim yüksek. Evde paketleme işi istiyorum. Lütfen yardımcı olun.

 273. Avatar Satı kaya dedi ki:

  Ankarada oturuyorum paketleme işi istiyorum ihtiyacim var

 274. Avatar Sıla dedi ki:

  Ankara Hasköyde oturuyorum 3 kişilik ekibiz var herhangi paketleme işini yapmak istiyoruz

 275. Avatar Ebru Beyoğlu dedi ki:

  Ankara Polatlı da oturuyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var

 276. Avatar Recep KAYA dedi ki:

  Ankara/Batıkentte kirada oturuyoruz. 5 kişilik bir aileyiz. Oğlum üniversiteyi kazandığı için Ankara’ya taşındık. Evimizin ve çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılamak için evde ek iş yapmak istiyoruz. Zarf, Davetiye Katlama – Mandal, Toka, Plastik Bardak, Yara Bandı, Telefon Kılıfı, Cımbız, Kalem, Pipet, Anahtarlık Paketleme, abaküs montajı gibi evde yapılabilecek her türlü işi itina ile ve zamanında yapmak için elimizden geleni yaparız. İşverenlerin mesajıma dönüş yapması beni çok çok mutlu eder. Hayırlı işler.

 277. Avatar Songul dedi ki:

  Bu işi çok istiyorun

  1. Avatar Anonim dedi ki:

   Bende istiyorum paketleme işi yeni mahelede oturiyom elim hizlidir elemanlarimda var

 278. Avatar Merve dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

 279. Avatar azize dedi ki:

  ankara çankaya da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 280. Avatar Ayşe dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum.Evde paketleme ve katlama işi yaparak kazanç sağlamaya çok ihtiyacım var.

 281. Avatar Gizem dedi ki:

  merhaba,

  evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 282. Avatar Sena dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum. Evde her türlü paketleme,katlama işlerini yapabilirim.

 283. Avatar Onur dedi ki:

  Merhaba

  Keçiören’de ikamet ediyorum ve bu işi yapmak istiyorum. Detaylı bilgi verir misiniz?

  İyi çalışmalar

 284. Avatar Samet dedi ki:

  Merhaba Ankara altındağda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 285. Avatar Derya dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum iki cocugum var bu ise cok ihtiyacim var. El becerim hizlidir temiz ve duzenli yaparim bende paketleme isi yapmak istiyorum lutfen yardimci olurmusunuz?

 286. Avatar Nazlıcan dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum. Çalışmıyorum elim çok pratiktir. Hızlıca güvenle özenle yaparım bu işe ihtiyacım var. Balon , mum , çerez , toka , mandal vs gibi paketleme işi yapmak istiyorum .

 287. Avatar hasan akkurt dedi ki:

  ben bu is istiyorum

 288. Avatar Gülcan dedi ki:

  Ankara keçiören de yaşıyorum 4 kişiyiz evde bardak paketleme istiyoruz zamanında teslim ederiz teşekkürler

 289. Avatar Seda dedi ki:

  Merhaba ismin Seda Ankara da yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum dönüş sağlarsanız sevinirim

 290. Avatar Seda dedi ki:

  Keçiören de oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

 291. Avatar feyyaz dedi ki:

  çalışmıyorum ve bu işe ihtiyacım var.

 292. Avatar Neriman dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 293. Avatar Derya dedi ki:

  Ankara mamak boğaziçi mah ikamet etmekteyim bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz 05386290292

 294. Avatar Filiz KOPARICI dedi ki:

  Ankara mamak da yaşıyorum paketleme işini daha önceden de yaptım tekrar yapmak istiyorum ek gelir nedeniyle

 295. Avatar Sema dedi ki:

  Evde her türlü işi yaparım paketleme, dikiş v.b Ankara Sincan Yenikentte oturuyorum.

 296. Avatar salih dedi ki:

  Çubuk Akyurt bölgesinde iş veren olursa hazırım. 9 senedir kurumsal bir şirkette çalışıyorum güvenebilirsiniz. daha çok kazanmak istiyorum sadece

 297. Avatar ŞEYMA dedi ki:

  Evden işe ihtiyacım var öğrenciyim el yatkınlığım vardır geri dönüşlerinizi bekliyorm

  1. Avatar Aygül dedi ki:

   Merhaba evde iş imkani istiyor uz ne olursa yapariz ihtiyacimiz var acil dönüş

 298. Avatar Dilan dedi ki:

  ANKARA ÇANKAYA’DA OTURUYORUM ÖĞRENCİYİM PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM
  İLETİŞİME GEÇMENİZİ BEKLİYORUM

 299. Avatar Sevgi dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum

 300. Avatar Münewer dedi ki:

  Evde ek is paketleme istyrum cok ama cok ihtiyacim var 0554 596 93 10

 301. Avatar Aybike yüksel dedi ki:

  Öğrenciyim, ailemden para almak istemiyorum. Şu dönemde gelire ihtiyacım var teşekkür ederim…

 302. Avatar Hilal dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır gününde teslim ederim. Ankara Keçiören’de ikamet ediyorum. Geri dönüş olursa çok sevinirim bu işe çok ihtiyacım var.

