Kosgebkredim

Adana’da Evlere İş Veren Firmalar

Adana’da Evlere İş Veren Firmalar

Adana’da Evlere İş Veren Firmalar ile sizde ek gelir sahibi olmaya başlayın. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına birbirinden farklı ek iş fikirleri. Evde oturduğunuz yerden para kazandıran işler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler. Adana’da Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile bulabileceğiniz ek işler ile para kazanın. Ev hanımlarının evde çalışarak para kazanmalarına imkan veren ek işler hakkında ayrıntılı bilgi. Adana’da İşkur aracılığı ile ev hanımlarına verilecek olan paketleme işleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler. İşkur evde paketleme işi adana başvurusu nasıl yapılmalı. Sizde aşağıda belirttiğimiz ek işleri evinizde yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Adana’da Evlere Ek İş Veren Yerler

Ülkemizin bir çok bölgesinde olduğu gibi Adana veya İlçelerinde ikamet eden bayanlar evinde çalışmak istemektedir. Bunun birbirinden farklı nedeni olmak ile birlikte en büyük nedeni; çocukların bakımı olmaktadır. Bir çok anne çalışma saatlerinde çocuklarını bakıcı veya kreşe vermek istemediği için dışarıda çalışamamaktadır. Sizde bu gibi sorun ile karşı karşıya kaldıysanız; para kazanmak için evde çalışmak isteyebilirsiniz. Binlerce ev hanımı bu veya farklı nedenlerden dolayı tam süreli bir iş yerinde çalışamamaktadır. Tabi ki bu herkes için geçerli olmasa da. Genel itibari ile bir çok bayan evinde para kazanmak adına ek iş aramaktadır. Sizde bu gibi durumdaysanız; Adana’da Evlere İş Veren Firmalar  ile iletişime geçmelisiniz. Firmalardan kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz işleri talep ederek gelir elde edebilirsiniz.

Adana Seyhan Evlere Ek İş İmkanı

Seyhan veya çevresinde ikamet eden binlerce bayan; evinde çalışmakta ve aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Sizde bu bölgede ikamet ediyorsanız; evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile ek iş alabilirsiniz. Birbirinden farklı iş imkanı tanıyan bu tür firmalar genellikle; el becerisi gerektiren işler temin etmektedir. Sizde el becerinize güveniyorsanız bu tür firmalar ile bir an önce iletişime geçmelisiniz. İnternet üzerinden Adana’da Evlere İş Veren Firmalar ile kısa bir araştırma sonucunda irtibata geçebilir veya ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte bulunduğunuz bölgede ev hanımlarının evlerinde çalışmasına imkan veren. Küçük firmalar ile de iletişime geçebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu tür işler bazı bayanlar tarafından ek iş olarak yapılsa da bir çok aile sadece bu tür ev işleri sayesinde geçimini sağlamaktadır. Bu nedenle bu işe başlamadan önce ne sıklık ve ne büyüklükte iş alabileceğinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Adana’da Bayanlara Evde Para Kazanma İmkanları

Birbirinden farklı el becerisi gerektiren ek işlerden kendinize muhakkak uygun olanını bulabilir ve sizde para kazanabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanan bayanların en büyük yapmış olduğu yanlış ise. Ne iş olursa yaparım diyerek firmalardan iş talebinde bulunmasıdır. Bu yanlış talep yüzünden bir çok bayan; para kazanamamakta veya bir daha bu tür iş talebinde bulunmamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi evde ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyenlerin; hangi işi yapacağını iyi belirlemesi gerekmektedir. Bu gibi durum ile daha önceden karşılaşmayan bayanların ise. İlk olarak talep edeceği belli başlı ek işler bulunmaktadır. Bunlar genel itibari ile evde paketleme işleri olarak tarif edilmektedir. Kına paketleme, lastik paketleme, toka paketleme, çerez paketleme veya poşet paketleme vb. türden ürünlerin paketlenmesi işleridir. İsminden de anlaşılabileceği gibi bu tür işler çok kolay ve isteyen bütün bayanlar tarafından rahatlıkla yapılabilir.

