Kosgebkredim

10 Bin Lira İle Ne İş Yapılır

10 Bin Lira İle Ne İş Yapılır

Küçük ölçekli sermaye ile yeni bir iş kurmak isteyenlere tavsiye edeline iş fikirleri. Az sermaye ile çok kazanmanıza imken veren işler nelerdir. Sermayesi olmayanların yapacağı işler ne olabilir. Sermaye yetersizliği ile iş kurmada sıkıntı yaşayanlara tavsiye edilen iş imkanları. Az miktarda sermaye ile iş yapmak isteyenlere tavsiye edilen işleri 10 Bin Lira İle Ne İş Yapılır başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizde aşağıda belirtilen iş fikirlerinden herhangi birisini yapabilir ve kısa sürede çok kazananlar arasına girebilirsiniz.

Küçük Sermayeli İş Fikirleri

Yeni bir iş kurmak ve çok para kazanmak için büyük sermayelere ihtiyaç duyulduğu düşünülmekte. Bu her ne kadar doğru olsa da bazı işler vardır ki doğru yer ve zamanda yapıldıkları takdirde büyük paralar kazanmanıza imkan vermektedir. Ayrıca bu tür işleri kurmak için çok da yüksek miktarda sermayeye ihtiyaç duyulmaz. Sizinde çok fazla sermayeniz yok ve ticarete atılmak istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz işleri araştırmalısınız. Dünya genelinde bir çok zengin iş adamının hayat hikayesine bakıldığında hiç sermayesi olmayan sıradan insanlar olduğu görülür. Bu tür kişiler doğru zamanda doğru işlere yönelmeyi başarmış ve kısa sürede çok kazanlar listesine girmiştir. Sizde bu nedenle yapmak istediğiniz işi sermayesine göre değil kazancına göre belirlemelisiniz.

Sermayesiz İş Fikirleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bir çok işi yapmak için küçük sermayeler yeterli olabilir. Özellikle 10 Bin Lira İle Ne İş Yapılır diye araştırma yapanların yapabileceği onlarca iş modeli bulunmaktadır. Sizde bu işlerden kafanıza yatan, bilindiğini bölge ile bağdaşanı belirleyerek kısa sürede kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun ile birlikte bazı işleri yapmak için sermayenizin olmasına da gerek olmamaktadır. özellikle hizmet sektörü ve bilişim sektöründe bir çok işi sermayesiz veya çok düşük sermayeler ile yapabilirsiniz. Bu işlere bir kaç örnek vermek gerekirse Emlak sektörü ilk sırayı almaktadır. Bilindiği üzere Halk Eğitim Merkezleri tarafından ücretsiz olarak açılan Emlak Danışmanlığı belgesi alarak bu işe başlangıç yapmanız mümkün. Bu belgeye sahip olanlar bulundukları bölgedeki ikili ilişkilerini kullanarak daire, dükkan, arsa veya tarla satışını yapabilir ve bu iş sayesinde güzel paralar kazanabilirler. Bu tür bir iş yeri açmak isteyenler 5 Bin Liralık bir sermaye ile küçük bir ofis açabilirler.

Çok Kazandıran Düşük Sermayeli İşler

Bir çok kişinin hayalini süsleyen kendi işinin patronu olmak, kimseden emir almamak ve çok para kazanmak mümkün. Yukarıda da belirttiğimiz gibi doğru zaman ve yerde doğru işi yapanlar bu belirttiklerimize kısa sürede ulaşabilirler. Sizinde sermayeniz az olduğu için ticarete atılmaktan korkuyorsanız belirttiğimiz iş modellerini tekrar incelemelisiniz. Bu işler 10 Bin Lira İle Ne İş Yapılır diye araştıranlara tavsiye niteliğinde olan işler olarak dikkat çekmektedir. Çok Kazandıran Düşük Sermayeli İşlerin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse: Emlak danışmanlığı, açık parfüm satışı, çiğ köfte dükkanı, oto yıkama işi, İnternet üzerinden satış ortaklığı, Yurt dışından ürün getirip satmak ve çiçekçi dükkanı açmak. Sizde belirttiğimiz bu iş modellerini küçük sermayeler ile yapabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

İş kurma konusunda çok daha fikre sahip olup bu işi kurmak adına daha fazla sermaye gereksinime ihtiyaç duyanlar Sermaye Desteği alabilirler. Bu konuda girişimcilerin desteklenmesi adına verilen bir takım hibe ve faizsiz kredi uygulamaları bulunmaktadır. Bunlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler Dükkan Açmak İçin Devlet Hibesi Almak başlıklı yazımızı okuyabilir ve hemen başvuruda bulunabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.