 303. Avatar Aynur dedi ki:

  Altindag sitelerde oturuyorum cocuklarimin egitimi icin acil ek is ihtiyacim var pratik ve duzenliyimdir yardimci olursaniz sevinirim

 304. Avatar Derya ÖZEN dedi ki:

  Keçiören Ufuktepe de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum maddi sıkıntılar yüzünden üniversite eğitimimi bırakmak zorunda kaldım kayınvalidemle birlikte yaşıyoruz lütfen destek olun

 305. Avatar berfin dedi ki:

  merhaba bu konuda tecrübeliyiz işe çok ihtiyacımız var 4 kişiyiz ankaradayız elimiz çok hızlı lütfen yardımcı olun

 306. Avatar celile kozan dedi ki:

  merhaba ben hem üreten bir kadın olmak hem de ekonomik açıdan sıkıntılarımı karşılamak için bu işi istiyorum .zamanım bol ve elim pratiktir şimdiden teşekkür ederim.

 307. Avatar Mustafa Yılmaz Demirbağ dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var öğrenciyim herşeyi düzenli olarak yapıp gününde teslim ederim

 308. Avatar Hatice dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var elim hızlı çabuktur gününde teslim edebilirim

  1. Avatar Nihal dedi ki:

   Sincan yenikentte oturuyorum tecrübeliyim ek iş istiyorum

 309. Avatar Erhan Gül dedi ki:

  Sincan Yenikentte oturuyorum. Hızlı ve özenli bir şekilde paketleme, katlama işini eşimle beraber yapabilirim.

 310. Avatar FATMA dedi ki:

  Lise mezunuyum evde otururken kendi harçlığımı çıkarmak istiyorum. El becerim fazlasıyla vardır.

 311. Avatar Ceyhan dedi ki:

  Dört kızım var birlikte temiz ve düzenli paketleme işi yapabiliriz

  1. Avatar İhsan Özler EMRE dedi ki:

   Evde paketleme işini eşim işe beraber yapmak isterim

 312. Avatar tuğba dedi ki:

  Merhaba Ben Tuğba Ankara da yaşıyorum daha önce okulumun tanıtım bürosunda paketleme işi yaptım ayrıca kına düğün organizasyonları için paketleme yapmış bulunmaktayım. Teslim ettiğiniz tüm ürünler tam zamanında elinize ulaşacağının garantisini verebilirim. Kolay gelsin. Teşekkürler.

 313. Avatar Hakan dedi ki:

  Merhaba Ankara keçiörende oturuyorum paraya ihtiyacım var bende paketleme işi yapmak istiyorum

 314. Avatar Gözde dedi ki:

  Merhaba. Üniversite öğrencisiyim, evde paketleme işi yapmak istiyorum. Hızlı, düzenli ve titiz bi şekilde yaparım. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 315. Avatar Eda Demirci dedi ki:

  Öğrenciyim çalışmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 316. Avatar Ayşenur dedi ki:

  Paketleme isine ihtiyacımız var 4 bayan çalışıyoruz elimiz hızlı ve temiz çalışırız ankara mamak

 317. Avatar Gülşah dedi ki:

  Acil paketleme işi yapmak istiyorum ankara

 318. Avatar Rabia duman dedi ki:

  Merhaba ben Ankara Etimesgut emirlerde oturuyorum acilen iş arıyorum evde eşime destek olmak için

 319. Avatar Murat Yılmaz dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde iş ihtiyacım var evde paketleme iş istiyorum

 320. Avatar Sema dedi ki:

  Temiz hızlı ve düzenli iş yaparım keçiörende oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var

  1. Avatar Gülhan köse dedi ki:

   Sekam ben Mamak da oturuyorum işe ihtiyacım var evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 321. Avatar Hatice kaynar dedi ki:

  Eryamanda oturuyrm ne isi olursa yaparım ihtiyacim var

 322. Avatar duygu dedi ki:

  Ankara altındağ da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim elim hızlıdır

 323. Avatar duygu dedi ki:

  Ankara altındağ da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim elim hızlıdır istediğiniz zaman hazır ederim

 324. Avatar Sabriye dedi ki:

  Ankara Mamak da oturuyorum. Paketleme işine ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 325. Avatar Ebru demir dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 326. Avatar Sıdıka Youssef dedi ki:

  Merhaba ben paketleme işi yapmak istiyorum Ankarada yaşıyorum ev hanımıyım 4 kişilik ekibimiz var paraya çok ihtiyacım var

 327. Avatar Çiğdem keskin dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum aracımız var işimizi ciddiye alırız lütfen

 328. Avatar Emine dedi ki:

  evde paketleme işini itina ile temiz ve hızlı bir şekilde 4 kişi olarak yapabiliriz ankara keçiörende oturuyorum iletişime geçerseniz sevinirim.