Sizde ev ek iş tecrübesine sahip değilseniz bu tür işlere paketleme işleri ile başlamalısınız. Adana’da Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile belirlediğiniz ürünlerin paketlenmesi işinde çalışabilir ve aylık 4.500 lira veya 8.500 lira arasında para kazanabilirsiniz. Firmaların sizinle iletişim kurması adına iletişim konusunda sıkıntı yaşıyorsanız; yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Adana İşkur Evde Paketleme İşleri

Ev hanımlarının evde çalışarak para kazanmalarına imkan verecek yeni bir uygulama hayata geçirilmeye hazırlanıyor. İşsizlik oranın düşürülmesi ve evde çalışanların kayıt altına alınması amacı ile İşkur bir takım yeniliğe gidecek. Evde ek iş yapacak olan ev hanımlarının daha kolay iş bulması veya alacakları paranın garanti altına alınması adına. Bu uygulamaya büyük avantajlar kazanmanızı sağlayacak. Adana’da Evlere İş Veren Firmalar tarafından iş bulmada veya iş almada sıkıntı yaşayan ev hanımları başvurularını; İşkur adana evde paketleme işi başvurusu yapabilecek. Özellikle evde yapılan paketleme işleri ilerleyen dönemde; İŞKUR tarafından evinize kadar gönderilecek. Bu imkandan yararlanmak isteyenlerin herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmıyor olması. Ev hanımı olması. 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Bu şartları taşıyanlar ayda 8.000 lira kazanma imkanına sahip olacakları İşkur evde paketleme işi imkanından yararlanabilecekler.

Adana Evde Paketleme İşi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Adana’da Evlere İş Veren Firmalar en çok evde paketleme işi başvurusu almaktadır. Ev hanımlarının evlerinde oturdukları yerden çalışmasına imkan veren bu tarz işler; oldukça fazla ilgi görmektedir. Aile bireyleri ile birlikte kolaylıkla yapılan bu işler ile iyi bir gelir elde etmeniz mümkün. Bu nedenle adana evde paketleme işi seçeneklerinin neler olduğunu sıralamak gerekirse.

 • Evde maske paketleme işi
 • boncuk paketleme işi
 • adana evde paketleme işi
 • kına paketleme işi
 • mum paketleme işi
 • iğne paketleme işi
 • plastik bardak paketleme işi
 • pipet paketleme işi
 • poşet paketleme işi

Sizde yukarıda belirtilen paketleme işlerinden herhangi birisini yapmak adına. Hemen adana evde iş ilanları veren firmalar ile iletişime geçebilir veya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Sonuç olarak ister paketleme işlerini, isterseniz çok daha farklı ek işleri evinizden çıkmadan yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Elife dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirm dönüş olursa sevinirim

 2. Anonim dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilir

 3. Hakan 1940 dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var

 4. Selver dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum elim hizlidir bu ise çok ihtiyacm var lütfen geri dönüs yapmanzi bekliyorum

 5. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var gerçekten okuyorum ve iş bulamıyorum

 6. hatice dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum

 7. hatice dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum dönüş acil dönerseniz sevinirim

 8. Emel dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 9. şehmus ürünveren dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum litfen dönüş yapar mısınız acil ihtiyacım var

 10. sercan çan dedi ki:

  evde ek iş yapmak istıyorum acil ihtiyaçtan dolayı

 11. KENAN UZUN dedi ki:

  evde ek iş yapmak istıyorum

 12. Sümeyye dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum litfen dönüş yapar mısınız acil ihtiyacım var

 13. nur dedi ki:

  adana çukurova ilçesindeyim işe ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 14. Sena dedi ki:

  İse ihtiyacım var 1 tane çocuğum var ev hanımıyım paketleme işi önceden yapmıştım bilgim var bu işe çok ihtiyacım var

 15. Damla dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 16. Nagihan dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 17. Suzan özver dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 18. Esra uzundere dedi ki:

  Iyi günler adana incirlikte oturuyorum ewde iş arıyorum dönüş yaparsanız sewinirim

 19. Verda pehlivan dedi ki:

  Öğrenciyim ve ek gelir elde etmek için iş istiyorum

 20. Hamide Bozkuş dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım evde paketleme işi arıyorum daha önceden tecrübem var Adana seyhan da oturuyorum lütfen dönüş sağlar mısınız

 21. Mihriban dedi ki:

  Seyhan da oturuyorum yazmayı unuttum Mihriban

 22. Mihriban dedi ki:

  Merhaba Mihriban 2 oğlum var eşim epilepsi hastası gelirimiz yok 8.13 yaşlarında oğullarım acil işe ihtiyacım var evde ne olursa paketlerım el becerım var .ben 48.eşim 43 yaşında .lütfen .

