Kosgebkredim

Ankara Evde Maske Dikme İşi Veren Firmalar

Ankara Evde Maske Dikme İşi Veren Firmalar

Evde dikiş dikerek para kazanmak isteyen bayanlara iş gönderen yerler. Maske dikerek para kazanmak isteyen ev hanımlarına iş gönderen firmalar. Evde maske dikerek nasıl para kazanılır. Ev hanımlarına dikiş dikerek para kazanma imkanı veren yerler hakkında merak edilen konular. Ankara’da evlere ek iş veren firmalar. Ankara Evde Maske Dikme İşi Veren Firmalar ile nasıl iletişim kurulur. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız son dönemin en popüler işi olan evde maske dikimi işini rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evden çalışarak para kazanmak son zamanlarda en çok uygulanan iş modellerinin başını çekmektedir. Birbirinden farklı onlarca iş imkanın bulunduğu evde çalışmak isteyenlerin büyük bir çoğunluğunu ev hanımları oluşturmaktadır. El becerisi gerektiren işleri bayanlar rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilir. Bir çok farklı alanda iş yapan firma işleri ev hanımları aracılığı ile yapmaya devam etmektedir. Özellikle Evde Paketleme İşi en çok gönderilen ek işlerin başında gelir. Bunun ile birlikte Evde Dikiş İşi Yapmak oldukça kolay iş imkanın bulunduğu ek işlerin başında gelir. Sizde dikiş konusunda tecrübeliyseniz veya bu konuda bir el beceriniz varsa bunu değerlendirebilirsiniz. Evinizde oturduğunuz yerden dikiş makinesi ile para kazanmak sizinde iyi bir ek gelir sahibi olmanıza katkıda bulunabilir.

Geçim sıkıntısı yaşayanlar, kendisine uygun bir iş bulamayanlar veya boş vakitlerini değerlendirip para kazanmak isteyen herkes evinde ek iş yapmak adına başvuruda bulunabilir. Evlere iş gönderen firmalar sizin hangi saat aralığında çalışmanız gerektiğine karışmamaktadır. İsteyenler akşamları veya hafta sonlarında getirilen ek işleri yapabilirler. Bu konuda önemli olan verilen işi zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapıp teslim etmek.

Ankara’da Evlere Maske Dikim İşi Veren Firmalar

Son günlerde evde dikiş işi yaparak para kazanmak isteyen bayanlara en çok verilen işlerin başını maske dikme işleri oluşturmaktadır. Bilindiği üzere maske virüs salgını sonucunda hayatımızın bir vazgeçilmezi haline geldi. Bir çok alanda maske takma zorunluğunun bulunması bu ürüne olan ilginin artması ve üretiminin çoğalmasına neden oldu. Bu ürünü imal eden firmalar bu konuda tedarik konusunda bir takım sıkıntılar yaşadı. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına da ev hanımlarından yardım almak zorunda kaldılar. Özellikle maske lastiklerinin dikimi işi evlerde çalışan bayanlar tarafından yapılmaktadır. Sizde düz bir dikiş makinesine sahipseniz bu işi rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ankara Evde Maske Dikme İşi Veren Firmalar evinde bu işi yapacak olan bayanlara iş göndermeye devam etmektedir. Özellikle Ankara başta olmak üzere maske imalatının yapıldığı illerde bu iş oldukça kolay bulunmaktadır. Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde firmalar işi evinize kadar getirmekte ve evinizden teslim almaktadır. Evde para kazanmak adına yapılacak olan bu iş bir çok kişinin bu sıkıntılı günlerde en büyük yardımcısı oldu. Parça başına ücret ödemesinin yapıldığı bu işte ne kadar çok çalışır ve maske lastiği dikerseniz kazancınız da bir o kadar artmaktadır.

Maske Lastiği Dikme İşi Ne Kadar Kazandırır

Ankara’da evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar yukarıda da belirttiğimiz gibi dikiş işlerine büyük ilgi göstermektedir. Evinizden çıkmadan makine başında oturduğunuz yerden çalışmanıza ve para kazanmanıza imkan veren bu iş oldukça getirisi yüksek bir iştir. Bir maskenin iki ucuna firma tarafından gönderilen lastikleri dikmekten oluşan bu işi her bayan rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilir. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar bu iş sayesinde bir çok ücretli çalışan bayandan daha fazla para kazanma imkanına sahip olabilirler. Ücretler parça başı 8 ile 12 kuruş aralığında olması ilk duyulduğunda çok düşük gibi gelse de yapılan işin adeti ile iyi paralar kazanmanız mümkün hale gelmektedir. Bir ev hanımı günde ortalama 6 ile 8 saatini bu işe ayırırsa günde bin ilen 1.500 arasında maske lastiği dikişini rahatlıkla yapabilir. Buda günde 100 lira ile 150 lira arasında bir gelir elde etmesi anlamına gelir. Bunu aylık olarak hesaplarsak aylık ortalama 3 bin lira ile 4.500 lira arasında bir gelir elde edilebilir. Evde ek iş olarak düşünüldüğünde bu rakamlar gerçekten çok iyi rakamlar olarak bilinir. Sizde bu işi yapmak istiyorsanız Ankara Evde Maske Dikme İşi Veren Firmalar ile hemen iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Demet Karahan dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Annem ve kız kardeşimde paketleme işi yapabilir. 3 KİŞİYİZ. Belmek boyama ve mefruşat bölümünü bitirdik. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim Teşekkürler Dikiş makinemiz var

 2. Serkan dedi ki:

  Ankaradayim maske paketlemeye ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 3. Ebru dedi ki:

  Ankara Keçiören yaşıyorum maske işi yapmak istiyorum

 4. ıhsan safak dedi ki:

  parkur var makına

 5. ıhsan safak dedi ki:

  maske dıkecek parkura sahıbım 30 yıllık tecrubem var

 6. Hülya dedi ki:

  Dikiş makinam var.

 7. gülkandemir dedi ki:

  Makinem var evde maske dikiş işi almak istiyorum