Kosgebkredim

Acil Nakit Para Lazım Nasıl Bulabilirim

Acil Nakit Para Lazım Nasıl Bulabilirim

Gün içerisinde acil nakit ihtiyaçları nasıl karşılanır. acil para bulmak için hangi yöntemler kullanılmalı. Gün içerisinde nakit para bulmanıza yardımcı olan yerler nereleridir?  Çok acil para bulmak için en mantıklı yöntemler. Kredi kullanamayanlar nasıl nakit para bulabilir. Acil kredi borcu ödemesi için nasıl nakit bulabilirim. Acil Nakit Para Lazım Nasıl Bulabilirim Diyenler aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak gün içerisinde nakit bulabilir.

Gün İçinde Nakit Para Nasıl Bulunur?

Son zamanlarda bir çok insan borcunu ödemekte zorluk yaşayabilir. Artan ihtiyaçlar karşısında kredi ve kredi kartı kullanımı her geçen gün katlanarak artmaya devam ediyor. Maaşı ile ay sonunu getirmekte zorlanan milyonlarca kişi; kredi kartı ile hayatlarını devam ettirmek zorunda kalıyorlar. Aldıkları maaşı karta yatırıp bir ay boyunca tüm ihtiyaçlarını kredi kartı ile karşılamak zorunda kalan bir çok vatandaşımız bulunmaktadır. Bununla birlikte artan kredi kartı ekstrasını ödemekte zorlananlar kredi kullanarak bu borcu taksitlendirmektedir. Her ne kadar geçici bir çözüm olsa da bu yöntemi neredeyse herkes; ömründe bir kaç kez kullanmak zorunda kalıyor.

Nedeni ne olursa olsun kredi veya kredi kartı taksitlerini ödemekte zorlandığımız zamanlar olmuştur. Böyle bir durumda insan etrafındakilerden nakit borç istemek zorunda kalıyor. Fakat bazı kişiler insanlardan borç para isteme konusunda o kadar da şanslı değildir. Bu nedenle acil ödeme yapmak zorunda kalan bir çok kişi; o gün içerisinde nakit para bulmak için farklı yöntemler denemektedir. Tabi ki bunların bazıları ileride sizlere sıkıntı çıkarma ihtimali bulunan yöntemlerdir. Bu nedenle aşağıda belirttiğimiz yöntemleri denemek sizlere kalmıştır.

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kredi kartı veya herhangi bir borcu ödemek için; ilk aklımıza gelen kredi kullanmak olacaktır. Fakat geçmişte yaşanan sıkıntılar nedeni ile bankalar tarafından kırmızı kalem ile çizilen (kredi notu düşürülen) kişiler bu imkandan yararlanamazlar. Bu durum ile karşı karşıya kalanlar ise iyice panik havasına bürünür ve sonu daha kötü olan tefecilere bulaşabilirler. Bu noktada sizleri uyarmak isterim ki; elden düşük faiz ile borç vereceğini belirten tefecilere itibar etmeyiniz. Bu kısa hatırlatmadan sonra böyle bir durum ile karşı karşıya kalanların; nasıl nakit bulabilirim ile ilgili bir kaç örnek vermek istiyorum.

Ürün Kırdırarak Gün İçerisinde Nakit Bulabilirsiniz

Bu yöntem son zamanların en çok kullanılan nakit bulma yöntemi olarak bilinmektedir. Elden taksit ile ürün satışı yapan iş yerlerinden alınan taksitli elektronik ürünlerin ambalajı açılmadan satılması işine ürün kırdırma denilmektedir. Sizde Acil Nakit Para Lazım Nasıl Bulabilirim Diyenler arasındaysanız belirli miktarlara kadar bu yöntemi kullanabilirsiniz. Özellikle cep telefonu veya bilgisayar ürünleri bu iş için en çok tercih edilen ürünlerdir. Bunun en büyük nedeni satışının çok daha kolay olmasıdır. Bilindiği üzere piyasa fiyatının bin lira altına orijinal ve kutusu açılmamış garantili bir ürünü satmak çokta zor olmayacaktır. Bu noktada ikinci el cep telefonu satışı yapan dükkanlar da sizlere yardımcı olacaktır. Uzun vade ile alacağınız elektronik ürünleri bozdurarak acil nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

Kredi Kartını Kullanarak Nakit Bulma Yöntemi

Kredi kartı nakit çekim işlemlerine kapalı olanların gün içerisinde nakit para bulmalarına imkan veren yöntem altın alışverişidir. Kuyumculardan gram altın, bilezik, çeyrek altın veya cumhuriyet altınını kredi kartı ile alabilir ve akabinde bunları bozdurarak gerekli olan nakit parayı bulabilirsiniz. Ülke genelinde tüm sarraflar kredi kartı ile altın satışına izin vermektedir. Hatta bunların bazıları kısa vadeli olsa da taksit yapmaya başladı. İster tek geçim isterseniz taksit ile satın aldığınız altınları hemen bozdurarak nakite çevirebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz Acil Nakit Para Lazım Nasıl Bulabilirim Diyenler için kullanabilecekleri yöntemler dışında yöntemlerde bulunmaktadır. Fakat bu belirttiklerimiz bunlar arasında en masum olanlarıdır. Diğer yöntemler ise ileride başınıza büyük sıkıntılar çıkarabilir. Bu neden ile bunların dışında bulunan senet ile borç veren yerlerden para bulmak gibi yöntemleri önermemekteyiz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Hakkan dedi ki:

    İyi gunler acil olarak para kazanabilecegim bir ise ihtiuacim var lutfen bana yardimci olun tesekkurler