 23. Melek dedi ki:

  Adana seyhan 4 kisiyiz bu is icin donus yaparsanız sevinirim

 24. Yasemin dedi ki:

  Elim hızlıdır her türlü paketlemw işi yapabilirim yüreğir tarafında oturuyorum

 25. Zeynep dedi ki:

  Hayırlı günler Benim iki çocuğum var evim kira evde ek iş istiyorum Yardımcı olursanız çok çok teşekkür ederim Hayırlı günler

 26. Ebru Arabul dedi ki:

  iş imkanıyla ilgili dönüş yaparmısınız.

 27. Elif buldu dedi ki:

  Iyi gunler adana seyhanda oturuyorum evde paket isi yapmak istixorum

 28. Cansu Yıldız dedi ki:

  Benimde evde acil ise ihtiyacim var geri donus yapin lutfen

 29. Anonim dedi ki:

  Adana sarıcamda yaşıyorum evime gelir amaclı evde ek iş arıyorum

 30. Ayşe sayın dedi ki:

  Merhaba ben ayşe sayın Seyhan oturuyorum 3 tane çocugum var kiracıyım eşim işsiz yardım edin lütfen 4 kişilik ekibim var

 31. Ayşe sayın dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme işi yapmak istiyorum ekibi var 4 kişilik 3 tane çocugum var kiracıyım eşim işsiz yardım edin lütfen

 32. PERİHAN DAĞAŞAN dedi ki:

  Elim hızlıdır zamanında teslim yapabilirim. Ek iş rica ediyorum. Temiz ve titiz çalışırım. Lütfen dönüşünüzü bekliyorum

 33. Özlem dedi ki:

  Yüreğir de yaşıyorum. Evde yapabileceğim iş arıyorum.

 34. Benan Mavruk dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. En kısa zamanda dönmenizi bekliyorum

 35. Dilek dedi ki:

  Adana’da Sarıçam da yaşıyorum.paketleme işi yapmak istiyorum.

 36. Fatma bucak dedi ki:

  30 yaşındayım ve 7 kişilik bir gurubuz hızlı ve temiz iş için bize dönüş yapmanız yeterlidir

 37. Fethiye dedi ki:

  Adana Sariçam da yaşıyorum her türlü evde paketleme işi yapabilirim günlük teslimat yada haftalik hiç fark etmez 3 4 kişilik grubunda var hizliyiz şükür yardımcı olurmusunuz

 38. Seval Kebüde dedi ki:

  Merhaba yüreğir de oturuyorum 29 yaşındayım 2 çocuk annesiyim evde paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır defalarca başvurdum ama dönüş olmadı olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim

 39. Şeyma dedi ki:

  Kozanda yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 40. Elif dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yüreğir de bulunmaktayım elim yakındır hızlıyım

 41. Edip dedi ki:

  Adana da yaşıyorum boş zamanım çok var bende bu işi yapmak istiyorum ihtiyaçım var.

 42. Zeliha dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapıp yardımcı olursaniz sevinirim

 43. Ayşe bircan dedi ki:

  İşsizim ve bu işe çok acil ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 44. Kardelen dedi ki:

  Merhaba adana çukurova da yaşıyorum üniversite ikinci sınıf öğrencisiyim bu işe ihtiyacım var annemle birlikte hızlıca yapıp bitirebiliriz

 45. Rojda dedi ki:

  Bende ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

 46. Kübra dedi ki:

  Bende ek iş yapmak istiyorum

 47. Derbin dedi ki:

  Eşim tek başına çalışıyor 3 çocuk okuyor ev sahibi evden atıyor çok acil ihtiyacım var elim hızlıdır lütfen çok acilll ceyhan da oturuyorum

 48. Zehra Cagla Dinc dedi ki:

  Merhaba Mersin’de yasiyorum.Cocuklarimi bırakacak bir yerim olmadığından herhangi bir işte calisamiyorum.Cocuklarimin eğitimi ve ev giderlerine katkıda bulunmak için evde yapabileceğim bir iş arıyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 49. Nermin dedi ki:

  Adana yüreğir de oturuyorum evde paketleme işi istiyorum zamanında teslimat ilginize teşekkürler

