Kosgebkredim

20 Bin Liraya Yapılabilecek İşler

20 Bin Liraya Yapılabilecek İşler

Düşük sermayeli iş fikirleri arasında gösterilen en mantıklı işler. Sermayesi olmayanlar hangi işi kurabilir. Riski olmayan ve getirisi yüksek olan işler nelerdir. 20 Bin Liraya Yapılabilecek İşler nelerdir? 20 bin liraya kurulabilecek işler nelerdir. Az sermaye ile iş kurmak için yapılması gerekenler. 20 bin lirayla bayilik almadan yapılabilecek işler nelerdir? Düşük sermaye sahibi olanların kolaylıkla yapabileceği ve iyi kazandıran işleri sizler için araştırdık. Aşağıda belirtilen az sermaye ile kurulan işlerden herhangi birisini sizde kurabilir ve kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Düşük Sermayeli İş Fikirleri

Bir çok kişi ticarete girmek veya küçük bir dükkan açmanın hayalini kurmaktadır. Fakat yeteri kadar sermayesi olmayanlar bu hayalden vazgeçmek zorunda kalmaktadır. Fakat bazı işleri yapmak için yüz binlerce liraya ihtiyacınız olmayabilir. Ülke genelinde 20 bin liraya rahatlıkla kurulabilecek olan ve kısa sürede sizi kara geçirecek olan onlarca iş bulunmaktadır. Bu işlerin neler olduğunu sizler için araştırdık ve aşağıda paylaşıyoruz. Sizde düşük sermayeli iş fikri arıyorsanız aradığınız iş fırsatı burada olabilir. Bayilik almadan veya bayilik ücreti ödemeden rahatlıkla yapabileceğiniz bu işler sayesinde sizde ticarete girebilirsiniz.

20 Bin Liraya Açılacak İşler

Ticari bir faaliyette bulunmak için 20 bin lira çok düşük bir rakam gibi görülebilir. Fakat bazı işleri yapmak için bu rakam yeterli olacaktır. Bir çok girişimci başlangıç olarak bu rakamın yeterli olacağını belirtmektedir. Küçük bir dükkanda iş kurmak isteyenler için bu rakam gayet iyi bir miktardır. İsterseniz şimdi düşük sermaye ile kurabileceğiniz ve kısa sürede sizi kara geçirecek iş fikirlerinden bir kaç örnek verelim;

20 Bin Liraya Çay Ocağı Açabilirsiniz

10 – 15 metre karelik bir dükkan kiralayarak bir çay ocağı açmak için 20 bin liralık sermaye yeterli olacaktır. Birkaç tabure, sehpa, çay bardağı, çay tabağı, çay kaşığı ve çay demlemek için bir ocak almak için bu sermaye yeterli olacaktır. Kar oranının yüksek olduğu bir işi yapmak için çay demlemeyi bilmeniz yeterli olacaktır. Bulunduğunuz bölgede bu tür iş yerlerinin ne kadar ilgi gördüğünü kısa bir araştırma sonucunda öğrenebilirsiniz. Ayrıca Türk milletinin çaya olan ilgisi nedeni ile sürekliliği olan bu iş sayesinde kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz.

20 Bin Liraya Çiğ Köfte Bayiliği Alabilirsiniz

Çiğ köfte ülkemizin her bölgesinde rahatlıkla satılabilen hazır bir üründür. Bulunduğunuz bölgede insanların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. 15 ile 20 metre karelik bir dükkan bu işi yapmanız için yeterli olacaktır. Ülke geneline bayilik veren bir çok çiğ köfte markası bulunmaktadır. Ayrıca bu markaların bir çoğu bayilik ücreti almadan ürün satmanıza imkan tanımaktadır. Bir kaç masalık küçük bir çiğ köfte dükkanı açmak için 20 bin liralık sermaye yeterli olacaktır. Bu neden ile 20 Bin Liraya Yapılabilecek İşler listesinde çiğ köfte dükkanı açmak ilk sıralardaki konumunu korumaktadır.

Cep Telefonu Tamiri İşi Yapmak

Düşük sermayeli iş fikirleri arasında ilk sıraları alan işlerden birisi de cep telefonu tamiri işi yapmak gelmektedir. Bu işi yapmak isteyenlerin bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi olmaları büyük avantaj sağlamaktadır. Bunun ile birlikte cep telefonu tamir etmeyi bilmeyenler de bu işi rahatlıkla yapabilmektedir. Tamir işi yapan servisler ile anlaşarak bu işi yapma imkanınız bulunmaktadır. Milyonlarca kişinin kullandığı cep telefonları sıklıkla arıza çıkardığı için bu tür yerlere sıklıkla gidilmektedir. Tamir yapmanın yanında cep telefonu aksesuarı satışı yaparak daha fazla kazanma imkanınız da bulunmaktadır. 20 bin liralık sermaye ile bu tarz bir iş yeri açabilirsiniz,

Düşük Sermaye İle İş Kurmak

İş kurmak için fazla parası olmayanlar birbirinden farklı işleri yapabilir ve ciddi paralar kazanabilirler. Yukarıda belirttiğimiz popüler işlerin dışında aşağıda belirttiğimiz işleri de kolaylıkla açabilirsiniz. 20 Bin Liraya Yapılabilecek İşler listesinde en çok aranan ve araştırılan işleri kısaca sıralamak gerekirse;

  • Tütüncü dükkanı açmak
  • Takı dükkanı açmak
  • Açık parfüm dükkanı açmak
  • Nargile cafe açmak
  • Tost dükkanı açmak
  • Meyve suyu standı açmak
  • Mantı evi açmak
  • Kahve standı açmak
  • Oto yıkama dükkanı açmak

Yukarıda belirtilen işlerin hepsini 20 bin liralık sermaye ile rahatlıkla açabilir ve kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca iş kurmak için sermayesi olmayanlar Devlet veya Özel bankalardan iş kurma kredisine başvuruda bulunarak gerekli olan sermayeyi bulabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.