Kosgebkredim

Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

Kendine yeni bir iş kurmak isteyenlere alternatif iş fikirleri arasında göstereceğimizi Açık Parfüm işi oldukça kazançlıdır. Düşük sermayeli iş fikirleri arasında ilk sıralarda yer alan bu iş oldukça iyi kazandırmaktadır. Küçük bir dükkanda iş kurmak isteyenler birbirinden farklı markanın ürününü satabilirler. Bu neden ile Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Düşük ücretler ile bir çok markanın bayiliğini alabileceğiniz gibi Ücretsiz Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar ile de görüşebilirsiniz.

Açık Parfüm Bayilik Ücretleri

Kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin büyük ilgi gösterdiği açık parfüm işi oldukça mantıklı gelmektedir. Bir çok marka Türkiye geneline bayilik vermekte ve bayi sayısını her geçen gün artırmaktadır. Sizde bu konuda araştırma içindeyseniz aşağıda belirttiğimiz Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar ile görüşebilirsiniz. Bu firmalar şartları taşıyan herkes için aynı imkanı sunmaktadır. En az 10 metre karelik bir dükkanda bu işi yapmanıza izin veren bu tür firmalar iyi paralar kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi birbirinden farklı onlarca açık parfüm firması bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları bayi sayısı olarak çok iyi rakamlarda olduğu için bir çok kişi tarafından bilinmektedir. Bunların yanında daha az sayıda bayisi olan ve bayi sayısını artırmaya çalışan bir çok parfüm markası da bulunmaktadır. Eğer sizde bu işi yapmak istiyorsanız öncelikli olarak hangi markanın bayiliğini almak istediğinize karar vermelisiniz. Markaların bayi sayısı ve satış potansiyeline göre farklı bayilik ücretleri talep ettiğini belirtmek gerekir. Bu rakamlar markadan markaya farklılık gösterse de 10 bin lira ile 20 bin lira arasında değişmektedir.

Ücretsiz Bayilik Veren Açık Parfüm Markaları

Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar ile yapacağınız görüşmeler oldukça önemlidir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı markalar bayi sayısını artırmak adına oldukça düşük ücretler karşılığında bayilik vermektedir. Ücretin düşük olmasının yanında ilk açılış esnasında alacağınız parfüm miktarında da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca açılmak istenilen dükkanın dekorasyon ve tabela gibi ihtiyaçları içinde uzun vadeli ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bu neden ile yapılacak açık parfüm işinde önceliğin hangi marka ile çalışılacak olduğunu belirlemek ve bu konuda firma ile görüşmek olacaktır. Aşağıda ülke genelinde en çok bilinen ve en çok satılan açık parfüm markaları sıralanmıştır. Sizde açmak istediğiniz parfüm dükkanı için bu firmalardan herhangi birisi ile görüşebilir şartlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Eyfel Parfüm
  • Loris
  • Bargello
  • D&P
  • İxora
  • Sansiro
  • İksir
  • Romeron

Açık Parfüm İşi Ne Kadar Kazandırır

Yeni bir iş kurmak için gerekli olan sermaye miktarının yanında bu işin getirisi de bir o kadar önemlidir. Yapılacak olan yatırımın geri dönüşü ve aylık kazanç hesaplaması, satılacak ürün fiyat aralığı ve marka kalitesi oldukça önemlidir. Açılacak dükkanın konumu ve yeri de bir o kadar önem taşımaktadır. Bu tür bir dükkan açmak isteyenlerin öncelikli olarak alış veriş merkezi gibi yerlerde bulunduğu bilinmektedir. Fakat üniversite bölgelerinde veya trafiğe kapalı cadde üzerinde açılacak bir açık parfüm dükkanı çok daha iyi iş yapabilir. Bu neden ile yapılacak olan bu iş için iyi bir bölgeden küçükte olsa bir dükkan bulmalısınız. Ayrıca açacağınız bir parfüm dükkanının reklam ve tanıtımını yaparak daha fazla müşteriye ulaşmak adına girişimde bulunmanız gerekmektedir. İyi şartlarda hazırlanmış ve açılmış bir açık parfüm dükkanı ayda 10 bin lira ile 25 bin lira arasında bir gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Getirisi ve kar marjı yüksek olan bu işte bilindiği üzere sadece bay veya bayan parfüm satışı yapılmamaktadır. Oda parfümleri ve araç parfümleri satışı yaparak kazancınızı artırabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.