 50. Gülçin dedi ki:

  Evimden çalışmak istiyorum hızlı ve temizimdir becerikliyim kendimi övmüyorum benimle çalışınca görürsünüz şimdiden teşekkürler

 51. Hanim dedi ki:

  Adanda yasiyorum kiraciyim ihtiyacım var ben ve eşim calsmak istiyoriz oncden birçok işte çalışıyorduk pandemden dolayı yapmak istiyorum

 52. Nediha dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 53. Kübra dedi ki:

  Merhaba ek iş yapmak istiyoruz 2 kişiyiz esim ve ben yapacağız elimizden gelir ihtiyacımız var

 54. Merve dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 55. dilek dedi ki:

  Adana da yaşıyorum peketleme işi yapmak istiyorum

 56. sümeyye dedi ki:

  eve iş istiyrum

 57. AYGUL dedi ki:

  merhaba adana sarıçamda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

  1. Merve dedi ki:

   Bende saricamda oturuyorum ve evde paketleme işi almak istiyorum

   1. funda dedi ki:

    bende adana sarıçamda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Dilek dedi ki:

   Merabar ben Dilek sarıçamda oturuyorum bende her türlü paketleme işi yap ak istiyorum. Çok ihtiyacım var

 58. Hüsne kevük dedi ki:

  Merhabalar ben adanada yaşıyorum 2 çocuk annesiyim ve kirada oturuyorum eşime destek olmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.

 59. Pınar güzel dedi ki:

  Eşim çalışıyor kiracıyım 5 çocugum var evim kira gelirimiz fazla yetmiyor çucuklarımı okumak için sizden eve iş imkanı vermenizi istiyorum sadece çocuklarım için sizden ricam

 60. Pınar güzel dedi ki:

  Maddi anlamda eşime destek vermek istiyorum evim kira o yüzden evde çalışmak istiyorum 5 çocugum var 3 okuyor gelir yok gider çok lütfen destek verin bana

 61. Sena dedi ki:

  Bu ise ihtiyacım evde çocuğum var bakacak kimsem yok çalışmam gerek

 62. Hamide dedi ki:

  Ikı cocuguma bakmak ıcın bu ıse ıhtıyacım var mucuk oldukları ıcın evden cıkamıuorun bu tarz ıslere ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırm

 63. Sera dedi ki:

  adana sarıçamda ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum lutfen yardımcı olursanız sevinirim

 64. berat yılmaz dedi ki:

  merhaba,

  evde paketleme işi temiz hızlı düzenli yapabilirim.

  1. Sena dedi ki:

   Bu ise ihtiyacım evde çocuğum var bakacak kimsem yok çalışmam gerek

 65. Sevocan dedi ki:

  Adanada Yaşıyorum. Eşime gelir konusunda destek olmak çocuğuma iyi bir gelecek sunmak için evden çalışmak istiyorum olumlu cevap verir iseniz Size minnettarım🙏🏻

  1. Yeliz dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum adana seyhan da oturuyorum

 66. Şükran dedi ki:

  Evde iş istiyorum

 67. Özge dedi ki:

  Adana evde paketleme işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Dilek dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İşe ihtiyacım var . dilekygt93@gmail.com

 68. Mesut dedi ki:

  Evde ütü yapabilirim anladığım bir meslektir ilgilenen; yalcinmesuy072@gmail.com’ dan bana ulaşabilirsiniz İsteğe bağlı tam gün çalışabilirim veya partime

 69. elif dedi ki:

  Daha once evde is yaptim ilgilenirseniz sevinirim adana

 70. Ayşegül dedi ki:

  Ev hanımıyım iki çocuğum var eşim çalışmıyor acil ihtiyacım var

  1. Dilek dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İşe ihtiyacım var . Eşim öldü.bir kızım var.yardım lütfen. dilekygt93@gmail.com

 71. Kubra dedi ki:

  Yuregirdryim 3 bayaniz her is yapabiliriz

  1. Songul dedi ki:

   Songül Yüreğirdeyim iki çocugum var ev de paketleme ve mandal işi yapmak istiyorum

 72. Derin dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapabilirim eşim vefat etti kızımla yalnız yaşıyoruz bırakacak kimsem de yok yardım ederseniz sevinirim Adana Seyhan da yaşıyoruz

  1. Anonim dedi ki:

   Bana ulaşın iş için

 73. Alina dedi ki:

  Merhaba, 2 cocuklarim var, bu nedeniyle calisamiyorum ama cok ihtiacim var. Her turlu el is yapabilirim bana yardimci olursaniz cok sevinirim, tesekur ederim.

  1. Rabia Celebi dedi ki:

   Merhaba bu işe ihtiyacım var eşime destek olmak istiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 74. Esra dedi ki:

  Ben kiracıyım bu işe ihtiyacım var ne olur bana iş verin adana yüreğirde oturuyorum

 75. Fadime dedi ki:

  Merhaba ben evde el işi yapmak istiyorum elbecerim çok iyi yardımcı olursanız sevinirim

 76. Narin Önder dedi ki:

  Adanada yaşıyorum evime maddi destekte bulunmak istiyorum cocugumun gelecegi için bana olumlu cevap verirseniz sevinirim

 77. Neslihan dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Songül dedi ki:

   İki çocuğum var yüreyirde yaşıyorum paketleme vemandal işi yaparım

 78. Kadireraykaan dedi ki:

  Merhabalar uc cocuk annesiyim.maddi durumumdan dolayi biraz sıkintilar cekiyorum.evde paketlwme isi yapmak istiyorum.umarim donus yaparsiniz.elim hizlidir.

 79. Tulay dedi ki:

  Temiz is çıkarırım kısa sürede cok fazla paketleme yapabilirim dönüş sağlarsanız sevinirim

 80. Sude dedi ki:

  Adana Şakirpaşa mahellesinde oturuyorum calışmıyorum evde paketleme işi istiyorum cocugum var yardımcı olursanız sevinirim

 81. Bekir dedi ki:

  Evliyim kirada yaşıyorum bu iş olursa iyi olur eşimle birlikte çalışacağım paketleme işi iyi olur askerden yeni geldim ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilir misiniz? Adana Sarıçam dan

 82. Bekir dedi ki:

  Evliyim kirada yaşıyorum bu iş olursa iyi olur eşimle birlikte çalışacağım paketleme işi iyi olur askerden yeni geldim ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilir misiniz?

 83. Zahide dedi ki:

  Ev hanimiyim ek is yapmak istiyorum

 84. Zahide dedi ki:

  Ev hanımıyım evde çalışmak istiyorum
  Paketleme işi bana dönerseniz çok sevinirim

  00

 85. Hatice dedi ki:

  Meraba bu isi yapmak istiyorum yardim ci olursanız çok sevinirim

 86. Nazife dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum

 87. Nazife ertarğın dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 88. Duygu dedi ki:

  Evde 4 kişi ile paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 89. isa dedi ki:

  emekliyim 3 çocuk okutuyorum ek gelire oldukça ihtiyacım var paketleme işerlini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 90. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum okulumu bırakmak zorunda kaldım işe ihtiyacım var.

 91. Pervin Sarıkçı dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum el becerim vardır dönerseniz sevinirim

 92. Bahar dedi ki:

  Paketleme işleri yapmak istiyorum

 93. Yelda dedi ki:

  İşe ihtiyacım var evde her türlü paketleme işi yaparım

 94. Ayşe dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 95. Ayben dedi ki:

  Adanada evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Zahide dedi ki:

   Merhaba size geri dönüşüm yapildimi paketleme işinde

 96. Gamze dedi ki:

  AdanadaEv hanımıyım paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 97. Nimet dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 98. zeynep dedi ki:

  Merhaba.Adana Seyhan’da yaşıyorum. El becerisi gerektiren işlerde oldukça iyiyim. Paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler…

 99. Mehemet çetınkaya dedi ki:

  Ek is istiyorum
  Kerestecilersitesi

 100. Pelin önür dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum deneyimliyim ürünü en hızlı ve düzenli şekilde teslim ederim ürünü gelip bizzat ta teslim alabilirim numaram 05438372778

 101. Sema dedi ki:

  Adana Seyhan’da oturuyorum. Ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

 102. Sema dedi ki:

  Adana Seyhan’da oturuyorum. Paketleme işine çok ihtiyacım var.

 103. Hacer dedi ki:

  Evde paketleme işi yapamak istiyorum adana da oturuyorum

 104. Esme tekin dedi ki:

  Merhaba evde iş istiyorum 4 kişiyiz coçuk okutuyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler

 105. Esme tekin dedi ki:

  Evde iş istiyorum lütfen yardım edin bana kendime güveniyorum

 106. Melek dedi ki:

  Adana da evde yapabileceğim iş istiyorum rica ediyorum 2 3 kişiyiz

 107. Melek dedi ki:

  Adana da evde yapabileceğim iş istiyorum rica ediyorum

 108. Zeynep dedi ki:

  Acil evde ise ihtiyacımiz var sel evimizi bastı bir birseyimiz kalamdi mağduruz lütfen yardımcı olun ne iş verirseniz yaparım ede çok acil lütfen 😭😭

 109. Fatma dedi ki:

  Mrb benim adım Fatma Adana Seyhan da yaşıyorum paketleme işine çok ihtiyacım var hemen dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 110. sevda dedi ki:

  merhaba ben sevda çay ev hanımıyım elimden her türlü iş geliyor el becerim çok iyi yemektir dantel iğne oyası paketleme dikiş her türlü iş yaparım yeterki evime ek gelir olsun çok ihtiyacım var

 111. Çiçek dedi ki:

  El becerim yüksek evde ek iş yapmak istiyorum çalışmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 112. Saniye dedi ki:

  Çalışmaya ihtiyacım var üçtane çocuğum okuduğu için dışarıya gidemiyorum

 113. İsminiz dedi ki:

  Paketlemeişi varsa ararmisiniz 5061630380

 114. Fatma Erdal dedi ki:

  Adana Seyhan’da oturuyorum küçük çocuğum olduğu için şu an dışarda çalışamıyorum. Her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yapmanızı rica ederime

 115. Sadiye dedi ki:

  İşe ihtiyacım evde oturduğum yerde yaparım sıkılıyorum evde Bi işim olursa cok memnun olurum bana dönüş yapın lütfen

 116. Hatice durmaz dedi ki:

  Evde paktleme isine ihtiyacım var

 117. Hatice durmaz dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var olursa çok memnun olurum örencim var

 118. Gül dedi ki:

  Ben Gül Koç evde ek iş yapmak istiyorum Adana Ceyhan da yaşıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 119. Binnur dedi ki:

  Çocuklarım olduğu için bi yere girip çalışamıyorum gerçekten ihtiyacım var bana ulaşın hakkıyla yerine getirirm lütfen

 120. Rüya dedi ki:

  adana seyhan oturuyorum her türlü işi yaparım kendimce deyimlerim var çok hızlı yatkın kendime güveniyorum her konuda söylemek için söylemiyorum ciddiyim iş konusunda lütfen geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum emin olun çok memnun kalırsınız

 121. Bekir dedi ki:

  Paketleme işine çok ihtiyacım var sizden haber bekliyorum hemen zamanında teslim ederim

 122. Süreyya dedi ki:

  Adana evde is yapmak istiyorum taki paketleme montaj isleri

 123. Elif yılmaz dedi ki:

  Adana seyhan ilçesinde ikamet ediyorum ev hanımıyım elsanatlari öğretmenliği mezunuyum elim çok hızlı İşinize talibim

 124. Fatma dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum eve katkida bulunmak için dönüş yaparsanız mutlu olurum

  1. Gulhan dedi ki:

   Merhabalar paketleme işi yapmak istyrm hızlıyimdir

 125. Ayşe bakır dedi ki:

  Adana seyhanda yasıyorum bu ise cok ihtiyacim var 1 cocuk annesiyim esime destek olmam lazim lutfen donus yaparmisiniz

 126. Pelin dedi ki:

  Merhabalar adanada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 127. Sündüz bayram dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 128. Ayşegül dedi ki:

  Evde 3 bayanız evde is istiyoruz Acil donerseniz sevinirim

 129. merve hıra dedi ki:

  ev hanımıyım evde ek is arıyorum dönerseniz sevinirim

 130. Kübra dedi ki:

  Adana seyhan eve iş istiyorum lütfen dönüş yapın

 131. Naz dedi ki:

  Adana Çukurova oturuyorum. Paketleme işi arıyorum…

 132. Sema arık dedi ki:

  Adanaçukurovada , Oturuyorum, Paketleme İşlerinde iyiyimdir, elimde pratiktir. Herişi yetiştirebılırım, lütfen dönüşünüzü bekliyorum

 133. Ayse buldu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum .

 134. Hatice dedi ki:

  Evde iş istiyorum

 135. Sema dedi ki:

  Adana Seyhan da oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum.

 136. Guldana dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var

 137. Alperen çaldağ dedi ki:

  Konyada bir ekibiz evde iş istiyoruz hizli ve tecrubeliyiz

 138. Sultan Çağla Şahin dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 139. Perihan Alaşkan dedi ki:

  evde iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 140. Saadet dedi ki:

  Adana seyhanda, Oturuyorum, ev hanımıyım bebegım olduğu için dışarda Çalışamıyorum, Paketleme vs, İşlerinde iyiyimdir, elimde pratiktir, Her işi yapabilirim, sürekli de evde olduğum için, Herşeyi yetiştirebılırım, lütfen dönüş yapın

 141. Hülya dedi ki:

  Seyhan /Adana

 142. Telli karataş dedi ki:

  Adım Telli KARATAŞ, Adana güzelyalı’da yașıyorum evliyim, 3çocuğum var biri üniversite biri lise biri de ortaokula gidiyor eşimin aldığı maaş yetmediği icin evde paketleme işi yapmak istiyorum

 143. İlknur dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var en kısa zamanda dönüş yapmanızı rica ediyorum hamileyim evden çalışıyorum 5kişilik grubum var deneyimliyim en kısa zamanda dönüş yapın lütfen

 144. ibrahim ferdi kaplan dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var ev geçindirmek için lütfen yardımcı olun

 145. Özlem tunç dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum acil ise ihtiyacim var.

 146. Hülya dedi ki:

  Merhaba Adana Seyhan da oturuyorum çocuğun olduğu için çalışamıyorum. Paketleme yapma işi istiyorum maddi sıkıntılarım var bu işe de çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Sizden haber bekliyorum.

 147. Selin dedi ki:

  Adana merkrzde ikametediyoruk ve evimden calisabilecegim vir is ariyorum bana yardimci olabilecek kisilerle iletisime gecmek istiyorum. Lutfen bana yardim edin.

 148. sema dedi ki:

  adana seyhanda ikamet etmekteyim ve acil bir ek işe ihtiyuacım var evimden çalışmak istiyorum bana iş verebilecek kişilerden haber bekliyorum lütfen bana bir iş verin herkese iyi günler

 149. Anonim dedi ki:

  evde çalışarak para kazanmak istiyorum banada ek iş verirmisiniz lütfen

 150. bircan avluk dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum 3 kişilik ekibimle evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız seviniriz

 151. Zeynep Kaygusuz dedi ki:

  Merhaba Adana Sarıçamda yaşıyorum iki yaşında oğlum var dışarıda çalıpmak istemiyorum evde ek iş istiyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 152. MERVE BOZDUMAN dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyorum ek olarak iş arıyorum dönüş yapmanızı rica ediyorum

 153. Dilek dedi ki:

  Tüm gün evde iş yapabilirim gün içinde vaktimi alacak hiçbir şey yok gerçekten çok ihtiyacım var donerseniz çok sevinirim

 154. Ümran kaplan dedi ki:

  Daha öncede bu tarz paketleme işi yapmış bulunmaktayın yine boş zamanlarımı kazanca çewirmek isterim makul bir işle

 155. Burçin dedi ki:

  Arkadaş ekibim var evin hanimiyiz hem kendimize hemde işverene destek olmak istiyoruz lütfen dönüş yaparmisiniz 05312991576

 156. Gül dedi ki:

  Cukurovada oturuyorum evde paketleme isi magnet davetiye isine elim yatkindir donus yaparsaniz sevinirim

 157. Pınar dedi ki:

  Adana cukurova da oturuyorum el geçerim yüksektir paketleme el işi boncuk işi yapabilirim

 158. sultan dedi ki:

  Adanada oturuyorum işe ihtiyacım var

 159. Merve dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş sağlayın.

 160. Halime dedi ki:

  Ek is. Ariyorumm kizima ceyiz diziyorumm birazda olsa ceyziine yardimci olmak istiyorum

 161. Esen Doğan dedi ki:

  Merhaba Adana Seyhan ilçesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ev hanımıyım ve boş zamanım çok olduğu için sizde uygun görürseniz iş imkanınızdqn yararlanmak istiyorum çok teşekkürler şimdiden

 162. Rabia dedi ki:

  Bende is istiyorum elimden her is gelir

 163. Büşra dedi ki:

  Merhaba evde iş için mesaj atıyorum. Paketleme işi yaparım.

 164. fatma boztepe dedi ki:

  ben adana dan fatma evde iş yapmak istiyorum tesbih diyebilirim paketleme olabilir lütfen bana ulaşın

 165. Aylin dedi ki:

  Merhaba adana da oturuyorum 4 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

  1. Bircan dedi ki:

   Çok ihtiyacım var evde paketleme her türlü iş yapabilirim el becerim var

 166. Kader Yıldız dedi ki:

  Merhaba adanada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum deneyimim var elim çabuktur ilgilenirseniz sevinirim işe çok ihtiyacım var

 167. Sevilay dedi ki:

  Öğrenciyim el becerim çok iyi daha önce lif yapıp yurt dışına sattım evde paketleme boncuk dizme vs.işleri.yapabilirim

 168. Anonim dedi ki:

  Merhaba Adana Seyhan’da otuyorum davetıye katlama işi varsa yapmak isterım işe ıhtıyacım varda

 169. Funda aslan dedi ki:

  Merhabalar paketleme işi yapmak istiyorum.elim beceriklidir. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

 170. Funda aslan dedi ki:

  Merhabalar paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

 171. Funda aslan dedi ki:

  Merhaba pakeleme işi istiyorum. Elim hizlidir.dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.

 172. Seda hn. dedi ki:

  Adana Çukurova da oturuyorum 5 kişiyiz elimiz de yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim.

 173. Hülya dedi ki:

  Ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum, küçük çocuğum var dışarda çalışamıyorum.

 174. Gamze Karaboyun dedi ki:

  Bize donus yaparsanz sevinirim elimden hersey gelir

 175. Ayşe yildiz dedi ki:

  Merhaba ben 22 yaşında ev hanimiyim ADANA Aladağ da oturuyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum.bu ise ihtiyacım var. Elim yatkındır. Lütfen geri dönüş yapın…

 176. Betül çiçekli dedi ki:

  Adana çukurova oturuyorum 3 kişiyiz daha öncede bu tip işlerden yaptık.yardımcı olursanız sevinirim.

 177. Zeynep dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz çok memnun olurum

 178. Şeyma dedi ki:

  Merhabalar ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenip cvp verirseniz sevinirim ilginize teşekkürler

  1. Hatice aydemir dedi ki:

   Merhabalar. Adana seyhan da oturuyorum. Paketleme yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 179. Buse Özdemir dedi ki:

  23 yaşındayım asosyal bir insan olduğum için evde çalışmak bana cazip gelen bir iş.
  El becerim çok yüksek ve elim çok hızlıdır. Kalabalık bir aileye sahip olduğum için istenilen işi verilen teslim süresinden önce teslim ederim. Sizlerden el becerisiyle yapılabilecek iş talep ediyorum.

 180. DİLEK EZGİ dedi ki:

  KONYA EKİP OLARAK VARIZ ELİMİZ HIZLI VE DENEYİMLİYİZ

 181. Dilan dedi ki:

  Iki bayaniz evde is istiyoruz acil donun

  1. Fatma dedi ki:

   Adana evde paketleme işi yapabilirim lütfen cevap verirmisiniz

 182. Dilan dedi ki:

  Evde iki bayaniz is yapmak istiyoruz acil hemde donerseni sevinirz

  1. Kaya dedi ki:

   Eşim için evde ek iş arıyorum

   1. Bekir dedi ki:

    Evliyim kirada yaşıyorum bu iş olursa iyi olur eşimle birlikte çalışacağım paketleme işi iyi olur askerden yeni geldim ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilir misiniz? Adana Sarıçam dan

    1. Esra dedi ki:

     Ben kiracıyım bu işe ihtiyacım var ne olur bana iş verin

  2. cansu kaya dedi ki:

   lutfen banda dinus yapabilirmisin nolur elim hizlidir benim bu ise cok ihtoyacim var lutfen

  3. Narin Önder dedi ki:

   Adanada yaşıyorum evime maddi destekte bulunmak istiyorum cocugumun gelecegi için bana olumlu cevap verirseniz sevinirim

   1. Gamze dedi ki:

    Adana’da yaşıyorum evime gelir amaçlı paketleme işi yapmak istiyorum